• Ново
Нови Пристигнување на Врвот+Здолниште Индија Bollywood Стомак Танц Носи Костими 2 парчиња индискиот танц Облека bellydance Одговара танцување Облека

Нови Пристигнување на Врвот+Здолниште Индија Bollywood Стомак Танц Носи Костими 2 парчиња индискиот танц Облека bellydance Одговара танцување Облека

Оценка на клиентот:
DEN 1055.52

Износ
Залиха


Блузи+Здолниште Индија Bollywood Стомак Танц Носи Костими 2 парчиња индискиот танц Облека bellydance Одговара танцување Облека
1) Големина : заедничка возрасни големина = просечна големина за возрасни.
Блузи : просечниот возрасен големина (М големина),со добра еластичен
Здолниште : својата Половината големина со околу 66-110cm, со добра еластична, и неговата Должина со околу 95-96cm
(Истакна : ако ви треба други големина : XL/XXL/XXXL-, можете да ме контактирате за да се каже и да се купи, благодарам.)
2) Боја : вкупен број е 7 бои во акции, ве молиме да ги проверите сите бои слики за да изберете како што е подолу :
Црна , Сина, Розева, Виолетова, Црвена, Жолта, Тиркизна.
(Истакна : pls остави порака за која боја ви треба, инаку ние ќе испрати во Случаен избор)
3) еден Сет = 1pc Врвот + 1pc Здолниште, па тоа е 2pcs/set.
(Истакна : цена вклучуваат само Врвот + Здолниште, ако ви треба било кој друг објект, исто така, pls контакт со мене да се купи, благодарение )
значи : ако ви треба Хип Шамија Појас можете да ме контактирате за да се каже и да се купи ! )

Карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик,Памук,Лен,Микрофибер,Модални,Најлон,Полиестер,Rayon,Spandex
Број На Модел На:
возрасни-20

Производи во категоријата

Свила Фаза Перформанси Dancewear Додатоци Вратоврска Боја Светлината Текстура Превез Shawls Стомак Танц Превези пурпурна бела роза

DEN 1084.80

100% Свила Фаза Перформанси Dancewear Додатоци Вратоврска Боја Светлината Текстура Превез Shawls Стомак Танц Превези пурпурна бела розаНови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големини Боја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Жените стомак танц облечи Ballroom танцува облека се облекуваат градник+појас+фустан стомак танц одговара девојки латинска танц облека S,M,L

DEN 9157.44

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)висина : 158172cm,weigth : 4065kg1 cm=2.53 инченГолемина : Прилагодено styl e...

Жените Професионални Стомак Танц Костим Племенски Практикуваат Јога 2 слики Блуза Врвот & Панталони 4 Бои Големина M/L /XL

1248.00 -6 % DEN 1173.00

Жените Професионални Стомак Танц Костим Племенски Практикуваат Јога 2 слики Блуза Врвот & Панталони 4 Бои Големина M / L / XL Опис на ПроизводотИмајте на ум : Тоа е само за Блуза Блузи и Панталони , а не со другите !!М : Топ должина : 4664cm ракав Должина :32cm Биста : 104cm Половината : 68 113cm Хип : 108cm L : Топ должина : 4866cm ракав Должина :34cm Биста : 106cm Половината : 68 113cm Хип : 108cm XL : Топ должина : 5068cm ракав Должина :36cm Биста : 108cm Половината : 68 113cm Хип : 108cmНие не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89

1057.92 -43 % DEN 603.00

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89Answer : ___________________________ NOTE : само вклучуваат хип шамија , да не се вклучат и други додатоци

2018 дизајн реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm жолта + зелена

1099.20 -30 % DEN 769.00

14825 Свила превезНови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големиниБоја : како на сликата шоу(Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Ориенталниот Танц Носии BellyDance Костим Женски Индискиот Танц Се Облекуваат Секси Жени Bollydancer Носат Bollywood Танц Сет

2268.00 -45 % DEN 1248.00

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...

2017 нови Стомак танц костим 720 степен здолниште за жените стомак танц професионални носат 6020-упатство за 11colors

1466.88 -10 % DEN 1320.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитет2 Материјал : добар квалитет chiffonЕдна големина за повеќето од половината 6095cm здолниште 92cmЗабелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодаримеако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драгиЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само здолниште (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

Жените Танц Панталони Бели Еластичен Појас Чипка spandex Стомакот Танчер Панталони Широк Нога Лабава Долги Панталони Bloomers Циганска Панталони

1368.00 -10 % DEN 1231.00

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Панталони должина 60 M 103cm 90cm L 70 112cm 106cm Она што е во пакет? 1 x панталони

Нови Стомакот Танцување Кошула Градник За Жените Сексот Стомак Градник Индискиот Танц Градник Монета Стомак Градник 8 Боја Bellydance Костим Врвот Кошула

DEN 431.04

Големина Информации Слободни Големина на Градите СМ 68~100 cm Инчен 26.7"~37.4" Оваа Вест Градник Може да се приспособат ,Така Што Одговара на повеќето Луѓе Количина : 1 Парче Танц Само ГрадникКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод , бидете сигурни дека вашата адреса и информации за контакт .Ние ќеиспраќање на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.1)Ние испрати објект од Кина Пост Воздух Пошта или Eпакет или Други (Fedex,EMS,DHL)2)Кина Пост Воздух Mail Време На Испорака .Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот навашиот приемот на предмети за било каква причина...

20set/многу Ladygaga Бонбони Флуоресцентни Бои Заковки Акрилик Rhinestones Градник долна облека Пол Стомакот Танцување Партија Танчерка ДС Носии

DEN 8640.00

D escriptionИме На Производ : Ladygaga Бонбони Флуоресцентни Бои Заковки Акрилик Rhinestones ГрадникСостојба : 100% сосема новМатеријали : најлон lycra + занитвамБоја : роуз , sliver , жолта , зелена , злато ( наведете боја, инаку боја случаен избор )Големина : S(32 / 70 B), M(34 / 75 B), L(36 / 80 B) ( наведете големина, инаку големина случаен избор )Тежина : околу 300gПакување : OPP вреќа ( само градник )

Хитови 2018 Висока продажба на рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Фан Танц Реално Свила Превези 1 Пар Maroon црвен портокал

1243.20 -0 % DEN 1243.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

BELLYQUEEN Нов Висок Квалитет на Нови Bellydancing Здолништа Обука Фустан Или Перформансите на Индискиот Фустан Стомак Танц Здолниште Костим

1020.48 -30 % DEN 714.00

BELLYQUEEN Нов Висок Квалитет на Нови Bellydancing Здолништа Обука Фустан Или Перформансите на Индискиот Фустан Стомак Танц Здолниште Костим Материјал : 100 D Најлон Вклучуваат : Само Фустан,Нема Појас Големина : Тоа одговараат за 4565kg Тежина,материјалот имаат Еластичен Фустан Должина : Околу 96 CM јас CM=0.39 ИНЧЕН

нова Монета Стомак Танц Костим Bollywood Костим Индискиот Фустан Bellydance се Облекува Женска Стомакот Танцување Костим Поставува 5pcs/set 6 Боја

2248.80 -5 % DEN 2136.00

Производи вклучуваат : Sequined јакна + здолниште + метал половината синџир + сјае метал ѓердан + Headdress Featuers : 1...

Нови пристигнување памук стомак танц врвот momen половина ракави стомак танц блузи 9 бои секси блузи

DEN 315.84

започнетекрајотЗа стомак танц врвот : материјал : памук, боја : црна,темно сина,езеро сино,црвено,розово,жолта,портокалова,виолетова,бела Големина : слободен големина број : FM5023За брендотFEIMEI пронајдовме речиси 10 години, кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.За материјал за кожата?На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа.За превозотБесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 510 дена задоцнување.Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените ценаЗа Трговија На ГолемоЗдраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете email на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!За услугатаНие се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Понудата Со Доверба!

2017 Дизајн Реално Евтини Тебе Боја Стомак Танц Превези Рака Фрли Шамија Shawl Стомакот Танчер Додаток Возрасни Мулти Боја

786.24 -0 % DEN 786.00

Дизајн 100% Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез Од Тебе Шарени Имитација На Свила Мека Shawl Превез Шамија ShawlМатеријал : 100% СвилаБои : како сликиГолемина : S,M,L,XLS : 90*200cm (35.4" * 78.7" ) За ДецаМ : 114*250 см (44.8" * 98.4") За Висина : 150160 ДамаL : 114*270 см (44.8" * 106.2") За Висина : 160170 ДамаXL : 140*270 см (55.1" * 106.2") За Висина : 170 Дама1 инч=2.54 см

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dancewear Додатоци 89

1557.12 -43 % DEN 888.00

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dancewear Додатоци 89Note L само вклучуваат половината синџир , не се вклучат и други додатоци

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Додатоци

748.80 -35 % DEN 487.00

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Accessories >>> почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавницаНие Професионални Деца Танцување & Вршење Костими Производителот , Сите објекти во нашата продавница се на располагање ,можете да поставите цел слободно, ако треба да се направи трговија на големо нарачки во голема количина, се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст и организирање производство за вас.Ви посакувам среќен шопинг искуство во нашата продавница!!!Внимание ве Молам : Оваа понуда е само за хип шамија , без облека вклучени.Карактеристики : Достапни Бои : Модел Шоу : ​

2018 Накит за Танц Обетки Злато Индискиот Накит Танц Носат Bollywood Додатоци

312.00 -20 % DEN 250.00

Нови Стомак Танц Костим Монистра Кристал Градник Топ Вест Блуза 9 Бои парчеНови Стомак Танц костим choli Одблесокот врвот Блуза 9 Бои парчеНова Секси Стомак Танц Костим Јога Блуза градник Врвот 9 бои парчеНова Секси Стомак Танц Костим Фенер Блуза Градник Врвот 13 бои парчеСекси Транспарентен Предиво Стил Вест Врвот Стомак Танц Јога пракса облека 9 бои парчеНова Секси Стомак Танц Костим Чипка Пеперутка Ракав Врвот Градник 11 Бои парчеНови Стомак Танц Костим Целосен Сет Градник&Здолниште&Пливање 34 A / Б 36 A / Б 38 A / Б 7 Бои парчеНови Стомак Танц Костим 3 Слики Градник&Појас&Здолниште 34 B / C 36 B / C 38 B / C 8 Бои парчеНакит за Танц Обетки Злато Индискиот Накит Танц Носат Bollywood Додатоци Опис на ПроизводотВклучува : 1 пар Златни Обетки, не со другите !!Состојба : 100% Сосема НовНие не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Стомакот Танцување Костими chiffon предиво шамија Цврст Стомак Танц Превези Фаза Перформанси Реквизити SH98

381.60 -24 % DEN 290.00

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : јас mitated СвилаБоја : Искачување БојаГолемина : Една ГолеминаKerchief Должина : 220cm / 86.61" / инченKerchief Ширина : 120cm / 47.24' инчен (најширока место)Пакет Тежина : 102 g (Приближно)Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Beaded Sequin Стомак Танц Градник Врвот Секси Фаза на Изведба на облека Beaded Дополнителните Bollywood ноќен клуб Костим Градник

959.52 -30 % DEN 672.00

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.Shippment : Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

2018 Стомак Танц Облека на Жените Танц 2 парчиња Облека Врвот и Здолниште Модални Тај-обоена Костим за Bellydance Врвот Здолништа

1050.24 -5 % DEN 998.00

ГОЛЕМИНА Биста Половината Колковите Здолниште Должина Препорачува висина М 76 92cm 60 76cm 80 90cm 44 55cm 155 160cm L 80 94cm 64 80см 90 96cm 44 55cm 160 165cm XL 85 98cm 70 86cm 95 100 см, 45 56cm 165 170cm XXL 90 106cm 76 90cm 98 110cm 45 56cm 170 175cmСовети : на облека вклучуваат само врвот и здолниште, НЕ вклучуваат стомакот синџир.ако ви треба метални синџир, ве молиме да нарачате тука : На кратко со подпанталони внатре.

Виш Сваровски сатен градник+свила долго здолниште 2 парчиња девојки стомак танц одговараат за жените стомак танц перформанси облека

DEN 11797.44

Жените стомак танц сет : 2 парчиња / set : градник*1 здолниште*1Материјал : сатен+свилаГолемина : Сопствен стил.ве молиме испратете ја вашата Висина,тежина,градник големина,градите,половината и колковите на продавачот,благодарам многу!1 инч=2.54 см

Нови Жените beaded стомак танц ноќта на вештерките костим носат Бар+Појас 2pc поставен дами стомакот танцување костими bellydance карневал облека

DEN 1872.00

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ стомак танц костим носат Бар+Појас 2piece / set прифати било која големина дами стомак танц носии жените носат танцувањемодел : # tf1406 Вклучувајќи : градник+појас (вкупно : 2 парчиња) Боја е ЗЛАТО , ЦРВЕН (Ние може да се направи во многу бои) можеби има малку боја различни бидејќи на светлината ефект Тежина : 1 килограмиЗборуваме : Ако ви треба специјален Појас Големина , како 40" ,42",44",46",48" , ве Молиме контактирајте со нас,ние може да custmomize за вас .Исто така, ако вие не може да се најде големина во последната форма , ве молиме оставете го вашиот големина до нас, ние може да се направи тоа и да го изберат различни градник и појас големина за васДетали За ПроизводотЗЛАТОЦРВЕНАДЕТАЛНА СЛИКА ~ ГРАДНИК ВРВОТДЕТАЛНА СЛИКА ~ УБАВО BEADED ПОЈАСАКО САКАТЕ ДА се КУПИ ОВОЈ ОБЈЕКТ ,PLSМЕЈЛ КОИ БОИ И ГОЛЕМИНА САКАТЕ, Ако сакате ова здолниште, ве молиме проверете во друг линк во мојата продавница, Ние сме фабриката на стомакот танц cotumes, ние може да се направи во многу модел...

2018 Висок Квалитет Свила Стомак Танц Фан Танц Реално Свила Превези Лево+правото сини Бои ПРОДАЖБА кралска сина роза жолто црвено црн

1243.20 -30 % DEN 870.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Свила стомак танц стомак танц превез shawl шамија Црвена+Портокал+Зелена+Бел стомак танц пракса перформанси свила превез 250/270 * 114 см

1099.20 -0 % DEN 1099.00

Свила Стомак Танц Превез Стомак Танц Превез Shawl Црвена+Портокал+Зелена+Бел Стомак Танц Пракса Перформанси Свила Превези 250*114cmБоја : Црвено+Портокал+Зелена+Бела (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен (Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.