• Ново
Стомакот Танц Костим Оглавник Градник Врвот Рачно Изработени Sequined Beaded Реси 34/36/38 Б Чаша Индиски Племенски Божиќ Костимот Карневал

Стомакот Танц Костим Оглавник Градник Врвот Рачно Изработени Sequined Beaded Реси 34/36/38 Б Чаша Индиски Племенски Божиќ Костимот Карневал

Оценка на клиентот:
DEN 1123.68
DEN 775.00 -31 %

Износ
Залиха


Големина на : S : 34/75 B M : 36/80 B L : 38/85 B Пакетот Вклучува : само еден градник
Плаќање :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.
Shippment :
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Се врати и враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние ќе понуди целосна наплата за вас,ако ви се само не се задоволни со нашите производи . Наплата барање е достапна во рок од 7 дена по ставка примени. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот.
Повратни информации :
1. Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
2. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
721

Производи во категоријата

Нови пристигнување памук стомак танц врвот momen половина ракави стомак танц блузи 9 бои секси блузи

DEN 315.84

започнетекрајотЗа стомак танц врвот : материјал : памук, боја : црна,темно сина,езеро сино,црвено,розово,жолта,портокалова,виолетова,бела Големина : слободен големина број : FM5023За брендотFEIMEI пронајдовме речиси 10 години, кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.За материјал за кожата?На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа.За превозотБесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 510 дена задоцнување.Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените ценаЗа Трговија На ГолемоЗдраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете email на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!За услугатаНие се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Понудата Со Доверба!

5 КОМПЈУТЕРИ/ГРУПИ Деца Стомак Танц Костим за Конкуренција Девојки Стомак Танц Носат Облека Дете Bollywood Танц Носии Деца 89

2122.08 -43 % DEN 1210.00

5 КОМПЈУТЕРИ / ГРУПИ Деца Стомак Танц Костим за Конкуренција Девојки Стомак Танц Носат Облека Дете Bollywood Танц Носии Деца 89Костимот вклучуваат блузи+панталони+половината синџир+хривнија+превезТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,За да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеАко не го направите тоа ние не презема никаква одговорностЗа било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!Pls белешка изберете големина, како на висина како што е подолу големина на табелаНа пример : деца висина : 115cmако тенок или нормално,pls изберете големина : M ";Ако масти,pls изберете големина" L"Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)Големина(cm) / ЕтикетатаSПанталони должина е 65cm ,Укажуваат на тоа висина 95100cmМПанталони должина е 70cm ,Укажуваат на тоа висина на 100115cmLПанталони должина е 75см ,Укажуваат на тоа висина од 120 135cmXLПанталони должина е 83cm ,Укажуваат на тоа висина 135145cmAnswer : ___________________________ Note : Одделение : 1 cm =0.39 инчи, На пример : 10cm*0.39=3.9 инченОзнака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големинаКако различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 12cm

2018 дизајн реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm Црна Роза црвен Портокал

1099.20 -0 % DEN 1099.00

2018 дизајн 100% реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm Црна Роза црвен ПортокалN ew тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големиниБоја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Индискиот Sari жена Индискиот Танц 4-парче Костим Сет (Врвот, Појас,панталони и превез за главата) Стомак дрво Танц Носии за дама

1392.00 -10 % DEN 1253.00

Тип на производ : жена стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : возрасни Функција : АнтиБактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : една големина Објект Вклучуваат : : 4pcs=top+ панталони +појас+ превез на главата Рамо биста половината панталони должина 45 7990 7090 90ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара...

Нови Жените beaded стомак танц ноќта на вештерките костим носат Бар+Појас 2pc поставен дами стомакот танцување костими bellydance карневал облека

DEN 1872.00

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ стомак танц костим носат Бар+Појас 2piece / set прифати било која големина дами стомак танц носии жените носат танцувањемодел : # tf1406 Вклучувајќи : градник+појас (вкупно : 2 парчиња) Боја е ЗЛАТО , ЦРВЕН (Ние може да се направи во многу бои) можеби има малку боја различни бидејќи на светлината ефект Тежина : 1 килограмиЗборуваме : Ако ви треба специјален Појас Големина , како 40" ,42",44",46",48" , ве Молиме контактирајте со нас,ние може да custmomize за вас .Исто така, ако вие не може да се најде големина во последната форма , ве молиме оставете го вашиот големина до нас, ние може да се направи тоа и да го изберат различни градник и појас големина за васДетали За ПроизводотЗЛАТОЦРВЕНАДЕТАЛНА СЛИКА ~ ГРАДНИК ВРВОТДЕТАЛНА СЛИКА ~ УБАВО BEADED ПОЈАСАКО САКАТЕ ДА се КУПИ ОВОЈ ОБЈЕКТ ,PLSМЕЈЛ КОИ БОИ И ГОЛЕМИНА САКАТЕ, Ако сакате ова здолниште, ве молиме проверете во друг линк во мојата продавница, Ние сме фабриката на стомакот танц cotumes, ние може да се направи во многу модел...

18 Бои Жените Стомак Танц Фан Превези (2 Парчиња/set) Фаза на Изведба Сопственост Танц Фанови Свила Превези Обоени 180cm Должина

1611.36 -30 % DEN 1128.00

18 Бои Жените Стомак Танц Фан Превези (2 Парчиња / set) Фаза на Изведба Сопственост Танц Фанови 100% Свила Превези Обоени 180cm Должина Вклучуваат : 2 парчиња превез вентилатор Димензии : Должина 180 X90 CM Материјал : Навистина Свила Нето Тежина : 150g

2017 Нови Bellydance Костим Стомак Танц Појас Дијамант Синџир на Жените Декорација Rhinestones сите натпревар P-9097

676.80 -10 % DEN 609.00

2017 Нови Bellydance Костим Стомак Танц Појас Дијамант Синџир на Жените Декорација Рајна ситенатпревар​една големина за повеќето должина од 110cm ширина 4cm за половината 6595cmБоја : AB Обоени дијаманти Материја l : Rhinestones

Свила стомак танц стомак танц превез shawl шамија Црвена+Портокал+Зелена+Бел стомак танц пракса перформанси свила превез 250/270 * 114 см

1099.20 -0 % DEN 1099.00

Свила Стомак Танц Превез Стомак Танц Превез Shawl Црвена+Портокал+Зелена+Бел Стомак Танц Пракса Перформанси Свила Превези 250*114cmБоја : Црвено+Портокал+Зелена+Бела (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен (Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Жените стомак танц облека стомак танц врвот+здолниште одговара за стомак танц перформанси

1826.88 -10 % DEN 1644.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитет2 Материјал : млеко свилаГолемина S M L XL 2 XL 3 XLЗабелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодаримеЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само врвот +здолниште +рака со гаќи (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

Жените стомак танц облечи Ballroom танцува облека се облекуваат градник+појас+фустан стомак танц одговара девојки латинска танц облека S,M,L

DEN 9157.44

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)висина : 158172cm,weigth : 4065kg1 cm=2.53 инченГолемина : Прилагодено styl e...

Жените Танц Панталони Бели Еластичен Појас Чипка spandex Стомакот Танчер Панталони Широк Нога Лабава Долги Панталони Bloomers Циганска Панталони

1368.00 -10 % DEN 1231.00

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Панталони должина 60 M 103cm 90cm L 70 112cm 106cm Она што е во пакет? 1 x панталони

Beaded Sequin Стомак Танц Градник Врвот Секси Фаза на Изведба на облека Beaded Дополнителните Bollywood ноќен клуб Костим Градник

959.52 -30 % DEN 672.00

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.Shippment : Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Хитови 2018 Висока продажба на рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Фан Танц Реално Свила Превези 1 Пар Maroon црвен портокал

1243.20 -0 % DEN 1243.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dancewear Додатоци 89

1557.12 -43 % DEN 888.00

Sliver Монета Beaded Стомак Танц, Хип Шамија за Жените Пракса Племенски Tassel Половината Синџир Појас Стомак Dancewear Додатоци 89Note L само вклучуваат половината синџир , не се вклучат и други додатоци

Сваровски стомак танц градник врвот+долго здолниште 2 парчиња стомак танц set/одговараат за жените стомак танц облека девојки ballroom танцува облека

DEN 13799.04

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)висина : 158172cm,weigth : 4065kg1 cm=2.53 инченГолемина : Прилагодено styl e...

Ориенталниот Танц Носии BellyDance Костим Женски Индискиот Танц Се Облекуваат Секси Жени Bollydancer Носат Bollywood Танц Сет

2268.00 -45 % DEN 1248.00

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Додатоци

748.80 -35 % DEN 487.00

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Accessories >>> почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавницаНие Професионални Деца Танцување & Вршење Костими Производителот , Сите објекти во нашата продавница се на располагање ,можете да поставите цел слободно, ако треба да се направи трговија на големо нарачки во голема количина, се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст и организирање производство за вас.Ви посакувам среќен шопинг искуство во нашата продавница!!!Внимание ве Молам : Оваа понуда е само за хип шамија , без облека вклучени.Карактеристики : Достапни Бои : Модел Шоу : ​

2018 новодојдени Висок Квалитет на Кинески Свила Фанови 1 Пар рачно изработени Свила Стомак Танц Фанови Црна+Црвено+Жолти Шари 3 Бои 180X90cm

1243.20 -30 % DEN 870.00

2018 новодојдени Висок Квалитет на Кинески Свила Фанови 1 Пар рачно изработени Свила Стомак Танц Фанови Црна+Црвено+Жолти Шари 3 Бои 180 X90cmСтр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Црна +Црвено +Жолта Лента (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 5 Големина е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Нови Стомакот Танцување Кошула Градник За Жените Сексот Стомак Градник Индискиот Танц Градник Монета Стомак Градник 8 Боја Bellydance Костим Врвот Кошула

DEN 431.04

Големина Информации Слободни Големина на Градите СМ 68~100 cm Инчен 26.7"~37.4" Оваа Вест Градник Може да се приспособат ,Така Што Одговара на повеќето Луѓе Количина : 1 Парче Танц Само ГрадникКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод , бидете сигурни дека вашата адреса и информации за контакт .Ние ќеиспраќање на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.1)Ние испрати објект од Кина Пост Воздух Пошта или Eпакет или Други (Fedex,EMS,DHL)2)Кина Пост Воздух Mail Време На Испорака .Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот навашиот приемот на предмети за било каква причина...

2018 Жените Професионални Стомак Танц Костим Поставите Луксузни Bellydance Костими Фаза Перформанси Дијамант Декорација Градници & Постави Здолниште

3981.60 -6 % DEN 3743.00

2018 Жените Професионални Стомак Танц Костим Поставите Луксузни Bellydance Костими Фаза Перформанси Дијамант Декорација Градници & Здолниште Поставите Опис : Вклучувајќи : Градници и Здолниште само(2 парчиња сет), не се вклучат и други.1,Големина : Една големина2,Градник првенство : Б / В3,Здолниште Половината : 7288cm (2834.5 инчи) 4,Здолниште Должина : 94cm (37 инчи)5,Укажуваат на телесната тежина : 42kgs65kgs6,Материјал : Spandex+chiffon, рачно изработени монистра и sequinsДржава : Сосема нов објектДетали : Вистински Поместена Градник осигурува добра Echoes.Изобилство извезена со многу мали и големи монистра и sequins.Идеален за стомак танц, карневал или Bollywood ...Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл...

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розова

1243.20 -0 % DEN 1243.00

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розоваСтр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

2018 Висок Квалитет Свила Стомак Танц Фан Танц Реално Свила Превези Лево+правото сини Бои ПРОДАЖБА кралска сина роза жолто црвено црн

1243.20 -30 % DEN 870.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Деца Професионална Конкуренција Танц Врвот Sequins Златни Монети Врвот Девојки Танц Облека Топ/tees

DEN 311.04

Деца стомак танц врвот : Материјал : chiffionГолемина : една големина1 инч=2.54 смЗа сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување...

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Зелена+Тиркизна+Зелена

1243.20 -0 % DEN 1243.00

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,ве молиме падна слободни да контакт со нас!)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои, ве молиме падна слободни да контакт со нас !)големина на : 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите ТанчериПревозот1...

Виш Сваровски сатен градник+свила долго здолниште 2 парчиња девојки стомак танц одговараат за жените стомак танц перформанси облека

DEN 11797.44

Жените стомак танц сет : 2 парчиња / set : градник*1 здолниште*1Материјал : сатен+свилаГолемина : Сопствен стил.ве молиме испратете ја вашата Висина,тежина,градник големина,градите,половината и колковите на продавачот,благодарам многу!1 инч=2.54 см

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.