• Ново
Возрасни Бесплатен Превозот Стомак Танц, Хип Шамија Стомакот Танцување Појас Заврши Здолниште Половината Синџир Sequined Дополнителните Фустан Пракса Перформанси

Возрасни Бесплатен Превозот Стомак Танц, Хип Шамија Стомакот Танцување Појас Заврши Здолниште Половината Синџир Sequined Дополнителните Фустан Пракса Перформанси

Оценка на клиентот:
DEN 412.32
DEN 317.00 -23 %

Износ
Залиха


Плаќање :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.
Shippment :
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Се врати и враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние ќе понуди целосна наплата за вас,ако ви се само не се задоволни со нашите производи . Наплата барање е достапна во рок од 7 дена по ставка примени. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот.
Повратни информации :
1. Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
2. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Правиме сé што можеме и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
yihuang
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
2067

Производи во категоријата

Нови Жените beaded стомак танц ноќта на вештерките костим носат Бар+Појас 2pc поставен дами стомакот танцување костими bellydance карневал облека

DEN 1872.00

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ стомак танц костим носат Бар+Појас 2piece / set прифати било која големина дами стомак танц носии жените носат танцувањемодел : # tf1406 Вклучувајќи : градник+појас (вкупно : 2 парчиња) Боја е ЗЛАТО , ЦРВЕН (Ние може да се направи во многу бои) можеби има малку боја различни бидејќи на светлината ефект Тежина : 1 килограмиЗборуваме : Ако ви треба специјален Појас Големина , како 40" ,42",44",46",48" , ве Молиме контактирајте со нас,ние може да custmomize за вас .Исто така, ако вие не може да се најде големина во последната форма , ве молиме оставете го вашиот големина до нас, ние може да се направи тоа и да го изберат различни градник и појас големина за васДетали За ПроизводотЗЛАТОЦРВЕНАДЕТАЛНА СЛИКА ~ ГРАДНИК ВРВОТДЕТАЛНА СЛИКА ~ УБАВО BEADED ПОЈАСАКО САКАТЕ ДА се КУПИ ОВОЈ ОБЈЕКТ ,PLSМЕЈЛ КОИ БОИ И ГОЛЕМИНА САКАТЕ, Ако сакате ова здолниште, ве молиме проверете во друг линк во мојата продавница, Ние сме фабриката на стомакот танц cotumes, ние може да се направи во многу модел...

Деца Професионална Конкуренција Танц Врвот Sequins Златни Монети Врвот Девојки Танц Облека Топ/tees

DEN 311.04

Деца стомак танц врвот : Материјал : chiffionГолемина : една големина1 инч=2.54 смЗа сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување...

нова Монета Стомак Танц Костим Bollywood Костим Индискиот Фустан Bellydance се Облекува Женска Стомакот Танцување Костим Поставува 5pcs/set 6 Боја

2248.80 -5 % DEN 2136.00

Производи вклучуваат : Sequined јакна + здолниште + метал половината синџир + сјае метал ѓердан + Headdress Featuers : 1...

Жените стомак танц облечи Ballroom танцува облека се облекуваат градник+појас+фустан стомак танц одговара девојки латинска танц облека S,M,L

DEN 9157.44

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)висина : 158172cm,weigth : 4065kg1 cm=2.53 инченГолемина : Прилагодено styl e...

2017 Деца Стомак Танц Носии Девојки Индискиот Облека Децата Индискиот Облека Танц Носии Евтини Tenue Danse Orientale

907.20 -0 % DEN 907.00

2 Парчиња : Блузи&Панталони6 Компјутери : Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија8 Компјутери : Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија&Обетки&ЃерданS код за висина 105 за да 118 см М код за висина од 119 до 135 см L кодови за висина 136 150 см

18 Бои Жените Стомак Танц Фан Превези (2 Парчиња/set) Фаза на Изведба Сопственост Танц Фанови Свила Превези Обоени 180cm Должина

1611.36 -30 % DEN 1128.00

18 Бои Жените Стомак Танц Фан Превези (2 Парчиња / set) Фаза на Изведба Сопственост Танц Фанови 100% Свила Превези Обоени 180cm Должина Вклучуваат : 2 парчиња превез вентилатор Димензии : Должина 180 X90 CM Материјал : Навистина Свила Нето Тежина : 150g

Свила стомак танц стомак танц превез shawl шамија Црвена+Портокал+Зелена+Бел стомак танц пракса перформанси свила превез 250/270 * 114 см

1099.20 -0 % DEN 1099.00

Свила Стомак Танц Превез Стомак Танц Превез Shawl Црвена+Портокал+Зелена+Бел Стомак Танц Пракса Перформанси Свила Превези 250*114cmБоја : Црвено+Портокал+Зелена+Бела (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен (Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

2017 нови Стомак танц костим 720 степен здолниште за жените стомак танц професионални носат 6020-упатство за 11colors

1466.88 -10 % DEN 1320.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитет2 Материјал : добар квалитет chiffonЕдна големина за повеќето од половината 6095cm здолниште 92cmЗабелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодаримеако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драгиЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само здолниште (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

2018 новодојдени Висок Квалитет на Кинески Свила Фанови 1 Пар рачно изработени Свила Стомак Танц Фанови Црна+Црвено+Жолти Шари 3 Бои 180X90cm

1243.20 -30 % DEN 870.00

2018 новодојдени Висок Квалитет на Кинески Свила Фанови 1 Пар рачно изработени Свила Стомак Танц Фанови Црна+Црвено+Жолти Шари 3 Бои 180 X90cmСтр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Црна +Црвено +Жолта Лента (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 5 Големина е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89

1057.92 -43 % DEN 603.00

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89Answer : ___________________________ NOTE : само вклучуваат хип шамија , да не се вклучат и други додатоци

Стомакот Танц Костим Оглавник Градник Врвот Рачно Изработени Sequined Beaded Реси 34/36/38 Б Чаша Индиски Племенски Божиќ Костимот Карневал

1123.68 -31 % DEN 775.00

Големина на : S : 34 / 75 B M : 36 / 80 B L : 38 / 85 B Пакетот Вклучува : само еден градникПлаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.Shippment : Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

2018 дизајн реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm жолта + зелена

1099.20 -30 % DEN 769.00

14825 Свила превезНови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големиниБоја : како на сликата шоу(Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Додатоци

748.80 -35 % DEN 487.00

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Accessories >>> почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавницаНие Професионални Деца Танцување & Вршење Костими Производителот , Сите објекти во нашата продавница се на располагање ,можете да поставите цел слободно, ако треба да се направи трговија на големо нарачки во голема количина, се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст и организирање производство за вас.Ви посакувам среќен шопинг искуство во нашата продавница!!!Внимание ве Молам : Оваа понуда е само за хип шамија , без облека вклучени.Карактеристики : Достапни Бои : Модел Шоу : ​

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розова

1243.20 -0 % DEN 1243.00

2018 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Паун сина +жолто+ розоваСтр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg / пар, 3 Димензии е како што е подолу : S 120 CM *90 см (47.24'' * 35.43'')M 150cm *90 см (59.05'' * 35.43'')L 180 CM *90 см (70.86'' * 35.43'')XL 230 CM *90 см (90.55'' * 35.43'')XXL 280 CM *90 см (110.24'' * 35.43'')(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)Нашиот вистински свила фан Превези : 1 Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица2 100% реално природна свила.3 Користи избелени и полиран бамбус staves4 Внимателно селектирани и исечените пред праткатаAпроверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.Бзајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,Cкастрење на раб.Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допирЧувствоЛесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !'

Ориенталниот Танц Носии BellyDance Костим Женски Индискиот Танц Се Облекуваат Секси Жени Bollydancer Носат Bollywood Танц Сет

2268.00 -45 % DEN 1248.00

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...

Стомакот Танцување Костими chiffon предиво шамија Цврст Стомак Танц Превези Фаза Перформанси Реквизити SH98

381.60 -24 % DEN 290.00

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : јас mitated СвилаБоја : Искачување БојаГолемина : Една ГолеминаKerchief Должина : 220cm / 86.61" / инченKerchief Ширина : 120cm / 47.24' инчен (најширока место)Пакет Тежина : 102 g (Приближно)Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Нови пристигнување памук стомак танц врвот momen половина ракави стомак танц блузи 9 бои секси блузи

DEN 315.84

започнетекрајотЗа стомак танц врвот : материјал : памук, боја : црна,темно сина,езеро сино,црвено,розово,жолта,портокалова,виолетова,бела Големина : слободен големина број : FM5023За брендотFEIMEI пронајдовме речиси 10 години, кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.За материјал за кожата?На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа.За превозотБесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 510 дена задоцнување.Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените ценаЗа Трговија На ГолемоЗдраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете email на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!За услугатаНие се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.Понудата Со Доверба!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.