• Ново
2017 нови Стомак танц Костим поставите Професионални bellydance врвот+здолниште одговара За Жените bellydance перформанси носат сопствени направени

2017 нови Стомак танц Костим поставите Професионални bellydance врвот+здолниште одговара За Жените bellydance перформанси носат сопствени направени

Оценка на клиентот:
DEN 3320.16
DEN 2988.00 -10 %

Износ
Залиха


Линкот вклучуваат топ+здолниште
Чипка материјал ,многу удобно и секси
За големината еден не е на залиха тоа треба сопствени направени ,pls ни нудат градите ,половината ,колковите,а висината ,тежината .Обично 3-5days да се заврши .
ние ќе се направи специјално за вас драги

Карактеристики

Големина:
S, M
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0250
Материјал:
Памук
Големина:
M, S

Производи во категоријата

Најновите Стомак Танц Костим стомакот танцување фустан за жена стомак танц носат 4 бои M, L Q3081

1828.80 -10 % DEN 1646.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок КвалитетМодални материјалГолемина M LМ градите 7690cm половината 6274cm фустан 135cm за 4555kg женаL градите 8698cm половината 7284cm фустан 138cm за 5565kg женаЗабелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодаримеако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драгиЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само се облекуваат+појас+ шорцеви (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

2017 Деца Стомак Танц Носии Девојки Индискиот Облека Децата Индискиот Облека Танц Носии Евтини Tenue Danse Orientale

907.20 -0 % DEN 907.00

2 Парчиња : Блузи&Панталони6 Компјутери : Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија8 Компјутери : Блузи&Панталони&Половината синџир&Превез&Headwear&Хривнија&Обетки&ЃерданS код за висина 105 за да 118 см М код за висина од 119 до 135 см L кодови за висина 136 150 см

Жените Танц Панталони Бели Еластичен Појас Чипка spandex Стомакот Танчер Панталони Широк Нога Лабава Долги Панталони Bloomers Циганска Панталони

1368.00 -10 % DEN 1231.00

Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Половината Панталони должина 60 M 103cm 90cm L 70 112cm 106cm Она што е во пакет? 1 x панталони

2018 Накит за Танц Обетки Злато Индискиот Накит Танц Носат Bollywood Додатоци

312.00 -20 % DEN 250.00

Нови Стомак Танц Костим Монистра Кристал Градник Топ Вест Блуза 9 Бои парчеНови Стомак Танц костим choli Одблесокот врвот Блуза 9 Бои парчеНова Секси Стомак Танц Костим Јога Блуза градник Врвот 9 бои парчеНова Секси Стомак Танц Костим Фенер Блуза Градник Врвот 13 бои парчеСекси Транспарентен Предиво Стил Вест Врвот Стомак Танц Јога пракса облека 9 бои парчеНова Секси Стомак Танц Костим Чипка Пеперутка Ракав Врвот Градник 11 Бои парчеНови Стомак Танц Костим Целосен Сет Градник&Здолниште&Пливање 34 A / Б 36 A / Б 38 A / Б 7 Бои парчеНови Стомак Танц Костим 3 Слики Градник&Појас&Здолниште 34 B / C 36 B / C 38 B / C 8 Бои парчеНакит за Танц Обетки Злато Индискиот Накит Танц Носат Bollywood Додатоци Опис на ПроизводотВклучува : 1 пар Златни Обетки, не со другите !!Состојба : 100% Сосема НовНие не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

2017NEW! виш стомак танц додатоци стомак танц чорапи за жените стомак танц вежба чорапи

351.36 -10 % DEN 316.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок КвалитетЕдна големина за повеќетоЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само еден пар чорапи (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

Ориенталниот Танц Носии BellyDance Костим Женски Индискиот Танц Се Облекуваат Секси Жени Bollydancer Носат Bollywood Танц Сет

2268.00 -45 % DEN 1248.00

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експресВе молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на времеако пратката може да се ' t пристигнат на време ...

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89

1057.92 -43 % DEN 603.00

Рака Капчиња Триаголник Стомак Танц, Хип Шамија Појас за Жените Перформанси Ориентален Танц Носии Стомак Половината Синџир Здолниште 89Answer : ___________________________ NOTE : само вклучуваат хип шамија , да не се вклучат и други додатоци

2017 5 Нови Бои Choffin Деца Стомак Танц Костим Поставите Перформанси Индискиот Bollywood Крпа Деца Танцување Облека Костим

763.20 -10 % DEN 687.00

Ова е една прекрасна костум кој можете да го носите во изведба или пракса Тоа е толку убава Модерен стил мора да се фати вашите очи...

Стомакот Танц Костим Оглавник Градник Врвот Рачно Изработени Sequined Beaded Реси 34/36/38 Б Чаша Индиски Племенски Божиќ Костимот Карневал

1123.68 -31 % DEN 775.00

Големина на : S : 34 / 75 B M : 36 / 80 B L : 38 / 85 B Пакетот Вклучува : само еден градникПлаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши плаќање, тоа е многу погодно.Shippment : Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

2018 дизајн реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm Црна Роза црвен Портокал

1099.20 -0 % DEN 1099.00

2018 дизајн 100% реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm Црна Роза црвен ПортокалN ew тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големиниБоја : како на сликата show (Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Жените стомак танц облека стомак танц врвот+здолниште одговара за стомак танц перформанси

1826.88 -10 % DEN 1644.00

Стомакот Танцување Облека Ориентален танцПроизвод Функција : 1.100% нов Бренд и Висок Квалитет2 Материјал : млеко свилаГолемина S M L XL 2 XL 3 XLЗабелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 13cm се разликува поради прирачник за мерење ,ви благодаримеЕдноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовникПакет Се Вклучени : Само врвот +здолниште +рака со гаќи (не се вклучат и други)ако ви треба другите ,pls контактСлика Шоу

2017 новодојдени Евтини Стомак Танц Костим за Професионални Жени Секси Стомак Танцување Градник Појас Облека на Продажба 2 парчиња(градник+појас)

1867.20 -6 % DEN 1755.00

Ова е една прекрасна костум кој можете да го носите во изведба или пракса Тоа е толку убава Модерен стил мора да се фати вашите очи...

BELLYQUEEN Нов Висок Квалитет на Нови Bellydancing Здолништа Обука Фустан Или Перформансите на Индискиот Фустан Стомак Танц Здолниште Костим

1020.48 -30 % DEN 714.00

BELLYQUEEN Нов Висок Квалитет на Нови Bellydancing Здолништа Обука Фустан Или Перформансите на Индискиот Фустан Стомак Танц Здолниште Костим Материјал : 100 D Најлон Вклучуваат : Само Фустан,Нема Појас Големина : Тоа одговараат за 4565kg Тежина,материјалот имаат Еластичен Фустан Должина : Околу 96 CM јас CM=0.39 ИНЧЕН

2018 дизајн реално свила стомак танц превез, евтини танц превези,tari perut kostum превезот на големо 250*114cm жолта + зелена

1099.20 -30 % DEN 769.00

14825 Свила превезНови тајбоја, стомакот танц 100% реално Свила Превези Популарни Тебе боја Свила Рака Шамија Shawls за Танцување ИЛИ Фаза 2 големиниБоја : како на сликата шоу(Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас ) Големина : L големина : 250x114cm = 98.4''x44.8''инчен XXL големина : 270x114cm = 106.3''x44.8''инчен(Истакна : ако ви треба било други големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )Нашите Свила Превези : 1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица2) 100% реално Свила материјал3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment4) добра цена и брза испорака,добра услуга'

Стомакот Танцување Костими chiffon предиво шамија Цврст Стомак Танц Превези Фаза Перформанси Реквизити SH98

381.60 -24 % DEN 290.00

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : јас mitated СвилаБоја : Искачување БојаГолемина : Една ГолеминаKerchief Должина : 220cm / 86.61" / инченKerchief Ширина : 120cm / 47.24' инчен (најширока место)Пакет Тежина : 102 g (Приближно)Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Нови Пристигнување на Врвот+Здолниште Индија Bollywood Стомак Танц Носи Костими 2 парчиња индискиот танц Облека bellydance Одговара танцување Облека

DEN 1055.52

Блузи+Здолниште Индија Bollywood Стомак Танц Носи Костими 2 парчиња индискиот танц Облека bellydance Одговара танцување Облека1) Големина : заедничка возрасни големина = просечна големина за возрасни.Блузи : просечниот возрасен големина (М големина),со добра еластиченЗдолниште : својата Половината големина со околу 66110cm, со добра еластична, и неговата Должина со околу 9596cm(Истакна : ако ви треба други големина : XL / XXL / XXXL, можете да ме контактирате за да се каже и да се купи, благодарам.)2) Боја : вкупен број е 7 бои во акции, ве молиме да ги проверите сите бои слики за да изберете како што е подолу : Црна , Сина, Розева, Виолетова, Црвена, Жолта, Тиркизна.(Истакна : pls остави порака за која боја ви треба, инаку ние ќе испрати во Случаен избор)3) еден Сет = 1pc Врвот + 1pc Здолниште, па тоа е 2pcs / set.(Истакна : цена вклучуваат само Врвот + Здолниште, ако ви треба било кој друг објект, исто така, pls контакт со мене да се купи, благодарение )значи : ако ви треба Хип Шамија Појас можете да ме контактирате за да се каже и да се купи ! )

Ориентален Стил Кристал Градник+Појас+Здолниште Стомак Танц 3pcs Костим Поставите Фаза Перформанси Луксузни Стомакот Танцување Египетскиот Носии

3063.36 -30 % DEN 2144.00

Ориентален Стил Кристал Градник+Појас+Здолниште Стомак Танц 3pcs Костим Поставите Фаза Перформанси Луксузни Стомакот Танцување Египетскиот Костими Материјал : 100 D Најлон Вклучуваат : Врвот+Здолниште+Појас Големина : Тоа одговараат за 4565kg Тежина,материјалот имаат Еластичен Фустан Должина : 95cm Градник Големина : 34 / 75 C Половината : 80см јас CM=0.39 ИНЧЕН

Сваровски стомак танц градник врвот+долго здолниште 2 парчиња стомак танц set/одговараат за жените стомак танц облека девојки ballroom танцува облека

DEN 13799.04

врвот и здолниште 2 парчиња стомак танц на примерот,градник првенство : B / C првенство S(34 / 75),M(36 / 80),L(38 / 85)висина : 158172cm,weigth : 4065kg1 cm=2.53 инченГолемина : Прилагодено styl e...

Индискиот Sari жена Индискиот Танц 4-парче Костим Сет (Врвот, Појас,панталони и превез за главата) Стомак дрво Танц Носии за дама

1392.00 -10 % DEN 1253.00

Тип на производ : жена стомак танц Материјал : полиестер / Најлон Возрасна Група : возрасни Функција : АнтиБактериски,Дише Боја : како на Сликата покаже Големина : една големина Објект Вклучуваат : : 4pcs=top+ панталони +појас+ превез на главата Рамо биста половината панталони должина 45 7990 7090 90ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара...

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Додатоци

748.80 -35 % DEN 487.00

Bazzery 3 Слоеви Дополнителните Sequined Ориентални Стомак Танц Носии Појас за Жените Индискиот Танц Хип Шамија Bellydance Accessories >>> почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавницаНие Професионални Деца Танцување & Вршење Костими Производителот , Сите објекти во нашата продавница се на располагање ,можете да поставите цел слободно, ако треба да се направи трговија на големо нарачки во голема количина, се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст и организирање производство за вас.Ви посакувам среќен шопинг искуство во нашата продавница!!!Внимание ве Молам : Оваа понуда е само за хип шамија , без облека вклучени.Карактеристики : Достапни Бои : Модел Шоу : ​

2018 Жените Bodysuit На Дното Кошула Стомак Танц Блузи Современи Челични Цевки Џез Танц Костим

1824.00 -6 % DEN 1715.00

2017 Жените Bodysuit на Дното Кошула Стомак Танц Блузи Современи Челични Цевки Џез Танц Костим Опис : Имајте на ум : Тоа е само за Едно Парче Леотар Dancewear , не со другите !!големина : Биста : 78112cm Тело должина : 80см Хип : 88cm Препорачува тежина : 4068kgНие не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.