• Ново
WBY---611+++Кина Fengshui Месинг Yuanbao Пари Монета Богатство Хороскопски Глувчето Животинско Статуа

WBY---611+++Кина Fengshui Месинг Yuanbao Пари Монета Богатство Хороскопски Глувчето Животинско Статуа

Оценка на клиентот:
DEN 3402.72
DEN 2041.00 -40 %

Износ
Залиха


Опис :
Материјал : Бакар bronz
Димензии : Висина : 6 . Долго : 8 . широчината : 6 (cm)
0.2 кг вклучени тежината на пакување материјал
Превозот :
кина, воздухот пост Нормално, однесете 15-48 работни дена пристигне
Ако сакате да користите други express, ве молиме оставете порака или разговор со нас онлајн,
ние ќе ви даде најдобра цена, UPS-от, DHL, FEDEX, EMS, Кина Пост Воздух се на сите достапни.
и pls биде внимателно : на локација за подигнување на превозот надомест е не вклучително и во руралните области. u може да се погледне на веб-сајт прво да се утврди дали оддалечените области. тоа мора да се плати за extral превозот надомест за руралните области. pls контактирајте со продавачот за деталите. ви благодариме
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
Вредност на Комерцијална Фактура :
Со цел да се да можете да добиете овие стоки брз и да платат помалку данок (било увоз даночни се купувачите одговорност), ние секогаш да бидете на фактурата во пониска вредност, така што царинење ќе биде многу лесно и брзо.
Ако не't сакате да се направи на сметка на пониска вредност, ве молиме да не информираат колку вредноста би сакале да го покажа на сметка кога ќе го поставите цел.
Услугата Гарантира :
ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 5 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
ако сакате врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред. купувачи се одговорни за враќање на трошоците за превозот под никакви околности

Карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бакар

Производи во категоријата

ATLIE Bronzes Домот Бронза Свеќа Носителот Статуа 4 дупка Ангел Девојка се Зголеми Светилник Скулптура Роденден подароци Табела Декорација

22713.60 -15 % DEN 19307.00

Било класична Бронзена скулптура е фалсификување на напорна работа и вистинска љубов, за создавање на прекрасни уметнички дела за нашите клиенти низ целиот свет...

Кина Природни jades Рака врежан Кинески шах на поставува одличен Скулптура На класичен Кинески игра шах

1919.52 -31 % DEN 1324.00

Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Кина Природни jades Рака врежан Кинески шах на поставува одличен Скулптура На класичен Кинески игра шахПроизвод Димензии : Тежина прибл : 670 грамаШирина ; 13 cm(5.1 инчи)Висина;3 cm (1.18 инчи)Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.За нас : Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети...

Насмеани Буда украси бутик Маитреја

1295.52 -20 % DEN 1036.00

Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

Изборот Дома Украсени Занаетчиски 1 Пар Кинески рачно производство Месинг Голема Врата Knocker стил

3359.52 -20 % DEN 2688.00

Напомена : Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

TNUKK Thuja среќа изобилство риба украси занаети Jinlongyu ТВ кабинет Дома Мебел дневна соба кабинет Оркестарот.

4799.52 -22 % DEN 3744.00

добредојдовте во мојата продавница Стокови името : dragon риба Материјал : жолта топола, arborvitae Спецификација : 25*21*5 Среќен симбол на богатство, позната како Фенг Шуи риба, Среќа риба, градот, куќата, злото, со пари, поплави катастрофа и злото, felicitoжелба за правење на пари како статус симбол! Boxwood среќен змеј риба, избрани висококвалитетни суровини, таписерии, мирис, боја жолта! Големина 25x21x5 Cm, со исклучителен подарок кутија! Великодушни подароци!

Стариот Кинески Народни Fengshui Бронза Долговечност Животно Среќа Желка Желка Статуа

1680.00 -15 % DEN 1428.00

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис на проектот : Димензии : Висина : 2.2 инч...

Големите Бронзени Скулптури Градина Оркестарот Статуа Будистички статуи Меч Небесниот Цар декорации

DEN 999999.99

Животно скулптурата е еден вид на форма на уметност Бидејќи животните скулптури потекнува од уметности и занаети, паповеќето животински скулптури се многу декоративни и практични; акцент на животните форми се сликаат, идодадете боја на статуи, sculpting и полирање се комбинираат и надополнуваат едни со други, одлуки ислика работи со иста убавина andappreciative вредност ; да се обрне внимание на формата и живописни,со концизен животинско скулптури јазик , покажува висок степен на слика за убавина.Бродот на цел од страна на морето !Големина(cm) : H342 X173

Природни Врежан 30мм Падна Јасно Кварц Сфера Полиран Камен Кристална Топка Исцелување Кристал Fengshui Украс SPH127

575.52 -9 % DEN 524.00

Опис : Тип : Природни Падна Јасно Кварц Сфера Полиран Камен Кристал Камен Количина : 1 / еез Големина : Околу 30мм (што е околу 1.2 инчи) Тежина : Околу 30g1.Може да се стави рок кристално на масата, тоа може да помогне за зајакнување на концентрацијата и меморијата на децата, па како да се подобри учењето перформанси.2.Тоа може да го намали електромагнетни бранови зрачење...

122 грама природни кварцен кристал исцелување губење на кристалниот череп

DEN 1151.52

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 122g Должина 40mm Ширина 35mm Hight 36mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

Апстракт Девојка Hugging Коњ Биста Скулптура Гроздобер Lassie и Пони Статуа Новина Уметнички дела Оркестарот Подарок Занает Украс Мебел

4080.00 -15 % DEN 3468.00

1 Опис : Апстракт Девојка Hugging Коњ Биста Скулптура Гроздобер Lassie и Пони Статуа Новина Уметнички дела Оркестарот Подарок Занает Украс Мебел .2...

30PCS/МНОГУ Различни Убаво Кристално Стакло Животни Фигурини Колекција За Мали Подароци

DEN 2107.20

Добредојдовте Ќе & Ен Продавница Објект Кристал Фигурини Материјал Кристал Боја Јасно КОЛИЧИНА 30 Pieces Големина 28*28*40 MM Пакет Сеф Користење Домашна Декорација & Крштевањето Подароци & Fengshui Занает & Свадба Врати ПодароциБелешки : *некои додаток на фигурини формата е различна од вебсајт фото дека е acceptble бидејќи тоа е рачно изработени занаетчиски*ќе има 2mm толеранција постоеле за објекти, бидејќи тоа е рачно изработени кристал занаетНашата Предност : *сите производот е доведе слободни и животната срединапријателски *ние нудиме у најдобри стоки со конкурентна цена *ние ќе ги пакувам па така можете да го добиете во добра состојба *ако го оставите порака на aliexpress, ние обично ви одговори во рок од 12 часа,дури и во време на викендите,ние сме, исто така, работи * прилагодено кристал подароци е топло добредојде на Превозот : *ние ќе испрати стоката до вашата seleceted места ,па pls љубезно нудат целосна адреса,поштенски број,контакт лице и телефон Не и да се обезбеди адреса е сите точни * ние обично испрати стоката во рок од 37 дена ,и ќе го испрати до вас од страна на Кина Пост Воздухопловната или брза испорака превозот како DHL,UPSот,Fe DEX,SF *Со цел да се осигура дека ќе ја прими стоката со данок на бесплатно или многу помала вредност данок на увоз,ние ќе го пријават како ПРИМЕРОК или ПОДАРОК со помал данок,и ние не ќе сноси било данок или прилагодено обврска за Плаќање : * Ние го прифаќаме alipay тука...

Етничките везови везени торба женската чанта чанта Qian Шу рака назад да се тресат еден пар на долго Везени Чанта

1679.52 -33 % DEN 1125.00

Етничките везови везени торба женската чанта чанта Qian Шу рака назад да се тресат еден пар на долго Везени Чанта Материјал : Памук, двострано везови Димензии : должина : 26 CM широк 12 CM дебели 2 CM Тресат Qian Шу [на сликата подолу]Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

TNUKK се Обиде нови Thuja резби во дрво украси занаети Орел се зголемуваат облак Дома Мебел украси.

5279.52 -22 % DEN 4118.00

добредојдовте во мојата продавница во [име] : да се реализира амбиција [материјал] : Чемпрес + Африкански круша круша база [Спецификација] : долго 23cm*, широк 5cm*, висока 23cm Орел со крила...

Кинески Тибет сребро врежан guard Foo Кучиња Лав пар статуи

4223.52 -20 % DEN 3379.00

Опис: Материјал : Сребро Бронза Големина : Висина 4.8 Инчи.Долго 4.5 Инчен .широчината 2.6 Инч Тежина : 1.5 КИЛОГРАМИвклучени тежината на пакување, материјали, Состојба : Многу Добро.Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.