• Ново
Нови пристигнување dslr фото Еден Handgrip DV C тип на Камера Рачни Носителот SLR флеш заградата У тип DV handeld Стабилизатор за dslr фото

Нови пристигнување dslr фото Еден Handgrip DV C тип на Камера Рачни Носителот SLR флеш заградата У тип DV handeld Стабилизатор за dslr фото

Оценка на клиентот:
DEN 1200.00
DEN 1020.00 -15 %

Износ
Залиха


Нови пристигнување dslr фото Еден Handgrip DV C тип на Камера Рачни Носителот SLR флеш заградата У тип DV handeld Стабилизатор за dslr фото Име на Производ : U тип-влез за DV преносни В-тип рачен ниско-рамка SLR стабилизатор флеш заградата Тип на Производ : PU3005 Материјал : ABS, сунѓерот Производ тежина : 0.56 kg 1. Подобрување на стабилноста на видео фотографирање. 2. C-облик дизајн го прави опремата повеќе практична, погоден за мулти-агол на снимање. 3. Врвот со топла чевли дизајн, можете да инсталирате еден микрофон или видео светлина. 4. Со стандардот 1/4 лизгачки шраф на дното на дигитални SLR камера или камерата може да бидат заклучени за стабилизатор. 5. Против пролизгување на нозете на платформата. 6. мека пена зафат за да додадете чувство на удобност, се олесни долго замор на фотографија. 7. Направени од високо квалитетна ABS, моќен, за обезбедување на квалитетот 1. Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам. Т/Т. western union,кредитна картичка и слично). 2. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош.превозот 1.Општо земено,пратката ќе биде испратена до превозникот во рок од 2days откако ќе добиете плаќање(excepte празници) 2 . 90% парцели ќе бидат доставени околу 20-45days,ако не сте добиле вашата нарачка по 60days,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги провери следење на информации и ќе ви даде задоволително решение. 3.Ние може да го користат ecnomic превозот метод кога редоследот е под 5$,тоа не е trackable откако парцели кои се испраќаат од страна на воздух.Но вие може да ја прими пратката на крајот,можете да побарате од нас да се прошири на купувачот заштита. 1. Нарачката сте платиле не вклучувајќи царина.Ве молиме да ни ги прости,за жал,не можеме да оптоварување било царина. 2. Ние ќе ги прогласи ниска вредност како сакате да се избегне данок ,но ако тоа е happend,ве молиме coorperate со вашата локална царинска да заврши на царинење .За жал ние не сме одговорни за царинска такса.
Секако,ние ќе се обидеме потрудиме да се минимизира доплата за нашите клиенти.
1. Ние прифаќаме враќање или размена поради неисправни предмети . Па ве молиме немојте да се отвори расправа, или ни даде негативна повратна информација без комуникација. Купувачи needn грижете се за тоа апсолутно! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободни
Јас претпостави што може да се решаваат проблемите што ги имаат .Јас ветувам ние ќе ви ги даде задоволително решение! 1.Сите производи се 100% оригинални нови и проверени пред превозот.Ние секогаш сакаме да ви даде добро искуство. 2.Ако сте satified со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Секако,ние ќе ви даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. 3.Ако сте примиле неисправен производ, бидејќи од насилна превозот,операција или некои други причини,ве молиме контактирајте со нас за добро решение пред да замине никакви негативни повратни информации.
Ви благодариме за секој еден кој ни веруваат! Ние и ветуваме никогаш лага и да било! Искрени и довербата се најважните работи за нас! Ви благодариме.

Карактеристики

Тип:
Еден Handgrip
Пакет:
Yes
Тежина (g):
560
комуникација:
NFC
Големина:
260
Број На Модел На:
018
Бренд Име:
PULUZ

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.