• Ново
Моден Топла Лимон Squeezers & Reamers Овошје & Растителни Алатки погодно кујнски помошник за портокал лимон со не ' рѓосувачки челик

Моден Топла Лимон Squeezers & Reamers Овошје & Растителни Алатки погодно кујнски помошник за портокал лимон со не ' рѓосувачки челик

Оценка на клиентот:
DEN 10186.56
DEN 8149.00 -20 %

Износ
Залиха


Лимон Squeezers & Reamers Овошје & Растителни Алатки погодно кујнски помошник за портокал лимон со не ' рѓосувачки челик
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : 20.5 cm долги/лажици 6.5 см во дијаметар
Тежина : 187 g
Боја : случајни испрати
Цел : прирачник на сок од лимон
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА! Спонзорирано Производи Може Да Бидат Заинтересирани Во Реклама
Спонзорирано Производи се реклами за производи продадени од страна на трговци на .com. Ние've одбраната на најпродавани предмети во оваа категорија, само за вас!

Карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Број На Модел На:
Лимон Squeezers
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Squeezers & Reamers
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Име:
Лимон Squeezers

Производи во категоријата

HOMETREE 1 Buc Едноставна Домаќинство Прирачник Морнар Овошје Портокали Рачно Изстискване Машина Цедењето Чисти Нова Кујна Овошје Алатки H722

DEN 287.52

Име : Прирачник морнар Големина : околу 9.2 * и 17,5 см Додатоци : капак + сок резервоарот + чаша дното Материјал : ABS храна одделение пластични Пакување : Картон Боја : портокал ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

Овошје Алатки Прирачник Juicers Преносни Пластични Рака Прирачник Изстискване Портокал Лимон Морнар Притиснете Изстискване Морнар 1piece

216.00 -5 % DEN 205.00

Прикажи ПовеќеОвошје Алатки Прирачник Juicers Преносни Пластични Рака Прирачник Изстискване Портокал Лимон Морнар Притиснете Изстискване Цитрус Морнар Случаен Боја *лесензакористење sombrero морнар;работи со повеќето стандардни вода, сок, сок, и пивски шишиња Материјал : Пластични Дијаметар Големина : 10* 8cm (приближно) , видете како што е подолу слика Боја на располагање : СЛУЧАЈНИ БОЈА Количина : 1pieceRealated ПроизводиЗабелешка : *Доколку имате било какви прашања ве молиме контактирајте ме и јас ќе се вратам на вас како е можно јас да...

1set Прирачник Портокал Морнар Притиснете Сок од Лимон создателот Шише Овошје Изстискване Рака Притиснете Купот на Овошје и Зеленчук Алатки кујнски прибор

644.16 -6 % DEN 605.00

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,е најголемата движечка сила на нашите внимателнименаџмент...

HOMETREE 1 Buc Овошје Алатки Мини Упатство ABS Пластика Морнар Лимон Изстискване Кујна Овошје Портокал Рака се Движат Притиснете Морнар Алатки H721

DEN 143.52

Име : мини упатство морнар Големина : за 7.5 * 8cm Материјал : ABS Пакување : боја кутија Боја : зелена / виолетова / бела ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање...

CTREE 1Pc Нерѓосувачки Челик Портокал Изстискване Прирачник Лимон Морнар се Притисне Лубеницата Зеленчук, Овошни Сокови Квалитет на Овошје Алатки C241

DEN 267.84

Големина : 20.5 cm долга лажица 6.5 см во дијаметарОпис : нерѓосувачки челик прирачник морнарМатеријал : нерѓосувачки челикТежина : околу 187 g ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 13 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање НЕКОИ СОВЕТИ : 1) Пред исплата , ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, проверете ја големината и бојата е она што го сакате.Ако најдете грешка, ве молиме контактирајте со нас! 2) Генерално, производите ќе се испрати во рамките 13 дена по исплата потврди и обработени од страна на Aliexpress...

Сок Од Создателот Морнар Како Подарок Готвење Алатки Нерѓосувачки Челик Овошје Лимон Вар Портокал Изстискване Морнар Прирачник Рака Притиснете Алатка Нож

443.52 -5 % DEN 421.00

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет.Ова не ' Рѓосувачки Челик Лимон Изстискване Морнар е најдобра алатка за да целосно да се извлече сок од лимон и портокал.Максимална цедењето со минимален напор, печени на емајл слој освои'т' рѓа или да реагирате на цитрус сокови.Се произведуваат вкусни свеж сок за вашиот бар или вашите рецептиОвие изстискване се рустик, unpainted, едноставен и лесен за користење1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.