• Ново
Мотоцикл 13T 14T Пред Синџир Sprockets За ХОНДА CR250R CRF450R CRF450X Нечистотија Велосипед АТВ TRX450R TRX700R

Мотоцикл 13T 14T Пред Синџир Sprockets За ХОНДА CR250R CRF450R CRF450X Нечистотија Велосипед АТВ TRX450R TRX700R

Оценка на клиентот:
DEN 384.00
DEN 330.00 -14 %

Износ
Залиха

100% Сосема Нова Боја : Како Слики Цената е за 1 парче Пред Затегнувачки Материјали : Челик
Погодни За :
Хонда АТВ
TRX450 Р САД 06-07
TRX450 R / ER Sportrax (Elec Start & Удар Започнете) САД 08-14
TRX450 R/ER (Elec Start & Удар Започнете) 06-14
Хонда Off Road
CR250 Франција 97
CR250 Р САД 92-93
CR250 Р САД 94-95
CR250 Р САД 96-01
CR250 Р САД 02-05
CR250 Р САД 06-08
CR250 R-4 04
CR250 R-5 05
CR250 R-6,7,8 06-08
CR250 RH 03
CR250 RN,RP 92-93
CR250 RR,РС 94-95
CR250 RT,RV,RW,RX,RY,Р-1,R-2 96-02
CRF450 Р САД 02-03
CRF450 Р САД 04-15
CRF450 R-2,Р-3 02-03
CRF450 R-4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,E,F 04-15
CRF450 X САД 05-15
CRF450 X-5,6,7,8,9,A,B,C,D,E,F 05-15
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Карактеристики

боја:
13T, 14T
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Sprockets
Име На Модел:
502-1
Објектот Должина:
7cm
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.135kg

Производи во категоријата

CNC Пред Затегнувачки Guard Случај Saver се Вози Маска За Заштита на YZF WRF YZ 250 99-17 YZ250F YZ450F WR250F WR450F 03-13 YZ250X 16 17

1103.52 -14 % DEN 949.00

2121 пар парче парче парче пар парче парче пар пар пар пар21212112 Затегнувачки Guard Заштити 100% Сосема НовБоја : Како На СликатаМатеријал : CNC 6061T6 АлуминиумЗаштита на синџир и пред затегнувачки совршено.Вие ќе примите објект исто како сликаОДГОВАРА : YZ250 9917YZ250 F 0113YZ450 F 0313YZ250 X 1617WR250 F 0114WR450 F 03151.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

50T CNC Задните Синџир Затегнувачки За Челик и Алуминиум RM125 RMZ250 RM250 RMZ450 RMX250 Мотокрос Supermoto Enduro Нечистотија Велосипед Трки

2687.52 -10 % DEN 2419.00

100% Сосема Нов·Боја : Злато како слика.·Заби : 50 T / 520(имаме 44 46 47 48 49 50 51 52 забите ,можете да пребарувате нив во нашата продавница.)·материјал : 45# Висока sthength челик и алуминиум.·Функција : Ова затегнувачки има челик заби и 6061T6 алуминиум внатрешниот дел...

Мотоцикл Задните Челик Затегнувачки За CRF250 M/L 2013-2015 CRM250 MD24 CRM250 1991-1995 XR250 1990-1995 520-43T

DEN 576.00

52043 TeethПакет Inculde : 1 x Задните ЗатегнувачкиМатеријал : Челик(JIS : S45 C ASTM : 1045)Fitment : ( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање! ) Хонда CRF250 МD,E,F 1315CRF250 LD,E,F 1315CRM250 РК РМ MD24CRM250 M,М2,N,P,R,S 9195XR250 РЛ,РМ,RN,RP,RR,РС 90951.Ние прифаќаме Alipay само...

1 Сет Предните и Задните Затегнувачки Синџир & синџир За Хонда Магна 250 Змеј Куче 250 Мото Додатоци затегнувачки синџир

DEN 4266.24

Супер Мотор Делови има свои дизајн и производство линија Голема количина и OEM (направи објектот како што се бара) се прифатени, со многу конкурентна цена и врвен квалитет.Ве молиме контактирајте со нас онлајн или whatsapp (+86 13428235771) за голема сума купувањето, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга.

420 13 Заб 17mm ID Пред Моторот Затегнувачки Со Retainer Плоча Шкафче За 50cc 70cc 90cc 110cc 420 Мотоцикл Dirt Bike ATVQuad

258.72 -5 % DEN 246.00

Моторот Пред Затегнувачки42017mm13 TПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Гаранција1...

Пред Синџир Затегнувачки Опрема 420 15 Заб 17mm За 50cc-160cc Lifan YX Кинески ATV Quad Јама Нечистотија Мајмун Велосипед Мотор

293.76 -5 % DEN 279.00

Моторот Пред Затегнувачки42017mm15 TПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Гаранција1...

47T CNC Задните Синџир Затегнувачки За KTM EXC SX MXC XC XCW EGS SXF XCF XCWF SMR 125 200 300 400 450 525 520 Enduro Мотокрос Трки

2538.24 -10 % DEN 2284.00

100% Сосема Нов·Боја : Портокал, како слика.·Заби : 47 T / 520(имаме 44 46 47 48 49 50 51 52 забите ,можете да пребарувате нив во нашата продавница.)·материјал : 45# Висока sthength челик и алуминиум.·Функција : Ова затегнувачки има челик заби и 6061T6 алуминиум внатрешниот дел...

47T CNC Задните Синџир Затегнувачки За RM100 DR350 DRZ400E KLX400 Мотокрос Supermoto Enduro Off Road Трки

2495.52 -10 % DEN 2246.00

100% Сосема Нов·Боја : Злато како слика.·Заби : 47 T / 520(имаме 44 46 47 48 49 50 51 52 забите ,можете да пребарувате нив во нашата продавница.)·материјал : 45# Висока sthength челик и алуминиум.·Функција : Ова затегнувачки има челик заби и 6061T6 алуминиум внатрешниот дел...

06B 20T 20Teeth Теренот 9.525 mm 3/8 го Понесе 10мм Индустрија Пренос Вози опрема Една Sprockets механички делови за ролери синџир

DEN 399.84

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.