• Ново
Пред Синџир Затегнувачки Опрема 420 15 Заб 17mm За 50cc-160cc Lifan YX Кинески ATV Quad Јама Нечистотија Мајмун Велосипед Мотор

Пред Синџир Затегнувачки Опрема 420 15 Заб 17mm За 50cc-160cc Lifan YX Кинески ATV Quad Јама Нечистотија Мајмун Велосипед Мотор

Оценка на клиентот:
DEN 293.76
DEN 279.00 -5 %

Износ
Залиха

Моторот Пред Затегнувачки
420-17mm-15 T
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Враќање Pollcy
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Превозот Detall
1.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики

Специјални Функции:
пред затегнувачки
Објектот Ширина:
6.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
6.5cm
Тип На Објект:
Sprockets
Објектот Дијаметар:
2cm
Име На Модел:
420-14T-20MM17MM
Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Челик

Производи во категоријата

1 Сет Предните и Задните Затегнувачки Синџир & синџир За Хонда Магна 250 Змеј Куче 250 Мото Додатоци затегнувачки синџир

DEN 4266.24

Супер Мотор Делови има свои дизајн и производство линија Голема количина и OEM (направи објектот како што се бара) се прифатени, со многу конкурентна цена и врвен квалитет.Ве молиме контактирајте со нас онлајн или whatsapp (+86 13428235771) за голема сума купувањето, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга.

50T CNC Задните Синџир Затегнувачки За Челик и Алуминиум RM125 RMZ250 RM250 RMZ450 RMX250 Мотокрос Supermoto Enduro Нечистотија Велосипед Трки

2687.52 -10 % DEN 2419.00

100% Сосема Нов·Боја : Злато како слика.·Заби : 50 T / 520(имаме 44 46 47 48 49 50 51 52 забите ,можете да пребарувате нив во нашата продавница.)·материјал : 45# Висока sthength челик и алуминиум.·Функција : Ова затегнувачки има челик заби и 6061T6 алуминиум внатрешниот дел...

06B 20T 20Teeth Теренот 9.525 mm 3/8 го Понесе 10мм Индустрија Пренос Вози опрема Една Sprockets механички делови за ролери синџир

DEN 399.84

Забелешки : Кога се избере Стандард за Обработка на sprokets, ве молиме внимание, Создаден Дијаметар можеби не се исти како и листата, ве молиме предмет на моделот детали страница, тоа е без стегне завртки, тоа треба процес Клучните Начин или завртка дупка, ако ни треба процес контактирајте со нас(ПРОЦЕС MOQ...

47T CNC Задните Синџир Затегнувачки За KTM EXC SX MXC XC XCW EGS SXF XCF XCWF SMR 125 200 300 400 450 525 520 Enduro Мотокрос Трки

2538.24 -10 % DEN 2284.00

100% Сосема Нов·Боја : Портокал, како слика.·Заби : 47 T / 520(имаме 44 46 47 48 49 50 51 52 забите ,можете да пребарувате нив во нашата продавница.)·материјал : 45# Висока sthength челик и алуминиум.·Функција : Ова затегнувачки има челик заби и 6061T6 алуминиум внатрешниот дел...

Мотоцикл Задните Челик Затегнувачки За CRF250 M/L 2013-2015 CRM250 MD24 CRM250 1991-1995 XR250 1990-1995 520-43T

DEN 576.00

52043 TeethПакет Inculde : 1 x Задните ЗатегнувачкиМатеријал : Челик(JIS : S45 C ASTM : 1045)Fitment : ( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање! ) Хонда CRF250 МD,E,F 1315CRF250 LD,E,F 1315CRM250 РК РМ MD24CRM250 M,М2,N,P,R,S 9195XR250 РЛ,РМ,RN,RP,RR,РС 90951.Ние прифаќаме Alipay само...

420 13 Заб 17mm ID Пред Моторот Затегнувачки Со Retainer Плоча Шкафче За 50cc 70cc 90cc 110cc 420 Мотоцикл Dirt Bike ATVQuad

258.72 -5 % DEN 246.00

Моторот Пред Затегнувачки42017mm13 TПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Гаранција1...

CNC Пред Затегнувачки Guard Случај Saver се Вози Маска За Заштита на YZF WRF YZ 250 99-17 YZ250F YZ450F WR250F WR450F 03-13 YZ250X 16 17

1103.52 -14 % DEN 949.00

2121 пар парче парче парче пар парче парче пар пар пар пар21212112 Затегнувачки Guard Заштити 100% Сосема НовБоја : Како На СликатаМатеријал : CNC 6061T6 АлуминиумЗаштита на синџир и пред затегнувачки совршено.Вие ќе примите објект исто како сликаОДГОВАРА : YZ250 9917YZ250 F 0113YZ450 F 0313YZ250 X 1617WR250 F 0114WR450 F 03151.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

47T CNC Задните Синџир Затегнувачки За RM100 DR350 DRZ400E KLX400 Мотокрос Supermoto Enduro Off Road Трки

2495.52 -10 % DEN 2246.00

100% Сосема Нов·Боја : Злато како слика.·Заби : 47 T / 520(имаме 44 46 47 48 49 50 51 52 забите ,можете да пребарувате нив во нашата продавница.)·материјал : 45# Висока sthength челик и алуминиум.·Функција : Ова затегнувачки има челик заби и 6061T6 алуминиум внатрешниот дел...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.