• Ново
За SUZUKI ИС 1500 VL1500 K5/K6/K7/K8 C1500 Натрапникот 2005 2006 2007 2008 Мотоцикл накладките Пред L+R

За SUZUKI ИС 1500 VL1500 K5/K6/K7/K8 C1500 Натрапникот 2005 2006 2007 2008 Мотоцикл накладките Пред L+R

Оценка на клиентот:
DEN 408.00
DEN 355.00 -13 %

Износ
Залиха


Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
СП МОТО 650 NK 2012-2015 F 650 TK 2013-2015 F 650 TR 2013-2014 F
KAWASAKI ER-6f ЕКС 650 A6 F-A8 F/C9 F/CAF/CBF 2006-2011 F ER-6f ЕКС 650 B6 F-B8 F/D9 F/DAF/DBF ABS 2006-2011 F ER-6f FCF-FGF Со ABS 2012-2016 F ER-6f ECF-ЕФФ Не ABS 2012-2015 F ER-6n ER 650 A6 F-A8 F/C9 F/CAF/CBF 2006-2011 F ER-6n ER 650 B6 F-B8 F/D9 F/ДАФ 2006-2010 F ER-6n FCF-FGF Со ABS 2012-2016 F ER-6n ECF-ЕФФ Не ABS 2012-2015 F KLE 650 A7 F-A9 F/ЦАФ-CEF Versys 2007-2014 F KLE 650 B7 F-B9 F/ДАФ-DEF Versys ABS 2007-2014 F Z 750 јас zr 750 J1/J2 2004-2005 F Z 750 S јас zr 750 K1/K6 F 2005-2006 F GPZ 1100 E1/Е2/Ф1 1995-1998 F ER 650 C9 F/CAF ER-6 N 2009-2010 F ЕКС 650 Нинџа 650 Р A6 F/A7 F/A8 F/C9 F/CAF 2006-2010 F ЕКС 650 Нинџа ЕКС 650 ECF/EDS/EEF/ЕФФ/EGF Не ABS 2012-2015 F ЕКС 650 Нинџа ЕКС 650 FDS/FEF/FFF/FGF ABS Модел 2013-2015 F ЕКС 650 Р ЕКС 650 CBF 2011 F KLE 650 DEF Versys ABS Модел 2014 F GPZ 1100 ZX 1100 Е1-E3/Ф1 1995-1997 F јас zr-X 400 E3 јас zr 400 E3 1996 F јас zr 750 Д1 Zephyr 1996 - F KLV 1000 НН 1000 A1 H/A2 H 2004-2005 F јас zr 1100 Б1 Zephyr 1996-1997 F јас zr 1100 Б5 Zephyr 1100 РС 2002 F В.Н.Е 1500 G1/G2 Класичен Tourer 1998-2000 Година F KZ 1000 P21-P22/P24 2002-2003 Година/2005 F јас zr 1100 Б1 Zephyr 1996 F В.Н.Е 1600 А1/А2/A3/A6 F-A8 F/A7 FA/A8 FA Вулкан Класичен 2003-2008 F
WK 650i Гол 2013-2015 F 650 TR Туринг 2013-2015 F
SUZUKI SV 400 X/Y/K1/K2 2000-2002 F SV 400 SX/SY/SK1/SK2 2000-2002 F SV 400 К3/K4/K5 2003-2005 F SV 400 SK3/SK4/SK5 2003-2005 F GSX 600 ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FK1-FK6 1998-2006 F GSF 600 Y/SY/К1-K4/SK1-SK4 Разбојник 2000-2004 F DL 650 K4-K9 V-Strom 2004-2009 F DL 650 XK7-XK9/XL0 V-Strom X 2007-2011 F DL 650 AK7-AK9/AL0 V-Strom ABS 2007-2011 F DL 650 AL1 XP V-Strom Експедицијата 2011 F DL 650 AL2-AL5 V-Strom 2012-2015 F DL 650 AK9 GT V-Strom Патнички ABS 2009-2011 F GSF 650 SK5/SK6 Faired Разбојник Не ABS 2005-2006 F GSF 650 K5/K6 Гол Разбојник Не ABS 2005-2006 F GSF 650 AK5/AK6 Гол Разбојник ABS 2005-2006 F GSF 650 SAK5/SAK6 Faired Разбојник ABS 2005-2006 F SFV 650 K9/L0-L5 Gladius 2009-2015 F SFV 650 AK9/AL0-AL5 ABS 2009-2015 F SV 650 К3-K9/L0 Гол Не ABS 2003-2010 F Врвот Обтекател Не ABS 2003-2015 F SV 650 X/Y/K1/K2 Гол Не ABS 1999-2002 F SV 650 SX/SY/SK1/SK2 Врвот Обтекател Не ABS 1999-2002 F SV 650 AL7 ABS 2016-2017 F GSR 750 L1-L4 Не ABS 2011-2014 F GSR 750 AL2/AL4/AL5 ABS план за 2011-2015 F GSX 750 ПРЕПРАТЕНА/FX/FY/FK1-FK6/K6/SK6 1998-2006 F GSX 750 W/X/Y 1998-2003 F DL 1000 К2-K9/L2 V-Strom 2002-2012 С ИС 1500 K2/К3 2002-2003 Година С ИС 1500 K5-K8 C1500 Натрапникот 2005-2008 Година F GSF 600 SY/SK1/SK2/SK3/AL1 2000-2003 F

Карактеристики

боја:
Пред 2 пара, Пред лево 1 пар, Пред право 1 пар, GFY Пред 2 пара, GFY Пред лево 1 pai, GFY Пред право 1 pa
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година
Објектот Ширина:
3.68cm
Објектот Висина:
0.84cm
Име На Модел:
За EBC FA229 Предната страна(лево)+FA231 Фронт(десно)
Објектот Должина:
13.35cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
13.35cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
ПРЕД
ОЕМ Кодот:
GFY - FA229 Предната страна(лево)+FA231 Фронт(десно)
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Пред Лево FA229 Модел:
A
Пред Право FA231 Модел:
A
Примена:
ИС 1500 VL1500 K5/K6/K7/K8 C1500 Натрапникот
Година:
2005 година 2006 година 2007 година 2008 година

Производи во категоријата

Органски Kevlar накладките За SYM GT 500 2004 RV 250 (LM 250 W) 2007-2012 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

856.32 -26 % DEN 634.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеЕквивалентно на EBC # SFA283Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

Органски Kevlar накладките За УЛИЦА FJR 1300 AV/AW/СЕКИРА/AZ/AA/AB 2006-2012 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

1319.52 -26 % DEN 976.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеКомпатибилност : ЈАМАХА ТРИУМФЕквивалентно на EBC # FA423Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

296MM Мотоцикл Пред Брановидна Летачкиот Диск Кочница Роторот За ХОНДА CBR600F CROSSRUNNER800 VFR800 CBR900F CBR900RR XL1000 GL F6C

5760.00 -14 % DEN 4954.00

296 MM Пред Брановидна Диск Сопирачки100% СОСЕМА НОВ ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови СтилМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик И 7050T6 АлуминиумЦена за 1 парОдговара За ХОНДА : CBR F (PC35 / K294) FX,FY PC35 K294 600 CC модел година 19992000CBR600 F4 (НИ) Суперспорт F4 19992000CROSSRUNNER 800 20112014VFR VТЕЦ 800 19982010CBR F 900 2003CBR600 F (ВЕЛИКА БРИТАНИЈА) 19992000CBR RR (SC28 / G034) 900 CC Fireblade N,P модел 19921993 годинаXL 1000 V Varaderoапарат vx,VY V1 V2 поврзани сопирачки систем (SD01 SC02 SD02 / e4 / 0009) 1000 CC 19992002XL 1000 V Varadero V3V6 поврзани сопирачки систем V7V9,A B,C(SD02 SD03 / e9 e4 / 0059) 1000 CC 20032012XL 1000 V Varadero ABS VA4VA9,АА AB,AC (SD02 SD03 / e9 e4 / 0059) 20042012GL F6 C VALKYRIE / GL 1500 Valkyrie C (SC34 / H582) 1500 CC година модел 19972003GL 1500 Valkyrie C / CD / СП (SC34 / H582) 20002003GL 1500 Valkyrie Меѓудржавни CI (SC34 / H582) 20002003GL 1500 Valkyrie Tourer КТ SC34 H582 1997 1999 годинаGL 1500 Valkyrie Tourer КТ SC34 H582 20002003GL ЗЛАТО КРИЛО 19,A,B,C,D,E поврзани сопирачки систем 1800 20012014VFR 800 F / Fi Пресретнувачи Fi W,Поправи RC46 K011 1998 1999 919 864VFR 800 Fi Пресретнувачи Fi1Fi2 RC46 e13*0132 2000 2001 919 864VFR 800 Fi Пресретнувачи Fi3Fi5 RC46 e13*0132 2002 2005 919 ZP913VFR 800 Fi Пресретнувачи Fi6Fi9 RC46 e13*0132 2006 2009 919 ZP913VFR 800 Fi Пресретнувачи ABS А2А5 RC46 e13*0132 2002 2005 919 ZP913VFR 800 Fi Пресретнувачи ABS A6A9 RC46 e13*0132 2006 2013 919 ZP9131.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

За KTM 950 Авантура 02-06 950 Авантура S 03-06 950 Supermoto 05-07 950 Р Superenduro 06-08 Мотоцикл накладките Задните

408.00 -13 % DEN 355.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA ПРВИТЕ 1000 Futura 20012004CAGIVA E 750 Elefant 19931995ФАБРИКАТА ГОД 250 2003ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 2016 година XG 700 Улица 2016 годинаKTM SC 620 Supercompetition 19962000 950 Авантура 20022006 950 Авантура S 20032006 950 Supermoto 20052007 950 Р Superenduro 20062008 990 Авантура 20062008 990 Авантура Р 20092012 990 Т (СМT) 20092013 990 Supermoto R (СМР) 20082013 1050 Авантура 2015 1190 Adventure 20132015 1190 Adventure Р 20132014 1290 Супер Авантура 2015MOTO GUZZI 850 Breva односно 20062007 850 Griso 20062007 940 Bellagio 20072013 Breva V1100 2005 Breva 1100 (ABS) 2007 Breva 1100 20052006 1100 Breva (Спи / ABS Модели) 20052007 Квота 1100 ES 19992001 1100 Griso 4 V (1064 CC) 20052008 година 1100 Griso 20052008 Година 1100 Квота ES 19992001 Breva 1200 20082009 Norge 1200 20062009 1200 Norge GT 8 V (ABS) 20082015 1200 Griso 8 V специјално Издание (1151cc / Зборуваше Тркала / Радијална Caliper) 20092015 1200 Griso 8 V (Спи Наѓ тркала / радијална caliper) 20072012 1200 Griso 8v (1151cc / Фрлија Тркала / Радијална Caliper) 20092011 1200 Спорт 20062007 1200 Спорт (2 V) 20062009 1200 Спорт 4 Вентил 20082012 1200 Stelvio 20082011 1200 Stelvio 8 V (ABS) план за 20112015 1200 Stelvio NTX ABS 20092010 1200 Stelvio 8 V NTX (ABS) план за 20112015 1100 Breva 20052012 Griso 1100 20052008 Година 1100 Griso 1064cc Стандард Планината Caliper 20052012 1200 Griso SE 8v Радијална caliper 1151cc 20092015 Griso 1200 8 V 1151cc 20092012 Norge 1200 GT / 2 V 20062012 Norge 1200 GT / 8 V 20102015 Stelvio 1200 NTX 8 V ABS 20092015МОТО MORINI Granpasso 1200 20082013 Скремблер 1200 20102013VECTRIX XV3 Li+ (3 вилер модел) 20122013ЈАМАХА XC 300 Versity 2006DUCATI Multistrada 1200 S 20152017 Multistrada 1200 S D / ер 20162017ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 300мм Дискови 20162017 XG 750 Улица 300мм Дискови 20162017KTM XC / EXC 20042008 950 Supermoto 20052008 Година 950 Авантура / S 20042006 950 Р Супер Enduro 20072008 990 Авантура S Не ABS 20062008 990 Авантура ABS Модел 20072012 990 Авантура Baja Издание ABS 20132014 990 Авантура Р 20092012 990 СМТ 20102014 1190 Adventure 20132016 1190 Adventure Р 20132016 1290 Супер Авантура 20132016GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

За MOTO GUZZI 850 Breva односно 06-07 850 Griso 06-07 940 Bellagio 07-13 Breva V1100 05 Breva 1100 05-06 Мотоцикл накладките Задните

408.00 -13 % DEN 355.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : APRILIA ПРВИТЕ 1000 Futura 20012004CAGIVA E 750 Elefant 19931995ФАБРИКАТА ГОД 250 2003ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 2016 година XG 700 Улица 2016 годинаKTM SC 620 Supercompetition 19962000 950 Авантура 20022006 950 Авантура S 20032006 950 Supermoto 20052007 950 Р Superenduro 20062008 990 Авантура 20062008 990 Авантура Р 20092012 990 Т (СМT) 20092013 990 Supermoto R (СМР) 20082013 1050 Авантура 2015 1190 Adventure 20132015 1190 Adventure Р 20132014 1290 Супер Авантура 2015MOTO GUZZI 850 Breva односно 20062007 850 Griso 20062007 940 Bellagio 20072013 Breva V1100 2005 Breva 1100 (ABS) 2007 Breva 1100 20052006 1100 Breva (Спи / ABS Модели) 20052007 Квота 1100 ES 19992001 1100 Griso 4 V (1064 CC) 20052008 година 1100 Griso 20052008 Година 1100 Квота ES 19992001 Breva 1200 20082009 Norge 1200 20062009 1200 Norge GT 8 V (ABS) 20082015 1200 Griso 8 V специјално Издание (1151cc / Зборуваше Тркала / Радијална Caliper) 20092015 1200 Griso 8 V (Спи Наѓ тркала / радијална caliper) 20072012 1200 Griso 8v (1151cc / Фрлија Тркала / Радијална Caliper) 20092011 1200 Спорт 20062007 1200 Спорт (2 V) 20062009 1200 Спорт 4 Вентил 20082012 1200 Stelvio 20082011 1200 Stelvio 8 V (ABS) план за 20112015 1200 Stelvio NTX ABS 20092010 1200 Stelvio 8 V NTX (ABS) план за 20112015 1100 Breva 20052012 Griso 1100 20052008 Година 1100 Griso 1064cc Стандард Планината Caliper 20052012 1200 Griso SE 8v Радијална caliper 1151cc 20092015 Griso 1200 8 V 1151cc 20092012 Norge 1200 GT / 2 V 20062012 Norge 1200 GT / 8 V 20102015 Stelvio 1200 NTX 8 V ABS 20092015МОТО MORINI Granpasso 1200 20082013 Скремблер 1200 20102013VECTRIX XV3 Li+ (3 вилер модел) 20122013ЈАМАХА XC 300 Versity 2006DUCATI Multistrada 1200 S 20152017 Multistrada 1200 S D / ер 20162017ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 300мм Дискови 20162017 XG 750 Улица 300мм Дискови 20162017KTM XC / EXC 20042008 950 Supermoto 20052008 Година 950 Авантура / S 20042006 950 Р Супер Enduro 20072008 990 Авантура S Не ABS 20062008 990 Авантура ABS Модел 20072012 990 Авантура Baja Издание ABS 20132014 990 Авантура Р 20092012 990 СМТ 20102014 1190 Adventure 20132016 1190 Adventure Р 20132016 1290 Супер Авантура 20132016GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

ARASHI Одговара KAWASAKI ZX9R НИНЏА Пред Задна Кочница Rotors Сопирачки Дискови Сет За KAWASAKI NINJA ZX-9R 2000-2001 ZX 9R ZX 900

11999.04 -20 % DEN 9599.00

Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 не ' рѓосувачки челик, со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

ARASHI Z750 Z750S Пред Задна Кочница Rotors Сопирачки Дискови Сет За KAWASAKI Z750 2004-2006 Z 750 2005 04 05 06 Z750S 2005 2006 Z1000

11999.04 -20 % DEN 9599.00

Карактеристики: Пред летачкиот диск rotors се изградени од 420 не ' рѓосувачки челик, со 6061T6 Алуминиум центар центар за помалку тежина...

AHL Мотоцикл Пред & Задните накладките Дискови За Харли (Спортските Серија) XL 50 XL 883 1200 XL (2004-2014)

539.52 -20 % DEN 432.00

Спецификации1 ПолуОргански метал диск кочница влошки2 Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3 Загадувањето слободни добар квалитет диск кочница влошкиКарактеристики : Материјал : ПолуОргански металБоја : Како На Сликата ПокажаГолемина Пред : 103 x 48 x 10.9 mmГолемина на Задните : 87 x 50 x 10.4 mmПозиција : Пред & Задните ( Погледнете накладките апликацијата подолу )Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедностаАпликација За Харли Дејвидсон XL 50 50Годишнината Sporster (2007) XL 883 Спортските Стандард (20042008) XL 883 C Спортските Обичај (20042010) XL 883 L 883 Ниска / Superlow (20042014) XL 883 ЖЕЛЕЗО (20092014) XL 1200 C Спортските Обичај (20042014) 1200 XL L Спортските Ниска (20072011) 1200 XL N Nightster (Зборуваше тркала) (20082012) 1200 XL V Седумдесет и Два (20122014) 1200 XL X Четириесет и Осум (20102014)Повеќе одлични производи кликнете тука ве молиме :

Надворешниот Дијаметар 220MM Нерѓосувачки Челик Задни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА XR440R NX500 XR600R NX650 XR650L ИПК SAUEL 125

960.00 -14 % DEN 826.00

Диск Сопирачки100% СОСЕМА НОВ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови СтилЦена За Парче.Надворешниот Дијаметар : 220mm.Одговара За ХОНДА : CRF 230 L L8, L9 20082009SL 230 Слободни Landsports MD33 19972004CRM 250 Р MK2 3 MD24 MD32 19912001SL 250 2003XL 250 Р 19881990XL 250 Степен 1995XLR 250 Р MD22 19881991XLR 250 Р Baja RIII MD22 19881992XR 250 III Baja 19952003XR 250 L 19911997XR 250 Р ME06 / EBE MD30 19902005XR 400 Р NC38 E NE03 19962007XR 440 Р 19962007NX 500 Dominator 19881991XR 600 Р 19912004NX 650 Dominator RD02 / E581 19881992XR 650 L 19932008ИНДЕКСОТ Sauel 125 20021.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Задни Диск Сопирачки Роторот За FZS1000 FZS 1000 01 02 03 04 05 BT1100 BT 1100 02-06 XVS1100 XVS 1100 99 00 01 XJR1200 XJR 1200 95-98

2160.00 -10 % DEN 1944.00

100% Сосема Нов.Цена за парче на Задните сопирачки дискови како слика , без одредување на завртки .Боја : како на сликата.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Погодни за : Заден ДискRZ 250 R (1 AR / 1 XG / 29 L) 267MD2011 C RZ 250 RR (51 C)VR2011 RD 350 YPVS 8384RD 350 F / F2 8592RD 350 N 85RD 350 Р 9295XP 500 N / P / Р ТMax 0103XP 500 S / T / V TМакс (5 VU1 / 2) 0407XP 500 ТМакс (Не ABS модели) 0811XP 500 ТMax (ABS Модели) 0811XJ 600 8491FZ 750 8791FZR 750 Битие 87XJ 900 S 'Диверзија' 9503FZR 1000 Битие 8788FZR 1000 ЕКСUP 8995FZS 1000 Fazer 0105BT 1100 Булдог P / R / S / T / V 0206XV 1100 99XVS 1100 Dragstar 9901XVS 1100 НА Dragstar Класичен 0001XJR 1200 9598FJR 1300 N / P / Р / AR / S / КАКО 0110XJR 1300 5 EA1 / 5 EA7 9899XJR 1300 L 5 EA2 / 5 EA3 / 5 EA4 99XJR 1300 M 5 EAA / 5 EAB / 5 EAC 00XJR 1300 (5 EA9 / 5 EAG) 00XJR 1300 N / P (5 EAP / 5 EAR / 5 EAS / 5 EAT / 5 EAW / 5 EAW / 5 EAY) 0102XJR 1300 R / S 5 WM1 / 5 WM3 / 5 WM5 / 5 WM6 / 5 WM7 / 5 WM9 0304XJR 1300 T / V / W / X / Y 5 WMA / 5 WMC / / 5 WMD / 5 WMF 0512XJR 1300 СП (L) 5 EA5 / 5 EA6 / 5 EA8 99XJR 1300 СП (M) 5 EAD / 5 EAE / 5 EAF 00XJR 1300 СП (N) 5 EAL / 5 EAM / 5 EAN 01MT01 (1670 cc) 0510МТ01 S (5 YUR) 091.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Нерѓосувачки Челик Пред Задните Брановидна Диск Кочница Роторот во Собата За SUZUKI RMZ250 07-15 RMZ450 05-15 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15

2112.00 -14 % DEN 1816.00

Сопирачки Дискови Сет100% СОСЕМА НОВ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови СтилЦената за поставување на диск сопирачки(предните и задните)ФУНКЦИЈА : 1...

22mm/0.87 Заштитник Handlebar Мотоцикл Кочница Спојки Лост Заштитник Рака Guard Алуминиум& Пластични Нови

521.76 -6 % DEN 491.00

[relateproductdetail / ]Карактеристики : Алуминиумски мотор кочница спојки лост заштитник;Заштита и декорација на вашиот мотор;Спецификации : Име на производ : 22mm / 0.87 инчен Мотоцикл Кочница Спојки Лост Заштитник Заштита Рака GuardМатеријал : алуминиум легура + пластикаБоја : црна, црна и црвена, црна и златна, црна и синаПроизвод големина : 160 X 56 X 30мм / 6.30 X 2.20 X 1.18"Бруто тежина : околу 265gПрименлив модел : универзална за 22mm / 0.87" мотоцикл handlebar1 X Пар на Мотоцикл Рака Стражари2 X Пластични Рака Guard Делови1 X Внатрешни Хексагонална Клуч (Големи)1 X Внатрешни Хексагонална Клуч (Мал)1...

За Јамаха FZ6 Fazer Половина Обтекател/Не ABS/2 Клипот Caliper 5VX/5VXL 2004 2005 2006 2007 Мотоцикл накладките Пред Задните FL+FR+R

600.00 -13 % DEN 522.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : Јамаха FZ6 20042006 FRFZ6 R 20092014 FRFZ6 Гол / Не ABS 2 Клипот Caliper (1 B3 / 1 B3 D) од 2004 до 2007 година FRFZ6НС Гол / Не ABS / 2 Клипот Caliper 2005 2006 FRFZ6 Fazer (Половина Обтекател / Не ABS / 2 Клипот Caliper )(5 VX / 5 VXL) од 2004 до 2007 година FRFZ6 Fazer (ABS / Половина Обтекател / 2 Клипот Caliper (4 P5) 20062007 FRGFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

За ХОНДА TRX 700 TRX700 XX8/XX9/XXB 2008-2011 TRX 700 TRX700 XX 2008-2011 Мотоцикл накладките Задните

408.00 -13 % DEN 355.00

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена / наплата на гаранција.Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : ХОНДА TRX 700 XX8 / XX9 / XXB 20082011 TRX 700 XX 20082011GFY накладките користите најновата соединение и технологија за третман за да ги нудат целосна палета на класа водечките влошки, дали за road употреба или највисокото ниво во дербито!Она што ги поставува GFY мотоцикл накладките за разлика од останатите е нивната супериорна изведба под сите можни се возеше услови...

270MM Пред Лебди Сопирачки Дискови и Заградата За HUSQVARNA TC125 TE125 FC250 FE250 TE300 FC350 FE350 FC450 FE450 FE501 14-15

4656.00 -10 % DEN 4190.00

270 MM Пред Диск Кочница и Кочница ЗаградатаСОСТОЈБА : 100% СОСЕМА НОВ Цена за 1 buc Адаптер и 1 buc 270 MM Кочница диск Адаптер без игла, може да се качи со акции pin.вклопуваат со оригинални caliper , вилушка...

Органски Kevlar накладките За MALAGUTI Медисон S 200 2004 R 125 Медисон 2003-2007 Година Задните ОЕМ Нов Висок Квалитет

861.12 -26 % DEN 637.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеКомпатибилност : APRILIA BENELLI БЕТА BERI ГЕНЕРИЧКИ ITALJET AMLAGUTI SCARABEO TGBЕквивалентно на EBC # FA298Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

Мотоцикл накладките Пред+Задни За ТРИУМФ Speedtriple 955cc 02-04 Спринт РС 03-04 Спринт ST 99-04 Спринт GT 2010-2011

816.00 -9 % DEN 743.00

ЗАТРИУМФSpeedtriple 955cc (5 гром предни дискови)(20022004)Спринт RS (20032004) Спринт ST (19992004)Спринт GT (1050cc / ABS) (20102011)Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации...

Органски Kevlar накладките За К 1600 GTL 2011-2014 2012 2013 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

1031.04 -26 % DEN 763.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеКомпатибилност : BMWЕквивалентно на EBC # FA613Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

Мотоцикл Задна Кочница Челик Диск За Јамаха WR YZ DT HRD 125 200 250 400 600 TT 250 600 Р TT250R TT600R

1160.16 -5 % DEN 1102.00

Функција : Состојба : НоваБоја : Како на сликата покажува.Завртки : 6Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челикСпецификации : Надворешниот Дијаметар : 220 mm / 8.7"Внатре Дијаметар : 115 mm / 4.5"Топ Трки Дијаметар : 133 mm / 5.2"Топ Дупка со Дијаметар : 8mm / 0.3"Диск Дебелина : 5 mm / 0.2"Fitment : Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање .Одговара За Јамаха : Modle ГодинаWR 125 19891997YZ 125 19881997ДТ 200 R 19891991ДТ 200 WR 3 XP 19911995WR 200 19921997ДТ 230 Lanza 4 TP1 / 2 19971998ТТ 250 Р Рација 4 MR2 , 4 GY 19931997TTР 250 LV, LCVC,W 19932007WR 250 Z ZBZG 19911995WR 250 Acier 19901997YZ 250 Задното рамо тип БХ 1988YZ 250 Задното рамо тип БХ A , 1 , Б , Б 1 U 19901991YZ 250 E,Е1,F,Ф1,G1,H1,J1 19931997YZ 250 W R W A 19891990YZ 400 К 1998YZ 400 F F / К CH02 / EBE 1998WR 500 Z ZD, ZE 19921993HRD видете исто Hartfort ГШ 97 125cc 1997HRD видете исто Hartfort ГШMC 125 19941996HRD видете исто Hartfort ГШ 97 250cc 1997HRD видете исто Hartfort ГШMC 250 19941996ТМ ГШMC 125 19901992ТТ 250 Р произведено во Италија, 1997ТТ 600 Р 4 GV2 / EBE 19931995ТТ 600 Р Belgarda Австралија 1995YZFR6 L,M,N, RJ02 / K265 19992002YZFR1 1000 RN09 / e13 / 0054 20022003Пакет Се Вклучени : 1x Задни Диск Сопирачки.Најчесто поставувани ПРАШАЊАДали оваа точка одговара на мојот Мотоцикл?Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор.Ако сè уште не се сигурни за тоа, може да се разгледа консалтинг техничар пред да нарачате за да бидете сигурни на вклопуваат.Тоа може да биде предаден на мојата земја?Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот...

Органски Kevlar накладките За SUZUUKI НА 400 К3-K6 Burgman/Skywave 2003-2006 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

858.72 -26 % DEN 636.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеЕквивалентно на EBC # SFA283Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

260MM Задни Диск Сопирачки Роторот за Suzuki GSX 1300 GSXR1300 Hayabusa 2008 2009 2010 2011 2012 2013 GSXR1300BK Б-Кралот 08-12

2063.52 -10 % DEN 1857.00

100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет.Боја : Како На Сликите.Материјал : 420 Нерѓосувачки Челик.Надворешниот Дијаметар : 260mm.Се продава Без одредување на завртки.може да се користи акции завртки.ПОГОДНИ ЗА : GSX 1300 RK8 / RK9 / RL0 / RL1 / RL2 / RL3 Hayabusa 0813GSX 1300 BKK8 / BKK9 / BKL0 / BKL1 БКралот 0812

Органски Kevlar накладките За R 1200 CL 2002-2004 К 1200 LT (Ево lntegral ABS) 2011/2000-2009 Front ОЕМ Нов Висок Квалитет

1031.52 -26 % DEN 763.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеКомпатибилност : BMWЕквивалентно на EBC # FA294Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

Органски Kevlar накладките За УЛИЦА FJR 1300, КАКО (ABS-Електрични Shift) 2013 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

1318.56 -26 % DEN 976.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеКомпатибилност : ЈАМАХА ТРИУМФЕквивалентно на EBC # FA423Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

Органски Kevlar накладките За R 1200 C Независни (Екипа тркала) 2003-2004 Р 1200R SE 2010-2011 Пред ОЕМ Нов Висок Квалитет

1030.08 -26 % DEN 762.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦАСосема Нов Висок Квалитет На Органски (Kevlar) НакладкитеКомпатибилност : BMWЕквивалентно на EBC # FA294Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели : F= Пред Р= Задните F&R= Пред & ЗаднитеЕ вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови...

Надворешниот Дијаметар 260MM Нерѓосувачки Челик Предни Диск Сопирачки Роторот За KTM EXC300 EXC350 SXF350 EXC-F350 XCF350 SX360 EXC360 SX380

1056.00 -14 % DEN 908.00

Диск Сопирачки100% СОСЕМА НОВ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови СтилЦена За Парче.Надворешниот Дијаметар : 260mm.Одговара За KTM : MX125 9293 125450 SX / XC 9817125530 EXC / XCW 9817SX125 9414EXC125 9414EGS125 94EXE125 00SX150 0814XC150(САД) 1113EXC200 9899EGS200 9899MX250 9293SX 250(2 T) 9414SXF250 0614EXC 250 9414EGS250 94EXC250(2 T)ШЕСТ ДЕНА 1114EXCF250 0614EXCF250(4 T)ШЕСТ ДЕНА 1114EXC250 ТРКИ 06SXF 250 КЕН ROCZEN ИЗДАНИЕ 12XC250(САД) 1113XCF250(САД) 1113EXC300 (2 T)0014EXC300 (2 T)ШЕСТ ДЕНА 1114XC300 (2 T)1114EXC350 9495SXF350 1114EXCF350(САД) 1114EXCF350 ШЕСТ ДЕНА 1214SXF350 ТОНИ CAIROLI ИЗДАНИЕ 12XCF350 1213SX360 9697EXC360 9697SX380 9803EXC380 9803SC400 9699SX400 0002EXC / EGS400 (САД) 0003EXC400 ТРКИ (САД) 00EXC400 ТРКИ 0407EXC400(4 T) 0911SX440 9495EXC440 9495SXF450 0314EXC450(4 T) 0314EXC450 ТРКИ 0607EXC450(4 T)ШЕСТ ДЕНА 1114EXCР 450 08SMR450 05EXC500(4 T) 1214EXC500(4 T)ШЕСТ ДЕНА 1214SXF505 0709SX520 0103EXC520 0103EXC525 0305XC525 ТРКИ 0607MXC525 0304SX525 0306XC525 ТРКИ 06EXCR530 08EXC530 0911EXC530(4 T)ШЕСТ ДЕНА 11MXC550 96SX / EXC / EGS 620 9495EGSE 620 АВАНТУРА / RALLYE 99SX620 9699SC620 SUPERCOMPETITION 9600SXC 625 0306LC4 625 SC SUPERCOMPETITION 02LC4 640 Supermoto Пред 9899ВОЈВОДАТА II 640 CC модел 19992002 година1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

Нерѓосувачки Челик Предни Задни Диск Сопирачки Роторот во Собата За ХОНДА CR125R CR125E CR250R CR250E CRF250X CRF250R CRF450R CRF450X CRF230

2112.00 -14 % DEN 1816.00

Сопирачки Дискови Сет100% СОСЕМА НОВ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови СтилЦената за поставување на диск сопирачки(предните и задните)ФУНКЦИЈА : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.