• Ново
10pcs бесплатен превозот/-A584 голема гребенот слама Празна глава дама сонцето капа жените Отворено слободно време шапка трговија на големо

10pcs бесплатен превозот/-A584 голема гребенот слама Празна глава дама сонцето капа жените Отворено слободно време шапка трговија на големо

Оценка на клиентот:
DEN 2400.00

Износ
Залиха

LING 'S трговија на големо продавница вовед : Секој стил 5pcs(да може да се меша бојата),сите повеќе од 10pcs може да се продаде,откако ќе ги нарачате, ве молиме контактирајте ме,јас ќе се прилагоди цена Добредојдовте во мојата продавница : http : //www.aliexpress.com/store/711902 Бидејќи стил многу, 95% имаат инвентар. Повремено ќе има некои боја е надвор од акциите. Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Обемот : 57-58 Cm
материјал : хартија слама
Не се погодни за премногу големи /премногу мал главата лице
Преференцијалниот мерки од различни земји : 1, Австралија : повеќе од 10pcs,бесплатен превозот од epacket; повеќе од 40 КОМПЈУТЕРИ, бесплатен превозот од EMS, 2, Јапонија : повеќе од 20 КОМПЈУТЕРИ, бесплатен превозот од EMS, 3, Канада и Велика Британија & Франција : повеќе од 10 КОМПЈУТЕРИ бесплатен превозот од e Packet, за 8-20 дена може да прими 4, Нов Зеланд : повеќе од 40 КОМПЈУТЕРИ бесплатен превозот со ЕМС 5, Сингапур, Малезија, Тајланд : Повеќе од 20 КОМПЈУТЕРИ може да се користат специјални линија Други земји , ве молиме контактирајте ме.Поштенски на секоја земја се различни, ако цел повеќе, молам контактирајте ме, LING ќе се потрудиме да го избере најдобриот канал, и може да се даде вистински во поштарина.
Нашата атрактивна : Мојата компанија се наоѓа во провинцијата жеџијанг, меѓународни трговски град. Тука е Кина е најголемиот мали стока на големо пазар. Мојата компанија е главниот бизнис е домашна и меѓународна трговија на големо капи, прифати обичај, минимална цел количество е 400 КОМПЈУТЕРИ Секоја цел е LING лично пакување. Откако ќе цел, пред пратката, ако имате било какви прашања, LING ќе ве контактираме во на прво место.
LING ќе се осигура дека клиентот интереси да најголема мера, ве молиме остатокот увери се избере и да се купи.
Контакт метод :
Име : l ling
Купувачи се добредојдени да не контактирате.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Превозот и предавање
1. Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail во рок од 14-30 дена.Посебни околности може да биде и до 60 дена.
2. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.
3. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
4.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење.

Карактеристики

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
naziyu
Број На Модел На:
peipai
Материјал:
Слама,Хартија
Стил:
Повик

Производи во категоријата

oZyc Бренд 2017 Нова Пролет Лето Очила Капа Количка за Широк Големи Гребенот Сонцето Шапка Плажа Капи за Жените Сламена Шапка на Големо Chapeau

544.32 -50 % DEN 272.00

Карактеристики : важно навестувањеСпоред концептот на дизајнеркапа над цвет додатоцислучајно обоени Ха, не умот ! Стил : Сонцето Шапка / Лето Плажа Шапка Материјал : Сламена Шапка турнеја е 5458 cmКоличина : 1 PcsПол : Лето Капи за жените и децатаAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Бесплатен превозот,капи.адвокатско сламена шапка,жените сонцето капи.лето широк обод шапка стакло шапка,сонцето капа,snapback

671.52 -5 % DEN 638.00

C&C Пазарот Добредојде!!!Забелешка : Нашата компанија име" Хонгконг Комбинација Trading Company Limited ".Ние работиме во Suzhou,преубав град во Кина.Ние се добие производи форма фабрики директно.Па имаме голема цена,најновиот стил,prefect квалитет.Бренд и 100% Оригинални.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа!Можете да ни веруваат.^^Превозот : Сите предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail во рок од 3 работни дена обично ,Откако уплатата се населиле.Бидејќи тоа е евтин.Понекогаш пакет е премногу голем,Ние ќе го избере ЕМС .Ако ви се итни,ве молиме да ни кажете во прв план.ние ќе го избере ЕМС или DHL за вас.Но, вие треба да се обрне многу повеќе.Ако не го добиете вашиот објекти во времето, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро со помош од поштата.Значи, воопшто не се грижи.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа нормално...

Ladybro Бренд Лето Големи Гребенот Плажа Шапка Дрвени Монистра Дами Капа За Женски Кофа Капа За Жените Headwear Одмор Патување Капа

603.84 -35 % DEN 393.00

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) НЕ ВКЛУЧУВА ДАВАЧКИ( тарифа ) , купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки...

Црвено НОВИ Himouto! Umaru-Chan Cosplay Капа Umaru Doma Модерен Octagonal Слободно Шапка

719.52 -8 % DEN 662.00

Модерен висок квалитет, високи перформансицена сооднос секојдневен snapback капа со аниме карактери Тоа е погоден за вашата колекција, активности на отворено или партии...

[AETRENDS] 2018 Нови Лето Плажа Сламена Шапка Сонцето Капи за Мажи Жени Џез Капа Панама Капи Дерби Шешир Z-6332

652.80 -45 % DEN 359.00

2018 Нови Лето Плажа Сламена Шапка Сонцето Капи за Мажи Жени Џез Капа Панама Капи Дерби Шешир Z6332 Карактеристики : Стил : Сонцето Капи Материјал : Полиестер, Слама Големина : Капа турнеја за 58 CM Шапка Длабочина : за 12 CM Гребенот Ширина : околу 4.5 CM (1 CM=0.3937 инчи) Предмети Состојба : 100% Сосема Нов!! Пакетот Вклучува : 1pcs шапкаНапомена : Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 715 дена да пристигнат.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my парцела?Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно...

Симпатична Повик Родител-дете Слама Bowknot Сонцето Шапка Широк Обод Плажа Лето Капи За Жените Boater Плажа Лента Круг Fedora Цврста Шапка

602.40 -14 % DEN 518.00

Симпатична Повик Родителдете Слама Bowknot Сонцето Шапка Широк Обод Плажа Лето Капи За Жените Boater Плажа Лента Круг Fedora Цврста ШапкаГолемина : Возрасни 5658cm Дете 4854cmБоја : Беж БраунМатеријали : СламаВнимание : 1...

година корејски Пролет лето Сончање цвеќе на Жените сламена шапка лејди Плажа Капи количка за девојки сонцето шапка

300.48 -17 % DEN 250.00

2016 година корејски Пролет лето Сончање цвеќе на Жените сламена шапка лејди Плажа Капи количка за девојки сонцето шапкаЧистење метод : Обидете се да не вода за перење! Општи нежно чистење со влажна крпа за да ја исуши под сонцето! Големина : погоден за обемот на главата за 5660 cm Превозот од Кина пост воздух пошта е бавен,тоа ќе потрае околу 1530 дена да пристигне повеќето земји,и ќе се преземат за 2560 дена да руски итн...

FS Ретро Големи Гребенот Цвет Свитлива Лето Капи За Жените Памук Црна Каки УВ Заштита на Стакло Сонцето Шапка

1056.00 -17 % DEN 876.00

100% Сосема Нов И Висок КвалитетГлавен Материјал : ПамукБоја : Каки,ЦрнаОбод шапка На Пред : 12cm / 5"Назад : 15cm / 6"Шапка Длабочина : 9.5 cm / 4"Шапка Обемот : 57cm / 23"Погоден За Обемот на Главата : 5658cm / 2223"Погоден За Сезона : Пролет,Лето,ЕсенПакет содржи : 1* шапкаAnswer : ___________________________ Note : 1...

2017 лето Моден Дизајн Широк Обод Цвеќиња Чипка Сламена Шапка grils Цвет Свитлива Brimmed Сонцето Шапка Лето Капи За детето

328.80 -10 % DEN 296.00

Совет : Бесплатен превозот за да ја испратите (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)。Ако ви треба него да пристигне побрзо, ве молиме да одберете : (Ali Express Стандард Превозот) или (e Packet)(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )。плаќање1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките...

9 бои Sunshade Капа за Спорт Транспарентен Жените Сонцето Капи Пластични Простор Шапка 24pcs/set Лето Возрасни Мажи Жени Празни топ Капи

435.84 -30 % DEN 305.00

9 бои Sunshade Капа за Спорт Транспарентен Жените Сонцето Капи Пластични Простор Шапка 24pcs / set Лето Возрасни Мажи Жени Празни топ Капи

година корејски Пролет лето Слатка сонцето цвеќе на Жените сламена шапка лејди Плажа Капи количка за девојки Рибар капи сонцето шапка

300.48 -17 % DEN 250.00

2016 година корејски Пролет лето Слатка сонцето цвеќе на Жените сламена шапка лејди Плажа Капи количка за девојки Рибар капи сонцето шапкаЧистење метод : Обидете се да не вода за перење! Општи нежно чистење со влажна крпа за да ја исуши под сонцето! Големина : погоден за обемот на главата за 5660 cm Превозот од Кина пост воздух пошта е бавен,тоа ќе потрае околу 1530 дена да пристигне повеќето земји,и ќе се преземат за 2560 дена да руски итн...

Лето Дами Широк Обод Слама Сонцето Шапка Отворено Жените Sunshade Шапка рачно изработени Бела Ткаат Лента Плажа Капи

566.40 -8 % DEN 521.00

Име : Лето Дами Широк Обод Слама Сонцето Шапка Отворено Жените Sunshade Шапка рачно изработени Бела Ткаат Лента Плажа КапиМатеријал : СламаГолемина на главата обемот : возрасни големина : ( 53 59 см )Боја : какиСезона : Пролет & Лето .

Kagenmo Нов Стил Лен Жените Sunbonnet Големи Sunhat Женски Сонцето Сламена Шапка Плетенка Капа Анти-Ув Женски Лето Плажа Капи

863.04 -18 % DEN 708.00

Нов Стил Лен Жените Sunbonnet Голем Отворен Sunhat Женски Сонцето Сламена Шапка Плетенка Капа АнтиУв Женски Лето Плажа Капи Item Type Сонцето Капи Материјал Памук, Полиестер, Лен Одделот Име Возрасни Род Жени Стил Секојдневен Шаблон Тип Комбинација Број на Модел на женски сонцето капи обемот 5659cm се прилагоди капа стреи должина 14cm бренд новата сезона пролет лето есен дебелина тенка стил слободно везови мода активни пол женски сите боја на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш mail,ако долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга бојакога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испоракасите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга бојакога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испоракадраг пријател02.0602.25 е нашата Кинеската Нова Година празниксите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот денсе надевам дека ќе може да се разбереубав денпродавачотKagenmo Бренд ВоведKagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници...

24pcs Неонски Сонцето Стакло Врвот на Капа Јасно Пластика Sunvisor Партија Шапка Фестивал Фенси Облека Покер Headband

2304.00 -6 % DEN 2166.00

12pcs / многу Неонски Сонцето Стакло Врвот на Капа Јасно Пластика Sunvisor Партија Шапка Фестивал Фенси Облека Покер Headband 12pcs / многу Неонски Сонцето Стакло Врвот на Капа Јасно Пластика Sunvisor Партија Шапка Фестивал Фенси Облека Покер Headband 12pcs / многу Неонски Сонцето Стакло Врвот на Капа Јасно Пластика Sunvisor Партија Шапка24pcs Неонски Сонцето Стакло Врвот на Капа Јасно Пластика Sunvisor Партија Шапка Фестивал Фенси Облека Покер Headband1...

2018 Жените Лето Големи Гребенот Количка За Сонце Капи Рачно Изработени Капчиња Слама Плажа Шапка Заштита Од Сонце Шапка Женски

643.20 -40 % DEN 386.00

плаќање1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : / / help.aliexpress.com / payment_faq.html.2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.