• Ново
Жанила троседот покрива троседот крпа мулти-боја предиво обоена троседот/стол ќебе лизга-отпорни гроздобер троседот покрие Слободни брод SP1892

Жанила троседот покрива троседот крпа мулти-боја предиво обоена троседот/стол ќебе лизга-отпорни гроздобер троседот покрие Слободни брод SP1892

Оценка на клиентот:
DEN 5160.00
DEN 2580.00 -50 %

Износ
Залиха


Материјал : 100% Жанила
Големина : 150*190cm/220*250cm
Тежина : 0.86 КГ/KG 1.55
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер до компјутер кој ќе се направат различните ефект на боја, и ние не би требало да се преземат одговорност за тоа. Ве молиме да го потврдите боја со слика во нашата продавница пред ставање ред.
Ве молиме љубезно потврди дека големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација пред ставање ред.

Карактеристики

Спецификација:
150cm190cm, 220cm250cm
Број На Модел На:
SP1892
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Стил:
Пастирски
Производство:
софа крпа
Материјал:
Жанила
Големина:
Multi size
Шема:
Предиво Обоена
Шаблон Тип:
мулти боја

Производи во категоријата

Печатени универзална Троседот покрие флексибилни Водат Еластичност Каучот покрие Двојка троседот Funiture Покрие цвет Машина Перат

1420.32 -5 % DEN 1349.00

Троседот во собата покрива Троседот Slipcover 1 / 2 / 3 / 4Седиште Една / Две / Три / Четири Седишта се Водат Модерна Funda Троседот Каучот Покрие Capa Де Троседот Детали за Производот : 1...

Цветни Геометрија Без Потпирач Троседот Покрие Сите инклузивно Slipcover Заштитник Машина за Миење Еластична Троседот Крпа Софа Кревет

1280.64 -30 % DEN 897.00

1,без перница покрие,Ако треба да се одржи перница маска, ве молиме контактирајте со сервисот 2,Ова е троседот покрие без парапети...

Модерната Coloful Печатени Дизајн Троседот Покрие Еластичност Spandex Водат Каучот Покрие Slipcover Една/Две/Три/Четири Седишта Маска

2783.52 -49 % DEN 1419.00

Модерната Coloful Печатени Дизајн Троседот Покрие Еластичност Spandex Водат Каучот Покрие Slipcover Една / Две / Три / Четири Седишта Покрие Важна Напомена : Ако вашата гарнитура е Л облик на троседот или агол троседот, треба да се купат 2 парчиња троседот во капакот да се комбинираат!!!!!!! Детали За Производот : 1...

Цвет Печатени Маски На Софа Еластична Троседот Покрие Универзална Флексибилни Водат Каучот Funiture Двојка Покрие Дома Хотел

2783.52 -49 % DEN 1419.00

Цвет Печатени Маски На Софа Еластична Троседот Покрие Универзална Флексибилни Водат Каучот Funiture Двојка Покрие Дома Хотел Важна Напомена : Ако вашата гарнитура е Л облик на троседот или агол троседот, треба да се купат 2 парчиња троседот во капакот да се комбинираат!!!!!!! Детали За Производот : 1...

Софа-slipcovers Тесни Заврши Сите инклузивно Лизга-отпорни Еластична Cubre Троседот Крпа Агол Троседот Покрие Каучот Покрие 1/2/3/4-седишта

1623.84 -37 % DEN 1023.00

За Пад На Превозот Ние може да се направи CSV пад на превозот . За САД , АУ , CA , велика БРИТАНИЈА , RU , Epacket е на располагање . Не се ограничени акции за да се исполни цел Не фактура или какви било информации вклучени.Добредојдовте на менито што се над нашата продавница и изберете го вашиот фаворит...

Солидна Универзална Анти-валкани Сина Armless Каучот Троседот Опфаќа За Дневна Соба Водат Софа Кревет Опфаќа Еластична Софа Кревет Slipcovers

1623.84 -37 % DEN 1023.00

За Пад На Превозот Ние може да се направи CSV пад на превозот . За САД , АУ , CA , велика БРИТАНИЈА , RU , Epacket е на располагање . Не се ограничени акции за да се исполни цел Не фактура или какви било информации вклучени.Добредојдовте на менито што се над нашата продавница и изберете го вашиот фаворит...

Флексибилни се Водат Троседот покрие Голема Еластичност Каучот покрие Двојка троседот Funiture Покрие Краток Дизајн Машина Перат Троседот Slipcover

1044.96 -31 % DEN 721.00

Карактеристики : Мека и дише, дава пријатно чувство.Стилски чиста боја, го прави вашиот дом моден атмосфера.Растеглив материјал, совршено се вклопува и за повеќето троседот.Рака на дизајнот да се задржи покрие уредни цело време, не е лесно смена.Спречете го вашиот тросед од прашина, домашно милениче коса, и да ги оштети.Спецификации : Предмет : Троседот МаскаМатеријал : полиестер влакнаБоја : Како на сликатаЧаир1 Седиште одговара на троседот во должина од околу 90140cm / 35.4"55.1"Двојка2 седишта одговара троседот во должина околу 145185cm / 57.1"72.8"Софа3 седишта одговара троседот во lenght околу 190230cm / 74.8"90.6"Примена : Дом / канцеларија / хотел1 X Тросед Маска1...

Лето универзална еластична ткаенина троседот покрие лизга-отпорни крпа еластична all-inclusive троседот маска

DEN 911.52

детали за производотУниверзална еластична троседот маскаМатеријал : полиестер и spandexРедовни покрива троседот големина како што е подолу(cm)за 1 седишта троседот покрие големина опсег 90cm да 140cmза 2 седишта троседот покрие големина опсег 145cm да 185cmза 3 седишта троседот покрие големина опсег 190cm да 230cmза 4 седишта троседот покрие големина опсег 235cm да 300cmперница случај : 45x45cmизметот на корица : 70cm да 100cmНие може да се репроверува подобро превозот цена врз основа на големината и количината што треба,ве молиме контактирајте со нас кога поставите ред,ви благодарам.Ве молиме мерка вашиот троседот големина како нашата настава да ја одберете вистинската големина на троседот капак,за било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред цел.Јас би сакал да појасни дека единечна цена е врз основа на едно парче зависи од девојче големина,а не и за поставување или многу.Ако вашиот тросед е Л форма комбинација троседот во собата или агол троседот во собата,ќе треба цел два парче на троседот опфаќа најмалку.

Универзална Троседот Покрие Водат Голема Еластичност Каучот Покрива Троседот Funiture Троседот Покрие Без Потпирач за Виткање Покритие за Софа Кревет 1pc

1697.76 -37 % DEN 1069.00

За Пад На Превозот Ние може да се направи CSV пад на превозот . За САД , АУ , CA , велика БРИТАНИЈА , RU , Epacket е на располагање . Не се ограничени акции за да се исполни цел Не фактура или какви било информации вклучени.Добредојдовте на менито што се над нашата продавница и изберете го вашиот фаворит...

Софа Покритие За Дневна Соба Евтини Агол Slipcovers Поставите Памук Водат Мебел Пресек Каучот Еластична Cubierta Водоотпорен

1298.88 -38 % DEN 805.00

За Пад На Превозот Ние може да се направи CSV пад на превозот . За САД , АУ , CA , велика БРИТАНИЈА , RU , Epacket е на располагање . Не се ограничени акции за да се исполни цел Не фактура или какви било информации вклучени.Добредојдовте на менито што се над нашата продавница и изберете го вашиот фаворит...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.