• Ново
НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 55мм Snap-на Предна Леќа Капа и Маска за Камерата Сигма Леќа бесплатен превозот

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 55мм Snap-на Предна Леќа Капа и Маска за Камерата Сигма Леќа бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 65.76
DEN 55.00 -16 %

Износ
Залиха


почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,
ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,
се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.
во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,
ве молиме запомнете-мејл до мене ,јас ќе ви помогне
имајте пријатен ден!
бесплатен превозот 55мм Snap-на Предна Леќа Капа и Маска за Canon Nikon Олимп Sony Pentax Сигма Леќа Објект специфики : Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали. Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout на состојба Направени од високо квалитетни пластични да се постигне светлина во тежина и во добра форма. Уникатен ергономски snap-за дизајн го прави лесен за користење, дури и кога објектив худ е во прилог на леќа Овој висок квалитет леќа капа заштити пред објективот на вашите леќи од прашина, smudges и гребнатини.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на леќа со проширување и сенчење
на крајот на објективот. Покрај тоа, од крајот на објективот е продолжен, исто така ќе добиете дополнителна корист на некои екстра
заштита од случаен влијание.
Локална Тарифа & Даноци
Ако вашата земја задолжен за секој увоз тарифа или даноците, тоа е ваша одговорност е како граѓанин да плати за тоа. Ние нема да бидат одговорни ако вашата земја сопствен оддел detains вашиот парцела.

Карактеристики

Бренд Име:
KEFU
Компатибилен Бренд:
КАНОН,Casio,Fuji,NIKON,Pentax,Samsung,Сигма,Sony, Minolta
Пакет:
No
Број На Модел На:
55мм

Производи во категоријата

Dslr фото Објектив Капа Чувар Носителот Анти-изгубени Корица Вклопува за Леќа Капа 52mm 58mm 67mm Универзална Додатоци [Без Следење]

DEN 113.76

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

Висок-квалитет 49 55 62mm центар стиснете Snap-на ззп покрие лого за Алфа Леќи на камерата

76.80 -27 % DEN 56.00

ВоведВисокквалитет 49mm / 55мм / 62mm центар стиснете Snapна ззп покритие за сите 49mm / 55мм / 62mm на камерата Леќи на камерата бесплатен превозотОваа капа штити вашиот објектив од прашина и вода, и тој има едноставен snap на функција која им овозможува на леснотијата на користење кога се објективот е со или без објектив хауба на...

4pcs на камерата Леќи на Камерата Капа Носителот Чувар Заштита Покритие За 40.5/43/49/52/55/58/62/67/72/77/82mm Следење на број

DEN 249.60

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

58mm 58mm Snap-за Малку Леќа Капа за Pentax K PK планината DA БОЛЕСТ прирачник на камерата леќи на камерата DA55-300мм 75-300 KS2 18-50

137.76 -8 % DEN 127.00

Бренд Нови 58mm Центар Snapна Леќа Капи за Pentax, исто така, одговара за сите NIKON СИГМА TAMRON ЛЕЌАПодетални ИнформацииПластични Snapтип на Леќа Капи Многу, многу високо quailty пластичен материјал. со филтрирам за чувар може да се користи со леќа хауба, филтер.Одговара за било 58mm филтер големина на Леќа

Snap-на Предна Леќа Капа 37mm покритие за олимп E-М1 М5 M10 Mark II ПЕН-F PL8 PL7 PL6 PL5 14-42mm dslr фото Објективот на камерата Бесплатен превозот

319.68 -9 % DEN 291.00

Ве молиме изберете вистинската големинаДостапни големина : 37mm,40.5 мм,43mm,46mm,49mm, 52mm, 55мм, 58mm, 62mm, 67mm, 72mm, 77mm, 82mm,86mm Изберете:

9PCS на камерата Леќи на Камерата Капа за Заштита Покрие 49mm/52mm/55мм/58mm/62mm/67mm/72mm/77mm/82mm за Nikon леќа Додатоци

DEN 297.12

9 PCS на камерата Леќи на Камерата Капа за Заштита Покрие 49mm / 52mm / 55мм / 58mm / 62mm / 67mm / 72mm / 77mm / 82mm за Nikon леќа Додатоци (камерата не е вклучена.) Тоа е 100% сосема нов и квалитет што е гаранција Име : за Nikon Леќа Капа Број на Модел : 49mm / 52mm / 55мм / 58mm / 62mm / 67mm / 72mm / 77mm / 82mm Боја : црна Материјал : пластични Калибар : 49mm / 52mm / 55мм / 58mm / 62mm / 67mm / 72mm / 77mm / 82mm Компатибилен Бренд : За Nikon камера подетални информации Направен од високо влијание пластика за дополнителна издржливост...

10PCS на камерата Леќи на Камерата Капа 52mm Заштита Покрие Со Анти-изгубени Јаже За d80 d90 d5100 d5200 d3100 d3200

DEN 349.44

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

SJ7000 Леќа Капа Капак И Худ Компатибилен За SJ7000 SJCAM WIFI Камера Додатоци

114.72 -30 % DEN 80.00

ОписSJ7000 Леќа Капа Капак И Худ Компатибилен За SJ7000 SJCAM WIFI Камера Додатоци1 Сосема нов и висок квалитет.2 Професионални SJCAM леќа заштитна капа за SJCAM SJ7000 оригинални водоотпорен случај.3...

СИВ Батеријата Вратата Капак Покрие Случај За Nikon D3200 D3300 Дигитална Камера Поправка Дел

81.12 -14 % DEN 70.00

Батеријата Вратата Капак Покрие Случај За Nikon D3200 D3300 Дигитална Камера Поправка На Дел НоваПакетот вклучува : 1 x Капакот на Батеријата Врата (без мало пакет) Карактеристики : висок квалитет на материјали, цврсти и издржливи Најдобри замена за вашиот разбиена / оштетени / faulted Батеријата Вратата на капакот на Батеријата вратата замена дел за Nikon D3200 D3300 на Капакот на Батеријата Вратата само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Точка Име : Капакот на Батеријата Вратата Материјал : Пластични+Метал Големина : прибл...

Леќи на камерата Капа 49mm 52mm 55мм 58mm 62mm 67mm 72mm 77mm Заштита Покрие Пред Објективот Капи Бесплатен Превозот

DEN 85.92

Леќи на камерата Капа 49mm 52mm 55мм 58mm 62mm 67mm 72mm 77mm Заштита Поклопецот на Леќите Бесплатен ПревозотПакетот Вклучува : 1 × Леќа капаЛеќа капаПред Објективот Капа е многу важно за вашиот вредни Камери, Леќи.Тоа држи камерата не може да се спаси за несаканите гребнатини и прашина.Недостасува Камерата Пред Капа е многу познати нешто за фотографот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.