• Ново
KA2284 Моќ индикатор за нивото на Батеријата Про Аудио индикатор за нивото на модул

KA2284 Моќ индикатор за нивото на Батеријата Про Аудио индикатор за нивото на модул

Оценка на клиентот:
DEN 47.52

Износ
Залиха


Карактеристики

Бренд Име:
Smmnas
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Производи во категоријата

Оригиналниот Xiaomi Mijia Знак Пенкала 9.5 mm Потпишување Пенкала PREMEC Мазна Швајцарија Рефил MiKuni Јапонија Мастило додадете Mijia Пенкала Црна Рефил

138.24 -0 % DEN 138.00

Оригиналниот Xiaomi Mijia Знак Пенкало 9.5 mm Потпишување Пенкало PREMEC Мазна Швајцарија Рефил Mi Kuni Јапонија Мастило додадете Mijia Пенкало Црно РефилШвајцарија увезени рефил : мазна пишување и тестдоказ, стигнале и refillableЈапонија увезени мастило : мазна, богати црно мастило за лесно силен впечаток0.5 mm парична казна точка привлекува razorостар, во согласност линии9.5 mm contoured зафат за супериорна удобност и контролаКорисна стигнале и rotatable дизајн, лесен за употребаСитеметал прецизност врска делови, 50,000 пати ротација живот тест Технички Детали Школка материјал : PC + ABS Димензии : 143x9.5 mm Тежина : 19.85 g Пишување должина : ≥ 400 м Напишете дијаметар : 0.5 mm Боја : бела Она што е во кутијата? 1 x Xiaomi Пенкало 1 x Мало Поле

Xiaomi Portable Флеш светла 11 Прилагодливи Светлост Режими Со Rotatable Светилка Главата Литиум Батерија Полнење преку USB Порт

1370.88 -30 % DEN 960.00

Xiaomi Пренослива Светилка 11 Прилагодливи Светлост Режими Со Rotatable Светилка Главата Литиум Батерија Полнење преку USB Порт 11 Оценки Контрола, Светлината Што Сакаат 11 Оценки Сјај Контрола, Max 240lm Екстремни Едноставен Дизајн, АлЛегура Тело, 103g 32503350m Ah LiБатеријата, 216min Долго Осветлена Итни Полнење За Други Уреди(Ниска Тековното Име на Производ : Xiaomi пренослива светилка Производ големина : 120.2 * 25.5 * 25.5 мм Производ Модел : LPB01 ZM LED Светилка Глава : Lumileds LED, макс...

Xiaomi Mijia Turok Steinhardt Т Брендот Најлон Поларизирана Нерѓосувачки Сонцето Огледало Леќи од Стакло UV400 за Надворешна Патување Човек Жена

1435.20 -34 % DEN 947.00

Xiaomi Mijia Turok Steinhardt Т Брендот Најлон Поларизирана Нерѓосувачки Сонцето Огледало Леќи за Очила со UV400 за Надворешна Патување Човек Жена UV400 Најлон поларизирани леќи Усвои shatterproof polyamide најлон објективи, кои се идеално одговара за природни рог рамки се должи на нивната лесни удобност и флексибилност...

Електронски анти-кражба уред Индивидуални анти изгубени аларм Потсетам/пребарувања режим за Мобилен Телефон багаж деца милениче -15

228.48 -17 % DEN 190.00

Електронски антикражба уред Индивидуални анти изгубени аларм Потсетам / пребарувања режим за Мобилен Телефон Паричникот багаж деца домашно миленичеФункција : 100% Сосема Нов & Висок квалитет антиизгубени алармотEmitter+ ПриемникСовршена заштита за детето, домашно милениче, кучето и багажАнтиизгубени функција : Свртете го прекинувачот на приемникот да ја NНА, ПРЕДВОДЕНА сјае; вклучување на emitter, ПРЕДВОДЕНА сјае...

Sleepace Спиење Слушалки,Удобно Перат Око Маска со Звук блокирање/ Бучава Поништување на Слушалка Smart App далечинска контрола

DEN 955.20

Sleepace Спиење Слушалки,Удобно Перат Око Маска со Звук блокирање / Бучава Поништување на Слушалка за Спиење СТАН Верзија answer : ___________________________ Note : ова е стан Верзија ,да се изградиво smart англиски стан ,smart Control спиење...

Оригиналниот Xiaomi VIOMI Термос подобро Чаша од Нерѓосувачки Челик Чаши Колба Шише за Вода Првенство 24 Часа Термос 460ML Една Рака ВО/Близу

1247.52 -16 % DEN 1048.00

Оригиналниот Xiaomi VIOMI Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Вакуум Првенство Колба Шише за Вода Првенство 24 Часа Термос 460 ML Една Рака НА / Блиску Опис : Име : yunmi нерѓосувачки челик вакуум првенство Капацитет : 460 ML Дијаметар : 6.5 СМ Висина : 24 CM Материјал : 316 од не ' рѓосувачки Изолација ефект:20degree средина, 95 степен полн со вода 6 H≥60 степен; 24 ЧАСА ≥35 степен.Answer : ___________________________ Note : 1...

Пластични РК Резервоарот Шасија Платформа мини TP100 со DC 9V Мотор, лесен да се соберат за DIY РК Играчка Делови

DEN 1272.00

Параметри : Име : мини TP100 Роботот Резервоарот Шасија Материјал : Алуминиум Површински третман : Sandblasting Оксидација Боја : Златна жолта / Сребрена / Црна Гасеница : Инженерство пластични Тркала : Пластични Големина : Околу 200*185*60mm(Должина*ширина*височина) Тежина : 0.65 kg Дизајн Оптоварување : 5kgМоторни Параметри : Име : 25мм опрема моторни Излезна брзина : 150±10%вртежи во минута No_load Струја : 200m A (Макс) Штанд на струјата : 4500m A(макс) Кабина вртежен момент : 9.5 kg Na N Номинална брзина : 100±10%вртежи во минута Оценет вртежен момент : 3000g Na N Номинална Струја : 1200m A (Макс) на Бучава : 56d B Работен напон : 9 V Надвор Вратило Должина : 14.5 мм Вратило Крајот Игра : 0.050.50 mm Завртка Големина : M3.0 Кол...

1 Начин Wifi Ѕиден Прекинувач Работа со Алекса Директно Smart Home Далечински Управувач Светлина Панел Контролирате преку АПЛИКАЦИЈА или Гласовна Контрола

1920.00 -31 % DEN 1325.00

Карактеристики на производот Zemismart се фокусира на Паметни дома систем Овој вид на wifi ѕиден прекинувач може да работи со Амазон Ехо Алекса Директно...

Нови Ажурирани Xiaomi Aqara Човечкото Тело Сензор Smart Тело Движење Сензор за Движење Zigbee Врска Mihome Стан преку Android&IOS

DEN 618.24

Нови Ажурирани Xiaomi Aqara Човечкото Тело Сензор Smart Тело Движење Сензор за Движење Zigbee Врска Mihome Стан преку Android&IOSAnswer : ___________________________ Note : ова човечкото тело сензор мора да работат со xiaomi портал 2(ажурирана верзија)

Нови Sonoff RF Мост WiFi 433 MHz Замена Switch Интелигентни Domotica Wi-Fi Далечински RF Контролер Насловна Автоматизација на Универзал

1079.04 -41 % DEN 636.00

Sonoff RF Мост Модул Wifi Switch Универзална Тајмер Diy 433 Mhz Далечински Контролер замена Smart Home АвтоматизацијаПрегледОваа RF Мост може да се конвертира повеќето од 433 MHz во Wi Fi wireless...

Оригиналниот Xiaomi AQara Smart Прозорец Вратата Сензор ZigBee Безжична Конекција Мулти-цел Работи Со Android и IOS АПЛИКАЦИЈА

DEN 767.52

Оригиналниот Xiaomi AQara Smart Прозорец Вратата Сензор Zig Bee Безжична Конекција Мултицел Работи Со Android и IOS АПЛИКАЦИЈАXiaomi Aqara windows smart вратата сензор може да се открие отворање и затворање на вратата и прозорците и испрати известување во вашиот телефон преку АПЛИКАЦИЈАТА...

Sonoff Основната Smart Далечински Управувач Wifi Switch Smart Home Автоматизација/ Интелигентни WiFi Центар за IOS Android Телефони

337.92 -10 % DEN 304.00

Sonoff Основната Smart Далечински Управувач Wifi Switch Smart Home Автоматизација / Интелигентни Wi Fi Центар за IOS Android ТелефониПреглед1.Насловна автоматизација е "Интернет на Нештата"...

Оригиналниот Xiaomi Перница 8H Природен Латекс Со Pillowcase Најдобри Еколошки Безбедно Материјал Перница Z1 Здравствените Добра Спиење

DEN 2532.00

Оригиналниот Xiaomi Перница 8 H Природен Латекс Со Pillowcase Најдобри Еколошки Безбедно Материјал Перница Z1 Здравствените Добра Спиење Еколошки безбедно материјал — употреба на природен латекс Антибактериски слој (заштита од крлежи) — материјал кој се користи во медицината Удобност — удобен и природна положба на главата и вратот Рационално цена — само 1 / 3 од пазарната цена за слична стока 8 H — поволни услови за вашиот сон 1 / 3 од нашиот живот ние трошиме лежи на перницата 1 / 4 случаи на несоница се поради да се чувствуваат непријатно перници Година на напорите на нашите инженери 8 H, 5000 луѓе кои лично се тестирани и спиеше на оваа перница, уникатен производна технологија, максимална удобност благодарение на висок квалитет на латекс.

Микро 20x20mm VTX-OSD 40CH 5.8 G 25mw-200mw Мини FPV Предавателот Интегрирани OSD RHCP За PIKO BLX контрола на летање

DEN 1301.76

Опис : Точка Име : VTXOSDChannles : 40Фреквентен Опсег : 56455945mhzЦелосно Прилагодливи Моќ : 25m W 200m W (default 25m W)ПИД Подесување СпособенИзградена Во Состојбата На Батеријата За СледењеИнтегрирани Лет Тајмер СистемVTx Канал Конфигурираат преку OSDКонектор тип : UFLPiko во странска валута НЕ се вклучениМонтажа Дупка Растојание : 20mm x 20mmТежина : 5gКарактеристики : Raceband Подготвени Фреквенција ИзгледотПрилагодливи моќ 25m W200m WIntegraded MWOSD ФункцијаМоже да користите далечински управувач предавател и OSD за да ја прилагодите нејзината FPV моќ и каналМоже да користите далечински управувач предавателот да се прилагоди на ПИД.Специјално Дизајнирани за PIKO BLXПогоден за 110115 Микро ТркачПакет Се Вклучени : 1 x VTXOSD Integraded 40 CH 5.8 G 25m W 200m W VTX OSD1 x RHCP Антена2 x UFL да SMA Женски Кабел1 x 5 P Одбор2 x Завртки Сет

Broadlink S1C 433Mhz Вратата Сензор Контактирајте го Безжичниот Врата, Прозорец Магнет за Влез Детектор Сензор За Паметни Дома Аларм Систем за Безбедност

623.52 -10 % DEN 561.00

Broadlink S1 C 433 Mhz Вратата Сензор Контактирајте го Безжичниот Врата, Прозорец Магнет за Влез Детектор Сензор За Паметни Дома Аларм Систем за БезбедностBroadlink S1 / S1 C Smart Home Сензор Smart ONE Поврзан Дом приклучок и Безбедност Аларм за полнење Систем Contorl од Страна на IOS и AndroidНови Пристигнување Broadlink Аларм и Безбедност Комплет S1 C За Home Security SystemОваа ефективни комплет доаѓа со 4 компоненти : На Smart ONE, на вратата, сензор, еден сензор за движење (ПИР) и клучен фоб далечинското...

Во Парк 350ml Xiaomi Soocare X3S Првенство Еколошки Материјал Mellow Дизајн Анти-Тенок Купот на Нозе Бела Боја

677.76 -29 % DEN 481.00

Во Парк 350ml Xiaomi Soocare X3 S Четка за заби Првенство Еколошки Материјал Mellow Дизајн АнтиТенок Купот на Нозе Бела Боја Опис на Производот ID : 3458За Испорака : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.