• Ново
40mm говорникот единица за DT231 DT231G DT235 K55 K66 за 32ohms 1pair=2 парчиња

40mm говорникот единица за DT231 DT231G DT235 K55 K66 за 32ohms 1pair=2 парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 960.00
DEN 912.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
QIGOM
Пакет:
No
Големина:
40mm
Тип На Објект:
Адаптер
Број На Модел На:
1

Производи во категоријата

7N 8core 3,5 мм Надградба OCC Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ-3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Слушалки

DEN 1680.00

6 FT 7 N 8core 3,5 мм Надградба OCC Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Слушалки опис на производот Должина од 180 cm / 6 ft или 120cm / 4 FT Производ 1 година гаранција 3,5 мм Десен агол plug 8 основни жица (7 N, 4core еден кристално бакар + 7 N, 4core еден кристално бакар сребро) Има 240 бакарни жици Тајван производство на Мека, антиладно, зима не беспомошна, L / R независно се засновани структура За OCC, која е една кристално бакар...

1pcs 3.5 mm 1 во 2 парови аудио линија +1pcs Y Splitter Кабел Кабелот Слушалки Слушалки Слушалка Splitter За Таблет Телефон MP3 MP4

81.60 -26 % DEN 60.00

Пакет се Вклучени : 1*3.5 mm 1 во 2 парови аудио линија 1 x Y 1 во 2 Аудио Џек Приклучок100% СОСЕМА НОВ Висок Квалитет на генеричкиМашки две женски слушалка splitter.Дозволува два комплети на слушалки да се вклучи во еден уред.Совршен за споделување на музика со вашиот љубовник или пријателСтандарден 3,5 mm приклучок одговара на сите уреди кои користат 3,5 мм линија во пристаништето.материјал : ПВЦ жица, мек материјал Спецификација : влез, излез е 3.5 mm интерфејс боја : црна производ должина : 20 CM тежина : 15 G>> Објектот Вклучува : 1 x Слушалка SplitterAnswer : ___________________________ NOTE : НЕМА Мало Поле...

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 AE2i AE2 Слушалки Бесплатен превозот

DEN 321.12

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 Слушалки Бесплатен превозот Опис : уво перница е направена од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

5 Боја Удобност Замена Уво Перница Подлога Earpad Мека Пена за Нега на приклучок за Слушалки За Удира од страна на д-р дес Студио 2.0 Безжичниот

447.84 -29 % DEN 318.00

5 Боја Удобност Замена Уво Перница Подлога Earpad Мека Пена за Нега на приклучок за Слушалки За Удира од страна на др дес Студио 2.0 БезжичниотЗабелешка : Оваа earpad е за Удира студио 2.0 безжични слушалки...

Headphone Кабел за сол Република Господар Песни HD V8 V10 V12 X3 Слушалка 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Замена Жица за iPhone xiaomi

685.44 -27 % DEN 500.00

DIY Слушалки Кабел за сол Република Господар Песни HD V8 V10 V12 X3 Слушалка 3,5 мм Машки до 2,5 mm Аудио Машки Замена на КабелДетали За Производот1*Име : 3.5 mm пак 2.5 mm слушалки надградба на линија2*Боја : Црна ,бела,црвена8*за Употреба : една за да се поврзете телефонот, MP3, DVD и други играчи, други главата се поврзани слушалки лево и десно од 2,5 mm интерфејс

10 пар 0.78 mm Слушалка Иглички Приклучок За Westone W4r UM3X UM3RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 DIY Кабел LN001981

DEN 1919.52

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 10 пар САМО (L+R)Овој DIY поставен е за diy Westone 4 W4r W3r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 earhphone кабел.Она што е во пакет : 0.78 mm Слушалка Иглички Приклучок За Westone W4r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 DIY КабелНие нудиме на светот превозот...

Ollivan 3.5 mm 3-Пол Џек DIY Слушалка Аудио Кабел за Слушалки Замена 14 Бакар Core Жица 120cm Должина L Наведнуваат & Директно Приклучок

229.92 -28 % DEN 166.00

Ollivan 3.5 mm 3Пол Џек DIY Слушалка Аудио Кабел за Слушалки Замена 14 Бакар Core Жица 120cm Должина L Наведнуваат & Директно ПриклучокКарактеристики На Производот : Сосема нов и висок квалитетВкупна Должина : Околу...

30 компјутери /15 пар. ANJIT400 4.9 MM 12.5 mm Слушалки меморија сунѓерот поставува уво-тип памук уво поставува в Уво Влошки бавен раст слушалки Влошки

479.52 -15 % DEN 408.00

30 компјутери / 15 пар ANJIT400 4.9 MM 12.5 mm Слушалки меморија сунѓерот поставува увотип памук уво поставува в Уво Влошки бавен раст слушалки Влошки Случаен испоракаКарактеристичноHeadphone висок квалитет на мемориска пена, изграденаво прирачник, со намалување на ниска фреквенција врева оклопна.ние ќе испратиме : T400 големина и случајни боја Можете да оставите порака, нема порака, ние ќе случајно испраќаат...

3 Пар Одржување earmuffs замена Сунѓери Перница за Plantronics Аудио 478 hearphone(Уво влошки)Конференција слушалки earpads

DEN 287.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Plantronics Аудио 478 слушалки ;1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот 2...

Сунѓерот Earmuffs Уво Памук За Чудовиште Победи Од Страна На Д-Р Дес Студио-Студио 1 Студио 1.0 Слушалки Замена Earpad Уво Подлога Перници

232.32 -10 % DEN 209.00

Сунѓерот Earmuffs Уво Памук За Чудовиште Победи Од Страна На ДР Дес СтудиоСтудио 1 Студио 1.0 Слушалки Замена Earpad Уво Подлога ПернициОвој пар на замена уво перници за Удира од Страна на дР Дес Stuido Слушалки.Со мек сунѓер и СТП слој нуди удобно чувство за вас и одлична за замена на вашиот разбиена, bracken или изгубени уво перници...

51S 51B Глава покритие Моќ Хлапак фолија за БРАУН 8000 Серија 5 ContourPro 360 Заврши Activator

DEN 43200.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Linhuipad 40 пакет 55мм Leatherette Уво Перница Уво Влошки 5.5 cm одговара за Rapoo H1000 PMX60 PC21 PC230 Sony MDR-G62

1919.52 -21 % DEN 1516.00

Linhuipad 40 пакет 55мм Leatherette Уво Перница Уво Влошки 5.5 cm одговара за Rapoo H1000 PMX60 PC21 PC230 Sony MDRG62Опис : Боја : Црна Направени од вештачка кожа Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Confortable за вашите уши Компатибилен за 55мм дијаметар слушалки Висок квалитет сунѓерот материјал...

Надградба на Сребро позлата Аудио Кабел жица За DUNU DK-3001 Сокол-C слушалки

DEN 815.52

Два слоја на топлина се намали цевки засилување дизајн во голема мера го продолжи животниот век на употреба наНеспоредлив персонализација и удобност Професионални ергономски дизајн • Лесни, ниска профил форма фактор и оптимизиран катетер толку удобно да се носат • околу уво дизајн држи кабли за фиксно Линија Тело : главни штит со дијаметар од 2,5 mm, 1.6 mm со користење на две точки линија паралелна структура; Диригент : еден кристално сребро позлатен кислородfree) бакарна жица (AWG26) Изолација : TPEE на Du Pont Тефлон Pierhead; Метални Материјали : еденкристален сребро е оближена со кислородfree) бакарна жица core жица спирала; Јакна : проѕирни Тефлон TPEE; Приклучок : 3.5 позлатени приклучоци и други долгорочни линија 120 см

3.5 mm 5N OFC Бакар Кабел За Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 Слушалки Слушалка LN004331

DEN 369.60

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1pcs.hifi кабел,должина : 1.3 m,Пријателски Совети : школка од 2,5 mm адаптер е утврден од лепак за еднократна употреба може да не се unscrew, ве Молиме не се обидувајте да unscrew школка, или на друго место на кабелот ќе биде целосно оштетен.Она што е во пакет : 3.5 mm 5 N OFC Бакар Кабел За Зајнхајзер HD598 HD558 HD518 Слушалки СлушалкаНие нудиме на светот превозот...

Linhuipad 100 Пакет Бела Санитарни Headphone ги Покрива 12-13CM за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница

1055.52 -19 % DEN 855.00

Linhuipad 100 Пакет Бела Санитарни Headphone ги Покрива 1213 CM за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница* Предмет : Расположливиот слушалки маска* Спец : 6 cm во внатрешноста дијаметар , 12 13cm надворешен дијаметар* Материјал : 30g / М2 PP НеПлетени* Боја : Црна* Акции КОЛИЧИНА : 100,000 компјутери* Пакување : 100 pc / торба* Големина на : 50*40*41 cm

800 Жици Мека Сребро + OCC Легура Тефлон ИСХРАНА Слушалка Слушалки Кабел За Beyerdynamic Т1 T5P LN005467

DEN 4938.24

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1.2 m 800wires кабел (Еден кабел со 100pcs OCC или Позлатен Сребрен OCC жици, вкупно 8pcs sinlge кабел.).Ова е Најдобар Сребро + OCC масовно се Меша Плетенка кабел...

Тенок Големина Кол. 6.5 mm Школка 3.5 mm Аудио DIY Поправка Адаптер За Слушалка Кабелски приклучок за Слушалки

DEN 7680.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Овој метод на плаќање е посебен за промет на Големо со клиентите.Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Разговор Talkback Кабел За Желка Плажа PS4 Да PX5 XP50 XP400 X42 XP500 XP300 X12 DX12 DX11 DPX21 DXL1 X11 XL1 X32 X31 LN004410

DEN 431.52

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е пакетот : Разговор Talkback Кабел За Желка Плажа PS4 Да PX5 XP50 XP400 X42 XP500 XP300 X12 DX12 DX11 DPX21 DXL1 X11 XL1 X32 X31Ние нудиме на светот превозот...

50m Acrolink 6n OCC Сребро Позлатен + Злато Позлатен 28AWG 14*0.08 mm ПУР (Не Tefl) OD 0.8 mm DIY Слушалка Кабел

DEN 12480.00

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Цената е за 50 метри долго Овој кабел е мека одговара за DIY слушалки или слушалка кабел.Од чисто Злато Позлатен DIY Висок крајот најголемиот дел жици.====Следниве слики се за вашиот референца====Следново е пример за употреба овој дел жици DIY Shure se535 надградба на кабелПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.