• Ново
Замена Чиста Волна Headband Перница за Sony, Baia, Denon, Гете, итн Серија Слушалки

Замена Чиста Волна Headband Перница за Sony, Baia, Denon, Гете, итн Серија Слушалки

Оценка на клиентот:
DEN 383.52

Износ
Залиха


Карактеристики : Боја : Повеќе бои, Изберете вашиот омилен Производ Слики Биле Однесени Во Вид 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Чиста Волна, Рачно Ткаени
Оригиналниот Headband, цената е скапо, Некои слушалки модели е многу тешко да се најде тоа
Чиста волна перница може да се заштити вашиот headband.
Тоа може да ги покрие вашите стари cuhions и зголемување на баферот и ниво на удобност.
Тоа може да се мијат.Чувајте го на чиста
Совршено Се Вклопуваат
Оваа Замена Headband Компатибилен Со : За Sony, Baia, Denon, Гете итн Слушалки Пакет се Вклучени : 1 Buc Рачно Ткаени Чиста Волна Headband Перница ЗАБЕЛЕШКА : имаме четири бои да се Избере за yuo,ве Молиме оставете порака со цел да се информира нашиот избор на боја.(Црна или Сива или Сина или Црвена или повеќе) Ако немате e-mail со цел да се информира нашата, ние ќе default за да ја случаен испорака.

Карактеристики

боја:
Сива,Црвена,Сина,Црна
Бренд Име:
Monlv
Тип На Објект:
Уво Влошки
Број На Модел На:
DT770 DT880 DT990 ПРО
Пакет:
No

Производи во категоријата

Mayitr 2 парчиња Мека Пена Уво Перници Посветен Замена Уво Влошки За Senn heiser HDR160 HDR170 Слушалки

196.80 -20 % DEN 157.00

EA0002742Спецификација : Бренд НовиНаправени од мека пена, која го прави вашиот удобно носењеГо подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалкиИдеална замена за изгубени или скршени уво пернициКомпатибилен со : за Senn heiser HDR160 HDR170 HDR 160 170Материјал : СунѓеротГолемина : прибл...

Полу-Готови Мека OCC Сребро Позлатен Слушалка Поправка DIY Транспарентен Кабел 3,5 мм L Приклучокот

DEN 30624.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Главната Жица со Дијаметар : 2,5 mm,Гранка Дијаметар : 1.5 mmГлавната Жица Должина : 80см;Гранка Жица Должина:40cm;Вкупна Должина : 124cmБоја : Кафена3.5 мм L форма Метал ПриклучоциOCC + Сребро Позлатен Жица ЈадраПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Linhuipad 40 пакет 55мм Leatherette Уво Перница Уво Влошки 5.5 cm одговара за Rapoo H1000 PMX60 PC21 PC230 Sony MDR-G62

1919.52 -21 % DEN 1516.00

Linhuipad 40 пакет 55мм Leatherette Уво Перница Уво Влошки 5.5 cm одговара за Rapoo H1000 PMX60 PC21 PC230 Sony MDRG62Опис : Боја : Црна Направени од вештачка кожа Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Confortable за вашите уши Компатибилен за 55мм дијаметар слушалки Висок квалитет сунѓерот материјал...

Linhuipad 100 Пакет Бела Санитарни Headphone ги Покрива 12-13CM за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница

1055.52 -19 % DEN 855.00

Linhuipad 100 Пакет Бела Санитарни Headphone ги Покрива 1213 CM за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница* Предмет : Расположливиот слушалки маска* Спец : 6 cm во внатрешноста дијаметар , 12 13cm надворешен дијаметар* Материјал : 30g / М2 PP НеПлетени* Боја : Црна* Акции КОЛИЧИНА : 100,000 компјутери* Пакување : 100 pc / торба* Големина на : 50*40*41 cm

Црна Замена Уво Влошки Перница Earpads Делови За Зајнхајзер HD418 HD428 HD438 HD429 HD448 HD449 Слушалки Додаток

479.52 -8 % DEN 441.00

Опис : На уво перница е направена од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност...

7N 8core 3,5 мм Надградба OCC Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ-3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Слушалки

DEN 1680.00

6 FT 7 N 8core 3,5 мм Надградба OCC Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Слушалки опис на производот Должина од 180 cm / 6 ft или 120cm / 4 FT Производ 1 година гаранција 3,5 мм Десен агол plug 8 основни жица (7 N, 4core еден кристално бакар + 7 N, 4core еден кристално бакар сребро) Има 240 бакарни жици Тајван производство на Мека, антиладно, зима не беспомошна, L / R независно се засновани структура За OCC, која е една кристално бакар...

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени Линија

685.44 -27 % DEN 500.00

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATHIM04 ATHIM03 ATHIM02 ATHIM01 ATHIM70 ATHIM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени ЛинијаПроизвод параметри : 1*Груб : главната линија дијаметар 2.9 mm / 2.5 mm, средно дијаметар 1.7 мм2* Линија должина : главната линија 80СМ, заменик линија 42 CM, целосна должина 130 CM (± 3 CM)3* Материјал : високо квалитетни ПВЦ жица, бакар челичното јадро, 25 core бакарна жица4*Боја : црна пресврт конец, црна извртени линија5*Приклучок : позлатени криви insert (пресврт линија), позлатени права (извртени линија)6*Примена : 3.5 НИ стандард џек сите мобилен телефон / MP3 / MP4 / ipad / iphone и други аудио опрема7* Далечински управувач функција : Овој суперкомпатибилен DIY слушалки жица, не само компатибилни со Apple телефони, но исто така компатибилна со Andrews мобилен телефон (не се компатибилни дел на вратата модел) и опремени со висока дефиниција микрофон, функцијата е како што следува : (Кликнете : одговор / откажам; плеј / пауза музика)(Двоен клик : внесете ја следната песна)(Три пати : назад до последната песна)Јачина на звук прилагодување : "+" волумен се зголемува, "" том намалување

1 Пар Замена Уво Влошки Earpad Перница за Бо-se TP-1 TP1 AE Triport 1 Слушалки

331.68 -14 % DEN 285.00

1 Пар Замена Уво Влошки Earpad Перница за Боse TP1 TP1 AE Triport 1 СлушалкиОпис : Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 AE2i AE2 Слушалки Бесплатен превозот

DEN 321.12

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 Слушалки Бесплатен превозот Опис : уво перница е направена од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.