• Ново
20 парче/многу Замена Headband Перница Подлога За SRH240 SRH440 SRH840 SRH940 Слушалки

20 парче/многу Замена Headband Перница Подлога За SRH240 SRH440 SRH840 SRH940 Слушалки

Оценка на клиентот:
DEN 8640.00

Износ
Залиха


Оваа headband се направени од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за SRH240 SRH440 SRH840 SRH940 Слушалки
Карактеристики :
Боја : Црна
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Velour , мека пена
Издржливи и мека, висока еластичност
Совршено Се Вклопуваат
Компатибилен со SRH240 SRH440 SRH840 SRH940 Слушалки
Сопствени-Направи ( Кои Не Се Оригинални )
Пакет Се Вклучени :
20 Парче Headband подлога

Карактеристики

Бренд Име:
Monlv
Број На Модел На:
SRH240 SRH440 SRH840 SRH940
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Пакет:
No

Производи во категоријата

7N 8core 3,5 мм Надградба OCC Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ-3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Слушалки

DEN 1680.00

6 FT 7 N 8core 3,5 мм Надградба OCC Сребро Аудио Кабел За OPPO ЧАСОТ3 ЧАСОТ3 Затворени Врати Planar Магнетни Слушалки опис на производот Должина од 180 cm / 6 ft или 120cm / 4 FT Производ 1 година гаранција 3,5 мм Десен агол plug 8 основни жица (7 N, 4core еден кристално бакар + 7 N, 4core еден кристално бакар сребро) Има 240 бакарни жици Тајван производство на Мека, антиладно, зима не беспомошна, L / R независно се засновани структура За OCC, која е една кристално бакар...

3 Пар Одржување earmuffs замена Сунѓери Перница за Plantronics Аудио 478 hearphone(Уво влошки)Конференција слушалки earpads

DEN 287.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Plantronics Аудио 478 слушалки ;1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот / Lossless квалитет на звукот 2...

Ollivan 3.5 mm 3-Пол Џек DIY Слушалка Аудио Кабел за Слушалки Замена 14 Бакар Core Жица 120cm Должина L Наведнуваат & Директно Приклучок

229.92 -28 % DEN 166.00

Ollivan 3.5 mm 3Пол Џек DIY Слушалка Аудио Кабел за Слушалки Замена 14 Бакар Core Жица 120cm Должина L Наведнуваат & Директно ПриклучокКарактеристики На Производот : Сосема нов и висок квалитетВкупна Должина : Околу...

Mayitr 1pc Преносни Слушалки Складирање Кутија Црно Мини Слушалка Слушалки Копчињата за Заштита на тежок Случај Торба ЗА Слушалка Додатоци

51.36 -20 % DEN 41.00

EA0001545Карактеристики : За мобилни bluetooth слушалки, MP3, MP4, слушалки, и други дигитални опрема за заштита пакет.Случај има внатрешни пребивање и пребивање секција ви овозможува да добиете дигитална опрема кабел за зачувување.Тоа е многу погодно да носат или долго време складирањеСпецификација : 100% Сосема Нов!Материјал : СТП + ЕВА.Боја : ЦрнаГолемина на : 75*75*30 мм(приближно)Пакет Се Вклучени : 1 x Слушалка Мини СлучајAnswer : ___________________________ Note : Големината е само за референца, таму можеби постои грешка при мерење, ве молиме проверете внимателно пред да го купат.Боја може да се разликува малку поради различни калибрација на секој монитор.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

800 Жици Мека Сребро + OCC Легура Тефлон ИСХРАНА Слушалка Слушалки Кабел За Beyerdynamic Т1 T5P LN005467

DEN 4938.24

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1.2 m 800wires кабел (Еден кабел со 100pcs OCC или Позлатен Сребрен OCC жици, вкупно 8pcs sinlge кабел.).Ова е Најдобар Сребро + OCC масовно се Меша Плетенка кабел...

Замена Уво влошки Компатибилен за Аудио-Техника ATH-A500X ATH-A700X ATH-A900X ATH-A950LP ATH-A1000X слушалки перница

DEN 767.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен за АудиоТехника ATHA500 X ATHA700 X ATHA900 X ATHA950 LP ATHA1000 X ATHW1000 X перница1.2 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот2...

Полу-Готови Мека OCC Сребро Позлатен Слушалка Поправка DIY Транспарентен Кабел 3,5 мм L Приклучокот

DEN 30624.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Главната Жица со Дијаметар : 2,5 mm,Гранка Дијаметар : 1.5 mmГлавната Жица Должина : 80см;Гранка Жица Должина:40cm;Вкупна Должина : 124cmБоја : Кафена3.5 мм L форма Метал ПриклучоциOCC + Сребро Позлатен Жица ЈадраПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2018 Нова Кожа прекривачот Заштитни Случај За Слушалка G6 паметен Телефон Белата Случајни Боја ЕВА Слушалка Кеси Случаи

42.24 -20 % DEN 34.00

НИ 3.72 / парчеСостојба : НоваКомпатибилен за Fidget КоцкаСовршено се Вклопуваат дизајн за вашиот уредЗаштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина ,Отпечатоци од прсти и ИспакнатинитеЛесно да се Отстрани и инсталиратеПротив Пролизгување : се грижи помалку за лизгање исклучите вашите рацеМатеријал : ЕВАDiamter : 8.3 cmБојата е испратен од страна на Случаен изборПакетот Вклучува : 1 PC12353 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

5 Боја Удобност Замена Уво Перница Подлога Earpad Мека Пена за Нега на приклучок за Слушалки За Удира од страна на д-р дес Студио 2.0 Безжичниот

447.84 -29 % DEN 318.00

5 Боја Удобност Замена Уво Перница Подлога Earpad Мека Пена за Нега на приклучок за Слушалки За Удира од страна на др дес Студио 2.0 БезжичниотЗабелешка : Оваа earpad е за Удира студио 2.0 безжични слушалки...

Нови Пристигнување Слушалки Закачалка Црна Челик Слушалки Носителот Стојат Табела Менгеме Клип со Завртката За Headphone Кабли Адаптери 80x25mm

549.60 -20 % DEN 440.00

EA0001543Карактеристики : Тоа може да биде фиксна директно на микрофон поддршка, инсталација е погодно.убави и дарежлив,да може ефективно да се стави и да се заштити нивната сакана слушалки.Можете исто така да се откажам други додатоци за оваа носителот, како што кабли, адаптери и така натаму.Го спречува вашиот приклучок за слушалки од гребење, притискање и други несакани штета.Тоа ќе го направи вашиот компјутер биро почиста и повеќе чисти.Спецификација : 100% Сосема Нов!Боја : ЦрнаМатеријал : ЧеликКука Должина : околу 80mmКука Ширина : прибл 25mmПакет Се Вклучени : 1 x Слушалки Носител(Headphone не е вклучен!)Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Бесплатен превозот 200pair 24K Злато Позлатен Приклучок За HD600 HD650 Слушалки Кабел конектор приклучок

DEN 38400.00

Бесплатен превозот 200pair 24 K Злато Позлатен Приклучок За HD600 HD650 Слушалки Кабел конектор приклучокОпис 100% Сосема нов, со врвен квалитет месинг диригент 24 K Злато позлатен најдобри сигнал за пренос Врска технологија : Лемен се Вклопува HD650 / HD 600 / HD 265 / HD 414 Класичен, HD 525 / HD 535 / HD 545 / HD 565 / HD 565 II / HD 580 модели Пакет : 200 Pair

Замена Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Headband за Чудовиште Победи Студио за Слушалки

DEN 149.28

Замена Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Headband за Чудовиште Победи Студио за СлушалкиКако што знаете, повеќето од headband на слушалки се направени од кожа или Velour, ако не се исчистени за долго време, earpads ќе биде загадена, и ако сте ја изгубиле или скршени вашето уво перници, па можеби ќе се најде оставајќи еден replacemnt е толку потребно На уво влошки може да ви помогне да го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки...

Earmax MMCX 3,5 мм Слушалка Надгради Кабел OCC Сребро Позлата HIFI Аудио Кабел Замена За Shure SE215/535/846/UE900 120CM

1895.04 -35 % DEN 1232.00

Име : Earmax 3,5 мм Слушалка Кабел За Shure SE215 / 535 / 846 / UE900 Спецификација : Должина : 120cm Приклучок : 3.5 mm Диригент : 4core *19*0.08 / надворешниот дијаметар 2.0*2 Материјал : 99.9999% 6 N Еден Кристално Бакар Сребро ПозлатаФункција : 1...

Mayitr 2 парчиња Мека Пена Уво Перници Посветен Замена Уво Влошки За Senn heiser HDR160 HDR170 Слушалки

196.80 -20 % DEN 157.00

EA0002742Спецификација : Бренд НовиНаправени од мека пена, која го прави вашиот удобно носењеГо подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалкиИдеална замена за изгубени или скршени уво пернициКомпатибилен со : за Senn heiser HDR160 HDR170 HDR 160 170Материјал : СунѓеротГолемина : прибл...

Сунѓерот Earmuffs Уво Памук За Чудовиште Победи Од Страна На Д-Р Дес Студио-Студио 1 Студио 1.0 Слушалки Замена Earpad Уво Подлога Перници

232.32 -10 % DEN 209.00

Сунѓерот Earmuffs Уво Памук За Чудовиште Победи Од Страна На ДР Дес СтудиоСтудио 1 Студио 1.0 Слушалки Замена Earpad Уво Подлога ПернициОвој пар на замена уво перници за Удира од Страна на дР Дес Stuido Слушалки.Со мек сунѓер и СТП слој нуди удобно чувство за вас и одлична за замена на вашиот разбиена, bracken или изгубени уво перници...

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATH-IM04 ATH-IM03 ATH-IM02 ATH-IM01 ATH-IM70 ATH-IM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени Линија

685.44 -27 % DEN 500.00

Заменливи Надградба Слушалки Кабел за ATHIM04 ATHIM03 ATHIM02 ATHIM01 ATHIM70 ATHIM50 HIFI слушалки Слушалка Извртени ЛинијаПроизвод параметри : 1*Груб : главната линија дијаметар 2.9 mm / 2.5 mm, средно дијаметар 1.7 мм2* Линија должина : главната линија 80СМ, заменик линија 42 CM, целосна должина 130 CM (± 3 CM)3* Материјал : високо квалитетни ПВЦ жица, бакар челичното јадро, 25 core бакарна жица4*Боја : црна пресврт конец, црна извртени линија5*Приклучок : позлатени криви insert (пресврт линија), позлатени права (извртени линија)6*Примена : 3.5 НИ стандард џек сите мобилен телефон / MP3 / MP4 / ipad / iphone и други аудио опрема7* Далечински управувач функција : Овој суперкомпатибилен DIY слушалки жица, не само компатибилни со Apple телефони, но исто така компатибилна со Andrews мобилен телефон (не се компатибилни дел на вратата модел) и опремени со висока дефиниција микрофон, функцијата е како што следува : (Кликнете : одговор / откажам; плеј / пауза музика)(Двоен клик : внесете ја следната песна)(Три пати : назад до последната песна)Јачина на звук прилагодување : "+" волумен се зголемува, "" том намалување

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 AE2i AE2 Слушалки Бесплатен превозот

DEN 321.12

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 Слушалки Бесплатен превозот Опис : уво перница е направена од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.