• Ново
Замена Headband Перница Подлога За GRADO RS1/i RS2/i PS500 PS1000 GS1000 Слушалки

Замена Headband Перница Подлога За GRADO RS1/i RS2/i PS500 PS1000 GS1000 Слушалки

Оценка на клиентот:
DEN 479.52

Износ
Залиха


Оваа headband се направени од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за GRADO RS1/i RS2/i PS500 PS1000 GS1000 Слушалки
Карактеристики :
Боја : Црна
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Velour , мека пена
Издржливи и мека, висока еластичност
Совршено Се Вклопуваат
Компатибилен со GRADO RS1/i RS2/i PS500 PS1000 GS1000 Слушалки
Сопствени-Направи ( Кои Не Се Оригинални )
Пакет Се Вклучени :
1 Парче Headband подлога

Карактеристики

Бренд Име:
Monlv
Број На Модел На:
RS1/i RS2/i PS500 PS1000 GS1000
Тип На Објект:
Уво Влошки
боја:
Црна
Пакет:
No

Производи во категоријата

Надградба на Сребро позлата Аудио Кабел жица За DUNU DK-3001 Сокол-C слушалки

DEN 815.52

Два слоја на топлина се намали цевки засилување дизајн во голема мера го продолжи животниот век на употреба наНеспоредлив персонализација и удобност Професионални ергономски дизајн • Лесни, ниска профил форма фактор и оптимизиран катетер толку удобно да се носат • околу уво дизајн држи кабли за фиксно Линија Тело : главни штит со дијаметар од 2,5 mm, 1.6 mm со користење на две точки линија паралелна структура; Диригент : еден кристално сребро позлатен кислородfree) бакарна жица (AWG26) Изолација : TPEE на Du Pont Тефлон Pierhead; Метални Материјали : еденкристален сребро е оближена со кислородfree) бакарна жица core жица спирала; Јакна : проѕирни Тефлон TPEE; Приклучок : 3.5 позлатени приклучоци и други долгорочни линија 120 см

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 AE2i AE2 Слушалки Бесплатен превозот

DEN 321.12

Црна 1 пар Замена Уво првенство Подлога Перница + 1 пар Уво прстен чаши За Bose QC15 QC2 Слушалки Бесплатен превозот Опис : уво перница е направена од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

Headphone Кабел за сол Република Господар Песни HD V8 V10 V12 X3 Слушалка 3.5 мм до 2,5 mm Аудио Замена Жица за iPhone xiaomi

685.44 -27 % DEN 500.00

DIY Слушалки Кабел за сол Република Господар Песни HD V8 V10 V12 X3 Слушалка 3,5 мм Машки до 2,5 mm Аудио Машки Замена на КабелДетали За Производот1*Име : 3.5 mm пак 2.5 mm слушалки надградба на линија2*Боја : Црна ,бела,црвена8*за Употреба : една за да се поврзете телефонот, MP3, DVD и други играчи, други главата се поврзани слушалки лево и десно од 2,5 mm интерфејс

Earmax MMCX 3,5 мм Слушалка Надгради Кабел OCC Сребро Позлата HIFI Аудио Кабел Замена За Shure SE215/535/846/UE900 120CM

1895.04 -35 % DEN 1232.00

Име : Earmax 3,5 мм Слушалка Кабел За Shure SE215 / 535 / 846 / UE900 Спецификација : Должина : 120cm Приклучок : 3.5 mm Диригент : 4core *19*0.08 / надворешниот дијаметар 2.0*2 Материјал : 99.9999% 6 N Еден Кристално Бакар Сребро ПозлатаФункција : 1...

10 пар 0.78 mm Слушалка Иглички Приклучок За Westone W4r UM3X UM3RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 DIY Кабел LN001981

DEN 1919.52

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 10 пар САМО (L+R)Овој DIY поставен е за diy Westone 4 W4r W3r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 earhphone кабел.Она што е во пакет : 0.78 mm Слушалка Иглички Приклучок За Westone W4r UM3 X UM3 RC ue11 ue18 JH13 JH16 ES3 DIY КабелНие нудиме на светот превозот...

Разговор Talkback Кабел За Желка Плажа PS4 Да PX5 XP50 XP400 X42 XP500 XP300 X12 DX12 DX11 DPX21 DXL1 X11 XL1 X32 X31 LN004410

DEN 431.52

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Она што е пакетот : Разговор Talkback Кабел За Желка Плажа PS4 Да PX5 XP50 XP400 X42 XP500 XP300 X12 DX12 DX11 DPX21 DXL1 X11 XL1 X32 X31Ние нудиме на светот превозот...

Женската Порта DIY XLR Слушалка Pin Адаптер За Ј АУДИО JH24 Roxanne 24 Iriver АК R03 AKR02 UM PP6 Кабел LN005460

DEN 1770.24

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Цената е за 1pair.Она што е во пакет : Женската Порта DIY XLR Слушалка Pin Адаптер За Ј АУДИО JH24 Roxanne 24 Iriver АК R03 AKR02 UM PP6 КабелНие нудиме на светот превозот...

Топла Продажба FENGRU DIY 1.2 M Еден кристално бакар 3,5 mm Приклучок MMCX кабел Надградба кабел За Shure pin серија (535/215 итн.)

594.24 -20 % DEN 475.00

Топла Продажба FENGRU DIY 1.2 M Еден кристално бакар 3,5 mm Приклучок MMCX кабел Надградба кабел За Shure pin серија (535 / 215 итн.) Спецификација : 1...

Нови Пристигнување Слушалки Закачалка Црна Челик Слушалки Носителот Стојат Табела Менгеме Клип со Завртката За Headphone Кабли Адаптери 80x25mm

549.60 -20 % DEN 440.00

EA0001543Карактеристики : Тоа може да биде фиксна директно на микрофон поддршка, инсталација е погодно.убави и дарежлив,да може ефективно да се стави и да се заштити нивната сакана слушалки.Можете исто така да се откажам други додатоци за оваа носителот, како што кабли, адаптери и така натаму.Го спречува вашиот приклучок за слушалки од гребење, притискање и други несакани штета.Тоа ќе го направи вашиот компјутер биро почиста и повеќе чисти.Спецификација : 100% Сосема Нов!Боја : ЦрнаМатеријал : ЧеликКука Должина : околу 80mmКука Ширина : прибл 25mmПакет Се Вклучени : 1 x Слушалки Носител(Headphone не е вклучен!)Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

800 Жици Мека Сребро + OCC Легура Тефлон ИСХРАНА Слушалка Слушалки Кабел За Beyerdynamic Т1 T5P LN005467

DEN 4938.24

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Оваа цена е за 1.2 m 800wires кабел (Еден кабел со 100pcs OCC или Позлатен Сребрен OCC жици, вкупно 8pcs sinlge кабел.).Ова е Најдобар Сребро + OCC масовно се Меша Плетенка кабел...

Црна Замена Уво Влошки Перница Earpads Делови За Зајнхајзер HD418 HD428 HD438 HD429 HD448 HD449 Слушалки Додаток

479.52 -8 % DEN 441.00

Опис : На уво перница е направена од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност...

50m Acrolink 6n OCC Сребро Позлатен + Злато Позлатен 28AWG 14*0.08 mm ПУР (Не Tefl) OD 0.8 mm DIY Слушалка Кабел

DEN 12480.00

Објектот Состојба : Brand new без мало пакет.Цената е за 50 метри долго Овој кабел е мека одговара за DIY слушалки или слушалка кабел.Од чисто Злато Позлатен DIY Висок крајот најголемиот дел жици.====Следниве слики се за вашиот референца====Следново е пример за употреба овој дел жици DIY Shure se535 надградба на кабелПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Linhuipad 40 пакет 55мм Leatherette Уво Перница Уво Влошки 5.5 cm одговара за Rapoo H1000 PMX60 PC21 PC230 Sony MDR-G62

1919.52 -21 % DEN 1516.00

Linhuipad 40 пакет 55мм Leatherette Уво Перница Уво Влошки 5.5 cm одговара за Rapoo H1000 PMX60 PC21 PC230 Sony MDRG62Опис : Боја : Црна Направени од вештачка кожа Висока еластичност, трајни и мека увото пена ќе го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки Confortable за вашите уши Компатибилен за 55мм дијаметар слушалки Висок квалитет сунѓерот материјал...

2018 Нова Кожа прекривачот Заштитни Случај За Слушалка G6 паметен Телефон Белата Случајни Боја ЕВА Слушалка Кеси Случаи

42.24 -20 % DEN 34.00

НИ 3.72 / парчеСостојба : НоваКомпатибилен за Fidget КоцкаСовршено се Вклопуваат дизајн за вашиот уредЗаштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина ,Отпечатоци од прсти и ИспакнатинитеЛесно да се Отстрани и инсталиратеПротив Пролизгување : се грижи помалку за лизгање исклучите вашите рацеМатеријал : ЕВАDiamter : 8.3 cmБојата е испратен од страна на Случаен изборПакетот Вклучува : 1 PC12353 Повеќе Ќе Ви Се Допадне

Linhuipad 100 Пакет Бела Санитарни Headphone ги Покрива 12-13CM за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница

1055.52 -19 % DEN 855.00

Linhuipad 100 Пакет Бела Санитарни Headphone ги Покрива 1213 CM за Еднократна употреба Nonwoven Earmuff Покрие Repalcement Слушалки Перница* Предмет : Расположливиот слушалки маска* Спец : 6 cm во внатрешноста дијаметар , 12 13cm надворешен дијаметар* Материјал : 30g / М2 PP НеПлетени* Боја : Црна* Акции КОЛИЧИНА : 100,000 компјутери* Пакување : 100 pc / торба* Големина на : 50*40*41 cm

Замена Уво влошки Компатибилен за Аудио-Техника ATH-A500X ATH-A700X ATH-A900X ATH-A950LP ATH-A1000X слушалки перница

DEN 767.52

Опис На ПроизводотПакет се вклучени : 1.1 Замена Earpads Компатибилен за АудиоТехника ATHA500 X ATHA700 X ATHA900 X ATHA950 LP ATHA1000 X ATHW1000 X перница1.2 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот2...

Замена Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Headband за Чудовиште Победи Студио за Слушалки

DEN 149.28

Замена Мек Сунѓер Пена Earmuff Првенство Перница Поправка Делови Headband за Чудовиште Победи Студио за СлушалкиКако што знаете, повеќето од headband на слушалки се направени од кожа или Velour, ако не се исчистени за долго време, earpads ќе биде загадена, и ако сте ја изгубиле или скршени вашето уво перници, па можеби ќе се најде оставајќи еден replacemnt е толку потребно На уво влошки може да ви помогне да го подобрите басот перформансите на вашиот приклучок за слушалки...

5 Боја Удобност Замена Уво Перница Подлога Earpad Мека Пена за Нега на приклучок за Слушалки За Удира од страна на д-р дес Студио 2.0 Безжичниот

447.84 -29 % DEN 318.00

5 Боја Удобност Замена Уво Перница Подлога Earpad Мека Пена за Нега на приклучок за Слушалки За Удира од страна на др дес Студио 2.0 БезжичниотЗабелешка : Оваа earpad е за Удира студио 2.0 безжични слушалки...

Полу-Готови Мека OCC Сребро Позлатен Слушалка Поправка DIY Транспарентен Кабел 3,5 мм L Приклучокот

DEN 30624.00

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Главната Жица со Дијаметар : 2,5 mm,Гранка Дијаметар : 1.5 mmГлавната Жица Должина : 80см;Гранка Жица Должина:40cm;Вкупна Должина : 124cmБоја : Кафена3.5 мм L форма Метал ПриклучоциOCC + Сребро Позлатен Жица ЈадраПлаќањеУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1 Пар Замена Уво Влошки Earpad Перница за Бо-se TP-1 TP1 AE Triport 1 Слушалки

331.68 -14 % DEN 285.00

1 Пар Замена Уво Влошки Earpad Перница за Боse TP1 TP1 AE Triport 1 СлушалкиОпис : Оваа уво перница е изработен од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.