• Ново
Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605

Оценка на клиентот:
DEN 4105.44
DEN 2463.00 -40 %

Износ
Залиха


Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605
Опис на производот : Инсталација Тип : Дек Монтирани
Инсталација Дупки : Еден Дупка
Број на Рачки : Една Рачка
Крај : Црна
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Лесно да се чистат и инсталиран
Пакет : Тапа&црева&accesssories
Пратката & услови
Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации
Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
GIZERO
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
Црна
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
GI605

Производи во категоријата

НОВ Полиран Хром Финиш Бања Слив 3 Дупка Славина е Распространета Палубата Монтиран Мијалник Миксер Чешми Двојна Рачка Wnf083

4799.52 -35 % DEN 3120.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BAKALA ЦРНА Модерен Допрете Бања Миксер Еден справи со Една дупка на Површината Монтирани Бања Потоне Тапа BR-2017434

3792.00 -13 % DEN 3299.00

6671 Дигитален LED дисплејBAKALA Модерен Допрете Бања Chromed Миксер Еден справи со Една дупка на Површината Монтирани Бања потоне тапа BR20174341.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Црна Бакар Бања Тапа Мода Гроздобер Топла И Ладна Тапа Миење Слив Миксер Потоне еден справи со една дупка Тапа YT-50103

DEN 2015.52

Слив ТапаЦрна Бакар Бања Тапа Мода Гроздобер Топла И Ладна Тапа Миење Слив Миксер Потоне еден справи со една дупка Тапа YT50103torneiraТопла продажба,Слободни shippingoil протри бронзаслив тапа, бања тапа ,слив миксер , допрете сливМатеријал : МесингБрој на модел : YT501031...

Златна една дупка за миење слив тапа антички, Гроздобер бања потоне тапа, Бакар вода кујна слив тапа миксер извлечете

5823.84 -41 % DEN 3436.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Златна една дупка слив тапа антички, Гроздобер бања потоне тапа, Бакар вода кујна слив тапа миксер се повлече, Бесплатен превозот​

Smesiteli Трговија На Големо Круг Стил Ѕид Антички Бронза Една Рачка Слив Потоне Бања Тапа 2 Дупки Миксер Топли И Ладни Допрете Го

6032.64 -9 % DEN 5490.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli трговија на Големо Круг Стил Ѕид Антички Бронза Една Рачка Слив Потоне Бања Тапа 2 Дупки Миксер Топли и Ладни Допрете го Ротира 360 SpoutПакет Се Вклучени : 1 * Антички Бранеа Бронза Рачка1 * Антички Бранеа Бронза Миксер1 * Антички Бранеа Бронза SpoutПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Црно Масло Протри 4 Centerset Месинг Кујна Бања Бродот да Потоне Две Дупки Слив Вртливата Тапа Двојна се Справува со Вода Допрете ahg071

5279.52 -33 % DEN 3537.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

GIZERO FreeShipping Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Планината Единствен Носител на Вртливата Spout Црна Тапа GI600

4105.44 -40 % DEN 2463.00

Бесплатен Превозот Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Монтирани Единствен Носител на Вртливата Spout Црна Тапа GI600Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Слободен брод Бања Слив Водопад Славина е Распространета Месинг Бања Миксер Допрете 3 КОМПЈУТЕРИ Set Хром

4319.04 -7 % DEN 4017.00

DHL (ФЕДЕКС) брод хром финиш бања 8"тоалетот потоне тапа Плоштадот spoutСолидна месинг H59 месинг материјал НЕ "ВОДИ" загадување , тешка тапаКерамички кертриџ може да се користат longt време најмалку 600,000 времеВклучуваат снабдување со вода црево да се поврзетеФункција : Бања Потоне ЧешмиФункција : Распространета, ВодопадотСтил : СовремениКрај : ХромИнсталација Дупки : Три Дупки Број на Рачки : Две Рачки Spout Width : 80 ммТапа Тело Материјал : МесингТапа Spout Материјал : Нерѓосувачки ЧеликТапа Рачка Материјал : Цинк ЛегураПревозот : 1.Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка , Австралија и други земји, одредени земја ограничувања може да се применуваат 2.Превозот време е надвор од контрола фактор, се надеваме дека секој купувач може да се разгледа внимателно пред да ги купите и се надевам дека ќе ни даде разбирање! 3 : НИЕ, Само Превозот на ALIEXPRESS потврди адреса , ние не бродот за да PO BOX4.Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.5 : Предмети ќе бидат испратени преку EMS / DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ , Наредби, нормално, не се испраќаат во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти...

Водопадот Бања Слив на Вода Миксер Допрете Хром Кран Чешми за Бања Потоне EL908

2832.00 -18 % DEN 2322.00

Продавачот препоракаМатеријалДувачкиотЗавршиХромБрој на РачкиЕдна РачкаТапа ДупкиЕдна ДупкаИнсталацијаДек МонтираниУкрасување СтилГроздоберВрски1 / 2"Вкупната Висина на Славина6"Нето Тежина790gSpout ВисинаSpout Стигнат До"Драги сите клиенти од различни земји,ве молиме да забележите.Кога ќе го поставите цел за Чешми, ве молиме забелешка конекторот големина, 1 / 2 " или 3 / 8???Или други големина.Инаку, ние ќе испрати 1 / 2 " големина за вас.Ви благодариме за соработката!!!!античкиот месинг тапа бања антички чешми антички месинг бања антички тапа антички машина за перење миксер антички антички бања чешми torneira антички антички тоалетот чешми антички месинг чешми антички миксер еден справи со антички месинг бања потоне тапа robinet антички антички месинг градина антички чешми ѕид антички чешми антички robinet bain антички антички бакар кујна тапа антички бања славини, антички бакар тапа антички чешми бања антички бронза чешми антички чешми бања антички месинг допрете антички месинг бања тапа антички бања славини, антички бакар потоне тапа туш антички градина чешми градина антички чешми ѕид антички месинг бања тапа допрете ѕид антички античкиот стил тапа антички чешми кујна антички потоне чешми антички тапа керамички се повлече антички злато бања тапа антички бања кабинет антички месинг тапа бамбус антички чешми бања тапа антички бронза заврши месинг слив антички месинг слив тапа, керамички водопад бања антички тапа слив еден антички тапа ладна вода ѕид монтирани кујна тапа антички антички месинг чешми антички туш чешми антички стил бања чешми антички бања тела антички кујнски мијалник чешми антички тоалетот чешми бронза антички чешми антички порцелански потоне ѕид монтирани чешми антички manija антички chino антички месинг копчиња и рачки grifo антички chino антички rustico tiradores антички злато слив чешми антички бања чешми антички допрете го басе ера антички бања кабинети антички бронза бања чешми антички допрете антички бронза ѕид плочи антички бронза чешми антички месинг туш гроздобер антиквитети антички месинг антички месинг стакло светлина античкиот бронза бања прибор потоне миксер антички антички бања тапа антички кран антички месинг се справува со антички месинг потоне тапа миксер антички месинг антички месинг заврши бања машина за перење кујна миксер антички бронза тапа антички антички месинг тапа антички месинг кујна тапа антички стил слив потоне тапа антички месинг заврши бања чешми антички чешми антички вода spout антички месинг тапа антички бања тапа антички месинг шарм тапа антички бања тапа со двојна се справува со антички бронза црна антички кујна чешми антички порцелан и бронза антички месинг кујна тапа антички месинг садови антички стаклени полици антички месинг бања чешми torneira антички антички слив тапа античкиот бронза чешми цинк легура антички месинг handlestorneira тапа бања тапа torneira banheiro torneiras torneiras став пиа де banheiro torneira став banheiro вода од чешма допрете lanos бања потоне чешми антички месинг тапа grifos став lavabos бања потоне слив тапа потоне тапа хром бања антички чешми потоне тапа бања torneiras став пиа cozinha славина се справува со водопад griferia baralho led тапа banheiro torneira де parede torneira monocomando антички месинг кујна тапа torneiras banheiro хром бања миксер тапа слив миксер слив torneira cozinha robinet каскада чешми бања чешми модерна.

Античкиот Месинг Една Рачка Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf020

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

KAIYING се Повлече од славина Дизајн за Миење на Косата и Лицето Хром Бања Тапа Месинг Слив потоне Миксер Допрете,2580

7068.00 -49 % DEN 3605.00

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

Црно Масло Протри Месинг Една Рачка на Менувачот Бања Една дупка Палубата Поставена Славина Бродот да Потоне Слив Миксер Допрете anf065

3359.52 -33 % DEN 2251.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бесплатен Превозот Флексибилни 360 степени Славина се Повлече Надолу Thermostatic Кујнски Мијалник Тапа Температура се Прилагоди Миксер Вентил чешми ZR985

4200.00 -25 % DEN 3150.00

Бесплатен Превозот Флексибилни 360 степени Славина се Повлече Надолу Thermostatic Кујнски Мијалник Тапа Температура се Прилагоди Миксер Вентил чешми ZR985Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : ХромВентил Тип : Месинг ВентилЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

бања соларен бојлер thermostatic слив миксер бакар thermostatic слив тапа ладна и топла вода за миење слив (QH0207A)

3641.28 -9 % DEN 3313.00

Погледнете Повеќе Фотографии Во Овој СтилСпецификации На Славина : Freeshipping бања соларен бојлер thermostatic слив миксер бакар thermostatic слив тапа ладна и топла вода за миење слив (QH0207 A)Тапа ТипThermostatic ТапаФункцијаДек МонтираниИнсталација ВидовиCentersetИнсталација ДупкиЕдна ДупкаБрој на РачкиДвојна РачкаЗавршиХром ПлочаСтилСовременаПроток1.8 GPM (6.81 L / min)Вентил ТипКерамички ВентилЛадна и Топла ПрефрлатеYesМатеријалТапа Тело МатеријалДувачкиотТапа Spout МатеријалДувачкиотТапа Рачка МатеријалДувачкиотДодатоци ИнформацииВентил вклучениYesИсцедете вклучениНикојЖивотниот век на Cartridage500,000 пати го отворите и затворите животGuarrantee3 години најмалкуФункција1.35 mm / 40mm керамички cartidge2.100% притисок тестирани3.Crossion тест (CASS 120hours,Nass)4.ODM,ОЕМ добредојдеОна што е вклучуваат1.Еден компјутери тапа2.Два компјутери 50cm 1 / 2" f l exible црево со ACS Бренд(ПС : ако ви е потребна 3 / 8" или 9 / 16" големина,plz остави порака до нас.)3.Англиски Инструкции На Хартија4.Монтажа на хардверПредностThermostatic антиscald славина е изграденаво интелигентни уреди со покажувач на температурата елемент, класа, потребно е да го поставите на нивните сопствени мешани температура на водата, интелигентни уреди со покажувач на елемент произведени од страна на мешање на температурата на водата автоматски акција, без надвор моќ може автоматски да го прилагоди на процентот на топла и ладна вода влезот за да се постигне температурата на водата постојано...

Антички Бакар Двојно се Справи со Ѕид Монтирани 360 степени Вртливата Чешми Кујна Миксер Чешми со Керамички Кран AF1090

1344.00 -5 % DEN 1277.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Модерна Бања Слив Потоне Тапа Миксер Допрете Црно Масло Протри Бронза Заврши Една Дупка Палубата Монтирани lnf073

3167.52 -35 % DEN 2059.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бронза Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf125

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бесплатен Превозот Гроздобер Стил Бамбус Форма тапа црни високи Countertop Слив чешми месинг заврши мијалник водопад чешми GI620

3980.64 -40 % DEN 2388.00

Бесплатен Превозот Гроздобер Стил Бамбус Форма тапа црни високи Countertop Слив чешми месинг заврши мијалник водопад чешми GI620Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Smesiteli трговија на Големо Нов Стил Месинг Палубата Монтирани Слив Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Hander Топли и Clod Вода

4975.20 -19 % DEN 4030.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli трговија на Големо Нов Стил Месинг Палубата Монтирани Слив Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Hander Топли и Ладна Вода, Допрете гоПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Црно Масло Протри Месинг Керамичка Рачка Бања Слив Тапа Бродот Да Потоне Миксер Чешми Вртливата Spout Ладно & Топла Вода И Чешми Wnf373

4127.52 -35 % DEN 2683.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

моден бакар Тапа хром широка 8' три дупка бања потоне миксер слив тапа допрете крстот рачка

DEN 5126.40

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

KEMAIDI Луксузни Модерни Калено Стакло Бања Слив Рака Сликарство Тапа Брод Водопад се Мијат Слив Со Pop-Up Поставите Мозоци

7853.76 -45 % DEN 4320.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоци· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.