• Ново
Flg вклучување AC/DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир Бесплатна Сензор Тапа Водопад Бања Потоне Допрете Слив Тапа T20

Flg вклучување AC/DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир Бесплатна Сензор Тапа Водопад Бања Потоне Допрете Слив Тапа T20

Оценка на клиентот:
DEN 6381.60
DEN 3829.00 -40 %

Износ
Залиха


Flg вклучување AC/DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир Слободни
Сензор Тапа Водопад Бања Потоне Допрете Слив Тапа T20
Flg вклучување Автоматски Сензор Допрете Хром Полиран Една Ладна Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Крај : Хром Полиран Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Погоден Вода Притисок : 0.05-0.06 MPa Температура на околина : 1-45°C(ладно&топла вода ) Напојување : DC/AC Кол на влезот / излезот цевка : G1/2" Индуктивен растојание : 12-15см, Тоа е лесно да го инсталирате,исто како стандард, тапа. Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)
Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде win-win партнери

Карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Бренд Име:
Flg вклучување
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број На Модел На:
T20
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Функција:
Чувство Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Топли И Ладна Вода:
No
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Тип:
Слив Чешми
Број На Модел На:
T20
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
No
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
Хром
Функција:
Чувство Чешми
Тежина На Пакет:
2kg
Is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Антички Тапа Бронза Бранеа Потоне Тапа Римски Стил Гроздобер Слив Потоне Миксер Направени Во Кина GI167

4638.24 -40 % DEN 2783.00

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Антички Тапа Бронза Бранеа Потоне Тапа Римски Стил Гроздобер Слив Потоне Миксер Направени Во Кина GI167Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Античкиот Месинг Една Рачка Вртливата Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf123

4319.52 -33 % DEN 2894.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

becola Нов Дизајн Масло Протри Црна Бања Тапа Антички Месинг Слив Тапа Палубата монтиран мијалник миксер допрете Б-10704H

4143.84 -15 % DEN 3522.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античкиот Месинг Една Рачка Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf020

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Бесплатен Превозот Флексибилни 360 степени Славина се Повлече Надолу Thermostatic Кујнски Мијалник Тапа Температура се Прилагоди Миксер Вентил чешми ZR985

4200.00 -25 % DEN 3150.00

Бесплатен Превозот Флексибилни 360 степени Славина се Повлече Надолу Thermostatic Кујнски Мијалник Тапа Температура се Прилагоди Миксер Вентил чешми ZR985Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : ХромВентил Тип : Месинг ВентилЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Класична Црна Масло Протри Месинг Ѕид Монтирани Бања Слив Тапа Вртливата Spout Бродот да Потоне Миксер Чешми Двоен Крст се Справи со lnf524

3839.52 -35 % DEN 2496.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Модерна Бања Слив Потоне Тапа Миксер Допрете Црно Масло Протри Бронза Заврши Една Дупка Палубата Монтирани lnf073

3167.52 -35 % DEN 2059.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Smesiteli трговија на Големо Нов Стил Месинг Палубата Монтирани Слив Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Hander Топли и Clod Вода

4975.20 -19 % DEN 4030.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli трговија на Големо Нов Стил Месинг Палубата Монтирани Слив Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Hander Топли и Ладна Вода, Допрете гоПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Црно Масло Протри Месинг Керамичка Рачка Бања Слив Тапа Бродот Да Потоне Миксер Чешми Вртливата Spout Ладно & Топла Вода И Чешми Wnf373

4127.52 -35 % DEN 2683.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Сензор на температура на LED Светло Вода Тапа Допрете Сјај Туш Кујна Бања RGB/Мулти Боја/Сино Бесплатен Превозот трговија на Големо

100.80 -29 % DEN 72.00

Топла Продажба Сензор на Температура на LED Светло Вода Тапа Допрете Сјај Туш Кујна Бања RGB / Мулти Боја / Сино Бесплатен ПревозотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Овој мал уред одговара на повеќето чешми и осветлува собата на диодите на блицот кога ќе го вклучите допрете.Трансформирањето на поток на вода во прекрасен водопад на светлината.Чувствителните тапа светлина ќе го промени бои според температурата на водата.Бојата е промена ве потсетам на водата температура.Кога Водата тече надолу, LED ќе светлината веднаш и automaticalyВода свети Сино кога водата е Ладна (температура под 32 Centigrade).Вода свети Зелено кога водата е Топла (температура е 33 41 Centigrade).Вода свети Црвено кога водата е Топла (температура над 42 45 Centigrade).При температура над 46 Centigrade, Црвена боја ќе флеш веднашБез батерии и на надворешно напојување, тоа ќе го осветлуваат по вода тече надолу.Ви нудиме радост & прекрасно искуство.Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен.Спецификации : LED Боја : Повеќе боја, RGB, Единствена бојаВнатрешен дијаметар : 15mmНадворешен навој дијаметар : 25mmОбјектот големина : 32 * 25 * 25mmПакетот Вклучува : 1 x LED светло тапаAnswer : ___________________________ Note : RGB еден (со контрола на температурата)На Multiplecolor еден (без контрола на температурата)Сината еден (без контрола на температурата)Драг пријател,Pls се чувствуваат слободни да контакт пред да замине негативен фидбек ако објектот оштетени или загубени за време на превозот...

Smesiteli Промоции На Големо Уникатен Стил Алба Мат Црна Месинг Палубата Монтирани Слив Единствена Славина Се Справи Со Топли И Ладни Миксер Допрете Го

4612.32 -17 % DEN 3828.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli Промоции на Големо Уникатен Стил Алба Мат Црна Месинг Палубата Монтирани Слив Единствена Славина се Справи со Топли и Ладни Миксер Допрете гоПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бронза Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf125

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

becola Нов Дизајн Масло Протри Црна Вртливата Бања Слив Тапа Антички Месинг Една Рачка Потоне Миксер Допрете Б-10701H

4019.04 -15 % DEN 3416.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Бесплатен Превозот Гроздобер Стил Бамбус Форма тапа црни високи Countertop Слив чешми месинг заврши мијалник водопад чешми GI620

3980.64 -40 % DEN 2388.00

Бесплатен Превозот Гроздобер Стил Бамбус Форма тапа црни високи Countertop Слив чешми месинг заврши мијалник водопад чешми GI620Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605

4105.44 -40 % DEN 2463.00

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Сензор на температура 3 Боја на Кујната Вода Допрете Тапа RGB Сјај Туш LED Светло Убаво Подароци

157.92 -19 % DEN 128.00

Опис : може да биде збунет со температурата на водата, освен ако не се допре тоа, сега со овој уред овој проблем е решен Директно инсталирана на тапа, тоа може да се користи проток на Вода го активира извор на светлина на чувствителни тапа светлина ќе го промени бои според температурата на водата...

Античкиот Месинг Двоен Крст се Справува со Бања Една дупка Палубата Поставена Славина Бродот да Потоне Слив Миксер Допрете anf006

4799.52 -33 % DEN 3216.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

моден бакар Тапа хром широка 8' три дупка бања потоне миксер слив тапа допрете крстот рачка

DEN 5126.40

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

LEDEME Слив Тапа Крива Справи Крива Дизајнер Месинг Брод Допрете Бања Тапа Хром Модерна Водопад Чешми L1064

3796.80 -49 % DEN 1936.00

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

Бесплатен Превозот Уникатен Змеј Дизајн Антички Месинг Тапа Бања Слив Миксер Двојна се Справи со Животински Облик Вода Тапа Кина GI58

5571.36 -40 % DEN 3343.00

Бесплатен Превозот Уникатен Змеј Дизајн Антички Месинг Тапа Бања Слив Миксер Двојна се Справи со Животински Облик Вода Тапа Кина GI58Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Двојна РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Златна една дупка за миење слив тапа антички, Гроздобер бања потоне тапа, Бакар вода кујна слив тапа миксер извлечете

5823.84 -41 % DEN 3436.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Златна една дупка слив тапа антички, Гроздобер бања потоне тапа, Бакар вода кујна слив тапа миксер се повлече, Бесплатен превозот​

Златна Миксер Допрете Водопад Тапа Бања Слив Миксер Torneira Топла и Ладна Бакар Чешми G1088

3791.52 -28 % DEN 2730.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Smesiteli Трговија На Големо Круг Стил Ѕид Антички Бронза Една Рачка Слив Потоне Бања Тапа 2 Дупки Миксер Топли И Ладни Допрете Го

6032.64 -9 % DEN 5490.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli трговија на Големо Круг Стил Ѕид Антички Бронза Една Рачка Слив Потоне Бања Тапа 2 Дупки Миксер Топли и Ладни Допрете го Ротира 360 SpoutПакет Се Вклучени : 1 * Антички Бранеа Бронза Рачка1 * Антички Бранеа Бронза Миксер1 * Антички Бранеа Бронза SpoutПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Европски Антички Ѕид Монтирани Црна Насликани Бања Тапа Двојно Тркала Рачка Вртливата Црна Бронзен Басен Потоне Миксер Допрете Б-028

3892.80 -18 % DEN 3192.00

Тип : Слив Тапа Боја : Црна Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Ѕид Монтирани Инсталација Дупки : Двоен Дупка Број на Рачки : Двојно се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1 / 2", 3 / 8" или 9 / 16"Производ Слика : Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба : Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални...

Црно Масло Протри 4 Centerset Месинг Кујна Бања Бродот да Потоне Две Дупки Слив Вртливата Тапа Двојна се Справува со Вода Допрете ahg071

5279.52 -33 % DEN 3537.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

KEMAIDI Водена Бања Тапа Месинг Chromed Водопад Бања Слив Чешми 3 Промена на Бојата Вода од чешма Енергија Слив Led Миксер Тапа

6763.68 -48 % DEN 3517.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран хром Финиш Дојде со LED светло LED боја се менува со температурата на водата Капење Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.