• Ново
Бесплатен превозот Промотивни Палубата монтирани латинска Стил Антички Бакар Месинг Класичен Слив Тапа топли и ладни миксер допрете GI71

Бесплатен превозот Промотивни Палубата монтирани латинска Стил Антички Бакар Месинг Класичен Слив Тапа топли и ладни миксер допрете GI71

Оценка на клиентот:
DEN 3896.64
DEN 2338.00 -40 %

Износ
Залиха


Бесплатен превозот Промотивни Палубата монтирани латинска Стил Антички Бакар Месинг Класичен Слив Тапа топли и ладни миксер допрете GI71
Опис на производот : Инсталација Тип : Дек Монтирани
Инсталација Дупки : Еден Дупка
Број на Рачки : Една Рачка
Крај : Антички Месинг
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Лесно да се чистат и инсталиран
Пакет : Тапа&црева&accesssories
.
Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратна информација јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Карактеристики

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GIZERO
Број На Модел На:
GI71
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
античкиот месинг
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:

Производи во категоријата

becola Нов Дизајн Масло Протри Црна Вртливата Бања Слив Тапа Антички Месинг Една Рачка Потоне Миксер Допрете Б-10701H

4019.04 -15 % DEN 3416.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античкиот Месинг Бамбус Стил Еден Справи со Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Чешми anf037

3312.00 -33 % DEN 2219.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Smesiteli трговија на Големо Нов Стил Месинг Палубата Монтирани Слив Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Hander Топли и Clod Вода

4975.20 -19 % DEN 4030.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозотSmesiteli трговија на Големо Нов Стил Месинг Палубата Монтирани Слив Тапа Вртливата Миксер Допрете Со Лист во облик на Еден Hander Топли и Ладна Вода, Допрете гоПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Бесплатен Превозот Уникатен Змеј Дизајн Антички Месинг Тапа Бања Слив Миксер Двојна се Справи со Животински Облик Вода Тапа Кина GI58

5571.36 -40 % DEN 3343.00

Бесплатен Превозот Уникатен Змеј Дизајн Антички Месинг Тапа Бања Слив Миксер Двојна се Справи со Животински Облик Вода Тапа Кина GI58Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Двојна РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Златна Миксер Допрете Водопад Тапа Бања Слив Миксер Torneira Топла и Ладна Бакар Чешми G1088

3791.52 -28 % DEN 2730.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Бесплатен Превозот Флексибилни 360 степени Славина се Повлече Надолу Thermostatic Кујнски Мијалник Тапа Температура се Прилагоди Миксер Вентил чешми ZR985

4200.00 -25 % DEN 3150.00

Бесплатен Превозот Флексибилни 360 степени Славина се Повлече Надолу Thermostatic Кујнски Мијалник Тапа Температура се Прилагоди Миксер Вентил чешми ZR985Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : ХромВентил Тип : Месинг ВентилЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605

4105.44 -40 % DEN 2463.00

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Античкиот Месинг Една Рачка Вртливата Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf123

4319.52 -33 % DEN 2894.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Црна Бакар Бања Тапа Мода Гроздобер Топла И Ладна Тапа Миење Слив Миксер Потоне еден справи со една дупка Тапа YT-50103

DEN 2015.52

Слив ТапаЦрна Бакар Бања Тапа Мода Гроздобер Топла И Ладна Тапа Миење Слив Миксер Потоне еден справи со една дупка Тапа YT50103torneiraТопла продажба,Слободни shippingoil протри бронзаслив тапа, бања тапа ,слив миксер , допрете сливМатеријал : МесингБрој на модел : YT501031...

Античкиот Месинг Порцелански Еден Лост Бања Тапа Потоне Слив Миксер Допрете anf104

4319.52 -33 % DEN 2894.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

KAIYING се Повлече од славина Дизајн за Миење на Косата и Лицето Хром Бања Тапа Месинг Слив потоне Миксер Допрете,2580

7068.00 -49 % DEN 3605.00

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

моден висок квалитет вкупно месинг Европа стил ѕид монтирани бања распространета 3 дупка 8 инчен слив Водопад тапа потоне допрете го

9048.00 -30 % DEN 6334.00

моден висок квалитет вкупно месинг Европа стил ѕид монтирани бања распространета 3 дупка 8 инчен слив Водопад тапа потоне допрете го1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Црно Масло Протри Месинг Една Рачка на Менувачот Бања Една дупка Палубата Поставена Славина Бродот да Потоне Слив Миксер Допрете anf065

3359.52 -33 % DEN 2251.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Класична Црна Масло Протри Месинг Ѕид Монтирани Бања Слив Тапа Вртливата Spout Бродот да Потоне Миксер Чешми Двоен Крст се Справи со lnf524

3839.52 -35 % DEN 2496.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Антички Бакар Двојно се Справи со Ѕид Монтирани 360 степени Вртливата Чешми Кујна Миксер Чешми со Керамички Кран AF1090

1344.00 -5 % DEN 1277.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

KEMAIDI Луксузни Модерни Калено Стакло Бања Слив Рака Сликарство Тапа Брод Водопад се Мијат Слив Со Pop-Up Поставите Мозоци

7853.76 -45 % DEN 4320.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоци· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро...

моден бакар Тапа хром широка 8' три дупка бања потоне миксер слив тапа допрете крстот рачка

DEN 5126.40

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Луксузна Палубата Монтирани Сребрена Боја Месинг Материјал Топла и Ладна Мешање на Водата на Thermostatic Тапа

7566.72 -15 % DEN 6432.00

[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром[ Type ] : Themostatic Слив Тапа[ Употреба ] : Миење Слив[ Додатоци ] : Дек Монтирани Одредување Делови[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

2017 Класичен Бања Едноставен Стил Слив Када Водопад Вода Фиксна Spout Тапа w Миксер Плоштадот Црна Мат Црна Комбинација

6233.76 -16 % DEN 5236.00

Супер Се Справи СтилФабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка пад на превозот2017 Класичен Бања Едноставен Стил Слив Када Водопад Вода Фиксна Spout Тапа w Миксер Плоштадот Црна Мат Црна КомбинацијаПакет содржина 1 x Месинг Плоштадот Spout 1 x Црн Туш Миксер Допрете Инсталација на додатоци 1...

Flg вклучување AC/DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир Бесплатна Сензор Тапа Водопад Бања Потоне Допрете Слив Тапа T20

6381.60 -40 % DEN 3829.00

Flg вклучување AC / DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир СлободниСензор Тапа Водопад Бања Потоне Допрете Слив Тапа T20Flg вклучување Автоматски Сензор Допрете Хром Полиран Една Ладна Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Крај : Хром Полиран Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Погоден Вода Притисок : 0.050.06 MPa Температура на околина : 145°C(ладно&топла вода ) Напојување : DC / AC Кол на влезот / излезот цевка : G1 / 2" Индуктивен растојание : 1215см, Тоа е лесно да го инсталирате,исто како стандард, тапа...

Smesiteli Промоции На Големо Уникатен Стил Алба Мат Црна Месинг Палубата Монтирани Слив Единствена Славина Се Справи Со Топли И Ладни Миксер Допрете Го

4612.32 -17 % DEN 3828.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli Промоции на Големо Уникатен Стил Алба Мат Црна Месинг Палубата Монтирани Слив Единствена Славина се Справи со Топли и Ладни Миксер Допрете гоПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Сензор на температура на LED Светло Вода Тапа Допрете Сјај Туш Кујна Бања RGB/Мулти Боја/Сино Бесплатен Превозот трговија на Големо

100.80 -29 % DEN 72.00

Топла Продажба Сензор на Температура на LED Светло Вода Тапа Допрете Сјај Туш Кујна Бања RGB / Мулти Боја / Сино Бесплатен ПревозотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Овој мал уред одговара на повеќето чешми и осветлува собата на диодите на блицот кога ќе го вклучите допрете.Трансформирањето на поток на вода во прекрасен водопад на светлината.Чувствителните тапа светлина ќе го промени бои според температурата на водата.Бојата е промена ве потсетам на водата температура.Кога Водата тече надолу, LED ќе светлината веднаш и automaticalyВода свети Сино кога водата е Ладна (температура под 32 Centigrade).Вода свети Зелено кога водата е Топла (температура е 33 41 Centigrade).Вода свети Црвено кога водата е Топла (температура над 42 45 Centigrade).При температура над 46 Centigrade, Црвена боја ќе флеш веднашБез батерии и на надворешно напојување, тоа ќе го осветлуваат по вода тече надолу.Ви нудиме радост & прекрасно искуство.Идеален за бањата или кујната за да се направи фантастичен.Спецификации : LED Боја : Повеќе боја, RGB, Единствена бојаВнатрешен дијаметар : 15mmНадворешен навој дијаметар : 25mmОбјектот големина : 32 * 25 * 25mmПакетот Вклучува : 1 x LED светло тапаAnswer : ___________________________ Note : RGB еден (со контрола на температурата)На Multiplecolor еден (без контрола на температурата)Сината еден (без контрола на температурата)Драг пријател,Pls се чувствуваат слободни да контакт пред да замине негативен фидбек ако објектот оштетени или загубени за време на превозот...

BAKALA ЦРНА Модерен Допрете Бања Миксер Еден справи со Една дупка на Површината Монтирани Бања Потоне Тапа BR-2017434

3792.00 -13 % DEN 3299.00

6671 Дигитален LED дисплејBAKALA Модерен Допрете Бања Chromed Миксер Еден справи со Една дупка на Површината Монтирани Бања потоне тапа BR20174341.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античкиот Месинг Една Рачка Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf020

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

becola Нов Дизајн Масло Протри Црна Бања Тапа Антички Месинг Слив Тапа Палубата монтиран мијалник миксер допрете Б-10704H

4143.84 -15 % DEN 3522.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

GIZERO FreeShipping Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Планината Единствен Носител на Вртливата Spout Црна Тапа GI600

4105.44 -40 % DEN 2463.00

Бесплатен Превозот Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Монтирани Единствен Носител на Вртливата Spout Црна Тапа GI600Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Бесплатен Превозот Гроздобер Стил Бамбус Форма тапа црни високи Countertop Слив чешми месинг заврши мијалник водопад чешми GI620

3980.64 -40 % DEN 2388.00

Бесплатен Превозот Гроздобер Стил Бамбус Форма тапа црни високи Countertop Слив чешми месинг заврши мијалник водопад чешми GI620Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.