• Ново
Бесплатен Превозот Луксузни Swan Дизајн Антички Месинг Заврши Тапа Бања Слив Миксер се Справи со Еден Countertop Слив Допрете GI61

Бесплатен Превозот Луксузни Swan Дизајн Антички Месинг Заврши Тапа Бања Слив Миксер се Справи со Еден Countertop Слив Допрете GI61

Оценка на клиентот:
DEN 6216.96
DEN 3730.00 -40 %

Износ
Залиха


Бесплатен Превозот Луксузни Swan Дизајн Антички Месинг Заврши Тапа Бања Слив Миксер се Справи со Еден Countertop Слив Допрете GI61
Опис на производот : Инсталација Тип : Дек Монтирани
Инсталација Дупки : Еден Дупка
Број на Рачки : Една Рачка
Крај : Антички Месинг
Вентил Тип : Керамички Вентил
Ладна и Топла Прекинувач : Yes
Лесно да се чистат и инсталиран
Пакет : Тапа&црева&accesssories
.
Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 17 : 00 часот секој ден. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји. Обично времето за испорака е 5-10 дена. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката.
Контактирајте со нас на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратна информација јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Карактеристики

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
GIZERO
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Површински Третман:
античкиот месинг
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
GI61

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605

4105.44 -40 % DEN 2463.00

Бесплатен Превозот Гроздобер Ретро Масло Протри Црна Бронза Вртливата Singe се Справи со Бања Слив Палубата Монтиран Мијалник Миксер Допрете Тапа GI605Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

becola Нов Дизајн Масло Протри Црна Вртливата Бања Слив Тапа Антички Месинг Една Рачка Потоне Миксер Допрете Б-10701H

4019.04 -15 % DEN 3416.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Бесплатен превозот Промотивни Палубата монтирани латинска Стил Антички Бакар Месинг Класичен Слив Тапа топли и ладни миксер допрете GI71

3896.64 -40 % DEN 2338.00

Бесплатен превозот Промотивни Палубата монтирани латинска Стил Антички Бакар Месинг Класичен Слив Тапа топли и ладни миксер допрете GI71Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Златна Миксер Допрете Водопад Тапа Бања Слив Миксер Torneira Топла и Ладна Бакар Чешми G1088

3791.52 -28 % DEN 2730.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Црно Масло Протри Месинг Керамичка Рачка Бања Слив Тапа Бродот Да Потоне Миксер Чешми Вртливата Spout Ладно & Топла Вода И Чешми Wnf373

4127.52 -35 % DEN 2683.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бронза Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf125

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Античкиот Месинг Една Рачка Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf020

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Европски Антички Ѕид Монтирани Црна Насликани Бања Тапа Двојно Тркала Рачка Вртливата Црна Бронзен Басен Потоне Миксер Допрете Б-028

3892.80 -18 % DEN 3192.00

Тип : Слив Тапа Боја : Црна Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Ѕид Монтирани Инсталација Дупки : Двоен Дупка Број на Рачки : Двојно се Справи со Ладна и Топла Прекинувач : Да Флексибилни Црева Големина : 1 / 2", 3 / 8" или 9 / 16"Производ Слика : Ве молиме забелешка големина на цевки ви треба : Превозот : ве Молиме потврдете ја вашата адреса точни и детални...

Златна една дупка за миење слив тапа антички, Гроздобер бања потоне тапа, Бакар вода кујна слив тапа миксер извлечете

5823.84 -41 % DEN 3436.00

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профилќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајткако : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница********************************************************************************************Златна една дупка слив тапа антички, Гроздобер бања потоне тапа, Бакар вода кујна слив тапа миксер се повлече, Бесплатен превозот​

becola Нов Дизајн Масло Протри Црна Бања Тапа Антички Месинг Слив Тапа Палубата монтиран мијалник миксер допрете Б-10704H

4143.84 -15 % DEN 3522.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Гроздобер Стил Swan Тапа Злато Галвански се Мијат Слив Тапа Луксузни Бакар Злато Миксер Славини за топла и ладна Чешми Бесплатен превозот

3600.00 -19 % DEN 2916.00

Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид нашите исти црева се G1 / 2" Ако ви треба 3 / 8" или 9 / 16", ве молиме да напомена дека кога ќе го поставите цел...

GIZERO FreeShipping Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Планината Единствен Носител на Вртливата Spout Црна Тапа GI600

4105.44 -40 % DEN 2463.00

Бесплатен Превозот Тоалетот Месинг Ретро Бања Слив Потоне Миксер Чешми Палубата Монтирани Единствен Носител на Вртливата Spout Црна Тапа GI600Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : ЦрнаВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Flg вклучување AC/DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир Бесплатна Сензор Тапа Водопад Бања Потоне Допрете Слив Тапа T20

6381.60 -40 % DEN 3829.00

Flg вклучување AC / DC Батеријата за Заштеда на Вода Ладна Автоматско Раце Допир СлободниСензор Тапа Водопад Бања Потоне Допрете Слив Тапа T20Flg вклучување Автоматски Сензор Допрете Хром Полиран Една Ладна Слив Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Крај : Хром Полиран Проток : 1.8 GPM (6.81 L / min) Вентил Тип : Керамички Вентил Погоден Вода Притисок : 0.050.06 MPa Температура на околина : 145°C(ладно&топла вода ) Напојување : DC / AC Кол на влезот / излезот цевка : G1 / 2" Индуктивен растојание : 1215см, Тоа е лесно да го инсталирате,исто како стандард, тапа...

Smesiteli Трговија На Големо Круг Стил Ѕид Антички Бронза Една Рачка Слив Потоне Бања Тапа 2 Дупки Миксер Топли И Ладни Допрете Го

6032.64 -9 % DEN 5490.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli трговија на Големо Круг Стил Ѕид Антички Бронза Една Рачка Слив Потоне Бања Тапа 2 Дупки Миксер Топли и Ладни Допрете го Ротира 360 SpoutПакет Се Вклучени : 1 * Антички Бранеа Бронза Рачка1 * Антички Бранеа Бронза Миксер1 * Антички Бранеа Бронза SpoutПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

бања соларен бојлер thermostatic слив миксер бакар thermostatic слив тапа ладна и топла вода за миење слив (QH0207A)

3641.28 -9 % DEN 3313.00

Погледнете Повеќе Фотографии Во Овој СтилСпецификации На Славина : Freeshipping бања соларен бојлер thermostatic слив миксер бакар thermostatic слив тапа ладна и топла вода за миење слив (QH0207 A)Тапа ТипThermostatic ТапаФункцијаДек МонтираниИнсталација ВидовиCentersetИнсталација ДупкиЕдна ДупкаБрој на РачкиДвојна РачкаЗавршиХром ПлочаСтилСовременаПроток1.8 GPM (6.81 L / min)Вентил ТипКерамички ВентилЛадна и Топла ПрефрлатеYesМатеријалТапа Тело МатеријалДувачкиотТапа Spout МатеријалДувачкиотТапа Рачка МатеријалДувачкиотДодатоци ИнформацииВентил вклучениYesИсцедете вклучениНикојЖивотниот век на Cartridage500,000 пати го отворите и затворите животGuarrantee3 години најмалкуФункција1.35 mm / 40mm керамички cartidge2.100% притисок тестирани3.Crossion тест (CASS 120hours,Nass)4.ODM,ОЕМ добредојдеОна што е вклучуваат1.Еден компјутери тапа2.Два компјутери 50cm 1 / 2" f l exible црево со ACS Бренд(ПС : ако ви е потребна 3 / 8" или 9 / 16" големина,plz остави порака до нас.)3.Англиски Инструкции На Хартија4.Монтажа на хардверПредностThermostatic антиscald славина е изграденаво интелигентни уреди со покажувач на температурата елемент, класа, потребно е да го поставите на нивните сопствени мешани температура на водата, интелигентни уреди со покажувач на елемент произведени од страна на мешање на температурата на водата автоматски акција, без надвор моќ може автоматски да го прилагоди на процентот на топла и ладна вода влезот за да се постигне температурата на водата постојано...

Антички Бакар Двојно се Справи со Ѕид Монтирани 360 степени Вртливата Чешми Кујна Миксер Чешми со Керамички Кран AF1090

1344.00 -5 % DEN 1277.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Антички Тапа Бронза Бранеа Потоне Тапа Римски Стил Гроздобер Слив Потоне Миксер Направени Во Кина GI167

4638.24 -40 % DEN 2783.00

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Антички Тапа Бронза Бранеа Потоне Тапа Римски Стил Гроздобер Слив Потоне Миксер Направени Во Кина GI167Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Црно Масло Протри Месинг Една Рачка на Менувачот Бања Една дупка Палубата Поставена Славина Бродот да Потоне Слив Миксер Допрете anf065

3359.52 -33 % DEN 2251.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Црна Бакар Бања Тапа Мода Гроздобер Топла И Ладна Тапа Миење Слив Миксер Потоне еден справи со една дупка Тапа YT-50103

DEN 2015.52

Слив ТапаЦрна Бакар Бања Тапа Мода Гроздобер Топла И Ладна Тапа Миење Слив Миксер Потоне еден справи со една дупка Тапа YT50103torneiraТопла продажба,Слободни shippingoil протри бронзаслив тапа, бања тапа ,слив миксер , допрете сливМатеријал : МесингБрој на модел : YT501031...

моден висок квалитет вкупно месинг Европа стил ѕид монтирани бања распространета 3 дупка 8 инчен слив Водопад тапа потоне допрете го

9048.00 -30 % DEN 6334.00

моден висок квалитет вкупно месинг Европа стил ѕид монтирани бања распространета 3 дупка 8 инчен слив Водопад тапа потоне допрете го1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

KEMAIDI Луксузни Модерни Калено Стакло Бања Слив Рака Сликарство Тапа Брод Водопад се Мијат Слив Со Pop-Up Поставите Мозоци

7853.76 -45 % DEN 4320.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоци· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.