• Ново
Црвено Бакар Керамичка Рачка Бања Тапа Миење Слив Миксер Брод Тоне, Допрете 3 Дупката Широка Када Чешми Wnf175

Црвено Бакар Керамичка Рачка Бања Тапа Миење Слив Миксер Брод Тоне, Допрете 3 Дупката Широка Када Чешми Wnf175

Оценка на клиентот:
DEN 4799.52
DEN 3120.00 -35 %

Износ
Залиха


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Карактеристики

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Dual Носителот Три-дупка
Стил:
Современа
Тапа Планината:
8 Распространета
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Површински Третман:
бронза
Број На Модел На:
Wnf175
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тежина На Пакет:
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

KEMAIDI Водена Бања Тапа Месинг Chromed Водопад Бања Слив Чешми 3 Промена на Бојата Вода од чешма Енергија Слив Led Миксер Тапа

6763.68 -48 % DEN 3517.00

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран хром Финиш Дојде со LED светло LED боја се менува со температурата на водата Капење Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

Модерна Бања Слив Потоне Тапа Миксер Допрете Црно Масло Протри Бронза Заврши Една Дупка Палубата Монтирани lnf073

3167.52 -35 % DEN 2059.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Античкиот Месинг Бамбус Стил Еден Справи со Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Чешми anf037

3312.00 -33 % DEN 2219.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Црно Масло Протри Месинг Една Рачка на Менувачот Бања Една дупка Палубата Поставена Славина Бродот да Потоне Слив Миксер Допрете anf065

3359.52 -33 % DEN 2251.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

Класична Црна Масло Протри Месинг Ѕид Монтирани Бања Слив Тапа Вртливата Spout Бродот да Потоне Миксер Чешми Двоен Крст се Справи со lnf524

3839.52 -35 % DEN 2496.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

Црно Масло Протри Месинг Керамичка Рачка Бања Слив Тапа Бродот Да Потоне Миксер Чешми Вртливата Spout Ладно & Топла Вода И Чешми Wnf373

4127.52 -35 % DEN 2683.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

Античкиот Месинг Двоен Крст се Справува со Бања Една дупка Палубата Поставена Славина Бродот да Потоне Слив Миксер Допрете anf006

4799.52 -33 % DEN 3216.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BAKALA ЦРНА Модерен Допрете Бања Миксер Еден справи со Една дупка на Површината Монтирани Бања Потоне Тапа BR-2017434

3792.00 -13 % DEN 3299.00

6671 Дигитален LED дисплејBAKALA Модерен Допрете Бања Chromed Миксер Еден справи со Една дупка на Површината Монтирани Бања потоне тапа BR20174341.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Smesiteli Промоции На Големо Уникатен Стил Алба Мат Црна Месинг Палубата Монтирани Слив Единствена Славина Се Справи Со Топли И Ладни Миксер Допрете Го

4612.32 -17 % DEN 3828.00

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Smesiteli Промоции на Големо Уникатен Стил Алба Мат Црна Месинг Палубата Монтирани Слив Единствена Славина се Справи со Топли и Ладни Миксер Допрете гоПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

Сензор на температура 3 Боја на Кујната Вода Допрете Тапа RGB Сјај Туш LED Светло Убаво Подароци

157.92 -19 % DEN 128.00

Опис : може да биде збунет со температурата на водата, освен ако не се допре тоа, сега со овој уред овој проблем е решен Директно инсталирана на тапа, тоа може да се користи проток на Вода го активира извор на светлина на чувствителни тапа светлина ќе го промени бои според температурата на водата...

Дек Монтирани 5 Дупки Када Миксер Тапа Антички Месинг Распространета 3 Справи со бања слив Тапа Поставите Handshower atf053

6719.52 -33 % DEN 4502.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

becola Нов Дизајн Масло Протри Црна Бања Тапа Антички Месинг Слив Тапа Палубата монтиран мијалник миксер допрете Б-10704H

4143.84 -15 % DEN 3522.00

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

НОВИОТ Пумпа за Вода Изгледа Стил Бронза Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf125

3839.52 -33 % DEN 2572.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

бања соларен бојлер thermostatic слив миксер бакар thermostatic слив тапа ладна и топла вода за миење слив (QH0207A)

3641.28 -9 % DEN 3313.00

Погледнете Повеќе Фотографии Во Овој СтилСпецификации На Славина : Freeshipping бања соларен бојлер thermostatic слив миксер бакар thermostatic слив тапа ладна и топла вода за миење слив (QH0207 A)Тапа ТипThermostatic ТапаФункцијаДек МонтираниИнсталација ВидовиCentersetИнсталација ДупкиЕдна ДупкаБрој на РачкиДвојна РачкаЗавршиХром ПлочаСтилСовременаПроток1.8 GPM (6.81 L / min)Вентил ТипКерамички ВентилЛадна и Топла ПрефрлатеYesМатеријалТапа Тело МатеријалДувачкиотТапа Spout МатеријалДувачкиотТапа Рачка МатеријалДувачкиотДодатоци ИнформацииВентил вклучениYesИсцедете вклучениНикојЖивотниот век на Cartridage500,000 пати го отворите и затворите животGuarrantee3 години најмалкуФункција1.35 mm / 40mm керамички cartidge2.100% притисок тестирани3.Crossion тест (CASS 120hours,Nass)4.ODM,ОЕМ добредојдеОна што е вклучуваат1.Еден компјутери тапа2.Два компјутери 50cm 1 / 2" f l exible црево со ACS Бренд(ПС : ако ви е потребна 3 / 8" или 9 / 16" големина,plz остави порака до нас.)3.Англиски Инструкции На Хартија4.Монтажа на хардверПредностThermostatic антиscald славина е изграденаво интелигентни уреди со покажувач на температурата елемент, класа, потребно е да го поставите на нивните сопствени мешани температура на водата, интелигентни уреди со покажувач на елемент произведени од страна на мешање на температурата на водата автоматски акција, без надвор моќ може автоматски да го прилагоди на процентот на топла и ладна вода влезот за да се постигне температурата на водата постојано...

Бесплатен Превозот Луксузни Swan Дизајн Антички Месинг Заврши Тапа Бања Слив Миксер се Справи со Еден Countertop Слив Допрете GI61

6216.96 -40 % DEN 3730.00

Бесплатен Превозот Луксузни Swan Дизајн Антички Месинг Заврши Тапа Бања Слив Миксер се Справи со Еден Countertop Слив Допрете GI61Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

LEDEME Слив Тапа Крива Справи Крива Дизајнер Месинг Брод Допрете Бања Тапа Хром Модерна Водопад Чешми L1064

3796.80 -49 % DEN 1936.00

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Антички Тапа Бронза Бранеа Потоне Тапа Римски Стил Гроздобер Слив Потоне Миксер Направени Во Кина GI167

4638.24 -40 % DEN 2783.00

Бесплатен Превозот Добар Квалитет Антички Тапа Бронза Бранеа Потоне Тапа Римски Стил Гроздобер Слив Потоне Миксер Направени Во Кина GI167Опис на производот : Инсталација Тип : Дек МонтираниИнсталација Дупки : Еден ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингВентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&црева&accesssories.Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

Златна Миксер Допрете Водопад Тапа Бања Слив Миксер Torneira Топла и Ладна Бакар Чешми G1088

3791.52 -28 % DEN 2730.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета ...

KAIYING се Повлече од славина Дизајн за Миење на Косата и Лицето Хром Бања Тапа Месинг Слив потоне Миксер Допрете,2580

7068.00 -49 % DEN 3605.00

Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму...

моден висок квалитет вкупно месинг Европа стил ѕид монтирани бања распространета 3 дупка 8 инчен слив Водопад тапа потоне допрете го

9048.00 -30 % DEN 6334.00

моден висок квалитет вкупно месинг Европа стил ѕид монтирани бања распространета 3 дупка 8 инчен слив Водопад тапа потоне допрете го1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

Античкиот Месинг Една Рачка Вртливата Бања Бродот да Потоне Слив Тапа Миксер Допрете anf123

4319.52 -33 % DEN 2894.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

KEMAIDI Луксузни Модерни Калено Стакло Бања Слив Рака Сликарство Тапа Брод Водопад се Мијат Слив Со Pop-Up Поставите Мозоци

7853.76 -45 % DEN 4320.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми создавање врвен квалитет калено стакло изградба Над контра инсталација Хром popup мозоци вклучениОна што се Вклучени : Тапа Стакло потоне Хром PopUp Мозоци монтажа додатоци· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете email за да aliexpress да побарате помош .· Ние брод повеќето предмети преку UPS / DHL / EMS / Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 510 дена ,кина пост треба околу 3060 дена .· Ние брод на објекти во светот· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,ова е многу добредојдена и ценета· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 2045 долари· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе имацарински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.