• Ново
2017 нов дизајн фрид сладолед roll машина,биг пан 10 кофи Пржени мраз пан машина,еден компресор пан мраз пан машина

2017 нов дизајн фрид сладолед roll машина,биг пан 10 кофи Пржени мраз пан машина,еден компресор пан мраз пан машина

Оценка на клиентот:
DEN 91200.00
DEN 82992.00 -9 %

Износ
Залиха


ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.
2017 нов дизајн фрид сладолед roll машина,биг пан 10 кофи Пржени мраз пан машина,еден компресор пан мраз пан машина 1.ние have CE сертификација, и тоа е неопходно за ЕУ земјата да направи сопствени грешки.Имаме силна способност да им помогне на купувачите да заврши прилагодено царинење,PLS Остатокот увери за купување на производи. 2.што е уште поважно,машината е направена на ладење fiuid R22,Но во Европските земји,R22 е забрането.па ние може да го прилагодите R410a или R404a за вас,и прилагодено машина на сите користите Panasonic компресор,па тоа треба екстра $100,а потоа треба дополнителни 7-10 дена ја испорача време. 3.Оваа машина има еден компресор и двојно компресор,големина и изглед е иста,двојно компресор е многу потешки и скапи од еден conpressor,и таа има три пан стил да се избере,ако купите, кажете ни whicn пан стил сакате. Фрид сладолед Roll Машина параметар :
Еден компресор
Двојно компресор
напон
220 V/110 V
220 V/110 V
моќност
1140 W
1600 W
ладилни
R22/R410 A(треба обичај)
R22/R410 A(треба обичај)
нето тежина
70kg
80kg
димензија
90*60*73cm
90*60*73cm
Кофи големина
12*70cm
12*70cm
Пан стил
Три стил
Три стил
Пан големина
Како се покаже слика
Како се покаже слика
LED светло кутија
Yes
yes
Фрид сладолед Roll Машина Вовед 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата. 2 Користење на state-of-уметноста ладење технологија на нашата машина да понуди одлична дизајн и добри перформанси. 3 .Оваа мраз машина е компактна големина, лесен во тежина, лесно да се движите , безбедно да работат и заштеда на енергија. 4 Widly користи во чај ресторан, кафуле, замрзната храна ,одмор храна ,алкохол продавници и така натаму. 5 Оваа машина карактеристики Европа и Америка стилизирана изглед опремени со нерѓосувачки челик панели и боја панели . Тоа е издржлив и одговара за различни средина. Фрид Сладолед Roll Машина Карактеристики
1,нов дизајн,три пан да се избере ,10 кофи,поголем капацитет за вас,заштеда на енергија светилки дизајн, повеќе убави во текот на ноќта
2,двојно компресор,ладење повеќе побрзо,и самостојно Може да контролира секоја пан,заштедите електрична енергија.
3,Слободни shovels, операција водич на англиски јазик прирачник книга.ако ви се исплаќа за цел,pls оставете ја вашата e-mail на нас,ние ќе ја испрати на прирачник книга на вашата е-пошта,исто така, ако ви треба операција водич,pls ни кажете,ние ќе се овозможи и слободно водство до вас од страна на сите средства.
4,изразат испорака(како што курирската служба DHL или ТНТ), исто така може да избере брод од страна на морето,ако сакате да брод од страна на морето,pls контактирајте со нас пред да се плаќа за цел,ние ќе ја понуди цената на превозот по море за вас. 5 работи панел & дел контакт храна е направен од нерѓосувачки. машина тело е направен од дебела челик лакирани, трајни, вода & прашина доказ. 6 Со квалитет вентилатор, може да се направи компресор кул брзо, може да се заштити компресор.

Карактеристики

Напон (V):
110V, 220V
Капацитет (Четвртиот):
Пржени мраз машина
Бренд Име:
Jinkeli
Тип:
Воздушно Ладење
Капацитет:
>1501ml
Број На Модел На:
фрид сладолед roll машина
сертификација:
CE
Моќност (W):
1600w
фрид сладолед roll машина Тип:
пан 10 кофи фрид сладолед roll машина
Име 1:
фрај мраз пан машина
Име 2:
пан фрид сладолед машина
Име 3:
пржење мраз пан машина,мраз пан машина рамен двоен круг пан
фрид сладолед машина апликација 1:
да се направи сладолед ролни и мека сладолед
фрид сладолед машински материјал:
нерѓосувачки челик мраз пан сладолед машина
фрид сладолед машина Моќ :
1600w
фрид сладолед roll машина Напон:
220v
CE Сертификација:
Yes
led светло кутија:
Yes

Производи во категоријата

Мулти-функција топли пијалаци машина Heatijng чоколадо машина Греење соја млеко пијат машини 5L

33504.00 -5 % DEN 31829.00

Freeshipping страна на курирската служба DHL Мултифункција топли пијалаци машина Heatijng чоколадо машина Греење соја млеко пијат машини 5 LКарактеристики на производот : 1...

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2D2 Ханс Самостојна Falco

1777.92 -39 % DEN 1084.00

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2 D2 Ханс Самостојна FalcoОбјектот Спецификација : Материјал : СиликонШарени : Испрати по случаен изборГолемина : 15cm x 11cm / 5.9" x 4.3", Смрт Ѕвезда 7.5 cm во дијаметар, Мајстор Yoda 21.0 cm x 14.0 cmРаботна Температура : 40 до +230° CПакет се Вклучени : 8 x Star Wars Коцки МразStar Wars стил калапи за чоколадо, коцки мраз, желе, итн...

Zeegle 96 Коцки Мраз Замрзнати Мини Коцка Пластични Мраз Мувла Желе Пудинг Мувла Мраз Мувла Фах Пудинг Алатка Ice Cube Производител

DEN 195.36

Модерен Пластични Квадратен Облик Мраз Создателот Noverty Ice Cube Мувла 96 Дупки Креативни Виски Снимен Очила Ice Cube Лента Со АлаткиКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетГолема замрзнувач калапи се создаде вашиот совршен пролет и летоЗамрзнување сокови, purees, јогурт, applesauce, овошје, сладолед или пудинг.Децата може да се создаде својата дизајниран вкусен мразlolly, здрава и привлечнаДобар подарок за деца, пријатели, исто така, одлично за партии или базенКвадратен Облик, Издржлив и лесен за користење, рака мие ќе биде подоброМатеријал : ПластикаБоја : Ќе се испрати по случаен изборГолемина : 32cm x 20cm x2.5cm(L x W x H)Пакетот вклучува : 1 x БројЗабелешка : Ако не може да се извади на мразlolly, ве молиме да ги стави под нормална температура и да чекаат за 12 минути.

-40 степен супер големи квадратни фрај пан мраз пан машина тајланд фрид сладолед roll машина мраз јогурт машина

DEN 62352.00

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари тајланд фрај сладолед машина пржени мраз се тркалаат пан машина рамни тава валани пржени мраз машина за сладолед ролни машина♦ Воведувањето На Фрид сладолед Roll Машина 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата...

2 круг пан фрид сладолед ролери возен машина Со 10 Ладење за Чување на Барел нерѓосувачки челик сладолед roll машина производител

DEN 84480.00

Фрид сладолед машинаСпецификација : Име : Фрид сладолед машинаПан големина : 45смЛадилни : R22 И R410 AМоќност : 2800wНапон : 220v / 50hzТежина : 155kgЛадење случај Големина : 340*260*400mmГолемина : 1650*560*800mm

Круг Мраз Топки Создателот Послужавник За Големи Сфера Калапи Коцка Виски ABS DIY сладолед Создателот Кујнски Прибор

62.40 -17 % DEN 52.00

Име : круг мраз топки производителМатеријал : ABS силикониГолемина на : мал : 4 X4.5cm / 1.58 X1.78"; голем : 6 X5.5cm / 2.37 X2.17"Тежина : мал : 34g; голем : 66gБоја : како на сликатаПроизведено во Кина1 X Круг Мраз Топки Производител1...

XEOLEO 2800W Двојно Садови за Пржење Мраз машина со 9 Кофи се Тркалаат сладолед создателот R22 Фрај Јогурт творецот Мраз Пржење машина 220/110V

154032.00 -15 % DEN 130927.00

Двојно Садови се Тркалаат сладолед создателот со 9 Кофи Производ големина : 170*65*76.5 cm Пакување големина : 180*75*86.5 cm Тежина : 195kg / 215 KG Напон : 220 V / 50 HZ Моќ : 2800 W / 3000 W Тенџере Ладилни : R22 Кофи ладилни : R134a Тенџере големина на : 50*50*2.5 cm

220V 21W дома десктоп автоматско тешко конус сладолед машина 1L голем капацитет DIY овошје сладолед машина 1pc

DEN 3264.00

220 V 21 W дома десктоп автоматско тешко конус сладолед машина 1 L големикапацитет DIY овошје сладолед машина 1pcСликата покажува : Опис : Номинална напон : 220 VНоминална моќност : 21 WКапацитет : 1 LНето тежина : 3kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги соберешдо пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs/Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мраз-lolly Замрзнувач Употреба

DEN 4293.60

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs / Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мразlolly Замрзнувачот во Употреба Објектот Име : Нерѓосувачки Челик Мраз Поп Мувла Popsicle Создателот Карактеристики : Материјал : Трајни Нерѓосувачки Челик SОваа брзо замрзнување мувла е лесен за користење, лесен за чистење и ќе ви трае живот време...

220v 50 hz двојно пан фрид сладолед машина 110v 60hz пржење сладолед машина 1 компресор мраз roll машина R410 маска

DEN 67152.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен превозот метод(БРОД од СТРАНА на DHL до вашиот дом), за повеќето земји Европа...

Двојно Нерѓосувачки Челик Комерцијални Машина Млеко се Тресат Миксер Blender се Направи Milks Пена / Блендер Машина Меур Чај 1pc

3264.00 -5 % DEN 3101.00

Двојно Нерѓосувачки Челик Комерцијални Машина Млеко Се Тресат Миксер Blender Се Направи Milks Пена / Блендер Машина Меур ЧајСликата покажува : Опис : Име на Производ : Млеко Машина Моќност : 150 + 150w Напон : 220v / 50hz Производ брзина : 18000r / мин Производ Големина : 231 * 231 * 530mm Производ тежина : 7.5 kg Млеко Чаша Големина : 60 * 97 * 170mm висината на : 50mm Материјал : не ' Рѓосувачки Челик со англиски упатствоЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

50cm КРУГ еден пан фрид сладолед roll машина мраз пан машина производител бесплатен превозот автоматско фрид сладолед машина

DEN 42240.00

50cm биг пан големина еден пан фрид сладолед roll машинаСпецификација : Име : Фрид сладолед машинаПан големина : 50*50cmЛадилни : R22Моќност : 1800 WНапон : 220v / 50hzТежина : 65 KGГолемина : 640*660*780mmДетали : Нашата машина бесплатен превозот за клиентите од страна на морето ...

превозот по море Топла продажба во НАС R410/R22 фрид сладолед машина еден круг пан фрид сладолед roll машина за продажба

DEN 37444.80

превозот по море Топла продажба во НАС R410 / R22 фрид сладолед машина еден круг пан фрид сладолед roll машина за продажба На intruduction на фрид сладолед roll машина 1 на Оваа рамни тава фрид сладолед машина е лесен за ракување, поврзување на напојување и да се сврти на Ладење се Префрлат пред промешајте ја смесата на пијалаци, како сок, млеко, коко, со достапни мраз лапавица лопата...

50cm биг пан големина 110 V / 220 V Квадратни еден пан фрид сладолед roll машина мраз пан машина со контрола на температурата систем

DEN 42240.00

50cm биг пан големина 110 V / 220 V Квадратни еден пан фрид сладолед roll машинаСпецификација : Име : Фрид сладолед машинаПан големина : 50*50cmЛадилни : R22Моќност : 1800 WНапон : 220v / 50hzТежина : 65 KGГолемина : 640*660*780mmДетали : Нашата машина бесплатен превозот за клиентите од страна на морето ...

DIY Креативни сладолед Коцка Мувла Квадратен Облик Силикони Мраз Фах Овошје Ice Cube Создателот Бар Кујна Додатоци CE/ЕУ

467.52 -32 % DEN 318.00

DIY Креативни Ice Cube Мувла Квадратен Облик Силикони Мраз Фах Овошје Ice Cube Создателот Бар Кујнски ПриборПроизвод : силикони мраз бикарбонатаБоја : случајно испратиГолемина на : 18.5*11.5*3.5 cm / 7.3*4.5*1.4 inchsМатеријал : храна одделение силиконскиСе користи за : ice cube производителСертификација : ФДУ / LFGB / SGSРејтинг на температура : 40°C~230°CПакување : oppПакетот вклучува : 1pc силикони овошје ice cube

Издржливи Поп Popsicle Мувла Фах Пан Замрзнати Мраз Lolly Садови од не ' Рѓосувачки Челик 40pcs/Сет со Стап Носителот

DEN 4725.60

Издржливи Поп Popsicle Мувла Фах Пан Замрзнати Мраз Lolly Садови од не ' Рѓосувачки Челик 40pcs / Сет со Стап Носителот на Точка Име : Нерѓосувачки Челик Мраз Поп Мувла Popsicle Создателот Карактеристики : Материјал : Трајни Нерѓосувачки Челик SОваа брзо замрзнување мувла е лесен за користење, лесен за чистење и ќе ви трае живот време...

Промоција на Најпопуларните 8 тенкови 55kg Континуирано Мраз тули Машина За Мраз Избричи Користат бесплатен превозот по море

DEN 20160.00

Промоција на Најпопуларните 8 тенкови 55kg Континуирано Мраз тули Машина За Мраз Избричи Користат бесплатен превозот по мореКонтинуирано Мраз тули создателот / Машина за правење За Мраз Избричи Употреба се воведе : 1 На опрема може да произведе големи блокови на мраз;автоприлагодување вкусови снег мраз;моделирање popsicle или сладолед...

SHIPULE фрај мраз пан машина фрид сладолед roll машина еден круг пан сладолед се тркалаат создателот со 3 кутии

DEN 53760.00

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.Напомена : голема фактура може да ви треба многу даноци, ако треба мали фактура за мали даноци, по ставен на ред, ве молиме да ни оставите порака, и оставете фактурата што сакате, или ние ќе им даде на оригиналната цена на фактурата, по примена на исплата, ќе се организира на производи наскоро, ви благодариме!Фрид сладолед машина видите : Фрид сладолед машина големина на : Фрид сладолед машина операција панел : Фрид сладолед машина настава : 1.Висок капацитет пан Машина за ладење, се додека имаат мраз 2...

Нерѓосувачки Челик Мраз Поп Popsicle Мувла Замрзнати Мраз-Lolly Мувла со Стапови Носителот 30pcs/Серија

DEN 4293.60

Нерѓосувачки Челик Мраз Поп Popsicle Мувла Замрзнати МразLolly Мувла со Стапови Носителот 30pcs / Серија на Точка Име : Нерѓосувачки Челик Мраз Поп Мувла Popsicle Создателот Карактеристики : Материјал : Трајни Нерѓосувачки Челик SОваа брзо замрзнување мувла е лесен за користење, лесен за чистење и ќе ви трае живот време...

EDTID сладолед машина безбедно здрав и лесен операција DIY ужинка храна-машини моден изглед Едно копче Операција

1070.40 -9 % DEN 974.00

Внимание : Мраз Кофа треба ладилник за 24 часа и Оригиналниот течност треба ладилник 2h, а потоа се стави на Оригиналниот течноста во кофа и stiring тоа за околу 10minsВе молиме не користете го и не не ' рѓосувачки челик лажица да се ископа кофа 's внатрешниот ѕид за тоа ќе гребење на ѕид.

TEENRA 1Pcs 15 Празнина Силикони Мраз Од Мини Плоштад Коцки Мраз Силиконски Калап Коцки Мраз Создателот Замрзнувач Фах Бонбони Мувла Кујна Алатка

207.36 -30 % DEN 145.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA користи е 100% храна одделение силиконскиTEENRA се користат е најбрзиот превозот каналОна што е храна одделение силиконскиTEENTA користи е 100% храна одделение силиконски нетоксични и нема непријатен мирис...

бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик 50cm биг пан фрај фрид сладолед машина за автоматска temperture контрола мраз пан roll машина

DEN 41088.00

Тајланд еден круг валани фрид сладолед создателотСпецификацииМоделCBJF1 DA500Карактеристичноеден панНапон220v / 50hzТенџере дијаметар50cmПроизводство2022 L / HТежина75kgЛадилниR22 / r410Димензија680*600*780mmОпис На Производот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.