• Ново
Моден Топла Силикони Carpenterworm Дизајн Пудинг Желе Торта Мраз Мувла Бикарбоната Боја Случаен Избор

Моден Топла Силикони Carpenterworm Дизајн Пудинг Желе Торта Мраз Мувла Бикарбоната Боја Случаен Избор

Оценка на клиентот:
DEN 18864.00
DEN 15091.00 -20 %

Износ
Залиха


Моден Топла Силикони Carpenterworm Дизајн Пудинг Желе Торта Мраз Мувла Бикарбоната Боја Случаен Избор
Опис :
Бренд Нови
Материјал : Храна одделение силиконски
Carpenterworm дизајниран и новина
За DIY замрзнати мраз, пудинг , желе бонбони.
Големина : 19.5 X 12 X2cm
Боја е испратена по случаен избор
Seller Promise
Quality Commitment
Нашата цел е да се направи longbussiness со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги задоволи followinggeneral стандарди за квалитет :
Accurate Information & Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Налози се обично испратите outin 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Dependingon тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии,производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од onetracking број ќе биде обезбедено, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Сладолед Алатки
Број На Модел На:
мраз мувла
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ
Тип:
Сладолед Алатки
Име:
мраз мувла

Производи во категоријата

Висок Квалитет Кул Силикони Мозокот Форма Ice Cube Замрзнување Мувла Ајкула 3Д Обликот 4-Купот Мраз мувла Мраз Фах сладолед Алатка за Готвење Алатки

106.08 -10 % DEN 96.00

Висок Квалитет Кул Силикони Мозокот Форма Ice Cube Замрзнување Мувла Ајкула 3Д Обликот Мраз Фах сладолед Алатка за Готвење АлаткиГолемина : 13.2x8.3x4cm / 5.28x3.32x1.6inchБоја : Случајно испоракаЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 30gПакет содржи : 1x Ајкула Перка МувлаAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Силиконски сладолед кади со капак мувла DIY Popsicle & овошје сладолед 4pc/set

DEN 426.24

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата.♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 4 парчиња .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +230 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .

1 парче Мраз Мувла Храна Одделение Силиконски Дијамант Ice Cube 27-шуплина Мраз Фах Лесно Ослободување

373.92 -14 % DEN 322.00

Име на производ : 27шуплина Дијамант Мраз cudeМатеријал : СиликонСертификација : ФДУ , LFGBСпецификација : 230*120*26mmНето Тежина : околу 80gСовети : Ве молиме да се стави производот во врела вода 3~5 минути пред првата употреба .1...

Бран & cuboid форма Силикони сладолед кади со пластичен капак и стапови мувла DIY Popsicle & овошје сладолед 2pc/set

DEN 527.52

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата.♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 2 парчиња .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +230 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.