• Ново
100pcs Патент за обновливи пластични кеси,16x24cm Мат Јасно МИЛЕНИЧЕ Ziplock торбичка,Храна sachet лизгачот за само-запечатени ќеси сјајни нејасен Површина

100pcs Патент за обновливи пластични кеси,16x24cm Мат Јасно МИЛЕНИЧЕ Ziplock торбичка,Храна sachet лизгачот за само-запечатени ќеси сјајни нејасен Површина

Оценка на клиентот:
DEN 470.40

Износ
Залиха

Мат Транспарентен PET пластика Zip Заклучување торба
Сосема нов и Висок квалитет
Материјал : ПЕТ соединение
Големина : 16x24cm(ширина * должина) = 6.3 x 9.45 Инчи
Количина : 100pcs/многу
Торба стил : Три страни запечатување и Врвот Патент клип печат стил, Солза бразда во близина на патент
Дебелина : Секоја страна 0.01 mm, Двојно-страни 0.02 мм Повеќе дебели
Функција : Avirulent Insipidity,Водоотпорен
Површина : Мат финиш
Примена : Храна / Чај / Бонбони / Шеќер / Електронски производи Додатоци / подарок / грав / Накит / Cosmetics / течности / билки / accessorie и така натаму.
Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали
Сликата на екранот,ве молиме погледнете го димензија големина
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Продажбата На Услугата
1,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молиме ги споделите со нас. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : Ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон нас, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да се разбере.
2,Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ние негува секој ја напуштат повратни информации од страна на нашите клиенти. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво befor напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми Што е Можно поскоро. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !

Карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Форма:
Торба За Компресија Тип
Применливи Простор:
Кујна
Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ+PE
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Храна
Дебелина:
10 свила
Шема:
Рамно Тип
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Средината 16'
Производот:
ziplock торба
Спецификација:
16x24cm ( 6.3 x 9.45)
Капацитет:
Околу 140g Чај
Површината Ракување:
Мат финиш
Користење на:
Пакување Кеси
Запечатување & Рачка:
Патент запечатување и лизгајте ја отворите. Исто така, може да топол печат
Индустриска Употреба:
Намирници,Прав,Течности,Ореви,ужинка,подарок,чај,кафе, грав пакување
Торба функција:
Три страни запечатени, Врвот на патент. Солза рецка, заоблени агли
боја:
Мат транспарентен
Дебелина:
0.01 mm(секој панел на торба) - повеќе дебели
торба стил:
Половина транспарентност патент resealable торби/пошта
Понудата:
Во акции на мало или големо
Име:
Reclosable Соединение пластични zip за заклучување на Врвот пошта

Производи во категоријата

22*30cm Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Ziplock Пластична Амбалажа за Пакување Кеси, Патент Zip Заклучување Торба Мало Пакет Пакет За Настан

1871.52 -5 % DEN 1778.00

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : алуминиумска фолија Мерење : Надвор Димензија : 22cm30cm, Внатре Димензија : 20.5 cmбеа 25,5 cm Боја : СребренаАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactНие ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.Ви благодариме!Посакуваме да имате пријатен шопингБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Виолетова 6.5X9inch / 165X229MM Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување [50pcs]

1303.20 -27 % DEN 951.00

50pcs Kraft Меур Mailers Поместена Коверти Кеси Употребливи Големини 16*23cmБоја : Сина / Виолетова / Розова / Црна (Забелешка : Бидејќи на случаен производство, вистинската боја може да биде diffenent од секоја производство, ние само можеме да брод по случаен избор...

Сина 6.5X9inch / 165X229MM Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување [50pcs]

1237.92 -27 % DEN 904.00

6.5 X9inch / 165 X229 MM Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување [50pcs]Боја : Сина / Виолетова / Розова / Црна (Забелешка : Бидејќи на случаен производство, вистинската боја може да биде diffenent од секоја производство, ние само можеме да брод по случаен избор...

6 Бои Организатор Пливаат Лебдат Songkran Специјалните Мобилни Водоотпорен Заштитна Торба За Чување Кеси

DEN 115.20

Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем...

Дигитални Направа за Складирање Торба Патување Електроника Додатоци Организаторот за HDD USB Кабел за Податоци Моќ Банка Слушалка Полначот Торбичка

684.48 -25 % DEN 514.00

Име Дигитални Уреди за Складирање Торба Материјал во Оксфорд Ткаенина Боја Црна, Сива Вкупната Големина 25*11*5.5 cm Внатрешна Големина 23.5*9.5*4 cm Функција Преносни Водоотпорен ShockproofОдговараат ЗаСини заб Слушалка, Моќ Банка, HDD Кабел за Податоци, У Диск, memory (Меморија) Картичка, Конзоли за игри, Дигитален Додатоци, итн.Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

FJS! Свадба Вечер Фустан Gown Облека Складирање Покрие Торба Заштитник 174cm

DEN 210.24

1 x венчаница маскаВо оригиналниот пакетбоја : како на сликите покажуваатЗа ПревозотНие брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 3960 работни дена...

Виси Троседот Страна Складирање Торба Мобилни Телефони Далечински Управувач Носителот Организатор Свитлива 4 Џебови Над Фотелја Каучот Складирање Торбичка

25200.00 -5 % DEN 23940.00

Спецификации : Категорија : Други Торба Име : Троседот страна торба Материјал : Оксфорд ткаенина Функција : Складирање Апликација : Канцелариски материјал, бонбони, дребулии, медицина Како да го користите : Виси на троседот, столче и слично...

Водоотпорни Електронски Додатоци Патна Торба Најлон Mens Патувањето Организаторот За Датум Линија SD Картичката преку USB Кабел Дигитален Уред Торба ЕЈ

561.60 -20 % DEN 449.00

Опис : Тоа е Голема & Мултифункционален кабел организатор торба, може да се стави таквите како usb флеш диск, хард диск, таблет, телефон, momery картичка, visa картичка, итн...

100pcs Мулти Големини Reclosable Поли Ziplock Пакет Пошта Црна Топлина Запечатување Zip Заклучување Пластични Складирање Кеси

DEN 291.84

Премиум Поли Рамни Црни Пластични Zip Заклучување Пошта Складирање торбаСосема Нов и Висок КвалитетДимензии (Ширина x Должина) : Надворешниот Големина : 4x5cm (1.5x2 во) Внатрешна Големина : 3.8x4cm (1.5x1.5)Надворешниот Големина : 6x9cm (2.25x3.5) Внатрешна Големина : 5.8x8cm (2.25x3.254 во)Надворешниот Големина : 7x10cm (2.75x4 во) Внатрешна Големина : 6.8x9cm (2.78x3.54 во)Надворешниот Големина : 8x12cm (3.25x4.75 во) Внатрешна Големина : 7.7x11cm (3.03x4.33 во)Надворешниот Големина : 9x13cm (3.5х5.25 во) Внатрешна Големина : 8.7x12cm (3.5x4.75 во)Надворешниот Големина : 10x15cm (4x6 во) Внатрешна Големина : 9.7x14cm (3.82x5.51 во)Надворешниот Големина : 13x19cm (5x7.75 во) Внатрешна Големина : 12.7x17.5cm (5x6.89 in)Надворешниот Големина : 16x24cm (6.25x9.5) Внатрешна Големина : 15.6x22cm (6.25x8.5)Надворешниот Големина : 20 x30 cm (8x11.75 во) Внатрешна Големина : 19.6x28cm (7.75 x11 во)Дебелина : 2.75 МИЛИ (7 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип & РаменБои (Напред / Внатре / Назад) : Црна / Црна / ЦрнаУпотреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.**Ако би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!

13*8*24cm Kraft Хартиени Кеси Бела Корист Подарок за Складирање Пакување Торба Леб Десерт Cookie Хамбургер Сендвич Снек Пакување Торбичка

DEN 1968.00

Детали За ПроизводотГолемина : 13cm*8см*24cm (5.1"*3.1"*9.4")Материјал : Хартија KraftБоја : БелаПримена : Најдобро за пакување на храна, леб, десерт, сендвич, Хамбургер, грицки, бонбони, колачи, бисквит, ореви, итн.Ве молиме имајте во предвид дека : Само торби, налепници на сликата не се вклучениПроизвод ЕкранотПопуст : 1...

12/24/36/48/72 Дупки Молив Случај Платно Се Тркалаат Торбичка Молив Кутија За Чување Пенкало Кутија Шминка Четка Организатор Торба Канцелариски Материјали

274.56 -38 % DEN 170.00

започнетекрајот12 / 24 / 36 / 48 / 72 Дупки Молив Случај Платно се Тркалаат Торбичка Молив Кутија за Чување Пенкало Кутија Шминка Четка Организатор Торба Канцелариски Материјали Опис на Производот Материјал : Платно Големина : 12 дупки Големина : 24*28cm 24 дупки Големина : 37*28cm 36 дупки Големина : 50*21cm 48 дупки Големина : 62*21cm 72 дупки Големина : 95*21cm Боја : како на сликата покаже Информации : 1.Ве молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди...

6 Мрежа Рака Не-Плетени Чанта Чанта Tote Торба За Чување Организатор Мултифункционален Преносни Гардероба Плакарот Multilayered Прашина Кеси

DEN 424.80

Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем...

7.5x10cm/ 3x4in 100pcs Мат Црна Алуминиумска Фолија Пластични Ziplock Торбичка Рамен Мал Пакет Zip Заклучување Кеси Со Солза Рецка

DEN 561.12

Станот Торбичка Мал Пакет Zip Заклучување Кеси Со Солза РецкаСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Металик MylarГолемина : Надворешниот Големина : 7.5x10cm(3x4in) Внатрешна големина : 6.5x7cm(2.5x2.75in)Дебелина : 3 MIL (8 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип, Пред назад Фолија торба со рамно дноФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

500PCS Симпатична Цртан филм Мечка Cookie Cellophane Кеси Свадба Партија Пластични Бисквит Кеси Бонбони Пакување OPP Вреќа со Себе Лепило 7x10

633.60 -5 % DEN 602.00

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 7x10cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

Црна 22 слотови Мемориската Картичка SD картичка за Чување на Сметководствена Торбичка Носителот Паричникот Случај Торба

113.76 -27 % DEN 83.00

ОписКарактеристикиЕдноставно, класичен дизајн ткаенина.Висок квалитет на заштита за вашите датотеки.Димензии : 11cm низ x 6.5 см широк x 2cm длабоко.Заштита на вашите вредни податоци со оваа фантастична нова држачот за мемориска картичка.Со простор за 4 СП картички и 18 SD големина картички, постои многу простор да ги собере сите на вашите скапоцени спомени или вредни информации.Солидна, но поместена внатрешни работи заштита ќе ги задржи вашите мемориски картички во редот за годините што доаѓаат.Пакет : 1 x Мемориската картичка случајНашите предности 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.