• Ново
100 Пак Мали Јасно Врвот Отвори OPP Пластична Кеса за Lollopop Чоколадни Бонбони Торта Мраз-lolly, Без лепило за Печење Пакување Торбичка

100 Пак Мали Јасно Врвот Отвори OPP Пластична Кеса за Lollopop Чоколадни Бонбони Торта Мраз-lolly, Без лепило за Печење Пакување Торбичка

Оценка на клиентот:
DEN 235.20
DEN 224.00 -5 %

Износ
Залиха

100 Пакет Јасно Врвот Отвори OPP Пластична Кеса за Lollopop Чоколадни Бонбони Торта и Мраз-lolly, Без лепило за Печење Пакување Торбичка Големина : Мали - 6x9 cm Медиум - 7x10cm Биг-8x12 cm Пакет се вклучени : 100 X Пакување Торба Информации : Нашата продавница сите производи нудат Регистрирани пост услуга,ве молиме слободно да се купи! За Русија Пријател : ве молиме оставете ги вашите име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Не,Улица,Град,Регион и држава)кога ќе paymen. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Карактеристики : 1.Тоа обезбедува прекрасен изглед за вашиот производ. 2.Тоа е совршен подарок за вашиот домашен подароци. Овие кеси се совршени за одржување c ookies,бонбони , ужинка храна,мали торта ,s центар објекти торби итн 3.Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Слики од станот врвот, без лепило lollipop пакување торба :
Купувачот е повратни информации :
Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Карактеристики

боја:
6x9cm, 7x10cm, 8x12cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Храна
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Hangerlink
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Дебелина:
9 жица
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Спецификација:
4
Број На Модел На:
CB048
Капацитет:
6x9cm, 7x10cm, 8x12cm
мини големина:
6x9cm, 7x10cm, 8x12cm
Материјал:
пластика се храна одделение
Примена:
lollipop, чоколадо, бонбони, мраз-lolly,торта,колачи,печење
одговараат за:
Дете,Возрасни
Функција:
рамен врв
Употреба:
Свадба,забава,Подароци,кујна,дома
боја:
Јасни, Транспарентни

Производи во категоријата

100pcs Мулти Големини Reclosable Поли Ziplock Пакет Пошта Црна Топлина Запечатување Zip Заклучување Пластични Складирање Кеси

DEN 291.84

Премиум Поли Рамни Црни Пластични Zip Заклучување Пошта Складирање торбаСосема Нов и Висок КвалитетДимензии (Ширина x Должина) : Надворешниот Големина : 4x5cm (1.5x2 во) Внатрешна Големина : 3.8x4cm (1.5x1.5)Надворешниот Големина : 6x9cm (2.25x3.5) Внатрешна Големина : 5.8x8cm (2.25x3.254 во)Надворешниот Големина : 7x10cm (2.75x4 во) Внатрешна Големина : 6.8x9cm (2.78x3.54 во)Надворешниот Големина : 8x12cm (3.25x4.75 во) Внатрешна Големина : 7.7x11cm (3.03x4.33 во)Надворешниот Големина : 9x13cm (3.5х5.25 во) Внатрешна Големина : 8.7x12cm (3.5x4.75 во)Надворешниот Големина : 10x15cm (4x6 во) Внатрешна Големина : 9.7x14cm (3.82x5.51 во)Надворешниот Големина : 13x19cm (5x7.75 во) Внатрешна Големина : 12.7x17.5cm (5x6.89 in)Надворешниот Големина : 16x24cm (6.25x9.5) Внатрешна Големина : 15.6x22cm (6.25x8.5)Надворешниот Големина : 20 x30 cm (8x11.75 во) Внатрешна Големина : 19.6x28cm (7.75 x11 во)Дебелина : 2.75 МИЛИ (7 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип & РаменБои (Напред / Внатре / Назад) : Црна / Црна / ЦрнаУпотреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.**Ако би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!

Виси Троседот Страна Складирање Торба Мобилни Телефони Далечински Управувач Носителот Организатор Свитлива 4 Џебови Над Фотелја Каучот Складирање Торбичка

25200.00 -5 % DEN 23940.00

Спецификации : Категорија : Други Торба Име : Троседот страна торба Материјал : Оксфорд ткаенина Функција : Складирање Апликација : Канцелариски материјал, бонбони, дребулии, медицина Како да го користите : Виси на троседот, столче и слично...

Нови Багаж Куфер Облека Долна Облека Пакување Коцки Организатор Сочинуваат Контејнер За Складирање Торба Торбичка Мулти-Functionaljjps

251.04 -24 % DEN 191.00

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!![Производ] : 1 Buc Складирање Торба [Материјал] : Најлон & Решетката [Size] : 24*19*9.5 CM / 9.4*7.4*3.7 [Најава] : Како резултат на прирачник за мерење, ве молиме овозможи 13cm грешка...

Нови Пристигнување Лавиринтот Тркач Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18X22cm

240.00 -28 % DEN 173.00

Нови Пристигнување Лавиринтот Тркач Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18 X22cm​​Детали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставен Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки ...

6 Мрежа Рака Не-Плетени Чанта Чанта Tote Торба За Чување Организатор Мултифункционален Преносни Гардероба Плакарот Multilayered Прашина Кеси

DEN 424.80

Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем...

300Pcs/Многу Отворени Врвот Пурпурна Алуминиумска Фолија Торба Сјајна Површина Топлина Печат Вакуум Mylar Пошта За Кафе во Прав Храна Снек Складирање

DEN 672.00

Продавачот Препорачуваме : ............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

12/24/36/48/72 Дупки Молив Случај Платно Се Тркалаат Торбичка Молив Кутија За Чување Пенкало Кутија Шминка Четка Организатор Торба Канцелариски Материјали

274.56 -38 % DEN 170.00

започнетекрајот12 / 24 / 36 / 48 / 72 Дупки Молив Случај Платно се Тркалаат Торбичка Молив Кутија за Чување Пенкало Кутија Шминка Четка Организатор Торба Канцелариски Материјали Опис на Производот Материјал : Платно Големина : 12 дупки Големина : 24*28cm 24 дупки Големина : 37*28cm 36 дупки Големина : 50*21cm 48 дупки Големина : 62*21cm 72 дупки Големина : 95*21cm Боја : како на сликата покаже Информации : 1.Ве молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди...

Мулти-функција Плакарот Виси Организаторите Складирање Торба 8 Џебови за долна облека Чорапи Градник Дневни Потреби Виси Торбичка

754.08 -25 % DEN 565.00

Спецификации : 1 100% Сосема Нов и Hight Квалитет 2 Количина : 1 PC 3 Материјал : Полиестер, 4 Големина на : (L) X(W) : 71 X43cm / 30.7"X16.54"(appr.) 5...

Водоотпорен Патување Мултифункционален долна облека складирање торба Градник завршувањето пакет гаќи чорапи патување преносни складирање кутија & градник торба

DEN 9024.00

Материјал : Оксфорд ткаенинаГолемина : 260 * 130 * 120mmМесто на Потекло : КинаБоја, Светло Сина Роза Сина КафеЗелена обезбедува обичај на акцииЕ означен на пакувањето ; wanner биде патување не е монопол оОпис : Патуваат Essentials долна облека складирање торба, на флип има четири мали џебови , може да се стави во внатрешноста на мали независни порака, а што да се носат на прв погледВеројатно торба може да се одржи 46 градници , во средината има отстранлив zippered торбичка , можете да го замените облека и чиста долна облека, во посебно место , чисти и здравјеИли инсталирате некои потребни toiletries патување маска , итн., исто така е многу лесен и о !кеси изработени од жива вода, не суво миење мал внатрешен се грижите, нема место да се стави малку ! ! !

Патување Анти-Кражба Скриени Underarm Рамо Складирање Торба Телефон Holster Црна Најлон Инспектор Спортски Организатор Торба

335.52 -15 % DEN 285.00

Материјали : НајлонБоја : ЦрнаГОЛЕМИНАГолемина : 50cm x 25cm 19.70 инчен x 9.85 инч .Baldric Должина : ПрилагодливПакетот Вклучува1 X Underarm Торба.OPP пакување)Кул underarm дизајн кој се базира на идејата од ФБИ пиштол holster.Чува вашите лични предмети за безбедност да се спречи pickpockets.Погоден за носење на i Phone, таблет компјутер, пенкало, пасош, mp3 итн.2 отворете прегради и 1 архивиран торбичка.Оваа најлон holster е дизајниран за да ги заштити вашиот паметен телефон& iphone од дожд,шокови, гребнатини и liguid spills,овој лесен,иновативен дизајн, ви овозможува да ги чувате, носење и заштита на вашиот паметен телефон& iphone и неговите додатоци лесно.Се применуваат за складирање : Iphone,таблет компјутер,копчиња ,пенкало ,пасош ,пари ,mp3,итн.МОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

Дигитални Направа за Складирање Торба Патување Електроника Додатоци Организаторот за HDD USB Кабел за Податоци Моќ Банка Слушалка Полначот Торбичка

684.48 -25 % DEN 514.00

Име Дигитални Уреди за Складирање Торба Материјал во Оксфорд Ткаенина Боја Црна, Сива Вкупната Големина 25*11*5.5 cm Внатрешна Големина 23.5*9.5*4 cm Функција Преносни Водоотпорен ShockproofОдговараат ЗаСини заб Слушалка, Моќ Банка, HDD Кабел за Податоци, У Диск, memory (Меморија) Картичка, Конзоли за игри, Дигитален Додатоци, итн.Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

Сина 6.5X9inch / 165X229MM Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување [50pcs]

1237.92 -27 % DEN 904.00

6.5 X9inch / 165 X229 MM Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување [50pcs]Боја : Сина / Виолетова / Розова / Црна (Забелешка : Бидејќи на случаен производство, вистинската боја може да биде diffenent од секоја производство, ние само можеме да брод по случаен избор...

22x30CM,100pcs Проѕирен Чиста Алуминиумска фолија Zip Заклучување Кеси, Сребро Чисто бела пластична фолија торбичка Патент за обновливи пред јасна

DEN 801.60

Сребро бела чиста алуминиумска фолија пластични ziplock торбичка со јасни ПредСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Чиста Алуминиумска фолија соединение Храна На одделение материјалГолемина : 22x30cm (8.66" x 11.81" ) Ширина X Должина(Вклучувајќи работ димензија , големина на работ би била околу 0.5 cm да 1cm, на патент до врвот ќе биде околу 3cm)Количина : 100pieces / МногуДебелина : Секоја страна 0.1 mm, Двојнострани 0.2 ммСтил : Три страни запечатени &Врвот патент клип, Солза рецкаПред Боја : Транспарентна , Назад боја : бела и СребренаПовршината Ракување : VarnishingФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти / Домаќинство / Прав / Билки / Грав / подарок / колачиња / чорапи / Месо, пакување..Класификација на пакување, може да се dustproof, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно.Карактеристики : Запечатена изведба е добро, moistureproof,antifouling, висок интензитет,thermostability,ниска температура отпор, елегантен изглед, благородна и практично, нетоксични невкуснаРазликата помеѓу чиста алуминиумска фолија и позлата алуминиумска фолија : Материјал чист алуминиум торба е чист алуминиум, висока чистота, позлата aluminized торба меша со композитни материјали.Повеќето чист алуминиум торба е повисока од цената на позлата алуминиум торбаПерформанси на чист алуминиум торба на влага, ладење ефект е подобро од алуминиум торба.Употреба чист алуминиум торба е повеќе погодна за транспорт на воздух во вакуум состојба, погоден за готвена храна, месо, итн.,Алуминиум торба погоден за чај, прав, електронски компоненти, итн.Чист алуминиум торба е мек материјал, има одреден опсег, и позлата алуминиум торба е кршливи.Оваа продавница на сите алуминиумска фолија торба е сосема нов материјал производство и висок квалитет,avirulent insipidity,може да биде исполнет со храна.Методи за плаќањеСамо се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери...

7.5x10cm/ 3x4in 100pcs Мат Црна Алуминиумска Фолија Пластични Ziplock Торбичка Рамен Мал Пакет Zip Заклучување Кеси Со Солза Рецка

DEN 561.12

Станот Торбичка Мал Пакет Zip Заклучување Кеси Со Солза РецкаСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Металик MylarГолемина : Надворешниот Големина : 7.5x10cm(3x4in) Внатрешна големина : 6.5x7cm(2.5x2.75in)Дебелина : 3 MIL (8 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип, Пред назад Фолија торба со рамно дноФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

Нови Квалификувани 2017 Топла Продажба Дома Фустан Облека Облека Одговараат Покрие Случај Dustproof Складирање Кеси Заштитник dec18

116.16 -16 % DEN 97.00

Нови Квалификувани 2015 Топла Продажба Дома Фустан Облека Облека Одговараат Покрие Случај Dustproof Складирање Кеси Заштитник dec18Опис 100% Сосема нов и висок квалитет...

1pc Црна Dustproof Закачалка Грб Облека Облека Одговараат Покритие за облека Складирање Заштитник Складирање Кеси без копчето E5M1

204.48 -35 % DEN 133.00

Доволно долго за фустани, костуми, палта, кошули, здолништа, јакни, панталони, униформи и др.Домашна употреба торба за задржи облека од прашина!Карактеристики : Материјал : Не Ткиво ТкаенинаГолемина : 100 x 60cm(нема копче); 39.37" x 23.62" 1 x Складирање Кеси1...

13*8*24cm Kraft Хартиени Кеси Бела Корист Подарок за Складирање Пакување Торба Леб Десерт Cookie Хамбургер Сендвич Снек Пакување Торбичка

DEN 1968.00

Детали За ПроизводотГолемина : 13cm*8см*24cm (5.1"*3.1"*9.4")Материјал : Хартија KraftБоја : БелаПримена : Најдобро за пакување на храна, леб, десерт, сендвич, Хамбургер, грицки, бонбони, колачи, бисквит, ореви, итн.Ве молиме имајте во предвид дека : Само торби, налепници на сликата не се вклучениПроизвод ЕкранотПопуст : 1...

GSFY - Нова Гроздобер Burlap Јута Вреќи Свадби Корист Прилагодливи Канапи Божиќ Подарок Перница 10 * 15cm

DEN 45.12

Материјал : Burlap Пакетот вклучува : 1 X burlap торба Материјал : BurlapПакетот вклучува : 1 X burlap торбаОпис На ПроизводотБоја : како на сликата шоуГолемина : 10 x 15 cmAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

22*30cm Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Ziplock Пластична Амбалажа за Пакување Кеси, Патент Zip Заклучување Торба Мало Пакет Пакет За Настан

1871.52 -5 % DEN 1778.00

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : алуминиумска фолија Мерење : Надвор Димензија : 22cm30cm, Внатре Димензија : 20.5 cmбеа 25,5 cm Боја : СребренаАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactНие ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.Ви благодариме!Посакуваме да имате пријатен шопингБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Сино / Црвена / Црна Застане Алуминиумска Фолија Пакет Zip Заклучување На Кеси За Ужина Чај Во Прав Складирање Mylar Топлина Печат Doypack Пакет Торба

DEN 816.00

Продавачот Препорачуваме : ............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

9*13cm Мат Транспарентен Дизајн Zip Заклучување Торба на Колачиња Кафе Сушен на Храната Торба За Божиќ Свадба Партија Бонбони Торба за Пакување на Храна

DEN 1104.00

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

XUNZHE Бенто кутија зачувување торба голем капацитет екстра дебели Оксфорд ткаенина изолација чанта со дебели водоотпорен и пренослив

259.20 -8 % DEN 239.00

XUNZHE Бенто кутија зачувување торба голем капацитет екстра дебели Оксфорд ткаенина изолација чанта со дебели водоотпорен и преносни име на Производ : Бенто кутија зачувување торба Материјал : памук и лен...

Нови Доаѓањето На Одење Мртов Сезона Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18X22cm

240.00 -28 % DEN 173.00

Нови Доаѓањето На Одење Мртов Сезона Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина 18 X22cm​Детали За ПроизводотМатеријал : СатенТип : складирање кеси,drawstring торбаБоја : Како на сликата шоуНадворешноста : Отворена ЏебГолемина : 18 X22cmФункција : ЕкоПријателскиОпис На Производот1,Свила ефект ,мека ,сјајна 2,Термички трансфер печатење процес крпа, шарени сјајни никогаш нема да избледи3,На класичен начин стигнале јаже ,торба отворање и затворање на лесен и едноставен Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки ...

100pcs Патент за обновливи пластични кеси,16x24cm Мат Јасно МИЛЕНИЧЕ Ziplock торбичка,Храна sachet лизгачот за само-запечатени ќеси сјајни нејасен Површина

DEN 470.40

Мат Транспарентен PET пластика Zip Заклучување торбаСосема нов и Висок квалитетМатеријал : ПЕТ соединениеГолемина : 16x24cm(ширина * должина) = 6.3 x 9.45 ИнчиКоличина : 100pcs / многуТорба стил : Три страни запечатување и Врвот Патент клип печат стил, Солза бразда во близина на патентДебелина : Секоја страна 0.01 mm, Двојнострани 0.02 мм Повеќе дебелиФункција : Avirulent Insipidity,ВодоотпоренПовршина : Мат финишПримена : Храна / Чај / Бонбони / Шеќер / Електронски производи Додатоци / подарок / грав / Накит / Cosmetics / течности / билки / accessorie и така натаму.Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност...

100pcs Водоотпорен Патување Мултифункционален долна облека складирање торба Градник завршувањето пакет гаќи чорапи патување преносни складирање кутија

DEN 17280.00

Материјал : Оксфорд ткаенинаГолемина : 260 * 130 * 120mmМесто на Потекло : КинаБоја, Светло Сина Роза Сина КафеЗелена обезбедува обичај на акцииЕ означен на пакувањето ; wanner биде патување не е монопол оОпис : Патуваат Essentials долна облека складирање торба, на флип има четири мали џебови , може да се стави во внатрешноста на мали независни порака, а што да се носат на прв погледВеројатно торба може да се одржи 46 градници , во средината има отстранлив zippered торбичка , можете да го замените облека и чиста долна облека, во посебно место , чисти и здравјеИли инсталирате некои потребни toiletries патување маска , итн., исто така е многу лесен и о !кеси изработени од жива вода, не суво миење мал внатрешен се грижите, нема место да се стави малку ! ! !

Нови Квалификувани 2017 Складирање Торба Покрие Облека Заштитник Случај за венчаница Gown Облека Levert Dropship dig6429

410.40 -29 % DEN 291.00

Нови Квалификувани 2015 Складирање Торба Покрие Облека Заштитник Случај за венчаница Gown Облека dig6429Опис100% Сосема Нов и висок квалитет Количина : 1 Материјал : Неплетени ткаенини, кристално предиво Заштитете го вашиот фустан далеку од dusts, гребење и оштетување Супериорен во однос на неплетени материјал, издржлив и практични Одлична за свадба или целосни вечерни фустани Погоден за долгорочно складирање Големина : S,M Боја : Црвена S Големина : 155*60см / 61.02*23.62" М Големина : 180*60*10см / 70.87*23.62*3.94"Пакетот Вклучува : 1 x Чување Заштитник за венчаница Облека

9*14cm,100pcs Стојат проѕирен алуминиум ziplock торба - Пред јасна reclosable метални алуминиумски mylar пластични торбичка патент печат

DEN 134.40

Застане алуминиумска фолија ziplock торба со пред јаснаСпецификација : Лесно да се солза Солза рецкаДебелина : 0.075 mm еден, двострано 0.15 mmМатеријал : А luminium фолија / комплексот cppБоја : Пред јасна , Назад сребрена.Стил : патент врвот и самостанување, од една страна транспарентен екранБрој : 100 / многу (Не посебно )Големина : 9x14+3cm(Ширина x Должина + Страна ширината на дното)Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјали.Превозот : 1...

Бесплатен Превозот 9cmx14cm 50Pcs/Многу Мат Прозорец Kraft Хартија Сјајни Doypack Пакување Торбичка Орев Грав Ziplock Храна Складирање Пакет Торба

DEN 432.00

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.