• Ново
Екстра големи песок далеку плажа мрежа торба Деца Плажа Играчки, Облека Крпа Кеси бебе играчка колекција складирање торба #001

Екстра големи песок далеку плажа мрежа торба Деца Плажа Играчки, Облека Крпа Кеси бебе играчка колекција складирање торба 001

Оценка на клиентот:
DEN 21936.00

Износ
Залиха


50 Pcs/многу голем песок далеку плажа мрежа торба Деца Плажа Играчки, Облека Крпа Кеси бебе играчка колекција торба #ECS-014
Миење : Рака мие Материјал : Mesh + Gao тајна оксфорд големина : 45 * 30 * 45см Карактеристики : Mesh дизајн, сите песок со вода се водат за исчезнати. Производи : обично одат на плажа да се игра, децата се многу работи, Дан песок алатки, пешкири, облека, играчки расфрлани држи, и повеќе пригоден, оваа плажа торбичка во кои се сместени сите нив заедно, и со мрежа торба дизајниран да ги пропушти сите песок со вода, зима може да има за вчитување копаат снег tools.
Употреба : остатоци директно во складирање торба за тоа.
International Shipping
Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај. Ве молиме овозможи речиси 4 недели превозот дена за меѓународна пошта цел. Ние исто така, обезбеди експедитивни услуги за меѓународни налози. И ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се добие помош. Ние се извинуваме за сите непријатности ова.
Начин на плаќање
Максимална : EMS : 5-14days. ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/ТНТ : 3-7days. Хонгконг пост /Кина Пост : 30-45days.
Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Гаранција&Return
1.Ние обезбедуваме 1 ГОДИНА Гаранција. Купи со доверба!
2.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
3.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
4.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.
5.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Вид Забелешка
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре , не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија.
3.Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.

Карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Форма:
Облека Виси Тип/Виси Тип
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Шема:
Рамно Тип
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ECS-011
Производот:
плажа мрежа торба
Материјал:
Mesh
Употреба:
Играчка
Големина:
45*30*45см

Производи во категоријата

22x30CM,100pcs Проѕирен Чиста Алуминиумска фолија Zip Заклучување Кеси, Сребро Чисто бела пластична фолија торбичка Патент за обновливи пред јасна

DEN 801.60

Сребро бела чиста алуминиумска фолија пластични ziplock торбичка со јасни ПредСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Чиста Алуминиумска фолија соединение Храна На одделение материјалГолемина : 22x30cm (8.66" x 11.81" ) Ширина X Должина(Вклучувајќи работ димензија , големина на работ би била околу 0.5 cm да 1cm, на патент до врвот ќе биде околу 3cm)Количина : 100pieces / МногуДебелина : Секоја страна 0.1 mm, Двојнострани 0.2 ммСтил : Три страни запечатени &Врвот патент клип, Солза рецкаПред Боја : Транспарентна , Назад боја : бела и СребренаПовршината Ракување : VarnishingФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти / Домаќинство / Прав / Билки / Грав / подарок / колачиња / чорапи / Месо, пакување..Класификација на пакување, може да се dustproof, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно.Карактеристики : Запечатена изведба е добро, moistureproof,antifouling, висок интензитет,thermostability,ниска температура отпор, елегантен изглед, благородна и практично, нетоксични невкуснаРазликата помеѓу чиста алуминиумска фолија и позлата алуминиумска фолија : Материјал чист алуминиум торба е чист алуминиум, висока чистота, позлата aluminized торба меша со композитни материјали.Повеќето чист алуминиум торба е повисока од цената на позлата алуминиум торбаПерформанси на чист алуминиум торба на влага, ладење ефект е подобро од алуминиум торба.Употреба чист алуминиум торба е повеќе погодна за транспорт на воздух во вакуум состојба, погоден за готвена храна, месо, итн.,Алуминиум торба погоден за чај, прав, електронски компоненти, итн.Чист алуминиум торба е мек материјал, има одреден опсег, и позлата алуминиум торба е кршливи.Оваа продавница на сите алуминиумска фолија торба е сосема нов материјал производство и висок квалитет,avirulent insipidity,може да биде исполнет со храна.Методи за плаќањеСамо се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери...

XUNZHE Бенто кутија зачувување торба голем капацитет екстра дебели Оксфорд ткаенина изолација чанта со дебели водоотпорен и пренослив

259.20 -8 % DEN 239.00

XUNZHE Бенто кутија зачувување торба голем капацитет екстра дебели Оксфорд ткаенина изолација чанта со дебели водоотпорен и преносни име на Производ : Бенто кутија зачувување торба Материјал : памук и лен...

6 Мрежа Рака Не-Плетени Чанта Чанта Tote Торба За Чување Организатор Мултифункционален Преносни Гардероба Плакарот Multilayered Прашина Кеси

DEN 424.80

Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем...

Патување Анти-Кражба Скриени Underarm Рамо Складирање Торба Телефон Holster Црна Најлон Инспектор Спортски Организатор Торба

335.52 -15 % DEN 285.00

Материјали : НајлонБоја : ЦрнаГОЛЕМИНАГолемина : 50cm x 25cm 19.70 инчен x 9.85 инч .Baldric Должина : ПрилагодливПакетот Вклучува1 X Underarm Торба.OPP пакување)Кул underarm дизајн кој се базира на идејата од ФБИ пиштол holster.Чува вашите лични предмети за безбедност да се спречи pickpockets.Погоден за носење на i Phone, таблет компјутер, пенкало, пасош, mp3 итн.2 отворете прегради и 1 архивиран торбичка.Оваа најлон holster е дизајниран за да ги заштити вашиот паметен телефон& iphone од дожд,шокови, гребнатини и liguid spills,овој лесен,иновативен дизајн, ви овозможува да ги чувате, носење и заштита на вашиот паметен телефон& iphone и неговите додатоци лесно.Се применуваат за складирање : Iphone,таблет компјутер,копчиња ,пенкало ,пасош ,пари ,mp3,итн.МОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

100pcs Мулти Големини Reclosable Поли Ziplock Пакет Пошта Црна Топлина Запечатување Zip Заклучување Пластични Складирање Кеси

DEN 291.84

Премиум Поли Рамни Црни Пластични Zip Заклучување Пошта Складирање торбаСосема Нов и Висок КвалитетДимензии (Ширина x Должина) : Надворешниот Големина : 4x5cm (1.5x2 во) Внатрешна Големина : 3.8x4cm (1.5x1.5)Надворешниот Големина : 6x9cm (2.25x3.5) Внатрешна Големина : 5.8x8cm (2.25x3.254 во)Надворешниот Големина : 7x10cm (2.75x4 во) Внатрешна Големина : 6.8x9cm (2.78x3.54 во)Надворешниот Големина : 8x12cm (3.25x4.75 во) Внатрешна Големина : 7.7x11cm (3.03x4.33 во)Надворешниот Големина : 9x13cm (3.5х5.25 во) Внатрешна Големина : 8.7x12cm (3.5x4.75 во)Надворешниот Големина : 10x15cm (4x6 во) Внатрешна Големина : 9.7x14cm (3.82x5.51 во)Надворешниот Големина : 13x19cm (5x7.75 во) Внатрешна Големина : 12.7x17.5cm (5x6.89 in)Надворешниот Големина : 16x24cm (6.25x9.5) Внатрешна Големина : 15.6x22cm (6.25x8.5)Надворешниот Големина : 20 x30 cm (8x11.75 во) Внатрешна Големина : 19.6x28cm (7.75 x11 во)Дебелина : 2.75 МИЛИ (7 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип & РаменБои (Напред / Внатре / Назад) : Црна / Црна / ЦрнаУпотреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.**Ако би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!

Дигитални Направа за Складирање Торба Патување Електроника Додатоци Организаторот за HDD USB Кабел за Податоци Моќ Банка Слушалка Полначот Торбичка

684.48 -25 % DEN 514.00

Име Дигитални Уреди за Складирање Торба Материјал во Оксфорд Ткаенина Боја Црна, Сива Вкупната Големина 25*11*5.5 cm Внатрешна Големина 23.5*9.5*4 cm Функција Преносни Водоотпорен ShockproofОдговараат ЗаСини заб Слушалка, Моќ Банка, HDD Кабел за Податоци, У Диск, memory (Меморија) Картичка, Конзоли за игри, Дигитален Додатоци, итн.Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

500PCS Симпатична Цртан филм Мечка Cookie Cellophane Кеси Свадба Партија Пластични Бисквит Кеси Бонбони Пакување OPP Вреќа со Себе Лепило 7x10

633.60 -5 % DEN 602.00

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 7x10cm (1cm=0.3937 инчи) (Проверете во прилог Големини, пред ставање ред...

7.5x10cm/ 3x4in 100pcs Мат Црна Алуминиумска Фолија Пластични Ziplock Торбичка Рамен Мал Пакет Zip Заклучување Кеси Со Солза Рецка

DEN 561.12

Станот Торбичка Мал Пакет Zip Заклучување Кеси Со Солза РецкаСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Металик MylarГолемина : Надворешниот Големина : 7.5x10cm(3x4in) Внатрешна големина : 6.5x7cm(2.5x2.75in)Дебелина : 3 MIL (8 C)Стил : Тристрана печат &Врвот патент клип, Пред назад Фолија торба со рамно дноФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

Црна 22 слотови Мемориската Картичка SD картичка за Чување на Сметководствена Торбичка Носителот Паричникот Случај Торба

113.76 -27 % DEN 83.00

ОписКарактеристикиЕдноставно, класичен дизајн ткаенина.Висок квалитет на заштита за вашите датотеки.Димензии : 11cm низ x 6.5 см широк x 2cm длабоко.Заштита на вашите вредни податоци со оваа фантастична нова држачот за мемориска картичка.Со простор за 4 СП картички и 18 SD големина картички, постои многу простор да ги собере сите на вашите скапоцени спомени или вредни информации.Солидна, но поместена внатрешни работи заштита ќе ги задржи вашите мемориски картички во редот за годините што доаѓаат.Пакет : 1 x Мемориската картичка случајНашите предности 1...

Преносни Ручек Складирање Торба Термички Изолирани Кулер Ручек Кутија Tote Складирање Пикник Торба Сад 3JU7

141.60 -33 % DEN 95.00

Преносни Термички Изолирани Кулер Ручек Кутија Tote Складирање Пикник Торба СадФункција : 100% сосема нов и висок квалитет...

Сино / Црвена / Црна Застане Алуминиумска Фолија Пакет Zip Заклучување На Кеси За Ужина Чај Во Прав Складирање Mylar Топлина Печат Doypack Пакет Торба

DEN 816.00

Продавачот Препорачуваме : ............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

100 Пак Мали Јасно Врвот Отвори OPP Пластична Кеса за Lollopop Чоколадни Бонбони Торта Мраз-lolly, Без лепило за Печење Пакување Торбичка

235.20 -5 % DEN 224.00

100 Пакет Јасно Врвот Отвори OPP Пластична Кеса за Lollopop Чоколадни Бонбони Торта и Мразlolly, Без лепило за Печење Пакување Торбичка Големина : Мали 6x9 cm Медиум 7x10cm Биг8x12 cm Пакет се вклучени : 100 X Пакување Торба Информации : Нашата продавница сите производи нудат Регистрирани пост услуга,ве молиме слободно да се купи! За Русија Пријател : ве молиме оставете ги вашите име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Не,Улица,Град,Регион и држава)кога ќе paymen...

Двојно палубата пикник торба за мажите и жените движење мрежа торба за чување торба 37*42*15CM бесплатен превозот

527.52 -5 % DEN 501.00

Двојно палубата пикник торба за мажите и жените движење мрежа торба за чување торба 37*42*15 CM бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

190*280mm Златно Жолта Kraft Хартија Поштенски Коверт/ Шок Доказ Меур Поместена Kraft Поштенска Торба Меур Поместена Плик 50pcs

DEN 801.60

190*280mmЗлатно Жолта Kraft Хартија Поштенски Коверт / Шок Доказ Меур Поместена Kraft Поштенска Торба Меур Поместена ПликОбјектотГолемина(надвор)Тежина (еден компјутери)Цена(100pcs) USD1#110*130mm6.00 g8.62#120*160mm6.80 g9.43#122*178mm7.00 g9.84#130*210mm8.05 g11.25#140*160mm9.00 g10.16#150*130mm10.0 g9.67#150*180mm11.2 g128#150*250mm14.0 g13.49#160*160mm10.0 g1110#165*220mm14.2 g13.411#170*210mm13.0 g13.612#180*160mm11.8 g1213#180*230mm15.6 g1514#190*280mm21.0 g16.715#200*250mm18.4 g16.716#210*300мм24.5 g2117#220*250mm21.0 g17.918#220*300мм26.0 g21.219#230*280mm24.0 g2120#240*360mm34.0 g28.621#250*300мм27.0 g25.322#350*450 мм55.5 g44.623#290*360mm37.5 g32.724#400*500mm74.0 g58.6

Виси Троседот Страна Складирање Торба Мобилни Телефони Далечински Управувач Носителот Организатор Свитлива 4 Џебови Над Фотелја Каучот Складирање Торбичка

25200.00 -5 % DEN 23940.00

Спецификации : Категорија : Други Торба Име : Троседот страна торба Материјал : Оксфорд ткаенина Функција : Складирање Апликација : Канцелариски материјал, бонбони, дребулии, медицина Како да го користите : Виси на троседот, столче и слично...

Најновите Практични 200Pcs Само Лепило Печат Пластична Кеса Јасно Накит Пакет Кеси 2017

39.84 -27 % DEN 29.00

Топла Продажба Практични 200 Pcs Само Лепило Печат Пластична Кеса Јасно Накит Пакет КесиОдговара Фестивал & Подароци екранот и пакување, за накит пакување & испорака, или други handmaking занаети100% Сосема Нов и висок квалитетСпецификации : Тип : Правоаголна Форма Јасно Пластика Лепило Печат ТорбаБоја : Јасно БелаМатеријал : ПластичнаPlastic Size : 4cm x 6cm / 1.57" x 2.36"Пакет се Вклучени : 200 Pcs Пакет КесиАко Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

30*40cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Пластични Мало Ziplock Пакет за Складирање Кеси, Патент Zip Заклучување Торба Мало Пакет

1535.52 -5 % DEN 1459.00

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надворешни Димензии : 30cm40cm, Внатре Димензија : 28.5 cm34.5 cm Боја : Пред е јасно, Назад е алуминиумска фолијаАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactНие ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.Ви благодариме!Посакуваме да имате пријатен шопинг Слики од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Апликации на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Предности на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Различни од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Мултифункционален Симпатична писе шминка торба fasthion складирање торба 23*5.5*11cm

143.52 -5 % DEN 136.00

Мултифункционален Симпатична писе шминка торба fasthion складирање торба 23*5.5*11cmНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?Прифатени методи за плаќањеП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

12/24/36/48/72 Дупки Молив Случај Платно Се Тркалаат Торбичка Молив Кутија За Чување Пенкало Кутија Шминка Четка Организатор Торба Канцелариски Материјали

274.56 -38 % DEN 170.00

започнетекрајот12 / 24 / 36 / 48 / 72 Дупки Молив Случај Платно се Тркалаат Торбичка Молив Кутија за Чување Пенкало Кутија Шминка Четка Организатор Торба Канцелариски Материјали Опис на Производот Материјал : Платно Големина : 12 дупки Големина : 24*28cm 24 дупки Големина : 37*28cm 36 дупки Големина : 50*21cm 48 дупки Големина : 62*21cm 72 дупки Големина : 95*21cm Боја : како на сликата покаже Информации : 1.Ве молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди...

Унисекс 2 Слој Голем Капацитет Дигитална Направа за Складирање Торба Патување Слушалка Уреди USB Кабел Организатор Патент Случај

513.60 -30 % DEN 360.00

Унисекс 2 Слој Голем Капацитет Дигитална Направа за Складирање Торба Патување Слушалка Уреди USB Кабел Организатор Патент Случај ПАРАМЕТАР Производ Материјал : оксфорд Measurment : 22x10x8cm / 8.7x3.9x3.1in Пакетот Вклучува : 1 x Дигитален Направа за Складирање ТорбаФУНКЦИЈА Направени од издржлив водоотпорен оксфорд...

40Pcs/Многу Мат Јасно Втиснување Злато Алуминиумска Фолија Страна Gusset Кеси Топлина Вакуум Печат Пакување на Храна Пошта Oragn Пакет

DEN 528.00

40 Pcs / Многу Мат Јасно Втиснување Злато Алуминиумска Фолија Страна Gusset Кеси Топлина Вакуум Печат Пакување на Храна Пошта Oragn ПакетГолемина : 6.5x22+4cm (2.5x8.7+1.6 инчен), 9x25+6cm (3.5x9.8+2.4 инчен), 11x30+6cm (4.3x11.8+2.4 инчи)13.5x35+6cm (5.3x13.8+2.4 инчи)Материјал : Алуминиумска Фолија & ПластикаФункција : Отворена Врвот, Вакуум Печат, Солза РецкаБоја : на Една страна е Мат Јасно, На другата страна е Сребро (Внатрешно) + Злато (Надворешно)Дебелина : 0.1 mm / странаУпотреба : Храна, Кафе, Чај, Сув цвет / овошје, Ужинка, Орев, Грав и така натаму Пакување КесиПревозот : 1...

Водоотпорен Патување Мултифункционален долна облека складирање торба Градник завршувањето пакет гаќи чорапи патување преносни складирање кутија & градник торба

DEN 9024.00

Материјал : Оксфорд ткаенинаГолемина : 260 * 130 * 120mmМесто на Потекло : КинаБоја, Светло Сина Роза Сина КафеЗелена обезбедува обичај на акцииЕ означен на пакувањето ; wanner биде патување не е монопол оОпис : Патуваат Essentials долна облека складирање торба, на флип има четири мали џебови , може да се стави во внатрешноста на мали независни порака, а што да се носат на прв погледВеројатно торба може да се одржи 46 градници , во средината има отстранлив zippered торбичка , можете да го замените облека и чиста долна облека, во посебно место , чисти и здравјеИли инсталирате некои потребни toiletries патување маска , итн., исто така е многу лесен и о !кеси изработени од жива вода, не суво миење мал внатрешен се грижите, нема место да се стави малку ! ! !

20pieces Ново OPP Поли Пакување Торбичка За Облека Складирање Пак Мат Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси

431.52 -22 % DEN 336.00

1.Прилагодување A Една Боја Логото печатење, MOQ : 200pcs,printting задолжен : Слободен печатење ако количеството стигнат до 500pcs Б...

Сина 6.5X9inch / 165X229MM Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување [50pcs]

1237.92 -27 % DEN 904.00

6.5 X9inch / 165 X229 MM Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување [50pcs]Боја : Сина / Виолетова / Розова / Црна (Забелешка : Бидејќи на случаен производство, вистинската боја може да биде diffenent од секоја производство, ние само можеме да брод по случаен избор...

Отворено водоотпорен складирање торба против крадење торба лебдат торба 65*32cm бесплатен превозот

1343.52 -5 % DEN 1276.00

Отворено водоотпорен складирање торба против крадење торба лебдат торба 65*32cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне : Како да Нарачате?http : / / help.aliexpress.com / how_to_place_order.htmlПрифатени методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / payment_method.htmlП : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т / T;western union.П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staна соодветниот вебсајт.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете email на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.