• Ново
Силна Убавина на Жените Долга Брановидна Темно Кафеава боја И Русокоса Мешани Перика За 24 инчи Синтетички Перики Целосна Capless Коса

Силна Убавина на Жените Долга Брановидна Темно Кафеава боја И Русокоса Мешани Перика За 24 инчи Синтетички Перики Целосна Capless Коса

Оценка на клиентот:
DEN 969.60
DEN 863.00 -11 %

Износ
Залиха


Силна Убавина на Жените Долга Брановидна Темно Кафеава боја И Русокоса Мешани Перика За 24 инчи Синтетички Перики Целосна Capless Коса
Карактеристики:
1.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални вештини работници!
2.Таму е најлесниот пребивање капа која е во можност да се прилагоди повеќето луѓе главата големина и, исто така, може да има целосно вентилација за секојдневно носење.
3.Удобно за секојдневно носење; Нема штета на вашиот сопствен косата!
4.Внатрешниот може да се прилагоди,може да се прилагоди слободно ако
Перење Метод :
1.Измијте со ладна или млака вода.
2.Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење.
3.Исплакнете ја темелно со ладна вода.
4.Не Четка Кога Влажни Овозможи перика да капе сува
5.Четка перика во desir стил тер тоа е сосема сува.
6.Не користите виткање песна, удар фенови, или топла стил инструменти
Пакетот вклучува :
1 x перика за женски
Добредојде на мојата продавница
Поштенски : Ние испрати стока со ЕМС или EQUICK,EMS и EQUICK е многу брзо и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
По купувачот добива стварта,Ако проблеми со квалитетот во рок од 30 дена,Ние преземе одговорност за замена,од Страна на нашата компанија и купувачи сноси превозот на товар едни со други.Се врати ставки мора да биде во Гарантен и без никакви физички оштетувања или оштетени со каков било знак на злоупотреба или вештачки штета штета
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние сакаме да бидеме задоволни со купувањето и ќе должно да работат со вас.

Карактеристики

Протегала должина:
24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Брановидна
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
густина:
150%
Бренд Име:
StrongBeauty
Број На Модел На:
РГ-9680

Производи во категоријата

X-TRESS 26 Перики За Црни Жени Со Удира Hairpiece Долго Жив Кадрава Ombre Кафеава Боја Kanekalon Синтетички Влакна Perruques Перика

1532.64 -34 % DEN 1011.00

Косата Тип : Синтетички перики со удираГубење на Материјал : висока температура влакна.топлина hesistant.синтетичка косаГубење На Текстурата : Жив КадраваКоса Должина : Околу 26inchesКосата Густина : 150 тешки густина.синтетички перика.Перики за црни жениБоја На Коса : 8 Бои За Коса СтилЧипка Перика Тип : Никој чипка перикиКосата Одделение : евтини.врвен квалитет перика.за африканско американски жениФункција : glueless.еластична прилагодливи ремени.чешлиОдличен квалитет : 100% Висока Температура влакна отпорни на топлина перика.Со перикацентрирање дизајн, таа е направена на топлина resisitant влакна материјал.Ќе бидете изненадени од квалитетот...

ccutoo Мажите 12 Краток Меки Бушава Слоевит Синтетички Влакна Отпорност на Топлина Влакна Cosplay Целосна Перики Aizen Kunitoshi Перика

858.24 -20 % DEN 686.00

на перика внатре како подолу на сликатаПакет : 1pc перика +1pc слободни перика Боја на капа : Црвена / Браун Должина : 30 cm / 12inchТежина : 160 gМатеријал : Синтетички Висока Темп FibeБренд информации : ccutoo перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн...

Feilimei Синтетички Ombre Перика Јапонски Влакна Долга Брановидна Жените Косата Екстензии 60см 300g Црна, Сива Пурпурна Русокоса Cosplay Перики

710.40 -12 % DEN 625.00

Feilimei Ombre Браун Перика Синтетички Јапонски Влакна Долга Брановидна Жените Косата Екстензии 60см 300g Црна, Сива Пурпурна Русокоса Coaplay Перики

Силна Убавина Синтетички Лажни Ombre Светло Кафеава Краток Кадрава Перики Со Удира За Црни Жени Отпорни На Топлина Природен Перика

837.12 -11 % DEN 745.00

Силна Убавина Синтетички Лажни Ombre Светло Кафеава Краток Кадрава Перики Со Удира За Црни Жени Отпорни На Топлина Природен ПерикаКарактеристики1.Лесно да се чисти и да ги чува2.Бојата одговара на вашиот тен и боја изгледаше повеќе убава и шармантна.3.Модерен и стилски долга коса перика изгледа природно...

Imstyle Брановидна перика мед пепел Русокоса 24 синтетички чипка пред перика за жените отпорни на топлина влакна чипка перика cosplay

2520.00 -17 % DEN 2092.00

Imstyle Брановидна перика мед пепел Русокоса 24" синтетички чипка пред перика за жените отпорни на топлина влакна чипка перика cosplayНие прифаќаме трговија на големо перики од нашата фабрика и ќе даде најдобра цена...

MRWIG Афро Откачен Кадрава Синтетички Glueless Cosplay Коса Вистинска Коса 26inch 180%Густина Висока Густина Средниот Дел

1863.84 -18 % DEN 1528.00

зошто се повеќе и повеќе жени се избере синтетички влакна чипка перика?1.)Цената е разумна, ние ги донесуваат најновите технологија, кога клиентите се купи по носат, слична на човечка коса, многу убава2.) Врвен квалитет !Нашата КОСА се 100% Висока температура жица влакна,изгледа исто, како вистински човечка коса3.) можете да ја задржи ther компресор(ладен воздух) или губење на стап (подобро да не се висока температура)за да го смените вашиот стил самоуправа 4.) Може да се намали или да се намали на стилови ви се допаѓа...

Силвија Браун Синтетички Чипка Пред Перика Тело Бран Перики Отпорни На Топлина Влакна Коса За Жени 150%Густина

2112.00 -11 % DEN 1880.00

Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Врвен квалитетАко Можете Да Трговија На Големо Перики Од Нашата Фабрика .Ќе Даде Најдобра ЦенаНие Прифаќаме Обичај Перика И ДолжинаСинтетички Чипка Пред Перика Отпорни На Топлина Влакна

MRWIG долго светло yaki директно пред чипка перика 1b ombre мешани сина glueless слободни дел 360g 150% швајцарската чипка 26inch вистинска коса перика

1864.80 -16 % DEN 1566.00

зошто се повеќе и повеќе жени се избере синтетички влакна чипка перика?1.)Цената е разумна, ние ги донесуваат најновите технологија, кога клиентите се купи по носат, слична на човечка коса, многу убава2.) Врвен квалитет !Нашата КОСА се 100% Висока температура жица влакна,изгледа исто, како вистински човечка коса3.) можете да ја задржи ther компресор(ладен воздух) или губење на стап (подобро да не се висока температура)за да го смените вашиот стил самоуправа 4.) Може да се намали или да се намали на стилови ви се допаѓа...

StrongBeauty Краток Слоевит Браун Истакна Shag Класичен Капа Целосно Синтетички Перика женските Перики БОЈА ИЗБОРИ

907.20 -10 % DEN 816.00

Strong Beauty Краток Слоевит Браун Истакна Shag Класичен Капа Целосно Синтетички Перика женските Перики Лесно Стилизирана со удар фен...

Sallyhair Средниот Дел 12inch Јапонски Висока Температура Влакна Синтетички Краток Ombre Црна, Темно Руса Боја Боб Перика За Жени

914.40 -38 % DEN 567.00

Производи ДеталиГубење На ОбјектотСинтетички перикиМатеријалВрвен квалитет на Висока температура СинтетичкиБоја1 B / 27 F,1 B / 30,1 Б / Зелена, 1 B / Грешка, 1 B / 613, 1 B / Сребро, 1 B / Темно сива боја, 1 B / Л...

ccutoo Shirai Kuroko 26 Пинк Cosplay Перики Висока Температура Влакна Синтетички Женски Партија Peluca Перики Коса Чип Ponytails

1199.52 -10 % DEN 1080.00

на перика внатре како подолу на сликатаПакет : 1pc перика +1pc слободни перика капа Боја : Шоу на слика Должина : 65 cm / 26inchТежина : 450 gМатеријал : Синтетички Висока Темп FibeБренд информации : ccutoo перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн...

StrongBeauty Светло Кафена Долга Права Несакани Дел, не Удира Целосно Синтетички Перика

1055.52 -8 % DEN 971.00

Долга Права Боб.Страна на Кожата Дел со не Удира Природен Изглед и чувство.Pls забелешка : Ако сте Големо клиенти,И да Купам Повеќе од 10pcs(Вклучувајќи 10pieces)ние може да ви даде трговија на Големо цена и да брод од страна на EMS ИЛИ YWWEN ИЛИ EQUICK или други брзо брод,тие се многу брзи и многу безбеден начин и ќе го добиете предмети во 5 или 8 работен ден по што ги испраќате, Ако ЕМС Или YWWEN ИЛИ EQUICK сите не можат да стигнат до вашата земја,ние испрати од кина пост.Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може да се меша со цел,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите со иста цена на предмети во мојата продавница,сите се иста цена ,може да се меша вашата предмети заедно Повеќе Елементи во една цел, за вашиот избор...

L-e-mail перика Kobayashi-сан Ши не Слугинката Змеј Cosplay Перики 6 Карактери Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Perucas Жените Cosplay Перика

907.20 -25 % DEN 681.00

Пакет : 1pc перика +1pc слободни перика капаБоја : Мешана Боја,Според карактерДолжина : 3075см,Според различни перики.Стил : Cosplay ПерикаМатеријал : Високо Синтетички Влакна TempГрижа Инструкции : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, хлор Производ Прикажува : Перики во Внатрешноста(Ист стил како на следната слика,Но во различна боја)Како за користење и одржување наLemail перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн...

Amir Топлина Краток Отпорни Црна Перики За Жените Со Рамни Удира Афроамериканец Браун Директно Боб Перика Синтетички Влакна

767.52 -20 % DEN 614.00

Информации за производот Материјали Отпорни на Топлина Бренд Име AMIR КОСА Item Type кратка перика , црна перика ,мода перика Може да биде завиткан / исправи Не Производи Име Медиум Директно синтетички влакна страна дел перики Должина како pitcures прикажани Предмети по Пакет едно парче+еден бесплатен подарок Бои, како слики прикажани на Превозот терминот Слободен брод од Страна на CPAM или EПакет...

QP коса 6inch Краток Природни Бран Темно Кафеава боја Синтетички Перика Со Удира за Жените Афроамериканец Перики Kanekalon коса

DEN 1224.00

Плаќање1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.2 Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.3...

ccutoo Седум Смртоносна Гревови Дијана Cosplay Перики Браун Двојно Отстранлив Чип Ponytails Топлина Отпорни на Синтетички Влакна

1008.00 -5 % DEN 958.00

Детали За ПроизводотМатеријал : Отпорност На Топлина ВлакнаБоја : Темно кафеава бојаГолемина : се Вклопи во Поголемиот дел од ЛуѓетоТежина : 360gДолжина : 16inchИспорака : 1 .Кина Пост воздух mail(Бесплатен Превозот)DHL,EMS,UPSот(Треба Дополнителна наплата На Превозот)Ве молиме Контактирајте со мене, ако изберете брза испорака,јас ќе ви даде голема попуст off2 .Ние не Гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување времево поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Силвија Топлина Отпорни На Долга Коса Свилен Директно Црвена Чипка Пред Перики Синтетички Влакна Перика За Жените Средниот Дел

2208.00 -14 % DEN 1899.00

Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Врвен квалитетАко Можете Да Трговија На Големо Перики Од Нашата Фабрика .Ќе Даде Најдобра ЦенаНие Прифаќаме Обичај Перика И ДолжинаСинтетички Чипка Пред Перика Отпорни На Топлина Fibe

WoodFestival партија мешана боја долга брановидна перика жените отпорни на топлина црна, зелена црвена многоцветни синтетички перики за женска коса

DEN 522.72

На перика е на прилагодливи нетокап која одговара на повеќето глава големини Сите што треба да треба да направите е да се прилагоди на куки во внатрешноста на капа за да се точна големина за да одговараат на вашиот шеф зелена перика Multicolor перика Мешана боја перики (црна, црвена перика ) бесплатно перика капа

LISI КОСА 16Inches Долга Кадрава Браун се Меша Русокоса Боја Перики За Црни Жени Афро Фризури Синтетички Влакна

840.00 -40 % DEN 504.00

Бренд : LISI КОСАМодел : 642Боја : КомбинацијаСтилови : КадраваДолжина : 16inchesТежина : 270gМатеријал : Синтетички Влакна1.Зошто должина не е иста како и опис?Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократко кога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!2.Зошто боја не е иста како и опис?Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.3.Зошто тежината не е иста како и описот?Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 510g грешка.4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја buildup, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата косадневно...

Amir Афро Откачен Кадрава Краток Перики за Црна Жените се Меша Кафеава боја Синтетички Перика со чешли внатре Cosplay

815.52 -10 % DEN 734.00

Информации за производот Материјали Отпорни на Топлина Бренд Име AMIR КОСА Item Type Ombre краток кадрава Перика Може да биде завиткан / исправи Не Производи Име Ombre Русокоса И Бела Должина како pitcures прикажани Предмети по Пакет едно парче Бои, како слики прикажани на Превозот терминот Слободен брод од Страна на CPAM или EПакет...

Силвија Русокоса Синтетички Чипка Пред Перики Ombre Долго Тело Бран Со Темно Корени Отпорни На Топлина Влакна На Косата Перика За Жените Страна Дел

2132.16 -11 % DEN 1897.00

Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Врвен квалитетАко Можете Да Трговија На Големо Перики Од Нашата Фабрика .pls Contant Со НасНие Прифаќаме Обичај Перика И ДолжинаСинтетички Чипка Пред Перика Отпорни на Топлина Влакна на косата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.