• Ново
Бесплатен Превозот сребро позлатен Ѓердан, фунта-сребро-накит Мачка /GUUIAOLL GUUIAOLL

Бесплатен Превозот сребро позлатен Ѓердан, фунта-сребро-накит Мачка /GUUIAOLL GUUIAOLL

Оценка на клиентот:
DEN 105.12
DEN 84.00 -20 %

Износ
Залиха

Големина : 4.1 × 1.9 CM Тежина : 7.70

Карактеристики

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LKNSPCP322
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
LKNSPCP322
GUUIAOLL:
DAWGSESM
EGFABIAA:
NBWNMHZS

Производи во категоријата

Моден Накит рачно изработени Зачинети Јака О-Круг Јасно ПВЦ Студ Занитвам Злато Метал Транспарентен Ѓердан Ѓердан

465.12 -30 % DEN 325.00

Моден Накит 100% рачно изработени Зачинети Јака ОКруг Јасно ПВЦ Студ Занитвам Злато Метал Транспарентен Ѓердан ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Рачно изработени со НегаСтил : Мода...

hzew масти стаорец pendant ѓердан симпатична глувчето ѓердани подарок

61.92 -10 % DEN 56.00

Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница,ние сме накит фабрика која може да се направи клиент дизајн, доколку сакате да остварите нови дизајни,ве молиме contack мене,ние може да ви помогне.нашата продавница се животинско мода продавница за накит,постојат Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....многу животински : Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци,жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....топла продажба во нашата продавница

6/8/11mm Нерѓосувачки Челик Византискиот Линк Ѓердан Мода Mens Кутија Синџир Накит Бесплатен Превозот трговија на Големо

431.52 -10 % DEN 388.00

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата слика1640inch должина;6 / 8 / 11mm ширина1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Жешка Жени Мода Симпатична, Ретро pendant Ѓердан Кристал Був долг ѓердан Партија Подарок Jewelrty N1096

97.92 -34 % DEN 65.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

hzew жирафа татко mather и Нивното дете pendant ѓердан топлина форма на животните neckalces

42.72 -6 % DEN 40.00

Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница,ние сме накит фабрика која може да се направи клиент дизајн,доколку сакате да остварите нови дизајни,ве молиме contack мене,ние може да ви помогне.нашата продавница се животинско мода продавница за накит,постојат Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....многу, многу животински накит : Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајакот,фокс, верверица, пеперутка.....топла продажба во нашата продавница

Нови 2017 Кралицата е Накит Tassel Pendant Долга Змија Синџир Ѓердан трговија на Големо Цена

827.52 -11 % DEN 736.00

САД $ 7.66 / парче парче парче парче парче парче парче парчеПроизводство Име : Нова 2014 Лето Модата, Домот, Имитација На Накит Жените Линк Синџир Ѓердан Материјал : Смола / Стакло / Легура Место на Потекло Qingdao време на Испорака : Од Воздухопловната,или eпакет : за 45weeks Страна на курирската служба DHL,Fedex ОДНОСНО,Fedex IP : за 7days Пакување : Opp вреќа внатре и картон надвор Внимание : имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време.ако вашата цел е повеќе од 500 компјутери ние треба да се организираме да гиВо процесот на производство : Висок Квалитет, Фабрика Цена.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Мојот пријател, ако купите повеќе од 500 долари продукции, Или сакате да ја купите 5 различни Видови и иста цена продукции со пакет...

Жените Подарок гем монистра накит Прекрасни Природни 13x18mm црвен камен овална форма камен бисери ѓердан полу-скапоцени

715.68 -48 % DEN 372.00

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

10мм убава Ѓердан,Висока Quanlity убава Накит Ѓердан,Одмор Партија Ѓердан,Свадба Подарок,Деверуша Ѓердан AL1122

1195.20 -20 % DEN 956.00

Буци Нерегуларни 2 Реда Тиркизна Ѓердан,Буци Тиркизна Ѓердан,Партија Ѓердан,Деверуша Ѓердан,Изјава Ѓердан парчеТопла Продажба Црвено 2 Реда Тиркизна Ѓердан Буци Тиркизна Ѓердан Одмор Партија Ѓердан Деверуша Ѓердан Свадба Подарок парчеПоставен Африкански Beaded Jewlry Пурпурна Тиркизна Ѓердан,Одмор Партија Ѓердан,Деверуша Ѓердан,Изјава Ѓердан парчеПрекрасен Цвет Зелена Тиркизна Ѓердан,Тиркизна Ѓердан,Одмор Партија Ѓердан,Деверуша Ѓердан,Изјава Ѓердан парчеРадијалните Висока Quanlity Цвет Розова Тиркизна Ѓердан Тиркизна Бисери Ѓердан Одмор Партија Ѓердан Деверуша Ѓердан парчеМодерен Африкански Beaded Жолта Тиркизна Ѓердан,Тиркизна Ѓердан,Партија Ѓердан,Деверуша Ѓердан,Изјава Ѓердан парчеТиркизна Накит Тиркизна Ѓердан 3 Реда Тиркизна Бисери Ѓердан Одмор Партија Ѓердан Деверуша Ѓердан Свадба Подарок парчеЗачудувачки Африкански Тиркизна Накит Ѓердан 3 Ред Пурпурна Тиркизна Ѓердан Тиркизна Бисери Ѓердан Партија Ѓердан Свадба Подарок парче

1pc Убаво Љубов Шупливи Срце Облик Pendant Ѓердан Clavicle Тенка Синџир Домот, Жените Шарм Вратот Декорација Љубовник Накит

122.88 -32 % DEN 84.00

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : ЃерданМатеријал : Алуминиум / кристалноБоја : Како на сликите покажуваатГолемина : Никој, се вклопат за повеќето луѓеПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1 Pc x Pendant Ѓердан (Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

нова мода поставен 12MM Елегантна бела црна, Сива Школка Бисер Ѓердани Бисери на Жените Накит Природен Камен 18BV72 Wolesale Цена

479.52 -28 % DEN 345.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија ! и ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

N122901 44 15MM Бела Барок Keshi Бисер Сини Кристал Ѓердан

DEN 1764.00

Накит ОписКамења Информации Свежа вода образован бисер, бела барок бисер бисер, сини кристал, добар квалитет, со висок сјај!Дијаметар : 11x15mm(барок бисер), 78мм(бисер), 15mm(кристал).должина : 44"(ѓердан).затворач : 18 K GP затворачВе молиме имајте во предвид пред да ја купитеМоите принципи нема да прифати неутрални или негативни повратни информации, не го прифати ниска оценка повратни информации! ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме однапред, ние ќе се обидеме да ви помогне и да ви даде задоволни решение! За добар бизнис зделки, ве молиме дај ми остави 5star позитивни повратни информации!Ако малициозен ни остави ниска или негативна повратна информација,Нашиот ПРОЕКТ ќе биде известен Азија Накит Асоцијација, во комбинација со други накит црната листа на добавувачи, засекогаш забрана за купување на нашата продавница стока!International ShippingБесплатен превозот преку EПакет / Кина пост воздух Достава на пошта со Следење на број,Трае околу 1020 работни дена.Покрај имаме уште многу побрзо превозот метод кој обично трае само 58 работни дена по пристигнувањето...

HanCheng Нова Мода Златна 925 Фунта Сребро Синџир ААА Циркони Керамички Круг Пеперутка Ѓердани & Приврзоци Жените Накит

636.00 -35 % DEN 413.00

Han Cheng Нова Мода Златна 925 Фунта Сребро Синџир ААА Циркони Керамички Круг Пеперутка Ѓердани & Приврзоци Жените Накит

Топла нова мода прекрасна птица на гранка ѓердан мода pendant жените ѓердан накит N1056

58.08 -29 % DEN 41.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

GraceAngie 1PC Коза главата Панк Стил Тркалезна Форма Линк Синџир Шарм Pendant Унисекс Градите Виси Сребрен Накит Декорации

309.60 -49 % DEN 158.00

100% нов бренд и висок квалитетФункција : Коза главата Панк Стил Тркалезна Форма Линк Синџир Шарм Pendant Унисекс Градите Виси Сребрен Накит ДекорацииТочка Законик : CJ738Големина : 37*47 mmБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : Цинк ЛегураКоличина : 1 PC Забелешка : 1cm=10мм ,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник measuremet2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>@@> 0549 Тексас Сина keshi раѓа бисер долг ѓердан

782.40 -20 % DEN 626.00

Превозот : НЕ КУТИЈАОткако уплатата се населиле, ние ќе обично пост од воздухопловната (Хонгконг Пост / China Post) во рок од 13 работни дена.Ние очекуваме дека меѓународните испорака трае околу 15 35working дена (Sat & Сонцето & Јавни Празник не се вклучени)...

нова мода зголеми цвет лист Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок

47.52 -7 % DEN 44.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

xiuli 0014894 ААА 21 10-11mm совршен круг црвени корални ѓердан - 14KGP злато исполнет затворач

5274.24 -25 % DEN 3956.00

xiuli 0015 Голема Бела Необична Барокна Keshi KEISHI Бисер Ѓердани НИ$ 299.88 / парчеxiuli 0013 зачудувачки голем 14mm круг бела раѓа keshi слатководни бисери ѓердан парчеxiuli 008 многу ГОЛЕМИ 24 X39mm природни пурпурна лаванда Раѓа Keshi бисери ѓердан парчеxiuli 006 ОГРОМЕН РЕТКИ 18" 20 X34mm природни барок розова Раѓа keshi бисери ѓердан парчеxiuli 005 3rows вистински Природен 20mm Сива Раѓа Keshi Бисер Ѓердани 925sc mabe бисер парчеxiuli 003 Сјај Природни 20mm Црна Раѓа Keshi Бисер Ѓердани 14k парчеxiuli 001 одлична 12mm круг црна јужна морска школка бисери хривнија парчеxiuli 004 Вистински Огромен 2030мм БАРОК Бела Keshi раѓа Бисер Ѓердани 18" парчеxiuli 0015 Тибет Народни Бронза manjusri samantabhadra Bodhisattva KwanЈин Статуа Пар парчеxiuli 0014 100% Бронза 24 K Злато Gild cloisonne Кралската Злото Фенг Шуи Foo Куче Лав ѕверот Пар парчеxiuli 0012 Тибетската Храм Стар Бакар Бронза Tathagata Amitabha Sakyamuni Буда Уметност Статуа парчеxiuli 009 Кинески Мебел и Декорација Бронза Бакар Апстракт Коњ Бог Уметничка Скулптура парчеxiuli 007 Тибет Бронза Бакар Gild насликани Vajrasattva Vajradhara Буда Kwan Јин Статуа парчеxiuli 006 Тибет Храмот Бронза Gild Единаесетсоочуваат 1000 Вооружени Avalokitesvara Kwanјин Статуа парчеxiuli 008 Кина Бронза Бакар Богатство Среќа Летаат Gallop се Кандидира на Коњ да Успешна Уметност Статуа парчеxiuli 0013 Тибет Будизмот Бронзена Статуа На Единаесетсоочуваат Avalokitesvara KwanЈин Guan Јин парчеxiuli 0021 14"Кинески Бронза 1000 Вооружени Avalokitesvara KwanЈин Guan Јин Bodhisattva статуа парчеxiuli 0019 Народни класичната Стариот Бронза Тибет Будизмот Sakyamuni Amitabha Буда Главата на Статуата парчеxiuli 0017 Тибет Будизмот Народни Храм Стар Бакар Бронза Змеј Sakyamuni Буда Уметност Статуа парчеxiuli 0015 Тибет Народни Бронза manjusri samantabhadra Bodhisattva KwanЈин Статуа Пар парче xiuli 0032 8 Будизмот Сребро Бакар Зелена Ta Ra KwanЈин Guanyin Bodhisattva Статуата на Буда парчеxiuli 0030...

Најнови Дизајн убава Ѓердан,Партија Ѓердан,убава Накит,Деверуша Ѓердан,убави Бисери Ѓердан

2731.20 -35 % DEN 1776.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.