• Ново
Прекрасен Цвет убава Ѓердан Изјава убави Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1868

Прекрасен Цвет убава Ѓердан Изјава убави Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1868

Оценка на клиентот:
DEN 3139.20
DEN 2511.00 -20 %

Износ
Залиха


Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или враќање на средствата.
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети , Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди . Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
10мм Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0327 US$ 39.40 /парче
Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0577 US$ 18.20 /парче
Темно Виолетова Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0180 US$ 29.90 /парче
Пинк Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот HD0176 US$ 26.90 /парче
Луксузна Африка Свадба Свадба Постави Нигериската Камен ѓердан Европски и Американски модни накит Поставите Бесплатен Превозот HD0408 US$ 25.40 /set
Зелена Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот HD0175 US$ 26.90 /парче
Домот Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот HD0168 US$ 32.40 /парче
Портокал Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0179 US$ 29.90 /парче

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZJYBXF
Број На Модел На:
HD1868
Материјал:
ТИРКИЗНА
Должина на Ѓердан/Хривнија:
19-20
Материјал:
ТИРКИЗНА
Повод:
Партија
боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Должина:
19-20 inches
Метали Тип:
сребро позлатен

Производи во категоријата

Домот 8мм 3 реда ѓердан сина lapis lazuli камен круг монистра синџир за жените мода гроздобер накит 17-19inch B3207

1008.96 -35 % DEN 656.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Нова мода шарм природни круг црвен камен jades калцедон 10мм монистра долг синџир на ѓердан за жените подароци накит 34inch B3210

621.60 -35 % DEN 404.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Лава Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан-Лава Исцелување Сопственост Јога Накит Чакра Исцелување Накит XL762

36.00 -6 % DEN 34.00

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна...

Игра на Престоли Старк Куќа Симбол Волкот Pendant Ѓердан Унисекс Зима Доаѓа со Антички Сребрен

49.92 -16 % DEN 42.00

Детали за производот : Материјал : Цинк ЛегураБоја : сребрена на ѕвонењеPendat големина : 25mmСинџир lenght : за 50cmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

нова мода зголеми цвет лист Приврзоци круг крстот синџир кратко долго Mens Женска DIY сребрен ѓердан Накит за Подарок

47.52 -7 % DEN 44.00

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

Топла Нови Модни додатоци накит Сон catcher кожа pendant ѓердан за жените девојка Ѓердани & Приврзоци Bijoux Подарок N1042

94.08 -34 % DEN 62.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

6mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Злато Сребро Позлатен 73cm Долго за надворешни работи франко Синџир Ѓердан машки Накит Луксузни Кристал Кутија Затворач

1535.52 -14 % DEN 1320.00

6mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Злато Сребро Позлатен 73cm Долго за надворешни работи франко Синџир Ѓердан машки Накит Со Луксузни Кристал Кутија ЗатворачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликМатеријал Крај : 18 K Злато Позлата+PVD ПозлатаКамен Тип : КристалКамен Поставување На ПаверПоставувањеКамен Намалување На : КругКамен Боја : ЈасноШирина : 6mmДолжина : 73cmЗатворач Тип : Тројно Заклучување Кутија Затворач Со Страна БравиОвие синџир имаат вистински кубанската линк форма со beveled рабови и тоа е заврши со тројно заклучување кутија затворач со страна се заклучува.Секој камен се внимателно поставени од страна на професионални jeweler и создавање вкупно iced надвор изглед.Накит Нега : ве Молам да се избегне директен контакт со вода, пот, и хемикалии, како што се парфеми, детергент, и лосион...

Прекрасен Цвет Африкански Ѓердан Изјава Африкански Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1866

3139.20 -20 % DEN 2511.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен Ѓердани трговија на Големо Топла Продаде за Жените Накит Божиќ Подарок Ѓердан 17 1/8-19 OL48

896.64 -20 % DEN 717.00

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина : Создадена Син Оган Опал 12x4mmx2pcs(Max)Додаток Камен & Големина : НикојЃердан Должина : 17 1 / 8"19"Ѓердан Ширина : 15mmТежина : 111.14 gКоличина : 1 Pendant ; 1 СинџирКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

7-40 10мм Златна боја 316L не ' Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Линк Синџир Накит, Ѓердани / Хривнија Накит Mens најдобар Подарок

191.52 -10 % DEN 172.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

70cm * 31MM Супер Тешки најдобар накит од партијата Кубанската Синџир Злато Сребро Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан - бесплатен превозот

5400.00 -17 % DEN 4482.00

70cm * 31 MM Супер Тешки најдобар накит од партијата Кубанската Синџир Злато Сребро Тон 316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан бесплатен превозот70cm * 31 MM,Тежина : 0.9 КГ

12mm зелена природен камен Тајван калцедон jades круг фацетирани монистра синџир ѓердан жените ѓердан изјава накит 18inch B3197

624.96 -35 % DEN 406.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>>8-9MM Бела Akoya Образован Бисер/Сино камен нараквици ѓердан поставите Nobox a(5.18)Добар квалитет

1035.84 -20 % DEN 828.00

ОписНЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

500mm-750mm должина од 5мм пресврт синџир од не ' рѓосувачки челик ѓердан човекот е дама мода накит 20pcs ZX078

DEN 2016.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : синџир дијаметар 5mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела боја Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.