• Ново
Обичај Потпис Име Ѓердан во 925 Сребрен Уникатен Симбол на Вашиот Идентитет Nameplate Синџир Ѓердан Име Накит

Обичај Потпис Име Ѓердан во 925 Сребрен Уникатен Симбол на Вашиот Идентитет Nameplate Синџир Ѓердан Име Накит

Оценка на клиентот:
DEN 1343.52
DEN 1142.00 -15 %

Износ
Залиха


Вашиот потпис е единствен - тоа е симбол на вашиот идентитет и да е знак дека не можете да го користите
претставуваат себе си за светот. Тоа е една од најпознатите личните работи за личност -
дестилација на еден-на-еден вид личност во трговската марка кој бил развиен во текот на една
животот. Дали можете да изберете да го носат на вашиот сопствен John Hancock или чест некој близок со носење
нивните, нашите Потпис ѓердан е како лична, како што добива. Како работи : Ако сте спремни, ве молиме да испратите слика или скенирање на вашиот потпис тука (само една слика - ако ние треба друг, ние ќе добиете во контакт). Прифатени формати на датотеки се .jpg, .tiff, .gif, .png, и .pdf. Ако немате фотографијата на потпис подготвени сепак, може да се е-мејл тоа да ни подоцна. Треба што порано? Ако ние не сме во можност да ја добиете вашата нарачка до вас во временската рамка што сакаш, ние може да ви обезбеди со некој подарок картичка кој се одликува вашиот сопствен дизајн на кои можете да им даде на вашиот близок до вистински договор ќе пристигне. Види примерок подарок картичка тука. Во потрага за идеи? Проверете го нашиот блог за некои избрана обичај парчиња, и приказните зад нив.
Материјали : Сребро 925
Боја : Сребрена
Име : до 10 писма
Големина : 2.5-6.25 cm(1-2.5 ИНЧЕН)
Дебелина : 1.2 MM(0.047 ИНЧИ)
Тежина : 3.5 G
Синџир Lenth : 14"-22"
КАКО ДА НАРАЧАТЕ :
Ве молиме испратете ја вашата слика на потпис за името што сакате да го нашиот e-mail
ПРЕВОЗОТ :
Овозможи 3-7 дена за производство.
Време на испорака во зависност од тоа каде се наоѓате :
DHL Време на Испорака : 4-7 Дена
==============
Затоа ние строго се придржуваат до следната политика :
*Секоја корекција или престанок на вашата цел мора да се побара во рок од 24 часа од купување, со цел да не се направат никакви дополнителни трошоци или таксата за откажување.
*После 24 часа, било корекции ќе бара дополнителни 40% такса пред работа е завршена и сите откажувањето ќе резултира со 40% такса пожали од вашата последна наплата.
==============
Од страна на ставање на ред со нас, вие се согласувате со овие услови.

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
AILIN
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
SN33225198
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
2.5-6.25 cm(1-2.5 ИНЧЕН)
Пол:
Унисекс
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
925 сребрен
боја:
Сребро.
Име:
До 10 Писма
Големина:
2.5-6.25cm(1-2.5INCH)
Дебелина:
1.2 MM(0.047 ИНЧИ)
Тежина:
3.5 G
Синџир Lenth:
14-22
Должина:
14-22

Производи во категоријата

Домот 8мм 3 реда ѓердан сина lapis lazuli камен круг монистра синџир за жените мода гроздобер накит 17-19inch B3207

1008.96 -35 % DEN 656.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Бисер Накит 38Inchs Природни Вистински Multicolor Слатководни Бисер + Сребро цевка Ѓердан Мода Накит Бесплатен Превозот FN460

767.52 -12 % DEN 675.00

Добредојдовте на terisa накиттрговија на големо 38'inchs АА 67 MM Природни Multicolor Бисер Сребро цевка Ѓердан Бело злато позлатен затворач Мода жената накит FN460МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Лава Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан-Лава Исцелување Сопственост Јога Накит Чакра Исцелување Накит XL762

36.00 -6 % DEN 34.00

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна...

Топла Продаде 10мм Круг Топката Сребро Злато Ѓердан Синџир Со Исус Крстот Pendant (34+7)инчен 214g Нерѓосувачки Челик Кул машки Накит

719.52 -10 % DEN 648.00

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата слика(34+7)инчен; 10мм ширина;214g тежина1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инченЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Создадени Син Оган Опал Пурпурна Циркон Сребро Позлатен Ѓердани трговија на Големо Топла Продаде за Жените Накит Ѓердан Pendant 17 7/8 OL47

959.52 -20 % DEN 768.00

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца...

7-40 10мм Златна боја 316L не ' Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Линк Синџир Накит, Ѓердани / Хривнија Накит Mens најдобар Подарок

191.52 -10 % DEN 172.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Нова Жешка Гроздобер Изјава Ѓердан Накит Крилја Срце Црвено Pendant Убав Ѓердан Бесплатен Превозот на Големо њу џерси-0029

57.60 -20 % DEN 46.00

Долго : 78cm ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.2, Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPSот(сепак пратката такса ќе се промени)3, Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.4.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела.Тоа ќе потрае околу 1525 дена до вашата врата.5.Брзо shpping,Ние можеме да брод на предмети од UPSот.Но треба да плаќаат екстра превозот надомест.Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услугаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

GOKADIMA 55cm долго Нерѓосувачки Челик Византискиот Синџир Ѓердан Mens Накит 7mm широк,Ѓердан Мода, трговија на Големо WN108

DEN 623.52

име на производмоден византискиот синџир ѓердандолжина55cmширина7mmматеријал316l не ' рѓосувачки челиктежина76g / pc (приближно)бојасребро.пакувањеВнатре : Opp Вреќа; надвор : картонОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

70cm * 31MM Супер Тешки најдобар накит од партијата Кубанската Синџир Злато Сребро Тон 316L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан - бесплатен превозот

5400.00 -17 % DEN 4482.00

70cm * 31 MM Супер Тешки најдобар накит од партијата Кубанската Синџир Злато Сребро Тон 316 L не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан бесплатен превозот70cm * 31 MM,Тежина : 0.9 КГ

Намалување На Линкот Синџир Ѓердан За Мажи Црна Пиштол/Роуз Златен/Жолт Златна Боја Накит Синџир Мажите Накит N652

575.04 -50 % DEN 288.00

Злато Foxtail Ѓердан жолта ' Печат Platinum / жолто Злато Позлатен / Розово Злато Трендовски 46 CM / 55 CM / 66 CM Злато Синџир Ѓердан За Мажи N942Злато Foxtail Ѓердан Од Злато Синџир Злато Синџир За МажиСтил : мода накит на синџирот на ѓерданМатеријал : еколошки бакар, жолто златен или позлатен platinum позлатен или розово злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокПодарок за : девојка / жени / мајка / девојка / мажи / таткоСостојба : 100% сосема нов, одлична занаетПакет Содржина : 1 синџир ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок)...

Прекрасен Цвет Африкански Ѓердан Изјава Африкански Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1866

3139.20 -20 % DEN 2511.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Хип хоп Дизајн 7-40 16mm Тешка Златна боја од не ' Рѓосувачки Челик Mens Момчето Спречување на Кубанската Синџир Ѓердан / Нараквица Кул Машки Подарок

431.52 -10 % DEN 388.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Домот темно сина симулирани-перл шел 10мм круг бисери ѓердан за жените свадби партија матурска подароци синџир ѓердан 18inch B3218

345.12 -35 % DEN 224.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен Ѓердани трговија на Големо Топла Продаде за Жените Накит Божиќ Подарок Ѓердан 17 1/8-19 OL48

896.64 -20 % DEN 717.00

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина : Создадена Син Оган Опал 12x4mmx2pcs(Max)Додаток Камен & Големина : НикојЃердан Должина : 17 1 / 8"19"Ѓердан Ширина : 15mmТежина : 111.14 gКоличина : 1 Pendant ; 1 СинџирКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

Игра на Престоли Старк Куќа Симбол Волкот Pendant Ѓердан Унисекс Зима Доаѓа со Антички Сребрен

49.92 -16 % DEN 42.00

Детали за производот : Материјал : Цинк ЛегураБоја : сребрена на ѕвонењеPendat големина : 25mmСинџир lenght : за 50cmПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

тигар тотем Бесплатен Превозот Подарок Торби трговија на Големо Легура на чешка, Австрија Кристал мода личност Агол Крилја Ѓердан Џемпер синџир

97.44 -15 % DEN 83.00

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред...

500mm-750mm должина од 5мм пресврт синџир од не ' рѓосувачки челик ѓердан човекот е дама мода накит 20pcs ZX078

DEN 2016.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : синџир дијаметар 5mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела боја Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

Жешка Жени Мода Симпатична, Ретро pendant Ѓердан Кристал Був долг ѓердан Партија Подарок Jewelrty N1096

97.92 -34 % DEN 65.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

Жените Подарок гем монистра накит Прекрасни Природни 13x18mm црвен камен овална форма камен бисери ѓердан полу-скапоцени

715.68 -48 % DEN 372.00

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

Multicolor бисер ѓердани 7-8мм природните слатководни образован nearround монистра синџир накит жените изјава ѓердан 18inch B3227

542.40 -40 % DEN 325.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Топла Нова Мода Кристал Пеперутка Приврзоци Ѓердан Шарм Синџир Ѓердан За Жените Накит, Подароци Животинско N1117

58.08 -29 % DEN 41.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

Топла Нови Модни додатоци накит Сон catcher кожа pendant ѓердан за жените девојка Ѓердани & Приврзоци Bijoux Подарок N1042

94.08 -34 % DEN 62.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.