• Ново
Прекрасен Цвет Африкански Ѓердан Изјава Африкански Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1865

Прекрасен Цвет Африкански Ѓердан Изјава Африкански Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1865

Оценка на клиентот:
DEN 3139.20
DEN 2511.00 -20 %

Износ
Залиха


Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или враќање на средствата.
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети , Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди . Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
10мм Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0327 US$ 39.40 /парче
Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0577 US$ 18.20 /парче
Темно Виолетова Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0180 US$ 29.90 /парче
Пинк Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот HD0176 US$ 26.90 /парче
Луксузна Африка Свадба Свадба Постави Нигериската Камен ѓердан Европски и Американски модни накит Поставите Бесплатен Превозот HD0408 US$ 25.40 /set
Зелена Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот HD0175 US$ 26.90 /парче
Домот Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот HD0168 US$ 32.40 /парче
Портокал Африкански Тиркизна Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Монистра, Накит Сетови Бесплатен Превозот HD0179 US$ 29.90 /парче

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HD1865
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZJYBXF
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
ТИРКИЗНА
Должина на Ѓердан/Хривнија:
19-20
Материјал:
ТИРКИЗНА
Повод:
Партија
боја:
Виолетова/Зелена
is_customized:
Yes
Должина:
19-20 inches
Метали Тип:
сребро позлатен

Производи во категоријата

Создадени Син Оган Опал Сребро Позлатен Ѓердани трговија на Големо Топла Продаде за Жените Накит Божиќ Подарок Ѓердан 17 1/8-19 OL48

896.64 -20 % DEN 717.00

Бренд : Ci NilyМетал : Сребро ПозлатенГлавниот Камен & Големина : Создадена Син Оган Опал 12x4mmx2pcs(Max)Додаток Камен & Големина : НикојЃердан Должина : 17 1 / 8"19"Ѓердан Ширина : 15mmТежина : 111.14 gКоличина : 1 Pendant ; 1 СинџирКонверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mmВашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата...

6-14mm Додаток Занаети Делови Кула Турмалин Додатоци Ѓердан Синџир Монистра Накит Одлуки Девојки Полу Заврши Камења Подароци

402.72 -38 % DEN 250.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

Трговија на големо цена 8-9mm природни бел бисер слатководни образован вистински бисери ѓердан за жените накит синџир ѓердан 18inch B3234

717.12 -40 % DEN 430.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Бисер Накит 38Inchs Природни Вистински Multicolor Слатководни Бисер + Сребро цевка Ѓердан Мода Накит Бесплатен Превозот FN460

767.52 -12 % DEN 675.00

Добредојдовте на terisa накиттрговија на големо 38'inchs АА 67 MM Природни Multicolor Бисер Сребро цевка Ѓердан Бело злато позлатен затворач Мода жената накит FN460МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Нова мода шарм природни круг црвен камен jades калцедон 10мм монистра долг синџир на ѓердан за жените подароци накит 34inch B3210

621.60 -35 % DEN 404.00

За НасНашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Намалување На Линкот Синџир Ѓердан За Мажи Црна Пиштол/Роуз Златен/Жолт Златна Боја Накит Синџир Мажите Накит N652

575.04 -50 % DEN 288.00

Злато Foxtail Ѓердан жолта ' Печат Platinum / жолто Злато Позлатен / Розово Злато Трендовски 46 CM / 55 CM / 66 CM Злато Синџир Ѓердан За Мажи N942Злато Foxtail Ѓердан Од Злато Синџир Злато Синџир За МажиСтил : мода накит на синџирот на ѓерданМатеријал : еколошки бакар, жолто златен или позлатен platinum позлатен или розово злато позлатенГолемина : шоу на слики, ве молиме да забележите декаПовод : ангажирање / годишнината / партија / подарокПодарок за : девојка / жени / мајка / девојка / мажи / таткоСостојба : 100% сосема нов, одлична занаетПакет Содржина : 1 синџир ѓердан, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок)...

500mm-750mm должина од 5мм пресврт синџир од не ' рѓосувачки челик ѓердан човекот е дама мода накит 20pcs ZX078

DEN 2016.00

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : синџир дијаметар 5mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро бела боја Пакување : opp пластична кеса (независна пакување)За ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

7-40 10мм Златна боја 316L не ' Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Линк Синџир Накит, Ѓердани / Хривнија Накит Mens најдобар Подарок

191.52 -10 % DEN 172.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

12mm зелена природен камен Тајван калцедон jades круг фацетирани монистра синџир ѓердан жените ѓердан изјава накит 18inch B3197

624.96 -35 % DEN 406.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Топла Нови Модни додатоци накит Сон catcher кожа pendant ѓердан за жените девојка Ѓердани & Приврзоци Bijoux Подарок N1042

94.08 -34 % DEN 62.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

Прекрасен Цвет Африкански Ѓердан Изјава Африкански Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1866

3139.20 -20 % DEN 2511.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

Обичај Потпис Име Ѓердан во 925 Сребрен Уникатен Симбол на Вашиот Идентитет Nameplate Синџир Ѓердан Име Накит

1343.52 -15 % DEN 1142.00

Вашиот потпис е единствен тоа е симбол на вашиот идентитет и да е знак дека не можете да го користитепретставуваат себе си за светот...

GOKADIMA 55cm долго Нерѓосувачки Челик Византискиот Синџир Ѓердан Mens Накит 7mm широк,Ѓердан Мода, трговија на Големо WN108

DEN 623.52

име на производмоден византискиот синџир ѓердандолжина55cmширина7mmматеријал316l не ' рѓосувачки челиктежина76g / pc (приближно)бојасребро.пакувањеВнатре : Opp Вреќа; надвор : картонОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Жените Подарок гем монистра накит Прекрасни Природни 13x18mm црвен камен овална форма камен бисери ѓердан полу-скапоцени

715.68 -48 % DEN 372.00

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

6mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Злато Сребро Позлатен 73cm Долго за надворешни работи франко Синџир Ѓердан машки Накит Луксузни Кристал Кутија Затворач

1535.52 -14 % DEN 1320.00

6mm Нерѓосувачки Челик Пченица Синџир Злато Сребро Позлатен 73cm Долго за надворешни работи франко Синџир Ѓердан машки Накит Со Луксузни Кристал Кутија ЗатворачМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликМатеријал Крај : 18 K Злато Позлата+PVD ПозлатаКамен Тип : КристалКамен Поставување На ПаверПоставувањеКамен Намалување На : КругКамен Боја : ЈасноШирина : 6mmДолжина : 73cmЗатворач Тип : Тројно Заклучување Кутија Затворач Со Страна БравиОвие синџир имаат вистински кубанската линк форма со beveled рабови и тоа е заврши со тројно заклучување кутија затворач со страна се заклучува.Секој камен се внимателно поставени од страна на професионални jeweler и создавање вкупно iced надвор изглед.Накит Нега : ве Молам да се избегне директен контакт со вода, пот, и хемикалии, како што се парфеми, детергент, и лосион...

Лава Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан-Лава Исцелување Сопственост Јога Накит Чакра Исцелување Накит XL762

36.00 -6 % DEN 34.00

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна...

8SEASONS 304 од не 'Рѓосувачки Челик Топката Синџир Ѓердан 60cm(23 5/8) долго, 1 Парче

43.20 -31 % DEN 30.00

3мм Кол топката синџир одговара за топката синџир конектори : 10мм x4mm( 3 / 8" x 1 / 8")2mm Кол топката синџир одговара за топката синџир конектори : 9mm x3mm( 3 / 8" x 1 / 8")Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIYaholics.Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.ПревозотВе молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови...

Топла Нова Мода Кристал Пеперутка Приврзоци Ѓердан Шарм Синџир Ѓердан За Жените Накит, Подароци Животинско N1117

58.08 -29 % DEN 41.00

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 28 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаРуската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

Прекрасен Цвет убава Ѓердан Изјава убави Бисери Ѓердан Булчински Партија Ѓердан Деверуша Подарок HD1868

3139.20 -20 % DEN 2511.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

FREESHIPPING!! 50pcs трговија на Големо ПРИЛИЧНО Убавицата и Ѕверот Маѓепсана се Зголеми Petal Огледало Ѓердан Синџир (заврши ѓердан)

DEN 3943.20

Материјал : Стакло и алуминиумГолемина на : стаклена купола 30 x 20mm(ние, исто така, може да се направи на стакло за 38x 25мм стакло,ако треба оваа големина pls контакт мене,38x 25мм цена малку висока од ова )синџир должина 70cmИнспирирани од страна на Дизни е убавицата и ѕверот Се издвојува со овој убав и уникатен ѓердан Синџир е бронзена бојаИма прилично црвена роза во внатрешноста на тоа...

Домот 8мм 3 реда ѓердан сина lapis lazuli камен круг монистра синџир за жените мода гроздобер накит 17-19inch B3207

1008.96 -35 % DEN 656.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.