• Ново
ZABRA Солидна 925 Sterling Silver Змеј Црвено Циркон Камен Око Панк Хривнија за Мажи Гроздобер Тајландски рачно изработени Претерани Мажите Накит

ZABRA Солидна 925 Sterling Silver Змеј Црвено Циркон Камен Око Панк Хривнија за Мажи Гроздобер Тајландски рачно изработени Претерани Мажите Накит

Оценка на клиентот:
DEN 4559.52
DEN 4332.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
хривнија мажи
Метали Тип:
Сребро,Тајландски Сребро.
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
ZABRA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
тежина за:
53g
Затворена Периметар:
21cm
Метали Тип:
925 Sterling silver
Стил:
Гроздобер, Мода, Панк, Рок
Повод:
Забава,подароци

Производи во категоријата

dongsheng Прашувам Жена Нараквица Во Шарм Алки Прашувам Жена Алки Шарени Глеѓ Ткаенината Нараквици За Жените Подарок -25

146.88 -25 % DEN 110.00

0dongsheng Прашувам Жена Нараквица Во Шарм Алки Прашувам Жена Алки Шарени Глеѓ Ткаенината Нараквици За Жените Подарок 25 Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 6.5*7.9 cm 2,2 см Тежина : 84g 11g 34g 16g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / УнисексПогодни за : Млади и Зрелост женски машки и

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Злато Спречување На Кубанската Синџир Линк Змеј Затворач Нараквици Накит Рапер Мажи Жени Додатоци Накит

911.52 -10 % DEN 820.00

ОписМатеријал : Титаниум ЧеликНараквици Големина : 22cm*14mmБоја : Злато, сребро.Пакетот Вклучува : 1 компјутер Нараквици како подолу на сликата***Ако купите над $200 во нашата продавница...

Креативни Накит Бербер Фен/Режа/Чешел Приврзоци Алки Нараквици Коса Салон Присутни Wristlet Circlet

110.40 -30 % DEN 77.00

Креативни Накит Бербер Фен / Режа / Чешел Приврзоци Алки Нараквици Коса Салон Присутни Wristlet Circletжените девојки слатки додатоци хривнијамоден дизајн накитПревозот1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 2060 работни денови за испорака.2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух MailВоздух и Epacket кои обично трае 2035 работни денови за испорака.3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPSот,SF или FEDEX 620 работни денови за испорака.плаќањение прифаќа Paypal, T / T, Western UnionПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас...

Најновите Jovivi 1-2pc Нејзиниот Цар+Неговата Кралицаод не' Рѓосувачки Челик CZ Мажи Жени Неколку Спречување на Хривнија Појавување Поставите Линк Синџир на Зглобот Алк?

296.16 -23 % DEN 228.00

Количина 1 : 1pc Мажи / Жени Нараквица ( Без Кутија) Количеството 2 : 2 парчиња "Нејзината Кралот" + Неговата Кралицата " ( Со Кутија) Премија Материјал : Направен од Супериорен Нерѓосувачки Челик, Таписерии изработка, Лесни и Противалергиски, Флексибилни Hummer Ноктот Затворање...

Монети Хривнија За Пари Монета Хривнија Розово Злато Жените Арапските Блискиот Исток Хривнија Накит

336.00 -8 % DEN 309.00

Монети Хривнија За Пари Монета Хривнија Розово Злато Жените Арапските Блискиот Исток Хривнија НакитMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

30pcs/многу Висок квалитет 18mm ѓумбир Метал Snap копчето Кристал Прилепува Накит Одговара Snap Хривнија Мода Шарм Хривнија GS1208180

660.00 -6 % DEN 621.00

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

ТВ Накит Прилично Малку Лажговци Нараквици за Жени, Девојки Најдобри Пријатели Подароци Панк Стил Додатоци Синџир Алки Wristbands

120.00 -28 % DEN 86.00

ТВ Накит Прилично Малку Лажговци Нараквици за Жени, Девојки Најдобри Пријатели Подароци Панк Стил Додатоци Синџир Алки Wristbandsжените девојки слатки додатоци хривнијамоден дизајн накитПревозот1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 2060 работни денови за испорака.2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух MailВоздух и Epacket кои обично трае 2035 работни денови за испорака.3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPSот,SF или FEDEX 620 работни денови за испорака.плаќањение прифаќа Paypal, T / T, Western UnionПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас...

2017 Европа и сад продавање на нови накит, Крстот Нараквица, накит

84.48 -10 % DEN 76.00

Напомена : 1, Наредби исполнет со 10 долари, 1 копии од исклучителна мода подароци 2, Наредби исполнет со 20 долари, давајќи една популарна модна DIY прстени 1pcs 3, Во продавница за да го поставите активност, редот е полн со 30 долари, можете да го користите 2 долари забава,и други подароци 1 2017 Европа и сад продавање на нови накит, Крстот Нараквица, прстен накит

Хривнија Нараквици Мажите Висок Квалитет Златна боја Буци Синџири Змија Хривнија Накит Алки (ВИТО H5531)

223.20 -10 % DEN 201.00

ТОПЛА ПРОДАЖБААко сакате да се купи слични производи, pls кликнете на следните слики : zirco Стил : мода накит , синџир хривнија Материјал : еколошки бакар, злато позлатен, розово злато позлатен, платина позлатен, црна позлатен пиштол Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаБесплатен превозот за сите нарачки...

2018 Dragonfly Нерѓосувачки Челик Жените Хривнија Накит Мода Сребро Шарм Хривнија Накит pulseras B18000

203.04 -25 % DEN 152.00

Стил : 2018 Dragonfly Нерѓосувачки Челик Жените Хривнија Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Жените Хривнија Накит Големина : 16+5cm синџир ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Мода Сребро Шарм Хривнија Накит новодојдени Сребро Шарм Хривнија Накит pulseras Име : 2018 Dragonfly Нерѓосувачки Челик Жените Хривнија Накит Мода Сребро Шарм Хривнија Накит pulseras

30pcs/многу Висок квалитет 18mm ѓумбир Метал Snap копчето Кристал Прилепува Накит Одговара Snap Хривнија Мода Шарм Хривнија GS1208194

792.00 -6 % DEN 744.00

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

TOUCHEART 2018 Златна боја Кристал Був Нараквици & Накит За Жените Убава руски Симбол Накит Pulseras Feminina Sbr140218

206.40 -20 % DEN 165.00

Нова Мода Накит / Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба Pulseira Masculina Pulseira Feminina Orologio Uomo Joyas Де Plata Brazaletes Pulseras Mujer Pulseras Hombre Материјал : Животната средина цинк легура,кожа...

За Унисекс Партија Роденден Циганска Етничка Прст Нараквици Племенски Фестивал Накит Boho Гроздобер Монета Камен Монистра Хривнија & Закачам

225.12 -29 % DEN 160.00

КОЛИЧИНА : 1pc;Материјал : алуминиумски,смола;Големина на : нараквица дел е за 14cm,додадете 8.5 cm прилагодливи;прстенот е #7.5, прилагодлив ;Нето тежина : околу 48g / pc;Боја : сина,како на сликата шоу;Пакет : 1 / pc, opp вреќа;

2018 Нов Татко и Две Син Нерѓосувачки Челик Хривнија за Мажи Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Накит pulseras hombre BB1203C

179.04 -20 % DEN 143.00

Стил : 2018 Нов Татко и Две Син Нерѓосувачки Челик Хривнија Материјал : Татко и Две Син Нерѓосувачки Челик Хривнија за Мажи Големина : 19cm синџир ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче / Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Накит Нови Пристигнувања од не ' Рѓосувачки Челик Мушка Хривнија Накит pulseras hombre Име : 2018 Нов Татко и Две Син Нерѓосувачки Челик Хривнија за Мажи Нерѓосувачки Челик Мушка Хривнија Накит pulseras hombre

RainSo Нови Пристигнување Магнет Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребрена Боја Мода за Мажи Нараквици & Алки

1012.32 -49 % DEN 516.00

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачки челик со Магнети Големина / Должина 21.5 cm / pc (6.58.5" / pc) Weigth 50g / pc Ширина 12mm (0.47") парична Казна или Мода Мода Хривнија 316l не ' Рѓосувачки Хривнија Кина Боја на Сребро Пазар на ЕУ,САД,Австралија и така на Родова човек Пакување Електростатско филм / opp вреќа Промоција Секоја Година неколку стилови со цена 30 50% надолу

ICFTZWE Уникатен Brazaletes Pulseras Mujer Нерѓосувачки Челик Сребрена Стрелките Бар Љубов Нараквици & Накит За Жените Bijoux

110.40 -19 % DEN 89.00

DIANSHANGKAITUOZHE Уникатен Brazaletes Pulseras Mujer Нерѓосувачки Челик Сребрена Стрелките Бар Љубов Нараквици & Накит За Жените Bijoux

Granny Шик за Мажи Накит Хип Хоп Мода Bling Злато на Ѕвонење од не 'Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Тешки Широк Хривнија 20mm 8.46

1247.52 -20 % DEN 998.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 20mm(ширина);21.5 cm(8.46 инчи); 165g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Златна Прилика : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

10pcs/многу Елегантен Стан Отсечени Лотос Цвет Јога Нараквици за Жените Накит Едноставна Прилично Симпатична Растенијата Хривнија Девојки Подароци

768.00 -12 % DEN 676.00

10pcs / многу Елегантен Стан Отсечени Лотос Цвет Јога Нараквици за Жените Накит Едноставна Прилично Симпатична Растенијата Хривнија Девојки Подароци Опис на ПроизводотПарична казна или Мода : МоденПредмет Тип : НараквициСтил : ТрендиПол : ЖенитеПоставување Тип : Отворајќи ПоставувањеМатеријал : НикојСинџир Тип : Линк СинџирДолжина : 21cmЗатворач Тип : HummerМетали Тип : Цинк ЛегураОбликотшема : ГеометрискиНараквици Тип : Синџир & Линк НараквициБренд Име : Нараквици за Жениis_customized : YesПовод : Партија,Ангажман,Годишнина,СвадбаСтил : Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,МодаБоја : Злато,Сребро.Позлата : Вистински Злато ПозлатенПол : Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,ЉубовнициБренд : ЧудатаБрој На Модел : Детелина ХривнијаДолжина : 15cm+6cmЗабелешка : Nickle слободниСлика Покаже : 1...

Филм Накит Шерлок Алки Нараквици за Жените DIY Приврзоци Синџир Wristband Женски Нараквици Гроздобер Додатоци

120.00 -28 % DEN 86.00

Филм Накит Шерлок Алки Нараквици за Жените DIY Приврзоци Синџир Wristband Женски Нараквици Гроздобер Додатоцижените девојки слатки додатоци хривнијамоден дизајн накитПревозот1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 2060 работни денови за испорака.2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух MailВоздух и Epacket кои обично трае 2035 работни денови за испорака.3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPSот,SF или FEDEX 620 работни денови за испорака.плаќањение прифаќа Paypal, T / T, Western UnionПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас...

Љубов Монолог Вода се Откажат Стил Бела Кубни Циркони Кристално Зголеми Златна Боја Линк Синџир Нараквици 18CM T004 Слободни Накит Торба

287.52 -22 % DEN 224.00

Продавница ПолитикиДобредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест.ПлаќањеНие прифаќаме Ali Express Зачувам само.ИспоракаНие брод на ставка(и) од кина во светот во 24час...

2 Бои Зелена Црвена Hermosa Накит 925 Сребрен Нараквица и 17,5 см Убава Сјајна Снегулка Стил Jewellry Одмор Партија Совршен Подарок

1482.24 -18 % DEN 1215.00

2 Бои Зелена Топаз Црвено Гранат Hermosa Накит 925 Сребрен Нараквица и 17,5 см Убава Сјајна Снегулка Стил Jewellry Одмор Партија Совршен Подарок

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.