• Ново
Shopkeeper Препорачувам! година Најновите Популарни 5 Круга Кожа Пол Мажи Црна Ретро Шарм СТП Кабелот Хривнија Алка на Синџирот на Wristbands

Shopkeeper Препорачувам! година Најновите Популарни 5 Круга Кожа Пол Мажи Црна Ретро Шарм СТП Кабелот Хривнија Алка на Синџирот на Wristbands

Оценка на клиентот:
DEN 20.64
DEN 15.00 -27 %

Износ
Залиха


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Shopkeeper Препорачувам! 2016 година Најновите Популарни 5 Круга Кожа Пол Мажи Црна Ретро Шарм Ретро Шарм СТП Кабелот Хривнија Алка на Синџирот на Wristbands Објект Информации
*Материјал : СТП Кожа *Големина : 4mm *Боја :
Црна *Тежина : 15g/ парчиња *Количина : 1 парчиња
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
Approx 36.5 Inch
Должина:
36.5Inch
Големина:
4mm
боја:
Црна, Бела Жолта Црвена
is_customized:
Yes
Пол :
Жени, Момчиња И Девојчиња, Мажи Унисекс Љубовници
Повод :
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба

Производи во категоријата

JEXXI Промоција Домот Mens Синџир Нараквици Златна Боја Мода Накит трговија на Големо Wristband Рака Нараквици Подарок

216.00 -34 % DEN 143.00

JEXXI Промоција Домот Mens Синџир Нараквици Мода Накит трговија на Големо Wristband Рака Нараквици ПодарокБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов

Никогаш Не Исчезнат 316 Од Не ' Рѓосувачки Челик Мажите Черепот Хривнија Wristband Гроздобер Кожа Хривнија За Машки Додатоци Рака Манжетната

479.52 -49 % DEN 244.00

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на БројАко сакате вашиот пакет да се следи, ве молиме да забележите што треба да се обрне 2$ за дополнителни превозот надомест.АКО сте се купи оваа Нараквица повеќе од $10 Dollas, Ние автоматски ќе превозот преку EПакет за НАС,( Наскоро и Брзо) Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Злато Спречување На Кубанската Синџир Линк Змеј Затворач Нараквици Накит Рапер Мажи Жени Додатоци Накит

911.52 -10 % DEN 820.00

ОписМатеријал : Титаниум ЧеликНараквици Големина : 22cm*14mmБоја : Злато, сребро.Пакетот Вклучува : 1 компјутер Нараквици како подолу на сликата***Ако купите над $200 во нашата продавница...

Совршен Подарок Сјајна Жените Накит Шарени Мода Партија Празник Дизајн Сјајна Нараквици 925 Sterling Silver Хривнија 7/8 Инчи

1344.00 -18 % DEN 1102.00

Совршен Подарок Сјајна Жените Накит Шарени Мода Партија Празник Дизајн Сјајна Нараквици 925 Sterling Silver Хривнија 7 / 8 Инчи

Најновите Jovivi 1-2pc Нејзиниот Цар+Неговата Кралицаод не' Рѓосувачки Челик CZ Мажи Жени Неколку Спречување на Хривнија Појавување Поставите Линк Синџир на Зглобот Алк?

296.16 -23 % DEN 228.00

Количина 1 : 1pc Мажи / Жени Нараквица ( Без Кутија) Количеството 2 : 2 парчиња "Нејзината Кралот" + Неговата Кралицата " ( Со Кутија) Премија Материјал : Направен од Супериорен Нерѓосувачки Челик, Таписерии изработка, Лесни и Противалергиски, Флексибилни Hummer Ноктот Затворање...

RainSo Нови Пристигнување Магнет Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребрена Боја Мода за Мажи Нараквици & Алки

1012.32 -49 % DEN 516.00

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачки челик со Магнети Големина / Должина 21.5 cm / pc (6.58.5" / pc) Weigth 50g / pc Ширина 12mm (0.47") парична Казна или Мода Мода Хривнија 316l не ' Рѓосувачки Хривнија Кина Боја на Сребро Пазар на ЕУ,САД,Австралија и така на Родова човек Пакување Електростатско филм / opp вреќа Промоција Секоја Година неколку стилови со цена 30 50% надолу

Монети Хривнија За Пари Монета Хривнија Розово Злато Жените Арапските Блискиот Исток Хривнија Накит

336.00 -8 % DEN 309.00

Монети Хривнија За Пари Монета Хривнија Розово Злато Жените Арапските Блискиот Исток Хривнија НакитMinmum цел>$5 за да може да се меша цел Цел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Granny Шик за Мажи Накит Хип Хоп Мода Bling Злато на Ѕвонење од не 'Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Тешки Широк Хривнија 20mm 8.46

1247.52 -20 % DEN 998.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 20mm(ширина);21.5 cm(8.46 инчи); 165g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Златна Прилика : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

За Унисекс Партија Роденден Циганска Етничка Прст Нараквици Племенски Фестивал Накит Boho Гроздобер Монета Камен Монистра Хривнија & Закачам

225.12 -29 % DEN 160.00

КОЛИЧИНА : 1pc;Материјал : алуминиумски,смола;Големина на : нараквица дел е за 14cm,додадете 8.5 cm прилагодливи;прстенот е #7.5, прилагодлив ;Нето тежина : околу 48g / pc;Боја : сина,како на сликата шоу;Пакет : 1 / pc, opp вреќа;

2017 мода накит ретро слатка цреша подарок убава хривнија бесплатен превозот Етничка Bff Нараквици

24.96 -12 % DEN 22.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Бесплатен превозотСите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи...

30pcs/многу Висок квалитет 18mm ѓумбир Метал Snap копчето Кристал Прилепува Накит Одговара Snap Хривнија Мода Шарм Хривнија GS1208194

792.00 -6 % DEN 744.00

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

Сребро Позлатен Пресврт Нето Ткаенината Алка Мода Хривнија Нараквици Алки 06HF

DEN 53.76

Описи : Состојба : Нова & Висок КвалитетМатеријал : 925 Sterling Silver & БакарДолжината / Периметар : Околу 19cm ( Околу 7.5 инчи )Пакетот Вклучува : 1 X Сребрена Позлатен Ткаенината Алка ХривнијаКако да нарачате?Изберете ја вашата омилена производи,а потоа додадете на вашата количка.Како да се платат? Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансферКако да ја напуштат повратни информации?1...

Љубов Монолог Поставен Сини Кристал & Кубни Циркони Сребрена Боја Линк Синџир Нараквици за Жените Должина 17CM T006

287.52 -22 % DEN 224.00

Продавница ПолитикиДобредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест.ПлаќањеНие прифаќаме Ali Express Зачувам само.ИспоракаНие брод на ставка(и) од кина во светот во 24час...

LIAMTING Мода Нови Мажите Црна Челик, Титаниум Хривнија Панк Стил Висока Qaulity Машки Титаниум Челик Накит & Нараквици DD003

652.80 -30 % DEN 457.00

LIAMTING Мода Нови Мажите Црна Челик, Титаниум Хривнија Панк Стил Висока Qaulity Машки Титаниум Челик Накит & Нараквици DD003Точка Име : Мажите Челик, Титаниум ХривнијаОбјектот Материјал : 100% Висококвалитетен Челик, ТитаниумХривнија Должина : 21cm

2 Бои Зелена Црвена Hermosa Накит 925 Сребрен Нараквица и 17,5 см Убава Сјајна Снегулка Стил Jewellry Одмор Партија Совршен Подарок

1482.24 -18 % DEN 1215.00

2 Бои Зелена Топаз Црвено Гранат Hermosa Накит 925 Сребрен Нараквица и 17,5 см Убава Сјајна Снегулка Стил Jewellry Одмор Партија Совршен Подарок

Продажба На 1 Компјутер Девојка Мода Златна И Сребрена Црна Чукање На Срцето Ритам Синџир Хривнија За Жени Со Фитили Накит

32.16 -22 % DEN 25.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Црно Злато&Сребро.Материјал : АлуминиумскиДолжина : 18+5cmПакет Содржи : 1 Компјутер Жените Чукање На Срцето ХривнијаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

Персоналните Прилагодено Симбол Хривнија Накит Злато-Боја Бар Armband Гравирање Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Годишнината Подарок

110.40 -20 % DEN 88.00

Персоналните Прилагодено Симбол Хривнија Накит ЗлатоБоја Бар Armband Гравирање Нерѓосувачки Челик Хривнија Жените Годишнината Подарок Опис На ПроизводотПредмет Тип : ХривнијаПарична казна или Мода : МодаПоставување Тип Павер ПоставувањеПол : ЖенитеМетали Тип На : Нерѓосувачки ЧеликБрој На Модел : Бар Хривнија B090Ѓердани Тип : Pendant ЃерданиСинџир Тип : Линк СинџирЗатворач Тип : HummerОбликотшема : БарСтил : Трендовскиis_customized : ДаМатеријал : МеталФункција : НакитКомпатибилност : никојПад На Превозот : Даis_customized : ДаПовод : Партија Свадба Ангажман ПодарокБоја : Златна Боја Сребрена Боја Се Зголеми Златна БојаСтил : Класичен,Тренди,Романтични,Секојдневен,Спорт,МодаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликЕкспрес Слободен Испорака : Нарачка>150Слободни ПРОЗОРЦИDHLТНТЕМСFEDEXДизајн : Злато Бар Armband Гравирање ХривнијаМесто на Потекло : Кина (Копно)Слика Покаже : 1...

ICFTZWE Уникатен Brazaletes Pulseras Mujer Нерѓосувачки Челик Сребрена Стрелките Бар Љубов Нараквици & Накит За Жените Bijoux

110.40 -19 % DEN 89.00

DIANSHANGKAITUOZHE Уникатен Brazaletes Pulseras Mujer Нерѓосувачки Челик Сребрена Стрелките Бар Љубов Нараквици & Накит За Жените Bijoux

Филм Накит Шерлок Алки Нараквици за Жените DIY Приврзоци Синџир Wristband Женски Нараквици Гроздобер Додатоци

120.00 -28 % DEN 86.00

Филм Накит Шерлок Алки Нараквици за Жените DIY Приврзоци Синџир Wristband Женски Нараквици Гроздобер Додатоцижените девојки слатки додатоци хривнијамоден дизајн накитПревозот1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 2060 работни денови за испорака.2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух MailВоздух и Epacket кои обично трае 2035 работни денови за испорака.3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPSот,SF или FEDEX 620 работни денови за испорака.плаќањение прифаќа Paypal, T / T, Western UnionПовратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас...

Хип-Хоп Злато на Ѕвонење Mens Bling Iced Хривнија Опфатени со CZ Висок Квалитет на Нови Жени Мажи Синџир Хривнија за Партија Подарок 4 Боја

1103.52 -30 % DEN 772.00

ХипХоп Злато на Ѕвонење Mens Bling Iced Хривнија Опфатени со CZ Висок Квалитет на Нови Жени Мажи Синџир Хривнија за Партија Подарок 4 БојаХривнија мерки на 81 / 2"Материјал Тип : Алуминиумски

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.