• Ново
Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици & Алки Накит pulseiras BB1103D

Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија за Жените од не ' Рѓосувачки Челик Нараквици & Алки Накит pulseiras BB1103D

Оценка на клиентот:
DEN 180.48
DEN 135.00 -25 %

Износ
Залиха


Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија за Жените од не 'Рѓосувачки Челик Нараквици & Алки Накит pulseiras Стил : Сакам Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија Материјал : Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија за Жени Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Мода Нерѓосувачки Челик Нараквици & Алки Накит Нови Пристигнувања од не' Рѓосувачки Челик Нараквици & Алки Накит pulseiras

Карактеристики

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Број На Модел На:
BB1103D
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AFAWA
is_customized:
Yes
Материјал:
нерѓосувачки челик мушка хривнија
Компатибилност:
Не ' Рѓосувачки Челик Накит
Големина:
16+5CM
Тежина:
20G
ОДГОВАРА ЗА:
Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија за Жени
боја:
Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија
Парична казна или Моден:
Моден Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија за Жени
хривнија Тип:
Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Нараквици & Алки Накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Нараквици & Алки Накит
Стил:
Љубов Сребрена Боја Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија
Occassion:
Нерѓосувачки Челик Шарм Хривнија за Жени
број:
BB1103D

Производи во категоријата

Висок Квалитет На Љубители Хривнија Врежан Својот Ангел& Неа Демонот & Љубов> Растојание Пломба Кристал Нерѓосувачки Челик Закачам Накит

292.32 -18 % DEN 240.00

материјал : Нерѓосувачки челикпол : љубовницимашки димензии : должина : 21cm thinckness : 5mm ознака големина : 4*0.7 cmЖенски димензии : должина : 18cm thinckness : 4mm ознака големина : 4.5*0.5 cmбои : како слики show( на вистински бои се може да биде малку различен од компјутер )состојба : нова

Нова Топ Моден бренд за Накит Сребро позлатен Черепот Кожа Мажите Нараквици Популарни Висок Квалитет Knighthood Завој Шарм Нараквици

151.68 -49 % DEN 77.00

Добредојдовте во Мојата Продавница Почитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена...

10pcs/многу Елегантен Стан Отсечени Лотос Цвет Јога Нараквици за Жените Накит Едноставна Прилично Симпатична Растенијата Хривнија Девојки Подароци

768.00 -12 % DEN 676.00

10pcs / многу Елегантен Стан Отсечени Лотос Цвет Јога Нараквици за Жените Накит Едноставна Прилично Симпатична Растенијата Хривнија Девојки Подароци Опис на ПроизводотПарична казна или Мода : МоденПредмет Тип : НараквициСтил : ТрендиПол : ЖенитеПоставување Тип : Отворајќи ПоставувањеМатеријал : НикојСинџир Тип : Линк СинџирДолжина : 21cmЗатворач Тип : HummerМетали Тип : Цинк ЛегураОбликотшема : ГеометрискиНараквици Тип : Синџир & Линк НараквициБренд Име : Нараквици за Жениis_customized : YesПовод : Партија,Ангажман,Годишнина,СвадбаСтил : Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,МодаБоја : Злато,Сребро.Позлата : Вистински Злато ПозлатенПол : Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,ЉубовнициБренд : ЧудатаБрој На Модел : Детелина ХривнијаДолжина : 15cm+6cmЗабелешка : Nickle слободниСлика Покаже : 1...

PULCHRITUDE 3 компјутери/многу Метални Синџир Cabochon База Одговара овална 25*18mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1194

249.60 -10 % DEN 225.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 3 компјутери / многу Метални Синџир Cabochon База Одговара овална 25*18mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1194Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 3 еез / многу Точка БР : C1194Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

10Pcs Мода Микро Отвори CZ Камен Hamsa Рака форма со Око Школка Шарм Хривнија За Жени Мажи Нараквици

1900.32 -9 % DEN 1729.00

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Големина : Прилагодлив 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Cz,Школка,Метални Синџир 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 10pcs / БРОЈ 7...

RainSo Нови Пристигнување Магнет Нараквици од не ' Рѓосувачки Челик Злато Сребрена Боја Мода за Мажи Нараквици & Алки

1012.32 -49 % DEN 516.00

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Материјал 316 L не 'рѓосувачки челик со Магнети Големина / Должина 21.5 cm / pc (6.58.5" / pc) Weigth 50g / pc Ширина 12mm (0.47") парична Казна или Мода Мода Хривнија 316l не ' Рѓосувачки Хривнија Кина Боја на Сребро Пазар на ЕУ,САД,Австралија и така на Родова човек Пакување Електростатско филм / opp вреќа Промоција Секоја Година неколку стилови со цена 30 50% надолу

7mm 20.2 cm Женска Девојки и Момчиња Mens Синџир Хеликс Bismark Двојно се Намали Спречување на Жолто Злато Исполнет GF Хривнија трговија на Големо Подарок LGB352

399.36 -45 % DEN 220.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

Топла сребро Фигаро синџир хривнија 10MMX20CM кул улица стил мода за Мажи Накит Врвен Квалитет H037

163.68 -15 % DEN 139.00

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕпакетТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васТранспортХонгконг Пост и Кина Пост Воздух нормално трае 1520 дена, EMS 57 дена, DHL 34 дена...

Granny Шик за Мажи Накит Хип Хоп Мода Bling Злато на Ѕвонење од не 'Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Тешки Широк Хривнија 20mm 8.46

1247.52 -20 % DEN 998.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 20mm(ширина);21.5 cm(8.46 инчи); 165g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Златна Прилика : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

V. YA Мода се Мажи Нараквици Крстот не ' Рѓосувачки Челик 3 Реда Синџири Ткаенината Панк Писмото СТП Кожа Алки за Мажи Накит Капка Брод

455.04 -40 % DEN 273.00

V YA Мода се Мажи Нараквици Крстот не ' Рѓосувачки Челик 3 Реда Синџири Ткаенината Панк Писмото СТП Кожа Алки за Мажи Накит Капка Броддолжина : 21cmтежина : 18 g Повеќе Стил Предмети : превозот начин(бесплатно) време на Испорака Цел износ Кина пост обичен мал Пакет Плус 1560 работни дена Кина пост Регистрирани воздух mail 1560 работни дена Хонгконг пост Воздух Mail 1055 Работни дена ЕМС 812 работни дена =$300 ДОЛАРИ DHL / UPSот 38 работни дена =$300 ДОЛАРИ1...

100pcs/многу топла продажба многу стилови Rhinstone Прилепува копчиња за 12mm snap копчето накит одговара кожа шарм нараквици

1158.72 -10 % DEN 1043.00

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

Shopkeeper Препорачувам! година Најновите Популарни 5 Круга Кожа Пол Мажи Црна Ретро Шарм СТП Кабелот Хривнија Алка на Синџирот на Wristbands

20.64 -27 % DEN 15.00

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Shopkeeper Препорачувам! 2016 година Најновите Популарни 5 Круга Кожа Пол Мажи Црна Ретро Шарм Ретро Шарм СТП Кабелот Хривнија Алка на Синџирот на Wristbands Објект Информации*Материјал : СТП Кожа *Големина : 4mm *Боја : Црна *Тежина : 15g / парчиња *Количина : 1 парчињапакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

10pcs Светкавиот CZ циркон Микро Отвори Конектор Нараквици Накит ,Круг CZ Монистра Boho Нараквици со прилагодливи Линк Дизајн BG80

3072.00 -10 % DEN 2765.00

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : Сребрена / Gold / Розово Злато / Пиштол метал Количина : 10 парчиња Конектор Големина : Прибл 21.5 mm Синџир Должина : Приближно 25 см(Прилагодливи Синџир) (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Боја : види сликаПовратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

20pcs/многу Висок квалитет Микс Многу стилови 18mm Метал Snap Копчето Шарм Кристал Копчето Ѓумбир Прилепува Накит Случајно

DEN 719.52

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

Едноставен дизајн сребро синџир хривнија мода унисекс накит Роденденски подарок добар квалитет Фабрика Штекер

59.04 -15 % DEN 50.00

Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Висококвалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )Поддршка мешани трговија на големо, ако треба, ве молиме контактирајте со нас ...

PULCHRITUDE 3 компјутери/многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 20mm Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1186

249.60 -10 % DEN 225.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 3 компјутери / многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 20mm Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1186Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 3 еез / многу Точка БР : C1186Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Промоција S925 Sterling Silver Европа и Америка Цвет Хривнија Мода Накит за Жените Мода Подароци

2171.04 -30 % DEN 1520.00

Име на производ Iii хривнија производ број МКB905 Производ материјал S925 sterling silver Производ големина16cm+3cm производ тежина 3.4 g производ изработка Циркон 3А направени од фунта сребро, обложено со платина, антиалергиски и издржливи сјајСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Продажба На 1 Компјутер Девојка Мода Златна И Сребрена Црна Чукање На Срцето Ритам Синџир Хривнија За Жени Со Фитили Накит

32.16 -22 % DEN 25.00

Добредојдовте на Нашиот МагазинДраг ПријателВи благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние секогаш ќе биде тука и да се чека за да ви помогне!100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Црно Злато&Сребро.Материјал : АлуминиумскиДолжина : 18+5cmПакет Содржи : 1 Компјутер Жените Чукање На Срцето ХривнијаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери...

Фабрика цена на големо сребро синџир хривнија мода унисекс накит кул улица стилот добар квалитет бесплатен превозот

92.16 -15 % DEN 78.00

Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Висококвалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )Поддршка мешани трговија на големо, ако треба, ве молиме контактирајте со нас ...

тигар тотем Бесплатен Превозот Hotselling трговија на Големо Легура Циркон Австрија Кристал Висок степен на Еден ред, Кристал Хривнија накит

DEN 48.00

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред...

Нов Стил 5 Круга Кожа Хривнија Жени Мажи Сребро Црна Ретро Шарм СТП Кабелот Алка Линк Синџир Wristbands Мода Накит

84.00 -49 % DEN 43.00

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Бесплатен Превозот 2016 Нов Стил 5 Круга Кожа Хривнија Жени Мажи Сребро Црна Ретро Шарм СТП Кабелот Алка Линк Синџир Wristbands Објект Информации*Материјал : СТП Кожа *Големина : 4mm *Боја : Црна *Тежина : 15g / парчиња *Количина : 1 парчињапакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.