• Ново
Виножито Мистика & Бела боја Sterling Silver Шалче Линк Синџир Хривнија & Алка 8 инчен Бесплатен Превозот

Виножито Мистика & Бела боја Sterling Silver Шалче Линк Синџир Хривнија & Алка 8 инчен Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 589.92
DEN 407.00 -31 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
виножито
Техника:
рачно изработени
квалитет:
ААА
Земја:
Кина
Должина:
8INCH

Производи во категоријата

Нова Топ Моден бренд за Накит Сребро позлатен Черепот Кожа Мажите Нараквици Популарни Висок Квалитет Knighthood Завој Шарм Нараквици

151.68 -49 % DEN 77.00

Добредојдовте во Мојата Продавница Почитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите производи, ние сме професионални накит производителот, ние искрено ви обезбеди со висок квалитет на стоките, внимателен услуга ниска цена...

PULCHRITUDE 3 компјутери/многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 20mm Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1186

249.60 -10 % DEN 225.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 3 компјутери / многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 20mm Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1186Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 3 еез / многу Точка БР : C1186Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

PULCHRITUDE 3pcs/многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 25мм Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Цвет Конектор Хривнија C1201

249.60 -10 % DEN 225.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 3pcs / многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 25мм Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Цвет Конектор Хривнија C1201Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 3 еез / многу Точка БР : C1201Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Shopkeeper Препорачувам! година Најновите Популарни 5 Круга Кожа Пол Мажи Црна Ретро Шарм СТП Кабелот Хривнија Алка на Синџирот на Wristbands

20.64 -27 % DEN 15.00

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Shopkeeper Препорачувам! 2016 година Најновите Популарни 5 Круга Кожа Пол Мажи Црна Ретро Шарм Ретро Шарм СТП Кабелот Хривнија Алка на Синџирот на Wristbands Објект Информации*Материјал : СТП Кожа *Големина : 4mm *Боја : Црна *Тежина : 15g / парчиња *Количина : 1 парчињапакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

PULCHRITUDE 2 парчиња/многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 20mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Цвет Конектор Хривнија C1203

249.60 -10 % DEN 225.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 2 парчиња / многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 20mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Цвет Конектор Хривнија C1203Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 2 buc / многу Точка БР : C1203Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Granny Шик за Мажи Накит Хип Хоп Мода Bling Злато на Ѕвонење од не 'Рѓосувачки Челик Спречување на Кубанската Тешки Широк Хривнија 20mm 8.46

1247.52 -20 % DEN 998.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 20mm(ширина);21.5 cm(8.46 инчи); 165g ( прикажи на слики, ве молиме да забележите дека) Боја : Златна Прилика : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : OPP вреќа, свила торбичка (дар)Ако имате било какви други големина или квантитетот, добредојдени да ни порака! ние ќе ви понудиме најдобра цена!Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

PULCHRITUDE 3 компјутери/многу Метални Синџир Cabochon База Одговара овална 25*18mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1194

249.60 -10 % DEN 225.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 3 компјутери / многу Метални Синџир Cabochon База Одговара овална 25*18mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Хривнија Накит Diy C1194Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 3 еез / многу Точка БР : C1194Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

PULCHRITUDE 3pcs/многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 16mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Цвет Конектор Хривнија C1198

249.60 -10 % DEN 225.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE 3pcs / многу Метални Синџир Cabochon База Одговара круг 16mm Кол Рачно Изработени Школка морска ѕвезда Шарм Цвет Конектор Хривнија C1198Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 3 еез / многу Точка БР : C1198Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

Нова мода за мажи sterling silver нараквица. Солидна 925 сребрен 5MM 20cm нараквица. Гроздобер Тајландски Сребро Момче /Човек Накит За Подарок

859.20 -18 % DEN 705.00

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

GAOLA Луксузни ЧЕШКА го Отвори Хривнија Мода Бело Злато Боја Кубни Циркони Нараквици Накит За Жените Додатоци GLS0485

1814.40 -45 % DEN 998.00

Луксузна ЧЕШКА го Отвори Хривнија Мода Бело Злато Боја Кубни Циркони Нараквици Накит За Жените Додатоци GLS0485.100% бренд.Стил : Сребро CZ Нараквици Накит...

Бохемски Анталија Шик Coachella Монета Хривнија Boho Гроздобер Врежан Цвет Фестивал Турски Хривнија Племенски Beachy Етничка Накит

345.12 -45 % DEN 190.00

КОЛИЧИНА : 1pc;Материјал : алуминиум ;Големина : синџир за 17cm, 8cm прилагодливи ;Тежина : anklet за 88g / парче ;Боја : гроздобер сребро,гроздобер злато,како на сликата шоу;Пакет : пп торба ,бесплатно;

Фабрика цена на големо сребро синџир хривнија мода унисекс накит кул улица стилот добар квалитет бесплатен превозот

92.16 -15 % DEN 78.00

Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Висококвалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )Поддршка мешани трговија на големо, ако треба, ве молиме контактирајте со нас ...

10pcs/многу Елегантен Стан Отсечени Лотос Цвет Јога Нараквици за Жените Накит Едноставна Прилично Симпатична Растенијата Хривнија Девојки Подароци

768.00 -12 % DEN 676.00

10pcs / многу Елегантен Стан Отсечени Лотос Цвет Јога Нараквици за Жените Накит Едноставна Прилично Симпатична Растенијата Хривнија Девојки Подароци Опис на ПроизводотПарична казна или Мода : МоденПредмет Тип : НараквициСтил : ТрендиПол : ЖенитеПоставување Тип : Отворајќи ПоставувањеМатеријал : НикојСинџир Тип : Линк СинџирДолжина : 21cmЗатворач Тип : HummerМетали Тип : Цинк ЛегураОбликотшема : ГеометрискиНараквици Тип : Синџир & Линк НараквициБренд Име : Нараквици за Жениis_customized : YesПовод : Партија,Ангажман,Годишнина,СвадбаСтил : Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,МодаБоја : Злато,Сребро.Позлата : Вистински Злато ПозлатенПол : Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,ЉубовнициБренд : ЧудатаБрој На Модел : Детелина ХривнијаДолжина : 15cm+6cmЗабелешка : Nickle слободниСлика Покаже : 1...

Златна & Сребрена Крстот Хривнија Исус и Дева Марија Свети Слика Хривнија за жени & мажите Верски накит Божиќ подарок трговија на Големо

88.32 -30 % DEN 62.00

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 0.51cm разлики поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

10Pcs Мода Микро Отвори CZ Камен Hamsa Рака форма со Око Школка Шарм Хривнија За Жени Мажи Нараквици

1900.32 -9 % DEN 1729.00

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Големина : Прилагодлив 3.Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Cz,Школка,Метални Синџир 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 10pcs / БРОЈ 7...

Едноставен дизајн сребро синџир хривнија мода унисекс накит Роденденски подарок добар квалитет Фабрика Штекер

59.04 -15 % DEN 50.00

Боја : Фотографија во Боја ( 100% вистински слики WYSIWYG,Висококвалитетни накит, ве молиме остатокот увери купувањето )Поддршка мешани трговија на големо, ако треба, ве молиме контактирајте со нас ...

V. YA Мода се Мажи Нараквици Крстот не ' Рѓосувачки Челик 3 Реда Синџири Ткаенината Панк Писмото СТП Кожа Алки за Мажи Накит Капка Брод

455.04 -40 % DEN 273.00

V YA Мода се Мажи Нараквици Крстот не ' Рѓосувачки Челик 3 Реда Синџири Ткаенината Панк Писмото СТП Кожа Алки за Мажи Накит Капка Броддолжина : 21cmтежина : 18 g Повеќе Стил Предмети : превозот начин(бесплатно) време на Испорака Цел износ Кина пост обичен мал Пакет Плус 1560 работни дена Кина пост Регистрирани воздух mail 1560 работни дена Хонгконг пост Воздух Mail 1055 Работни дена ЕМС 812 работни дена =$300 ДОЛАРИ DHL / UPSот 38 работни дена =$300 ДОЛАРИ1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.