• Ново
SHAHE Висока Точност Аналогни сила мерач мерење на сила мерач NK-500

SHAHE Висока Точност Аналогни сила мерач мерење на сила мерач NK-500

Оценка на клиентот:
DEN 4128.00

Износ
Залиха


Превозот
Објектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.
Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Повратни информации
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите.

Карактеристики

Бренд Име:
Shahe
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Оптоварување:
500N
Број На Модел На:
NK-500

Производи во категоријата

FM-204 Дигитален Дигитален Push Pull Сила Мерач Тестер Метар со Dynamometer Сила Мерните Инструменти

7779.84 -10 % DEN 7002.00

FM204 Дигитален Дигитален Push Pull Сила Мерач Тестер Метар со Dynamometer Сила Мерните ИнструментиОпис * Висока прецизност и висока резолуција...

Sundoo СФТ-0.2 0.05-0.2 Н. м Рачно Бирање Укажуваат на вртежен момент Завртка Возачот Метар

6144.00 -5 % DEN 5837.00

Sundoo СФТ0.2 0.050.2 Н м Рачно Бирање Укажуваат на вртежен момент Завртка Возачот МетарКраток Вовед : СФТ серија dial укажува вртежен момент возачот се применува во прицврстување завртка парче потребно на вртежен момент...

SHAHE Покажувачот притисни волтметар NK-100 dynamometer нови мерење алатка моќ метар

DEN 3600.00

ПревозотОбјектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороПовратни информацииВие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас...

AWG3-030 Дигитални Батеријата вртежен момент клуч со должина 420mm

6508.80 -10 % DEN 5858.00

Дигитални вртежен момент клуч е поинаква од општата вртежен момент клуч,има силна операција функција вклучувајќи вртежен момент поставување,време на поставување ,начинот на поставување ,складирање на податоци,податоци јасно,излез на податоци и мрежата корекција функција...

Sundoo SRT-0.6 0.2-0.6 Н. м Претходно вртежен момент Завртка Возачот Тестер Метар

4608.00 -5 % DEN 4378.00

Sundoo SRT0.6 0.20.6 Н м Претходно вртежен момент Завртка Возачот Тестер МетарКраток Вовед : SRT вртежен момент Возачот се применува во зацврсти парчиња кои имаат вртежен момент барање, тоа може да се зацврсти на fastener согласност со предсет вртежен момент возачот...

Sundoo SRT-1.2 0.4-1.2 Н. м Рачни Претходно вртежен момент Завртка Возачот Тестер Метар

4752.00 -5 % DEN 4514.00

Sundoo SRT1.2 0.41.2 Н м Рачни Претходно вртежен момент Завртка Возачот Тестер МетарКраток Вовед : SRT вртежен момент Возачот се применува во зацврсти парчиња кои имаат вртежен момент барање, тоа може да се зацврсти на fastener согласност со предсет вртежен момент возачот...

ANL-3 Дигитален Електрични вртежен момент метар тестер мерач

20064.00 -10 % DEN 18058.00

ANL3 Дигитален Електрични вртежен момент метар тестер мерачКарактеристики : ANL дигитални вртежен момент метри е специјално дизајниран за мерење на сите видови на вртежен момент...

Dynamometer Дигитални Сила Мерач HP-100 Притисни Повлече Сила Мерач Со RS232 Сериски Излез

DEN 6714.24

Функции и карактеристики : Peak hold функција Одржување на врв на екранот додека рачно расчисти;Врв автоматско празнење функција, врв држете го екранот автоматски се објави по 19 секунди;N (Њутн), kgf (килограм), lbf (фунта) три единици за да изберете од, и меѓусебна конверзија;Гравитацијата поставување на функцијата;Споредете функција, слободно да се постави горната и долната граница отстапување, црвен и зелен индикатор за светло и ѕвончето звук и светло за аларм автоматски;Голема меморија за складирање функција тест вредности се чуваат 888;Индукција светлото отворите и затворите може да се постави слободно;LCD екранот може да се превртува насока;Заштита на животната средина, заштеда на енергија и заштита на животната средина на машина дизајн, исклучете време (10 90 минути) е слободно да се постави;Можете да го поставите горните и долните граници и компаративна вредност на статистичката анализа...

Sundoo СФТ-1 0.2-1N.м Рачно Бирање Укажуваат на вртежен момент Завртка Возачот Тестер Метар

6480.00 -5 % DEN 6156.00

Sundoo СФТ1 0.21 N.м Рачно Бирање Укажуваат на вртежен момент Завртка Возачот Тестер МетарКраток Вовед : СФТ серија dial укажува вртежен момент возачот се применува во прицврстување завртка парче потребно на вртежен момент...

Професионални 8-50N Челик Мрежа Тензија Метар Њутн Притисок Тестер Механички Тензија Мерач Tensometer за Свила Печатење на Екран

5275.20 -6 % DEN 4959.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Професионални 850 N Челик Мрежа Тензија Метар Њутн Притисок Тестер Механички Тензија Мерач Tensometer за Свила Печатење на ЕкранСпецификација : Димензии : 114x76x45mm за Носење : 228x203x76mm Тежина : Метар 17.5 мл. / Случајот со 12 мл...

Нов Висок Квалитет на Електрична Шрафцигер Капа Метар HP-10 Дигитални Висока прецизност Шрафцигер вртежен момент Метар Мерен Инструмент

DEN 13296.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Нов Висок Квалитет на Електрична Шрафцигер Капа Метар HP10 Дигитални Висока прецизност Шрафцигер вртежен момент Метар Мерен Инструментdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.