• Ново
РС-80N3 Тајмер Далечинско Shutter Контролер За Canon 5D 6D 7D 10D 20D 30D 40D 50D D60

РС-80N3 Тајмер Далечинско Shutter Контролер За Canon 5D 6D 7D 10D 20D 30D 40D 50D D60

Оценка на клиентот:
DEN 773.28

Износ
Залиха

Руски пријатели, поради руската политика, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме на англиски јазик, кога ќе го поставите цел. Тајмер Далечинско shutter за Canon за EOS како ТЦ-80 N3 50 D 40 D 30 D 20 D 10 D 5 D 5 D Mark II 1 Ds(Mark II,III) 1 D(Mark II,III) 100% Компатибилен со Канон ТЦ-80 N3 Тајмер Контрола Вовед : Идеален за време застаруваат фотографија вклучувајќи цветаат цвеќиња и astrophotography Далечински прекинувач со 80см кабелот за Авто-тајмерот, интервал тајмер, долго изложување на тајмерот и изложување-број поставување карактеристики Едноставно внесете го приклучокот во камерата е далечинска контрола на контактот, можете лесно може да го внесете ја нумеричката прилагодувања со еден палец LCD панел исто така, може да се активираат со Висок Квалитет Спецификации : Тип -Далечински прекинувач со вграден тајмер контрола на функциите и изложеност смета контрола. Компатибилен Камери -Камери опремени со посветен брзо-заклучување со далечински управувач приклучок за Контрола на Функциите -Го копчето што го избира режимот и бутване dial го поставува времето или број на кредитни изложености. Различни режими можат да се комбинираат. Авто-тајмер -1 дик. да 99hours, 59minutes,59sec. Интервал тајмер -Долго изложување на тајмерот Изложеност смета -1 до 99 Копчето за Ослободување -Предвидени за фотографирање до половина и заврши притискање. Ослободување заклучување обезбедени. Може да се користи за ослободување на блендата дури и за време на авто-тајмерот и интервалниот тајмер операции. Извор на енергија -Еден литиум CR2032(3 V) копчето батеријата Батеријата -Прибл. 3 години. Исцрпени батеријата означен со трепкање на батеријата-мала икона на екранот панел. Димензии -40(W) * 20(H) * 143(D) mm / 1.57(W) * 0.8(H) * 5.63(D) во Тежина -85g / 3oz Должината на кабелот -800mm Пакет : Тајмер Далечинско Кабелот за напојување x1 англиски Упатството x1 Погоден За : За EOS D30/D60 За EOS 10 D/20 D/30 D/40 D/50 D, За EOS 5 D/5 D Mark II/5 D Mark III/6 D/7 D/1 D/1 Ds/1 D Mark II/1 Ds Mark II/1 D Mark III/1 Ds Mark III/IV Повеќе да се знае : 1. Ве молиме проверете ги сите информации во однос пред купување. Кога ќе се плати за нарачката, ве молиме бидете сигурни дека сте го информираше вистинската боја, и исто така, ќе имаат двојно проверени примачот информации, вклучувајќи го вашето име и презиме, адреса, телефонски број и пост код, така што можеме да испрати парцела без одлагање. 2. Ако delivey датум се работи надвор и што уште не добиете пакет, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Тоа е без сомнение дека ние ќе ви помогнат да го продолжи датум на испорака се додека пакетот ќе стигне до вас. 3. Ако имате било какви прашања во врска со пратката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Клиентите задоволство е нашата крајна цел. 4. Кога ќе ги собереш на парцела во поштата, ве Молиме отворете парцела во присуство на пост службеник, така што за да бидете сигурни дека вашиот парцела е во добра состојба. Ако постои каква било штета на вашиот пакет, ве молиме распрашајте се на пост лице задолжено за издавање на релативната документ. 5. Ако пакетот е примен во добра состојба, ве молиме оставете ни пет ѕвезди позитивни повратни информации.

Карактеристики

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
CANON
Тип:
Жица
Број На Модел На:
РС-80N3
Бренд Име:
SMILYOU
Пакет:
No

Производи во категоријата

Godox FT-16 Безжична Енергија Далечински Контролер Флеш Активирањето + 2x FTR-16 Примачот за Godox Witstro AD180 AD360 AD360II Флеш

DEN 2111.52

Godox FT16 Безжична Енергија Далечински Контролер Флеш Активирањето + 2x FTR16 Примачот за Godox Witstro AD180 AD360 AD360 II ФлешКарактеристики : 16избор флеш групи.Безжична активирање на молњи.50 метри над регулатива далечина, максимум sync брзина од 1 / 250 дик.Префрлете се наилиисклучи од моделирање светлина или БОЛЕСТим помогне на зрак, & ѕвончето.Поддржува два моќ display mode ( 5.010.0 или 1 / 11 / 128 ).Примачот Мини compact flash погон, без батерии.Голем LCD дисплеј.Единствена точка топла чевли, работи со камера системи како за Canon, Nikon, Pentax, Олимп, итн.Компатибилен блиц : Witkey серија флеш, QT серија флеш, QS серија флеш, Близнаци GT серија, Близнаци ГШ серија.Спецификации : Модел FT16 Предавателот Напојување 3 V (2 * АА NiМЗ или алкални батерии) (Не се вклучени) Приемник Напојување 5 V ( моќ со молњи) Пренесува Фреквенција 433 MHz безжичен далечински систем Работен Растојание 50m / 164ft (отворени подрачја) Контрола на Трепка Флеш моќ сооднос Моделирање светилка или БОЛЕСТим помогне на зрак за вклучување / исклучување на Ѕвончето за вклучување / исклучување на Моќодносот на екранот на режим на Блиц предизвикувајќи Max...

centechia Универзална Monopod Безжична Bluetooth Далечински Shutter Авто-тајмерот Self Timer IOS за iPhone, Samsung Android xiaoni Oppo

78.72 -12 % DEN 69.00

1.Вграденво 185m A литиум батерија; Континуирана работа 40 часа2.Bluetooth 3.0,на Долги растојанија за користење, до 210m / 6.632.8 метри долги растојанија за употреба3.Компатибилен со IOS, android, PC систем; Може да се користи на мобилни телефони, таблет КОМПЈУТЕР, компјутери4.Се користи како далечински контролер за да правите фотографии или како мобилни телефони, таблет компјутер игра контролер gamepad5.Микро Интерфејс конектор за полнач Не се вклучениИграат игри, преземање на слики, слушање музика, VR ресурси, 3d игри, екниги флип, семоќен, универзална bluetooth далечинскиот управувач се справи.ТВ кутија далечински управувач, PC компјутер далечински управувач, 3 d игра контролори, безжичен глушец, итн.Поддршка на i OS систем, Android систем, КОМПЈУТЕР систем.Преносни виси дупка дизајн,тоа може да висат на копчето синџир може да се користи како мобилен телефон, таблет КОМПЈУТЕР тајмер.Големина : 7.3x3.1 × 1.3cm / 2.9x1.2x0.5inch.Боја : покаже како слики.Андроид корисниците можат да ја преземете игри од Жу Zilin игра центар(Android 4.1, а подоцна верзија поддржани), и за apple корисниците можат да ја преземете игри од icade...

Jninsens Универзална Bluetooth Далечински Shutter Контрола Ослободување Bluetooth Shutter за Android, IOS Huawei Xiaomi Паметен Телефон

85.92 -26 % DEN 64.00

Jninsens Универзална Bluetooth Далечински Shutter Контрола Ослободување Bluetooth Shutter за Android, IOS Huawei Xiaomi Паметен ТелефонСпецификација на производот : Таа е Bluetooth безжична далечински самоshutter користи на мобилни телефони...

GODOX X1R-C Безжичен Далечински Флеш Приемник 32 Канали TTL 1/8000s Shutter Порака за Canon EOS Камери Xpro-C X1T-C Активирањето

2400.00 -20 % DEN 1920.00

GODOX X1 RC Безжичен Далечински Флеш Приемник 32 Канали TTL 1 / 8000s Shutter Порака за Canon EOS Камери 1000 D 600 D 700 D 650 DКарактеристики : Компатибилен со Godox X1 TC предавател.Поддршка ГР група флеш, макс.5 групи & 32 канали.2.4 G безжична трансмисија, работа на далечина може да достигне до 100 метри.Може да се користи како shutter ослободување.LCD екран за удобен операција.Спецификации : Бренд : GodoxМодел : X1 RВКомпатибилен : Godox X1 TC предавателотКанал : 32Група на контакти : 5Оперативен Систем : 100 метри(Макс.)Излез : 2,5 mm sync кабелот за излезВграден Далечински Систем : 2.4 G безжичен преносМодулација на Владата : MSKБатерија : 2 * AA(Не се вклучени.)Објектот Големина : 7 * 6.3 * 4cm / 2.8 * 2.5 * 1.6 воОбјектот Тежина : 65g / 2.3 озПакет Големина : 10.5 * 10.5 * 5cm / 4.1 * 4.1 * 2.0 воПакет Тежина : 162g / 5.7 озAnswer : ___________________________ Note : Батеријата не е вклучена.Пакет Листата : 1 * Приемник1 * Ц1 Кабел1 * C3 Кабел1 * Синхронизација На Кабел1 * Sync Адаптер

MC-DC2 Жичен Далечински Shutter Порака За Nikon D3100 D7100 D3200 D5100 D5200 D600

127.20 -17 % DEN 106.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба само приклучете и употреба Shutter копчето за ослободување со lock за долго изложености снимање и континуирано снимање на Половина пат притисне копчето за автофокус и експозиција на премерување Кабел должина : 88cm / 34.65"; Вкупна должина : 98cm / 38.58" Боја : Црна Користите оваа shutter ослободување за да се избегне камера вибрации и се поостри слики...

GODOX РК-N3 dslr фото Далечински Управувач Кабелот на Камерата Shutter Ослободување Кабел за Nikon D7100 D7000 D5100 D5000 D3200 D3100 D600 D90

DEN 431.52

Цена : парчеЦена : парчеЦена : парчеGODOX РКN3 dslr фото Далечински Управувач Кабелот на Камерата Shutter Ослободување Кабел за Nikon D7100 D7000 D5100 D5000 D3200 D3100 D600 D90Карактеристики На Производот : Автофокус, безжични сијалица shutter, сигнал и континуирано снимањеPatrs : shutterкопче за пуштање; shutterrealease копчето за заклучување; мозок и shutter plug деловиСе користи како : Се работи на камерата од далечина ја при правење фотографии одблизу и во други ситуации во кои најмала камерата движење ќе произведе замаглувањеИмајте на блендатаrealease притисне копчето за долго времеизложености и brust фотографијаПоврзување : Исклучување на камератаОтворете го поклопецот заштита на камерата додаток терминалВнесете го приклучокот во камерата додаток терминалВклучете ја камератаКомпатибилен Уред : За Nikon D7100 D7000 D5100 D5000 D3200 D3100 D600 D90Спецификации : Тежина : 66gДимензии : (Wx Dx H) : 29mm x 97mm x 21mmДолжина на кабелот : прибл 1mБоја : црнаМодел за поддршка : погоден за сите компатибилен Оригинални Nikon MC30Пакет содржи : 1 x RCN3 Далечински Кабелот1 x прирачник за Корисникот (Кинески и англиски јазик)1...

Оригиналниот SJCAM Бренд Далечински Управувач Види WiFi Зглоб Бенд За SJ CAM M20 SJ6 Легенда SJ7 Ѕвезда Спортски Акција Камера Додатоци

899.52 -15 % DEN 765.00

SJ smart далечински мултифункција ЗА врвка за околу Далечинскиот Управувач Види далечински управувач за вашиот SJCAM M20 SJ6 Легенда SJ7 Ѕвезда SJCAM RF врвка за околу Далечинскиот Управувач Види Главни Карактеристики : Моќ / исклучување Водоотпорна Видео / Фото Wi Fi / исклучување бурст Спецификации види големина на : 35*35*9.6 мм Пакет се вклучуваат : 1*Далечински Управувач Види1.Ние ви препорачуваме да се плати од страна на онлајн,ако ви требаат повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас...

Бесплатен превозот YouPro YP-VPR1 Видео Жичен Тајмер Shutter Ослободување Далечински Управувач LCD Дисплеј за Sony dslr фото Камера за видео камера

1920.00 -5 % DEN 1824.00

Бесплатен превозот You Pro YPVPR1 Видео Жичен Тајмер Shutter Ослободување Далечински Управувач LCD Дисплеј за Sony dslr фото Камера за видео камераDescripition : Овој жичен shutter ослободување далечински управувач е специјално дизајниран за Sony камера и видео камера...

камерата IR Безжичен Далечински Управувач за Sony NEX5 NEX7 A57 A65 A77 A33 A55 A230 A330 A380 A550 A700 A850 A900 dslr фото Бесплатен Превозот

191.52 -49 % DEN 97.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

MC-30 Shutter Кабел Порака D200 D300 D700 За Nikon Камера за видео камера снимајте

159.84 -5 % DEN 152.00

Драги Пријатели,Ви благодариме за вашиот интересно во моите производи.Ако сакате да нарачате повеќе, само да ги додадете во количката потоа исходот на последен.ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИ : Е ПРИЛАГОДЕНО : ДАМЕСТО НА ORIGN : КИНА Опис на ПроизводотИздржливи структура, мала тежина и лесен за употреба.100% Сосема нов и висок квалитет.Answer : ___________________________ NOTE : НИКОЈ следење на Број...

GODOX Флеш предизвика X1C TTL 2.4 G Безжичен Предавател + 2 x Примачот За Canon EOS 6D 60D 70D 650D 750D 7D 7DII 5DII 5DIII

DEN 6000.00

Godox X1 C TTL 2.4 G Безжичен Предавател + 2 x Примачот за Полнење За Canon EOS 6 D 60 D 70 D 600 D 650 D 700 D 750 D 7 D 7 DII 5 DII 5 DIIIШопинг Совет : Можете да испратите порака до нас,Ние може да ви даде попуст или малку подароци!!! Модел : X1 C Тип : За Canon Компатибилен со : Canon EOS камери(ETTL II autoflash); Поддршка на сите камери кои имаат PC sync штекер Изградиво Оддалечен Систем : 2.4 G безжична трансмисија, Модулација Метод : MSK Напојување : 2*АА батерии Изложеност Контрола : Прирачник за Блиц : Поддршка TTL Авто Флеш : ETTL II TTL Контрола : Висока Брзина на Синхронизација (ХСС) : Поддршка Флеш Компензацијата на Експозицијата (FEC) : Поддршка, ±3 запира 1 / 3 запре постепено Флеш Изложеност Заклучување (FEL) : Поддршка Фокус Помогне : Прирачник за отворање на Задните Странични Sync : Нема Моделирање Флеш : Поддршка, пукаше со камери длабочина на полето за преглед копчето за Безжичен Блиц : Безжична Функција : во TTL режим, Односот исклучен; во М режим, Флеш Сооднос(А Б В); Поддршка ГР (групирање флеш) Контролирани Роб Групи : во ГР групирање на чекање, 5 (A / B / C / D / E); во Сооднос групирање режим, 3(А / Б / В) Предавателот Растојание : >100 метри Канал : 32 канали Другите : Синхронизација на Задоцнување на Сет : Поддршка (010ms, утврдени во единица на 100us) Безжични Shutter Порака : Ресиверот може да се контролира камери за снимање преку 2,5 mm shutter ослободување интерфејс Зум Поставка : фокусна должина може да се прилагоди преку предавателот Дисплеј Панел : Широк LCD панел, осветлување вклучување / исклучување на Излезен Интерфејс : Предавателот : користете PC пристаништето на влез и излез; Приемник : користете 2,5 mm sync кабел за излез Firmware Надградба : Користење на Микро USB порт за да ја надградите вашата Мемориска Функција : Прилагодувања ќе се чуваат од 2 секунди по последната операција и се опорави по рестарт Предавателот Големина / Тежина : 72x75x52(mm) / 100gПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 1 x Godox X1 CT (Предавател) 2 x Godox X1 CR (Приемник) Бесплатен Подарок комплетЗабелешки : не Вклучуваат Камера & Флеш!!!

YongNuo YN-622C-TX,YN622C-TX,YN-622CTX E-TTL LCD безжична флеш контролор за безжични флеш потребен За Canon dslr фото

DEN 1920.00

## **Campatible Листа : *** Campatible камера : Canon EOS Серија dslr фото* Камери компатибилен со shutter ослободување кабел (делови) : * LS2.5 / Ц1 : 60 D, 70 D, 400 D Серија, 500 D Серија, 600 D Серија, 1000 D Серија* LS2.5 / C3 : 40 D, 50 D, 7 D, 1 D Серија, 5 D Серија## **Поддржани Функции Листа : *** LCD Екранот, и мултикопчиња за брз операција* Firmwareот, може да биде надградена преку интерфејс* Поддржува безжична shutter ослободување функција* Фокусна должина(зум) на A / B / C три групи флеш може да се прилагоди separetely* Поддршка TTL односот A : B / A : B : C* AFим помогне на зрак emitter функција (може да биде исклучен)* Режим на блиц : GR(групирање флеш) / ETTL(II) / Мулти флеш* Поддржува меша употребата на ETTL(II) Режим, прирачник флеш модел или супер sync(СП) на А / Б / Ц група флеш* Компензацијата на експозицијата или флеш излез на A / B / C три групи на блесоци може да се прилагоди одделно* Shutter Sync : 1завеса sync, 2странични sync како и високобрзина на синхронизација, највисок sync брзина е 1 / 8000s* Поддржува FEC, ФЕВРУАРИ, FEL* Поддржува моделирање флеш* Поддршка на флеш зумирање(авто, прирачник)* Супер Sync (СП) време на одложување на вредноста, за повисока xsync брзина од камерата им овозможува* Settings (подесувања) зачувуваат автоматски* На led sync сигналот може да биде текст преку PC порта* Поддржува основните флеш активирањето (max sync брзина е 1 / 250s) на стандарден hot shoe (Не канон тело)**Горенаведените функции треба да се користи со YN622 C transeiver.** Делови од funtions може да се однесува на производителот на камерата и блицот (FEL, Моделирање Флеш)## **Спецификации : *** Систем тип : Дигитални FSK 2.4 GHz безжична контролер* Растојание : 100 M* Канал : 7* Режим на блиц : GR(ETTL(II), прирачник, Супер Sync) / ETTL(II) / Мулти флеш* Sync режим : 1завеса, 2странични, ВисокиотБрзо Sync(ХСС)* Групи : 3 Groups(А / Б / В)* Макс Синхронизација на Брзина : 1 / 8000 S* Активирањето Интерфејс : ТоплоЧевли, PC порта* Shutter ослободување интерфејс : 2,5 MM Shutter ослободување интерфејс* TTL Сооднос : Поддршка* USB Firmware Надградба : Поддршка* AF Assist Зрак Emitter : Поддршка* Зум : Поддршка* Батерија : AAx2* Standby time : 120h* Димензии : 89.5 x 53 x 39mm* Тежина : 82g## **Пакет, Вклучувајќи : *** 1 x LS2.5 / Ц1* 1 x LS2.5 / C3* 1 x YN622 CTX* 1 x УпатствоYongnuo YN622 C, Безжични ETTL ХСС 1 / 8000 S Флеш Активирањето 2 Трансиверите за Canon 1100 D 1000 D 650 D 600 D 550 D 7 D 5 DII 40 D 50 D Yongnuo YN622 C RX, YN 622 C Еден Transceiver Безжична TTL Блиц Потребен за Canon 1100 D 1000 D 650 D 600 D 550 D 7 D 5 DII 40 D 50 D парчеYong Nuo YN622 NTX iTTL LCD безжична флеш контролор за безжични флеш предизвика transceiver За Nikon dslr фото парчеYongnuo YN622 N, Безжични јас TTL ITTL ХСС 1 / 8000 S Флеш Потребен за Nikon D70 / D90 D3100 D3200 D5000 D5100 D7000 D7100 парчеЦрвените Метални Планината Авто Фокус БОЛЕСТ Макро Продолжување Цевка / Ѕвони за Kenko Canon EFS Леќа T5i T4i T3i T2i 100 D 60 D 70 D 550 D 600 D 6 D 7 D парчеMeike МКCUP Авто Макро Продолжување Цевка БОЛЕСТ Обратна Адаптер За Canon Камера парчеYongnuo YN560 II за Canon, YN560 II YN560 II Флеш Speedlight / Speedlite 1 D 5 D 5 D II 5 D III 50 D + Бесплатен Превозот 1 година гаранција парчеYongnuo YN560 III Со АНТЕНСКИ603 Еден Предавател за Canon,YN560 III Ултра долга низа Wirelss флеш Speedlite RF603 Trgger парчеПрепорачуваме Производи Топла Производи

Godox Xpro-N 32 Канали 2.4 G TTL Безжична Флеш Чкрапалото 1/8000s ХСС X системот со LCD Екран Предавател За Nikon dslr фото

DEN 3792.00

Опис на производот Модел : XproN Компатибилни апарати : Nikon dslr фото Камера(ETTL II autoflash)Поддршка за камери кои имаат PC sync штекер...

Godox Ft-16s Флеш Активира Далечинскиот Безжична Моќ Контрола 1x Transmitte+3x Примачот за Godox V850 V860 V850II V860II

DEN 2639.52

Godox Ft16s Флеш Активира Далечинскиот Безжична Моќ Контрола 1x Transmitte+3x Примачот за Godox V850 V860 V850 II V860 II Флеш Ова е веројатно една од најбараните објект за Godox е земјатакршење напојува од литиум VING V850 portable флеш – FT16 S флеш активирањето...

JJC Повеќе Remote Интерфејс и IR Приемник dslr фото Камера автоматски Тајмер IR Инфрацрвениот Далечински управувач за SAMSUNG Галакси NX/NX2000/NX500/EK-GN120

DEN 1535.52

JJC Повеќе Remote Интерфејс и IR Приемник dslr фото Камера автоматски Тајмер IR Инфрацрвениот Далечински управувач за SAMSUNG Галакси NX / NX2000 / NX500 / EKGN120На JJC МТ636 МултиИзложеност Тајмер & Инфрацрвениот Далечински е далечински префрлете се вградени автотајмерот, интервал тајмер, мултидолго изложување на тајмерот, и изложувањеброј поставување карактеристики...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.