• Ново
Нови Пристигне Кромид Зеленчук Машина slicer мулти хеликоптер Остри Scallion Кујнски нож Делите Алатки Парче Прибор за јадење

Нови Пристигне Кромид Зеленчук Машина slicer мулти хеликоптер Остри Scallion Кујнски нож Делите Алатки Парче Прибор за јадење

Оценка на клиентот:
DEN 6240.00
DEN 4992.00 -20 %

Износ
Залиха


Кромид Зеленчук Машина slicer мулти хеликоптер Остри Scallion Кујнски нож Делите Алатки Парче Прибор за јадење
Опис
Кујна Кромид Зеленчук Машина Остри Scallion Машина Делите Алатка Парче Прибор За Јадење
Slicer Нож За Лупење Хеликоптер Шредер Кујна Gadget Лесно Алатка Зеленчук, Кромид Машина
Зеленчук, Кромид Машина Slicer Нож За Лупење Хеликоптер Шредер Кујна Лесно Алатка Gadget
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Совршен за сечење зелен кромид, пролет кромид, зеленчук и др.
Направени од издржлив материјал, подобро да се чисти и суви тоа значи дека добар за одржување.
Бидете внимателни да ги користите, да ги преземе пластична рачка за да се намали храна.
Лесен за користење, може да се намали поинаква форма која ви се допаѓа.
Одговара за Кујна, ресторан, хотел.
Материјал : steinless челик
Големина на : 16*2.8*1.5 cm
Боја : Бела (покажа како pictutes)
Лесно може да се намали на кромид во парчиња
Пакет Се Вклучени :
1 x кромид машина
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Број На Модел На:
Остри Scallion
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
сертификација:
CE / ЕУ
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Име:
Остри Scallion

Производи во категоријата

SHENHONG Нерѓосувачки Челик Ананас нож за лупење за Кујнски Прибор Ананас Slicers Овошје Нож Машина Кујнски Алатки и Готвење

431.52 -45 % DEN 237.00

SHENHONG Нерѓосувачки Челик Ананас нож за лупење за Кујнски Прибор Ананас Slicers Овошје Нож Машина Кујнски Алатки и ГотвењеСпецификацијаМатеријал : не ' Рѓосувачки челик + ABSБоја : ЖолтаПакет содржи : 1 * Кромид носителот1.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO / FPO)2.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.3.Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www.17track.net / index_en.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот...

Зелен Кромид Машина Зелената Пролет Кромид Slicer Уред Зеленчук Шредер Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвење Алатка

71.52 -29 % DEN 51.00

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За нарачки Без Следење на Информации во Вашата Земја...

1pc 3 string Ротирате Компир Slicer Нерѓосувачки Челик +Пластика Извртени Компир Парче Машина Спирала DIY Прирачник Креативните

35.04 -0 % DEN 35.00

1pc 3 string Ротирате Компир Slicer Нерѓосувачки Челик +Пластика Извртени Компир Парче Машина Спирала DIY Прирачник КреативнитеГолемина : 23 CMPacakage : 1pcs

Мултифункционален mince зеленчук Dicer Slicer Овошје Машина ABS Grater Нерѓосувачки Челик нож за лупење Прилагодливи Grater кујна додатоц

596.16 -36 % DEN 382.00

Големина на : Носител : 27.5 * 10.8 cm Сечилото : 10.7 * 4.5 cmТежина : 290gМатеријал : ABS & Нерѓосувачки челикПакет Се Вклучени : 1 Превозникот + 4 Сечилото

Прирачник Црвено Нерѓосувачки Челик Извртени Компир Apple Slicer Спирала Француски Фрај Машина (00202)

431.52 -45 % DEN 237.00

1 Pc Висок Квалитет Најдобар Избор Производи Избрани Прирачник Црвено Нерѓосувачки Челик Извртени Компир Apple Slicer Спирала француски Фрај Машина· Материјал : не ' Рѓосувачки челик· Боја : Црвена· Тежина : 450g / Ib 0.99· Јачина : 24*11*15cm / 9.45'*4.33'*5.90'· Пакет се вклучени : 1 * извртени компир slicer; Неколку бамбус стапчињаКако да го користите : 1,Фиксна шасија, шасија adsorbed на површината на масата, според насоката на стрелката за да може да се adsorbed шасија2,Повлечете ја отворите завртка, една рака држете ја на вљубените картичка затворач, друга страна да се повлече назад3,Инсталирајте го компири, да лупам компири инсталиран на бамбус стап4,Започнете со отсекување, ротирање на рачка полека притисни компири5,Ќе биде лупено компири излупете компири кула е завршена

1pc Нерѓосувачки Челик Лубеницата Slicer Зеленчук Машина Диња Серверот Corer Лажичка Нож Кујнски Прибор Парчиња Овошје DividerTools

134.40 -15 % DEN 114.00

1pc Нерѓосувачки Челик Лубеницата Slicer Зеленчук Машина Диња Серверот Corer Лажичка Нож Кујнски Прибор Парчиња Овошје Divider Tools Карактеристики на Оваа двевоедно utensil ги комбинира функционалноста на нож со handiness на клешти за лесно да им служи на парчиња лубеница...

RCIDO ST-200 ' рѓосувачки челик Замрзнато месо slicer,се справи со месо машина за сечење,Зеленчук сечење машина,рент а кар попуст ролни машина

DEN 3120.00

ST200 нерѓосувачки челик прирачник Замрзнато месо slicer,се справи со месомашина за сечење, Зеленчук сечење машина,рент а кар попуст ролни машинаFeasures : 1...

Еко-пријателски Мултифункционален Висок Квалитет Голема Големина Кујна Apple Slicer Corer Оптоварување Машина Круша Овошје Divider Алатка Удобност Рачка

156.96 -37 % DEN 99.00

Екопријателски Мултифункционален Висок Квалитет Голема Големина Кујна Apple Slicer Corer Оптоварување Машина Круша Овошје Divider Алатка Удобност РачкаМатеријал : не ' рѓосувачки stell+ppГолемина : 16.7x14cmПакување : opp вреќаТежина : 65gФункција : Овошје сепаратор

1 BUC Домати Носителот Slicer Водич Компир/Кромид Овошје Зеленчук Машина Алатки во Кујната Готвење Gadgets, Додатоци Година Нови Пристигнување

236.64 -20 % DEN 189.00

1 BUC Домати Носителот Slicer Водич Компир / Кромид Овошје Зеленчук Машина Алатки во Кујната Готвење Gadgets, Додатоци 2016 Година Нови Пристигнување #368ИзвестувањеГолемина : 8*6.5*11cmЗа плаќање1.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам.Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка...

Овошје И Зеленчук Круг Парчиња Лимон Домати Slicer Кујната Готвење Уред Креативни Кујнски Алатки -15

102.24 -15 % DEN 87.00

Овошје И Зеленчук Круг Парчиња Лимон Домати Slicer Кујната Готвење Уред Креативни Кујнски АлаткиКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Може да ви помогне лесно да се намали на овошје и зеленчук во парчиња.Лесно да се работи, безбеден и сигурен.Мора да имаат и потреба во кујната.Предмет тип : домати slicerМатеријал : ПластикаПогоден за : домати, лимон, компир и дрГолемина : 18.5*8cmПакет1 x Домати slicerНие ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

Креативни Кујна Материјали Спирала Зеленчук Slicer Gadgets, Морков И Краставица Машина

118.08 -28 % DEN 85.00

100% сосема нов и висок квалитет на Лесен и удобен за употреба и чисти Одлично за garnishes, позлата и декорирање служат јадења совршен за да се создаде зеленчук stirfries или тестенини јадења...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.