• Ново
BOSI Квалитет Нови 60PC/PDA/Мобилен Телефон на Поправка Шрафцигер Битови за Полнење

BOSI Квалитет Нови 60PC/PDA/Мобилен Телефон на Поправка Шрафцигер Битови за Полнење

Оценка на клиентот:
DEN 1041.60

Износ
Залиха


BOSI Нови 60 PC Поправка Алатка за Полнење Screwdrivers За PC/ PDA/ Мобилен Телефон на Поправка Алатки
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето Ние брод на земји избрани. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-25 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Карактеристики

Завртка Тип На Глава:
Триаголник,Три-Крило,Torx,Дупчиња,Плоштад Приклучок,Хексадецимален,Филипс,5-Точка
Навој На Главата Големина:
разни
Големина:
various
Пакет:
50-79Pcs
Материјал:
Легиран челик
Со Рачка Или Не:
Yes
Број На Модел На:
BS468060
Карактеристики:
Мултифункционален,Не се лизга,Dismountable
Магнетно:
Yes
Бренд Име:
SIJIBOSI
is_customized:
Yes
Тип:
Шрафцигер Сет
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Iphone 5 5S Поправка Алатки Јапонија НОСОРОГ IPG5 0.8 mm Torx (5 Ѕвезди) Златна Шрафцигер За Отварање на Поклопецот на Мобилен

DEN 216.00

Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.НОСОРОГ е познат бренд во Јапонија...

105 Степен Десен Агол Вежба Продолжување Месо Тело Брзи Промени Возачот Дупчење Шрафцигер Магнетни 1/4 Хексадецимален Штекер Блиску Агол Алатката

258.72 -14 % DEN 223.00

105 Степен Десен Агол Вежба Продолжување Месо Тело Брзи Промени Возачот Дупчење Шрафцигер Магнетни 1 / 4" Хексадецимален Штекер Блиску Агол АлаткатаКарактеристики : Бренд нови и трајни производи за секојдневна употреба.Брзо и лесно шрафцигер малку промена.Добар солиден изградба на разумна цена.Важат за сите електрични вежба и грло клуч, со што се овозможува да се прошири до каде вежба не може да се стигне до.Вграденво силен магнет за добро држење на моќта, ги прифаќа сите 1 / 4" стандард хексагонални месо тело битови.Спецификации : Материјал : Хром vanadium легиран челикМесо тело : Хексагонални рачкаХексагонални Се Справи Со Дијаметар : Прибл...

NFLC-100mm Должина 1/4 инчи Хексадецимален месо тело на Т9 начинот на Магнетни Torx Безбедност Шрафцигер Битови

DEN 159.36

Име На Производ : Torx Безбедност Шрафцигер БитовиСовет Големина : T9Месо тело Големина(Приближно) : 6.35 mm / 1 / 4 инчиВкупна Должина(Приближно) : 100mm / 4 инченБоја : SilveДизајниран за употреба во ракавозење апликации или со сила алатки кога се користи со Вметнување Малку Држачот.Магнетни така што Torx T9 Шрафцигер Битови се едноставен и лесен за употреба.Материјал : МеталВкупната Тежина : 15gПакет Содржина : 1 x Torx Безбедност Шрафцигер БитовиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1 Сет 12 Парчиња Магнетни Torx Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 50mm Долго

DEN 648.00

1 Set на 12 Парчиња Магнетни Torx Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Вкупна Должина : 50mm12 Компјутери Шрафцигер Малку Детали Големина(Lenght * Раководител ) како што следи : 50mm*T5 50mm*T6 50mm*T7 50mm*T8 50mm*T9 50mm*T10 50mm*T15 50mm*T20 50mm*T25 50mm*T27 50mm*T30 50mm*T40

20 Парчиња 4mm Главата Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 25мм Долго (x 25мм SL4)

DEN 522.72

20 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликРаководител : 4mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Вкупна Должина : 25mm

6150 CRV Црна 3.0 x 143mm 1.2 Pentalobe Pentacle Pentagram Pentaloha Шрафцигер Screwdrivers за Воздух Поправка 100pcs/многу

DEN 3154.56

6150# CRV Црна 3.0 x 143mm 1.2 Pentalobe Pentacle Pentagram Pentaloha Шрафцигер Screwdrivers за Apple Компјутер ПоправкаTotal Length : 143mmШрафцигер Бар Должина : 50mmШрафцигер Бар Материјал : 6150# CRVШрафцигер Бар Надворешен Дијаметар : 3.0 mmШрафцигер се Справи со Должина : 93mmШрафцигер се Справи со Надворешен Дијаметар : 6.8 mmРачка Материјал : ABSДобредојдовте на ОЕМ!!!Ние, исто така, нуди и други видови шрафцигер битови, како што се : 1.5+ / 1.5 / 1.2+ / 1.5 / 0.8 Pentalobe / 1.2 Pentalobe / T4 / T5 / T6 / T8 / Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се разбере MOQ.Ви благодарам многу!!!

6PCS Шрафцигер Поставите Филипс Шрафцигер Мини Електронска Алатка

85.92 -19 % DEN 70.00

започнетекрајотКомплетот вклучува : Филипс Глава : #00 Часот #000Отворот за Главата : 1.2 mm, 1.4 mm, 1.6 mm, 2.0 mmШопинг Водич : Додади во кошничкаПлаќањеИспоракаЗнак за пратката5 Ѕвезди повратни информацииПлаќање : 1...

Универзална Метал Флексибилни Вратило, Полнач Вежба Електрични Шрафцигер Главата Црево Врска Вратило Моќ Алатка Додатоци

DEN 191.04

Карактеристики : 100% нов и висок квалитет на Употреба : Ова мека окно може да се користи за обичните чак рака вежба, исто така, може да се користи за производство на електрична шрафцигер шрафцигер (тела 1 / 4) употреба...

Нова 31 In1 Мултифункционален Шрафцигер Поставите Multitool За Полнење Torx Завртка Возачот Комплет За Поправка На Алатки За Iphone, Лаптоп, Таблет Види

122.88 -13 % DEN 107.00

Функција : 31 во 1 дизајн, направен од Висока Цврстина Материјали, идеални за многу прецизност поправка, како што се часовници, очила, мобилни телефони, таблети и сл...

Трговија на големо BOSI VDE Изолација филипс шрафцигер PH0x3x60mm 1000v

DEN 47.52

VDE Изолација Филипс Шрафцигер1 100 % Задоволството ЗагарантиранаАко не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.2...

3pcs/set Поправка Алатка Со Хром Vanadium Челик Комплет Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx T8 T9 T10 Шрафцигер За Телефонот Поправка

245.76 -10 % DEN 221.00

3pcs / set Поправка Алатка Со Хром Vanadium Челик Комплет Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx T8 T9 T10 Шрафцигер За Телефонот Поправка Карактеристики : 3pcs / set прецизност Магнетни прирачник алатка во собата...

PENGGONG 7Pcs Torx Шрафцигер Сет Со Магнетни S2 Torx Socket Set Multitool Битови Со Алатка Торба

1679.52 -40 % DEN 1008.00

Карактеристики : Арбор увезени s2, површината црвенило, раководител темно, со магнетни се справи со Ергономски облик дизајн принцип, употребата на пазарот на енергија, не е лесно да се замор Употреба на ПП се справи со пластични калапи HRC 5961

4mm Хексадецимален Вози Вежба Малку Универзална Продолжување Род Тешко/Flex Bendable Продолжен Продолжување Магнетни Вратило Шрафцигер Малку Носителот

55.20 -13 % DEN 48.00

4mm Хексадецимален Вози Вежба Малку Универзална Продолжување Род Тешко / Flex Bendable Продолжен Продолжување Магнетни Вратило Шрафцигер Малку Носителот

9 во 1 Отварање на Алатки за Полнење Pry Поправка Алатка со Pentalobe Ѕвезда Шрафцигер ЗА Apple iPhone 4 5 6 G s плус 2000set/многу

DEN 30429.60

ПОПРАВКА PRY КОМПЛЕТ ОТВОРАЊЕ АЛАТКИ ЗА IPHONEСпецификација на производот : 100% нов Шрафцигер алатки сет за отворање на дигитални уреди На идеален DIY алатка за поправка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.