• Ново
Chanseon Висок Квалитет 1pcs 2 Боја Мини Шрафцигер Magnetizer Demagnetizer Поправи Поправка DIY Рака Алатка, Завртка Возачот Магнетни Алатки

Chanseon Висок Квалитет 1pcs 2 Боја Мини Шрафцигер Magnetizer Demagnetizer Поправи Поправка DIY Рака Алатка, Завртка Возачот Магнетни Алатки

Оценка на клиентот:
DEN 144.00
DEN 72.00 -50 %

Износ
Залиха


Chanseon Висок Квалитет Мини Шрафцигер Magnetizer Demagnetizer Поправи Поправка DIY Рака Алатка, Завртка Возачот Магнетни Алатки Карактеристики : Мали димензии, магнетни силна шрафцигер / електрични шрафцигер порцелански капи во цената magnetizing шрафцигер или совети само за ништо друго, Тоа исто така може да се користи за да се demagnetize алати или делови you don't сакате magnetized Без батерии или електрични е потребно, лесно да се користи Додека чудно правејќи ги собереш на навртки, само inser на шрафцигер на" + " се одржа endto даде magnetized дека навртки може да биде лесно да ги собереш. Додека repairin на електрични апарати и електронска компонента & partssiply на screwdrive совет во " - " означен крајот да се даде demgnetized веднаш Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Димензија : 2.9*4.0*1.9 cm Боја : Сива/Жолта Тежина : 20g Пакет вклучуваат : (Chanseon Боја) 1pcs Magnetizer За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Карактеристики

боја:
Сива, Жолта
Магнетно:
Yes
Пакет:
Под 5Pcs
Број На Модел На:
001
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Големина:
2.9*4.0*1.9cm
Бренд Име:
Chanseon
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални
Материјал:
Легиран челик
Тип:
Magnetizer
Завртка Тип На Глава:
Magnetizer

Производи во категоријата

9 во 1 Отварање на Алатки за Полнење Pry Поправка Алатка со Pentalobe Ѕвезда Шрафцигер ЗА Apple iPhone 4 5 6 G s плус 2000set/многу

DEN 30429.60

ПОПРАВКА PRY КОМПЛЕТ ОТВОРАЊЕ АЛАТКИ ЗА IPHONEСпецификација на производот : 100% нов Шрафцигер алатки сет за отворање на дигитални уреди На идеален DIY алатка за поправка...

9 во 1 Отварање на Алатки за Полнење Pry Поправка Алатка со Pentalobe Ѕвезда Шрафцигер ЗА Apple iPhone 4 4G 4S 5G 6G 300set /многу

DEN 6021.12

ПОПРАВКА PRY КОМПЛЕТ ОТВОРАЊЕ АЛАТКИ ЗА IPHONE 4 GВнимание : ако сакате налепници за 4 G 3 G 5 G / 5 S 6 G 6 Plве молиме забелешка во ред, ви благодарам Спецификација на Производот : 100% нов Шрафцигер алатки сет за отворање на дигитални уреди На идеален DIY алатка за поправка...

Hakkin 8pcs 75mm Магнетни Долго Хексадецимален Крстот Главата Шрафцигер Делови Електрични Шрафцигер Сет

489.12 -40 % DEN 293.00

ОписиОние кои Долго Крстот Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е најчесто се користиматеријал во хардвер со висока цврстина.Магнетни делови може да биде цврсто фиксирани на screwdrivers.8 големини сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања.СпецификацииБренд : ЈАПОНИЈА ФОКИМатеријали : S2 легиран челикТип на глава : крстот / за филипсТип на месо тело : 6.35 mm / 1 / 4 инчи хексадецималенНето тежина : (прибл.) 100g FeaturesОние делови погодни за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму.БелешкиPH0 е погоден за мали апарати и прецизност apparatuses;PH1 е погоден за големи и мали апарати;PH2 е погоден за домаќинство завртки и големи апарати.Не се сврти на завртки со неспоредлив големина, во случај да добиете и двете завртки и малку оштетени.Ве молиме оставете малку прирачник за мерење на грешки.Пакет се вклучени 1 x 75мм*Φ3.0*PH0 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*Φ3.0*PH1 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*Φ4.0*PH1 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*Φ4.5*PH1 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*Φ4.0*PH2 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*Φ4.5*PH2 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*Φ5.0*PH2 Крстот Шрафцигер малку 1 x 75мм*Φ6.0*PH2 Крстот Шрафцигер малку

Нова 31 In1 Мултифункционален Шрафцигер Поставите Multitool За Полнење Torx Завртка Возачот Комплет За Поправка На Алатки За Iphone, Лаптоп, Таблет Види

122.88 -13 % DEN 107.00

Функција : 31 во 1 дизајн, направен од Висока Цврстина Материјали, идеални за многу прецизност поправка, како што се часовници, очила, мобилни телефони, таблети и сл...

Универзална Метал Флексибилни Вратило, Полнач Вежба Електрични Шрафцигер Главата Црево Врска Вратило Моќ Алатка Додатоци

DEN 191.04

Карактеристики : 100% нов и висок квалитет на Употреба : Ова мека окно може да се користи за обичните чак рака вежба, исто така, може да се користи за производство на електрична шрафцигер шрафцигер (тела 1 / 4) употреба...

ПЕГАСИ 90 степени 8мм Прилагодливи Хексадецимален Агол Возачот Шрафцигер Продолжување Штекер Носителот Адаптер 0.8-10мм Keyless Чак Вежба Алатка

1569.60 -36 % DEN 1005.00

ПЕГАСИ 90 степени 8мм Прилагодливи Хексадецимален Агол Возачот Шрафцигер Продолжување Штекер Носителот Адаптер 0.810мм Keyless Чак Вежба АлаткаКарактеристики : 90 Степени Десен Агол Keyless Чак Вежба АдаптерДесен Агол Од 90 Степен Вежба Прилог Малку Возачот90 Степени Аглеста Возачот За Моќ Вежби90 Степени Малку ВозачотПрав Агол Адаптер 90 Степени Прилог Моќ Вежба Дома Поправка100% квалитет и Сосема нов.Издржливи,Трајни и лесен за користењеНапојување напон : AC напон 220 VМаксимална стегање капацитет : 10мм.Вежба тип : влијание вежба.Чак тип : Брз чак.брзина регулатива : stepless .позитивни и негативни ротација : YES.Спецификација : Може да издржи влијанието ударна моќ.90 степени пак да се стиска.големина : 15.5x9x4cm,Само заклучување опашот на чак.Стабилен и сигурен.на текст терминал големина : 8mm хексадецимален месо тело.idear за Професионалци и ентузијасти DIY совршен појавување.Пакет Се Вклучени : 1 x Angle Возачот Шрафцигер

32 in1 Torx Прецизност Шрафцигер Сет За Мобилен Телефон, Лаптоп КОМПЈУТЕР Поправка Алатка за Полнење -Y103

263.52 -5 % DEN 251.00

Опис : Материјал : ПП & TPR & CRV челик Боја : како што е прикажано на сл Овој сет на алатки кои се дизајнирани за поправка повеќето мобилни телефони (вклучуваат i Phone), хард дискови и други електронски производ...

HHTL-1/4-инчен месо тело T20 Магнетни Torx Безбедност Шрафцигер Малку Долго 150mm

DEN 138.72

Висок вртежен момент, ниска камout Особено добро со вртежен моментпоставување на алатки.Одлична за вашиот поправка работи.Тие се користат за да го отворите или затворите капакот на вашиот мобилен телефон, лаптоп компјутери е така заедно со шрафцигер зафат(не се вклучени).Име На Производ : Torx Безбедност Шрафцигер БитовиМатеријал : S2Глава Тип : T20Боја : Сребро СиваСе Вози Тип : TorxКарактеристики : МагнетниХексадецимален месо тело Ширина : 1 / 4inchВкупна Должина : 150mm / 6inchТежина : 25gПакет Содржина : 1pcs x Torx Безбедност Шрафцигер БитовиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Трговија на големо BOSI VDE Изолација филипс шрафцигер PH0x3x60mm 1000v

DEN 47.52

VDE Изолација Филипс Шрафцигер1 100 % Задоволството ЗагарантиранаАко не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.2...

12Pcs 25мм 1/4 Хексадецимален месо тело Магнетни T20 Torx Безбедност Шрафцигер Битови Со Дупка H02

DEN 101.76

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : S2 Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Име на Производ : Torx Безбедност Шрафцигер Малку Совет Големина : T20 Хексадецимален месо тело Големина : 6.3 mm / 1 / 4" Малку Должина : 10мм / 0.4" вкупна Должина : 25мм / 1" Количина : 12pcs / set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

10Pcs 1/4 T25 Хексадецимален Torx Шрафцигер Битови Алатки Поставени Комплет 25ММ Screwdrivers Постави Алатка

DEN 162.72

Спецификација : Име На Производ : Torx Шрафцигер МалкуМатеријал : Легиран челикСовет Тип : T25Хексадецимален месо тело Кол : 6.35 mm / 1 / 4"Вкупна Должина : 25mmКарактеристики : Користење на напредни легиран челик, целокупната индукција стврднување, не е лесно да се носат.Корисно е да се работи електронски уред, совршен за електричар, механичар и поправка работа.Пакет Се Вклучени : 10x Torx Шрафцигер МалкуНие сме фабрика! Ова е 100% реална слика! Снабдување стабилност на, ве Молиме слободно да се купи!НАШАТА ФАБРИКА НАШАТА ФАБРИКА ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање...

NFLC-T10 3мм Магнетни Совет Пластични Зафат Torx Безбедност Шрафцигер Јасна Црвена

DEN 74.88

Име На Производ : Torx Безбедност Шрафцигер; Диск Тип : Torx БезбедностГлавен Материјал : CRV, Пластика; Главна Боја : Јасно Црвено, Црно, Сребрен ТонГлава Тип : T10; Карактеристики : Магнетни; Тежина : 44gВкупната Големина : Должина : 175mm / 6.9"; Совет Големина : 3мм / 0.12"Вратило Големина : 100 x 5mm / 4" x 0.2"(L*D); Справи се со Големина : 77 x 20mm / 3" x 0.8"(L*D)Пакет Содржина : 1 x Torx Безбедност ШрафцигерTorx Безбедност Шрафцигер, 3мм T10 Магнетни Совет, Висок вртежен момент, ниска камout.Особено добро со вртежен моментпоставување на алатки.Nonslip пластична рачка, удобно да зафат.Одлична за вашиот поправка работи.Тие се користат за да го отворите или затворите капакот на вашиот мобилен телефон, лаптоп компјутери е така натаму.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.Име На Производ : Torx Безбедност Шрафцигер; Диск Тип : Torx БезбедностГлавен Материјал : CRV, Пластика; Главна Боја : Јасно Црвено, Црно, Сребрен ТонГлава Тип : T10; Карактеристики : Магнетни; Тежина : 44gВкупната Големина : Должина : 175mm / 6.9"; Совет Големина : 3мм / 0.12"Вратило Големина : 100 x 5mm / 4" x 0.2"(L*D); Справи се со Големина : 77 x 20mm / 3" x 0.8"(L*D)

20 Парчиња 6mm Главата Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 25мм Долго (x 25мм SL6)

DEN 522.72

20 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликРаководител : 6mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Вкупна Должина : 25mm

20 Парчиња 5mm Главата Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 25мм Долго (x 25мм SL5)

DEN 522.72

20 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликРаководител : 5mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Вкупна Должина : 25mm

20 Парчиња 4mm Главата Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 25мм Долго (x 25мм SL4)

DEN 522.72

20 Парчиња Магнетни Дупчиња Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликРаководител : 4mmХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Вкупна Должина : 25mm

PENGGONG 7Pcs Torx Шрафцигер Сет Со Магнетни S2 Torx Socket Set Multitool Битови Со Алатка Торба

1679.52 -40 % DEN 1008.00

Карактеристики : Арбор увезени s2, површината црвенило, раководител темно, со магнетни се справи со Ергономски облик дизајн принцип, употребата на пазарот на енергија, не е лесно да се замор Употреба на ПП се справи со пластични калапи HRC 5961

1 Сет 12 Парчиња Магнетни Torx Шрафцигер Малку S2 Челик 1/4 Хексадецимален месо тело 50mm Долго

DEN 648.00

1 Set на 12 Парчиња Магнетни Torx Шрафцигер Малку.Материјал : S2 ЧеликХексадецимален месо тело Големина : 1 / 4" (6.35 mm)Вкупна Должина : 50mm12 Компјутери Шрафцигер Малку Детали Големина(Lenght * Раководител ) како што следи : 50mm*T5 50mm*T6 50mm*T7 50mm*T8 50mm*T9 50mm*T10 50mm*T15 50mm*T20 50mm*T25 50mm*T27 50mm*T30 50mm*T40

6*125mm 2 парчиња/Многу Долго и Цврстина Шрафцигер Алатки Филипс & Sloted Професионални Алатки Индустриски

DEN 66.24

Висок Квалитет Мини Шрафцигер Алатки Филипс & Sloted Професионални Индустриски Алатки Сите ВидВнимание : Пакетот вклучува 2 парчиња / Многу.

Прилагодливи 1/4 Хексадецимален месо тело Агол Возачот Шрафцигер 105 Степен Малку прав Агол Продолжување Завртка Возачот Рака Алатки Адаптер DAJ018

333.12 -25 % DEN 250.00

Прилагодливи 14 Хексадецимален месо тело Агол Возачот Шрафцигер 105 Степен Малку прав Агол Продолжување Завртка Возачот Рака Алатки Адаптер DAJ018 Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов...

3pcs/set Поправка Алатка Со Хром Vanadium Челик Комплет Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx T8 T9 T10 Шрафцигер За Телефонот Поправка

245.76 -10 % DEN 221.00

3pcs / set Поправка Алатка Со Хром Vanadium Челик Комплет Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx T8 T9 T10 Шрафцигер За Телефонот Поправка Карактеристики : 3pcs / set прецизност Магнетни прирачник алатка во собата...

10Pcs 1/4 PZ3 Хексадецимален Pozi Шрафцигер Битови Алатки Поставени Комплет 25MM

DEN 162.72

Спецификација : Име На Производ : Pozi Шрафцигер МалкуМатеријал : Легиран челикСовет Тип : PZ3Хексадецимален месо тело Кол : 6.35 mm / 1 / 4"Вкупна Должина : 25mmКарактеристики : Користење на напредни легиран челик, целокупната индукција стврднување, не е лесно да се носат.Корисно е да се работи електронски уред, совршен за електричар, механичар и поправка работа.Пакет Се Вклучени : 10x Pozi Шрафцигер МалкуНие сме фабрика! Ова е 100% реална слика! Снабдување стабилност на, ве Молиме слободно да се купи!НАШАТА ФАБРИКА НАШАТА ФАБРИКА ПЛАЌАЊЕ Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање...

Iphone 5 5S Поправка Алатки Јапонија НОСОРОГ IPG5 0.8 mm Torx (5 Ѕвезди) Златна Шрафцигер За Отварање на Поклопецот на Мобилен

DEN 216.00

Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.НОСОРОГ е познат бренд во Јапонија...

6150 CRV Црна 3.0 x 143mm 1.2 Pentalobe Pentacle Pentagram Pentaloha Шрафцигер Screwdrivers за Воздух Поправка 100pcs/многу

DEN 3154.56

6150# CRV Црна 3.0 x 143mm 1.2 Pentalobe Pentacle Pentagram Pentaloha Шрафцигер Screwdrivers за Apple Компјутер ПоправкаTotal Length : 143mmШрафцигер Бар Должина : 50mmШрафцигер Бар Материјал : 6150# CRVШрафцигер Бар Надворешен Дијаметар : 3.0 mmШрафцигер се Справи со Должина : 93mmШрафцигер се Справи со Надворешен Дијаметар : 6.8 mmРачка Материјал : ABSДобредојдовте на ОЕМ!!!Ние, исто така, нуди и други видови шрафцигер битови, како што се : 1.5+ / 1.5 / 1.2+ / 1.5 / 0.8 Pentalobe / 1.2 Pentalobe / T4 / T5 / T6 / T8 / Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се разбере MOQ.Ви благодарам многу!!!

NFLC-100mm Должина 1/4 инчи Хексадецимален месо тело на Т9 начинот на Магнетни Torx Безбедност Шрафцигер Битови

DEN 159.36

Име На Производ : Torx Безбедност Шрафцигер БитовиСовет Големина : T9Месо тело Големина(Приближно) : 6.35 mm / 1 / 4 инчиВкупна Должина(Приближно) : 100mm / 4 инченБоја : SilveДизајниран за употреба во ракавозење апликации или со сила алатки кога се користи со Вметнување Малку Држачот.Магнетни така што Torx T9 Шрафцигер Битови се едноставен и лесен за употреба.Материјал : МеталВкупната Тежина : 15gПакет Содржина : 1 x Torx Безбедност Шрафцигер БитовиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.