• Ново
2018 47 Нова Двојна Страни 3M Рефлексивни Laces Прозрачна 3M Shoelaces Рамен Патики Shoelaces Стрингови

2018 47 Нова Двојна Страни 3M Рефлексивни Laces Прозрачна 3M Shoelaces Рамен Патики Shoelaces Стрингови

Оценка на клиентот:
DEN 287.52
DEN 230.00 -20 %

Износ
Залиха


2017 47" Нова Двојна Страни 3 M Рефлексивни Laces Прозрачна 3 M Shoelaces Рамен Патики Shoelaces Стрингови
120/150 CM*0.8 CM;
Поддршка Мешани Бои;
8 Видови на бои на Располагање!!
ВниманиеКина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот!!!
[Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете бои што сакате,или ние ќе брод по случаен избор]
Сликите Се Прикаже :
Пакет Се Вклучени :
1*Парови на Рамен Рефлексивни Чевли Laces.
1-начин на Плаќање :
Ние прифаќаме начинот на плаќање на alipay - ЗАЧУВАМ ,и Pay Pal ;
2-Превозот Белешки :
1.Освен нашите превозот опции,ако треба други посебни превозот превозници,pls контактирајте со нас пред да нарачате;
2.Ве молиме оставете ги на правото превозот адреса,и ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме,особено Купувачи од Русија,или пакети не може да се испраќаат од време;
3-Вратете се на Политиката и Гаранција :
Ние може да ги прифати врати по добивањето на пакети во 30 дена, ако има било какви проблеми со предмети.Тогаш можеме да понудиме наплата или замена по добивањето на враќање.
Answer : ___________________________ Note :
Ако враќањето е потребно,како прво,ве молиме контактирајте со нас со Trademanager интернет или е-пошта (Најдобар Начин) ,ние ќе ви даде најдоброто решение.
4-Трансакција Повратни информации :
1.Ако сте незадоволни со трансакцијата ве молиме не се брзи за да се остави негативно или неутрално повратни информации.Ние секогаш работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и секогаш остави позитивни повратните информации за сите корисници.
2.Ако не сте задоволни со производот,ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 Ѕвезди Повратни информации.

Карактеристики

Должина:
120cm, 150cm
Тип На Објект:
Shoelaces
Број На Модел На:
SL036FRM
Бренд Име:
HiCooLace
Функција:
Може да се рефлексивни
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Полиестер
Бои:
8 Бои за Опции
Должина:
47-59/120-150CM
Ширина:
0.8CM
Материјал:
30% 3M Материјал +70% Полиестер Материјал
Одговара на обемот:
Може да биде за 6 претходно биле вклучени Патики
Методи за плаќање:
PayPal, Зачувам...итн
превозот метод:
Кина Пост Воздух Mail-Бесплатен Превозот
Пакет:
1 Пар/Бела Вреќа
Тежина:
20G/Pair
Објектот Функција:
Рефлексивни под силна светлина

Производи во категоријата

Креативни Унисекс Атлетик Работи Не Се Врзуваат Со Силиконска Гума За Џвакање Стрелка Форма Shoelaces

58.08 -28 % DEN 42.00

1.30 / торба 0.67 / торбаСпецификации : Многу трајни производи за вашето секојдневно носење.Посебна шема, убава и модата.Тоа е многу погодно да се исчисти тоа, многу лесно.Силиконски материјал, флексибилни, не е лесно да се скрши.Стрелка форма е тесно поврзано со дизајнот, можат да го издржат поголема тензија.Точка Име : ShoelaceМатеријал : СиликонКоличина : 12 Компјутери / 1 СетКарактеристики : Стрелките Форма, Издржливи, СтилскиГолемина : 5.5 cm / 1.97" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : 1 Сет на Shoelaces

Weiou Луксузен Стан Вистински Кожени Чевли Laces Со Блек Метал Совети Овча Кожа Laces За Чизми 72inch Црна Кожа Чипка

369.60 -8 % DEN 340.00

Weiou Луксузен Стан Вистински Кожени Чевли Laces Со Блек Метал Совети Овча Кожа Laces За Чизми 72inch Црна Кожа Чипка Големина : 152*0.7 cm, 156*0.7 cm, 185*0.7 cm, Акции Бои : Црна Бои+ Блек метал совети...

2 ПАРА Шкотска и Англија стил Houndstooth Рамни чевли чипка 6 бои на платно shoeslstrings

128.64 -39 % DEN 78.00

Детали : ГОЛЕМИНА НА : 1*100 CMMATERAIL : ПОЛИЕСТЕРТЕЖИНА : 10 G / ПАРAPCKAGE ВКЛУЧУВААТ : 2 ПАРАБОИ : 6 БОИИзвестување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

SENTCHARM Патики Унисекс Водоотпорен Восок Рамен Shoelaces 0.9 cm Ширина Shoestrings За Спортски Чевли

DEN 172.80

SENTCHARM Патики Унисекс Водоотпорен Восок Рамен Shoelaces 0.9 cm Ширина Shoestrings За Спортски ЧевлиПОВРАТНИ информации1.Ако добиете и како нашите предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек...

SENTCHARM 12Pcs/пакет Унисекс Силикони Shoelaces Без Вратоврска Комунални Еластична Shoestrings За Сите Патики Платно Чевли

DEN 72.00

SENTCHARM 12 Pcs / пакет Унисекс Силикони Shoelaces Без Вратоврска Комунални Еластична Shoestrings За Сите Патики Платно ЧевлиМатеријал : СиликонШирина : apprpx 0.8 mmБоја : како на сликатаПакување:12pcs / пакетПОВРАТНИ информации1.Ако добиете и како нашите предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек...

JUP 1 Пар 120cm Жените Девојка е трговија на Големо Мода Свила Лента Рамен Shoelaces Сите Патики Спортски Чевли Фантастична Shoelace Laces

239.04 -5 % DEN 227.00

Здраво ! Сопственикот препорачува да се купи со кредитна картичка, кредитна картичка на нарачките приоритет за достава,Здраво! Сопственик е уметник, Нерешено чевли се сопственик Лично надзор и цртање, Па ве Молиме да се увери Сликарство Ефект и 100% гарантира квалитет, и да се индивидуализира ќе бидете во можност да се најде задоволително чевли.Клиенти купување shoelaces ве Молиме имајте во предвид дека : Ако не можете да добиете должина И боја сакате, ве молиме контактирајте ме може да се прилагодите на должина И боја сакате! Ви благодариме!!!Руски Клиенти се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса, Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа, вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети.Здраво! Сопственик е уметник, Нерешено чевли се сопственик Лично надзор и цртање, Па ве Молиме да се увери Сликарство Ефект и 100% гарантира квалитет, и да се индивидуализира ќе бидете во можност да се најде задоволително чевли.Добредојдовте на мојот друг нова продавница (продавница за накит)! : Со Почит ! Купувачи ве молиме имајте во предвид : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса ,И бидете сигурни дека правото превозот адреса И поштенски код .Ако не го направите тоа,вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети...

SENTCHARM 12Pcs/пакет Еластична Прозрачна Без Вратоврска Силикони Shoelaces За Качување Работи Патики Новина Одговара за Рака

DEN 72.00

SENTCHARM 12 Pcs / пакет Еластична Прозрачна Без Вратоврска Силикони Shoelaces За Качување Работи Патики Новина Одговара за РакаСпецификации : Материјал : СиликонШирина : околу 0.8 cmБоја : како на сликатаПакување : 12 Pcs / ПакетПОВРАТНИ информации1.Ако добиете и како нашите предмети, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек...

Г-дин Niscar 1 Поставува/40 Компјутери Не Им се Shoelaces Рамен Водител на Пластични Мрзливи Чевли Laces Подлога Собере Сите Shoelace Големина 17mmX10mmX2mm

1055.04 -40 % DEN 633.00

Ве молиме погледнете го мерења табелата подолу за големината : Shoelaces Карактеристики : Облик : Чевли Laces Подлога Боја : 3 Бојата(Проѕирна Бела,Сива,Црна)...

1 Пар Нов Дизајн Шарени Shoelaces 115 см Атлетски Спортски Овална Рамен Shoelace Шарени Bootlaces Чевли laces Стрингови Бесплатен Превозот

239.04 -39 % DEN 146.00

Руски Клиенти Се Обрне Внимание Ве МоламВе молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса, Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа, вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети.Купувачи ве молиме имајте во предвид : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса ,И бидете сигурни дека правото превозот адреса И поштенски код .Ако не го направите тоа,вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.