• Ново
2018 Надгради Хокеј на Мраз Шлем Комбо Маска за лице Shield Кафез Челик Guard Опрема Деца хокеј Опрема Сина Отпорност

2018 Надгради Хокеј на Мраз Шлем Комбо Маска за лице Shield Кафез Челик Guard Опрема Деца хокеј Опрема Сина Отпорност

Оценка на клиентот:
DEN 5279.52

Износ
Залиха


Технички Податоци
Од школка
PP материјал
Лагер
A. црна ткаенина блиску до школка
Б. отпорност на СТП,цврстина 35-40
C. Мека СТП за удобно,цврстина 10-15
D. Сина ткаенина допре главата,заштита во safe
Уво Заштитник :
PP+TPU циклуси
Прилагодување
Лизна горе-долу Слободни блок
Кафез
Надградба A3 челик маска,крива линија комбо
Спорт
Во Хокеј На Мраз
Потекло
Zhuhai,Guangdong,Кина
Патент лиценцирање волкот дизајнирање.Новата генерација на надворешната школка изглед одговара на аеродинамичен стил,вбризгување на калапи,полипропилен composited.Ова е тешко,издржлив,ладно и impct отпорни професионален хокеј на мраз player ' s шлем.Безбедност перформанси призната од страна на Европските и Американските власти.

Карактеристики

боја:
Бела
Големина:
L, M, S, XL, XS
Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Број На Модел На:
GY-PH9500-В
Материјал:
Композити
Бренд Име:
GY СПОРТ
Применливи Луѓе:
Дете
Стил:
Целосно покриени
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Глава Турнеја:
52-59

Производи во категоријата

Брз-сува Велосипедизам Headscarf Отворено Спортски Капа Шамија Дише Сончање Мотоцикл Kerchief Глава Покритие Headwrap Bandana

93.12 -5 % DEN 88.00

Спецификации : Име на производ : headscarfПол : неутрално / машки / женскиПолиестер ткаениниТежина : 25gФункција : дише, брз сува, заштита од сонцеПоле на примена : outdoor спортовиСтил : пиратски стилБоја : tj01 црна, tj02 морнарица, tj03 небото сино, tj04 црвена роза, tj05 портокал, tj06 белаКарактеристики : Класичен пиратски шапка стил, четири годишни времиња заеднички!Користете брзи суви ткаенини, повеќе дише.Усвои четири бод шестжица процес, повеќе убави, трајни1 x Спортски Капа Шамија[relateproductdetail / ]1...

Моден BEON Б-110B мотокрос половина се соочуваат со Шлем за мажи жени, мото МОТО електричен велосипед безбедност headpiece scoote dirt bike

3686.40 -5 % DEN 3502.00

Кликнете подолу за соодветната категорија за да ги видите ситеТОПЛА ПРОДАЖБАПродавачот препорачуваме промоцијаБренд : BEONМодел : B110 BБојаСнимање светло , камера и монитор резолуција разлики помеѓу пиксели , слики и објекти може да биде мало боја разликата !Сите производи бои, ве молиме да преовладуваат во вид .Опис1 : ) Врвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брза испорака; Капка во Комбинација цел превозот на располагање; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство ;2 : ) Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.испорака : кога ќе нарачате ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест .ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 24 дена откако вашата уплата е завршенание не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји ,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака или Никој знакПревозот цена не вклучува никакви увозни даноци.и купувачи се одговорни за царински давачки ...

Втората светска војна германски Стил Гроздобер Универзална Црна Мотоцикл Шлем Мотокрос Трки Cruiser Отворено Спорт ТОЧКА Половина Шлемови Со заштитни очила

1430.40 -5 % DEN 1359.00

Втората светска војна германски Стил Гроздобер Универзална Црна Мотоцикл Шлем Мотокрос Трки Cruiser Отворено Спорт ТОЧКА Половина Шлемови Со заштитни очилаБренд : KCOМодел : AHP040Тежина : 1000 G ±50gБоја : црна МатДостапни Големина : m,l,xl(5762cm)

Тактички Airsoft Шлем Каско Tactico Militar Војска Шлем Покрие Лов КС Брзо Скокање Заштитна Лицето Маска, Шлем Мажи

3024.00 -29 % DEN 2147.00

Тактички Airsoft Шлем Каско Tactico Militar Војска Шлем Покрие Лов КС Брзо Скокање Заштитна Лицето Маска, Шлем Мажи ABS Материјал Прилагодлив Брадата Рака Bulidво Ноќ Визија Планината ( пластични материјали ) Bulidво страничната пруга за ласерски / светлина и други прилози Одговара : Воено и Тактички употреба, КС Игра, активности на Отворено Бесплатен Големина Одговара на речиси луѓе ( глава круг 54cm 62cm)Ти anks за вас се заинтересирани во нашите производи...

2018 нова фабрика штекер професионални универзална јава шлем GY-DR1 Средината опфатени horsing шлем ретро стил за дете и возрасен

DEN 1919.52

2018 Најновите професионални универзална јава шлем GYDR1 Средината опфатени horsing шлем модерен ретро стил за деца и возрасниТехнички ПодатоциИмеEquestrian ШлемМатеријалСобираат + ABS + EPS polyfoamБојаЦрноЦрвенаОтворите за вентилација6(3*F и 3*Б)Глава турнејаSXL(5260 CM)СтилПоловина маскаПакет1*Шлем+1*Регулатор сет+1*Шлем торбаСертификацијаCE(EN13842012)Големина( Главата Околност)С#(520540mm) , M#(540560mm),L#(560580mm), XL#(580600mm)Продажба точка : Економски Комбо : Сега ќе имаат три слободни предмети кога цел еден шлемови1 компјутер ЈАВА ШЛЕМ1 сет ЗАМЕНЛИВИ на ВРЕДНОСТА1 компјутер ШЛЕМ ТОРБА Домување : Супериорен отпорност на ABS пластика, висока и ниска температура отпорни, shockproof(Outershell) Бафер слој : Висока густина EPS пена калапи, се зголеми амортизира влијанието, лесни(Лагер) Надеж : Околу meshed здив слободно со sweatband, удобен за носење, добра влага адсорпција и потење на издувните гасови(Рака)Детали :Стилски дизајн, меки и удобни, круг вентилирани линија дупки(Отвори) Дојде со лесен тока,најлон ремени и брадата подлога за да се направи вашата јава поудобно пријатен.(На рака) Хуманизација дизајн knob модератор за твоите најдобри разумни во околностите(Прилагодување )Професионален квалитет на доверливи : Плаќање : 1.Ве молиме бидете советувани дека не ПРИФАЌАМЕ ALIPAY...

Мото Велосипед, Скутер Шлем Спортски Стерео Слушалки Слушалките За MP3 Телефонот Црна

DEN 256.32

100% Сосема Нов Врска : 3.5 mm џек Звучник димензии (дијаметар x дебелина) : 60 x 10мм Боја : Црна 100% Сосема НовКонекција : 3.5 mm џекЗвучник димензии (дијаметар x дебелина) : 60 x 10ммБоја : ЦрнаВолумен контролер направи да користите лесноПриклучен кабел може да се прошири на вашиот говорникот додека е потребноПогоден за : Одговара за вашиот MP3,телефон и други музички уред кој има иста големина на текст.Пакетот вклучува : 1×Стерео Слушалка1×Кабел за продолжувањеAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

ТОЧКА Мотоцикл шлем Млади Деца мотокрос Dirt Bike Теренски Улица Шлем Очила+Ракавици S/M/L

2351.52 -19 % DEN 1905.00

Мотоцикл шлем ТОЧКА Млади Деца мотокрос Dirt Bike Теренски Улица Шлем Очила+Ракавици S / M / LОдличен Квалитет На ПроизводотКонкурентна ЦенаКлиентите Задоволување По Продажба На УслугиВе молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.ТОЧКА Младите Мотокрос Шлем со заштитни Очила / РакавициДовербата на Нашите 15 години големо искуство може да го направи најдобар бизнис на интернет со васОписConditon : Brand NewГлавната Боја : Како на сликата прикажаниШлем Size : Small / Medium / Large (Младост)Очила Големина : Една Големина(Младост)Ракавици Големина : Една Големина(Младост)Шлем Карактеристики : Прекрасни сјајни УВ заштита завршиS / M / L Големина За МладиМала тежина издржливи композитни школкаСилно cushioned и многу удобно внатрешни работиПренослив и перат баластДобро vented сите намена на производот за летни или зимски возењедобро vented сите намена на производот за offroad возењеТОЧКА Безбедност СтандардДоаѓа со Шлем Торба Нови Во КутијаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме МЕРЕЊЕ на ГЛАВАТА Пред НаддавањеМала метална лента мерка, или крпа лента може да се користи за да се направи вашиот почетната мерење.На обемот на главата треба да се мерат во некоја точка околу една педа над веѓите пред, и во една точка во задниот дел од главата, што резултира во најголема можна мерка.Младите Големина на Табелата S 19.2 / 19.7 Инчен М 20.1 / 20.5 Инчен L 20.9 / 21.2 Инчен XL (=Возрасни S) 21.6 / 22 InchПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1x Шлем1x Очила1 Пар Ракавици 1x Helmet ТорбаAnswer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Адвокатско Emerson Брз Скок Шлем Воена Прилагодливи OPS Основни Заштитни Тактички Шлем

2522.40 -18 % DEN 2068.00

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме Следете го.Ви благодарам многу!!! ^^ Mens Добар Квалитет Брз Скок Шлем Воена Прилагодливи OPS Основни Заштитни Тактички ШлемНа Emerson Голема Брзина Шлем е лесен, целосно прилагодливи шлем совршен само за секое Airsoft Апликации...

Висок Квалитет на Флип До Трки Шлем Модуларен Двојна леќа Мотоцикл Шлем полно лице Безбедно шлемови Каско capacete casque мото M L XL

3895.68 -15 % DEN 3312.00

Внимание ве молам!!!М големина погодни за (55cm57cm)L големина погодни за (58cm59cm)XL големина погодни за (60см62cm)

2017 Мода YOHE полно лице Мотоцикл Шлем изработен од ABS и КОМПЈУТЕР стакло Мото Трки Шлем YH-991 бела боја големина M L XL XXL

DEN 5798.40

Забелешка : овој шлем е само во бела боја, ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел,ви благодариме!Бренд : YOHEМодел : YH991Боја : белаГолемина : M,L,XL,XXLМатеријал : ABSтежина : 1500gОбвивка : deodorizes, апсорбираат потта, може да unpick и измијтесертификација : ECEТОПЛА ПРОДАЖБАПродавачот препорачуваме промоција

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.