• Ново
10pcs/лот 1-2cm Природна Морска Ѕвезда кои Сакаат Шише морска ѕвезда DIY Уметност Seashell Дома Декорација Ѕид Налепници Оркестарот Украс Материјал

10pcs/лот 1-2cm Природна Морска Ѕвезда кои Сакаат Шише морска ѕвезда DIY Уметност Seashell Дома Декорација Ѕид Налепници Оркестарот Украс Материјал

Оценка на клиентот:
DEN 104.64

Износ
Залиха


10pcs/лот 1-2cm Природна Морска Ѕвезда кои Сакаат Шише морска ѕвезда DIY Уметност Seashell Дома Декорација Ѕид Налепници Оркестарот Украс Материјал
Детали за производот
Материјал : Органски Материјал Тип : Природна морска ѕвезда големина : 1-2cm Пакување вкупно 10pcs морска ѕвезда
УПОТРЕБА :
Conch, бејкер може да се користат за декорација домаќинство стил, не океанот стил, во модерните времиња, на англиски село, Медитеранот, корејски руралните стилови како што често колку што може да ги види, тие може да бидат произволно колокација во било сценарио и стил. Може да закачете ги на ѕидот за да се направи посебен позадина ѕид, пријатели по гледањето на се покаже оригиналност ќе те фалат. Тие, исто така може да се стави од страна на ТВ ковчегот, постоечкиот прозорец, бања crock работ, и така натаму. Запомни, исто така, како во домот на плажа. Исто така, може да се стави во рибата резервоарот, со парична казна песок, алги, rockery, им даде на риба направи забавен парк, да се даде на риба топол дом!!!!!!!! Производ слика
Добредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Пратката 1)Ние ќе брод редоследот по 3 работни дена и според времето на исплата, ве молиме да обрнете во време откако ќе го порачаат. 2)Ние Брод на Светот со кина, воздухот mail , EMS и курирската служба DHL. 3)пратката ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. ( Некои земји можеби ќе треба подолго ) 4)времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. 5)Предметите ќе пристигне во текот на 60 дена по испорака( русија 90 дена,Бразил 120 дена),па ве молиме да не се отвори спор пред испораката.Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на испорака. Гаранција и Гаранција : *12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети *Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. *Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. *Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Карактеристики

Стил:
Наутички
Материјал:
Органски Материјал
Тема:
Љубов

Производи во категоријата

Природни Многу Мини Морска Школка мал морски conch 200pcs на 0,9-1,5 см за DIY дома свадба декорација Аквариум пејзаж Природни conch

431.04 -11 % DEN 384.00

Природни Многу Мини Морска Школка мал морски conch 200pcs на 0,91,5 см за DIY дома свадба декорација Аквариум пејзаж Природни conchДетали за производот Материјал : Органски Материјал Тип : Природни Seashell Секоја школка 0.51cm Пакет : Вкупно 200pcs / многу Производот сликаДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

2-3cm Conch Природни Seashell 12pcs/Многу Diy Медитеранот Канцеларија Ѕид Уметност гроздобер Дома Декорација Додатоци Бесплатен превозот

DEN 719.04

23cm Conch Природни Seashell 12pcs / Многу Diy Медитеранот Канцеларија Ѕид Уметност гроздобер Дома Декорација Додатоци Бесплатен превозотДетали за производот Материјал : Органски Материјал Тип : Conch Секој conch 23cm Вкупно 12 компјутери Peoduct сликаДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

Екстра големи concha школки камен завртка Креативни подароци морски школки занает аквариум пејзаж плажа свадба decoraton

DEN 959.52

Conch школки природно е генерирана во морето, и растот на долг, некои недостатоци се неизбежна, особено високи нивоа на големи conch се генерално, човекотнаправени пескарење и природни лузна, гледа умот блиску Шен победи О!За боја : сите слики се вистински снимање, како и секој еден conch боја е различна, може да се должи на фактот, прикажување, фотографска опрема, како што се предизвика надвор боја, ве молиме во вид преовладуваат!За големина на : податоци е должината на напомена...

Среќен Бакнеж 20pcs/многу diy природни мала морска ѕвезда школка adrift шише додатоци мини морска ѕвезда физички занаети бои се мешаат conch

143.52 -5 % DEN 136.00

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 150pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : големина на слика : 1 до 2,5 см

1-2mm бела Природни SeaShell Урнатини Scrapbooking Занает за домашна декорација за 30g cp1811

71.52 -5 % DEN 68.00

12mm бела Природни Sea Shell Урнатини Scrapbooking Занает за домашна декорација за 30g cp1811МатеријалПриродни ШколкаГолеминаГодини : 12mmДупка големина : 1mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаистата сликаКоличинаЌе добиете 30g на овој објект во листата ценаДел Бр.cp1811Имајте на ум.Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!.

2 парчиња природни conch Бела месечината школка природни резервоарот школка xieqiao

86.40 -5 % DEN 82.00

детали за производотИме : Природна Морска ШколкаСтил : ConchГолемина : 35cm / еезПакет : 2 парчиња / многуБоја : Како на сликата покажуваНапомена : Бидејќи тоа е природно море conch, па секоја боја и големина не може да eactly истиот.Pls бидете сигурни дека ќе не би ум пред да се одржи редот.Ви благодариме!

12-15CM Природни Занает Школка Голема Scallops Аквариум Риба Резервоарот Пејзаж Декорација Платформа Украс Додатоци Свадба Оркестарот

DEN 527.52

1215 CM Природни Занает Школка Голема Scallops Аквариум Риба Резервоарот Пејзаж Декорација Платформа Украс Додатоци Свадба Оркестарот детали за Производот Материјал : Органски Тип : Јужна Африка Turban Секој Conch 1015cm Вкупно 1 bucУПОТРЕБА : Seashell и Conch, бејкер може да се користат за декорација домаќинство стил, не океанот стил, во модерните времиња, на англиски село, Медитеранот, корејски руралните стилови како што често колку што може да ги види, тие може да бидат произволно колокација во било сценарио и стил.Може да закачете ги на ѕидот за да се направи посебен позадина ѕид, пријатели по гледањето на се покаже оригиналност ќе те фалат...

Conchas школки бутик пакет аквариум додатоци морски школки занает медитерански стил дома декор плажа свадба декорација

DEN 959.52

Conch школки природно е генерирана во морето, и растот на долг, некои недостатоци се неизбежна, особено високи нивоа на големи conch се генерално, човекотнаправени пескарење и природни лузна, гледа умот блиску Шен победи О!Сите слики се направени во вид, може да се должи на екранот на камерата опрема, како што се боја, ве молиме да преовладуваат во вид.Потсетување : бидејќи на сезонски недостаток, индивидуални conch школки се можни и сликата не е иста, но тоа ќе ви даде иста големина на О!

10pcs /многу Природни многоцветни морска школка scallop риба резервоарот аквариум декорација мебел

120.00 -5 % DEN 114.00

детали за производотИме : Природна Морска ШколкаСтил : ConchГолемина : 37cm / еезПакет : 10pcs / многуБоја : Како на сликата покажуваНапомена : Бидејќи тоа е природно море conch, па секоја боја и големина не може да eactly истиот.Pls бидете сигурни дека ќе не би ум пред да се одржи редот.Ви благодариме!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.