• Ново
300pcs трговија на големо срце облик циркон кристал ориз шишенцето pendant спреј парфем етерично масло празна чаша ѓердан pendant накит

300pcs трговија на големо срце облик циркон кристал ориз шишенцето pendant спреј парфем етерично масло празна чаша ѓердан pendant накит

Оценка на клиентот:
DEN 3696.00
DEN 3511.00 -5 %

Износ
Залиха

Количина : 300pieces по торба големина : 19*19mm Добредојдовте на нашата продавница :

Карактеристики

Стил:
Pendant
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Производи во категоријата

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (Виолетова stoneware) Teapot ,Говеда,бр.6.со марк,Бесплатен превозот

1535.04 -18 % DEN 1259.00

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

Олеснување резба мостови 210 ml Yixing суровини Zisha Teapot Чај Поставите Подарок група купување на специјална понуда

DEN 12000.00

Дали постои патент : никојпакување : Подарок кутијаПовршината технологија : Полу упатствоСо чај фах : никојДали за поддршка на сопствени : никојПакување број : случајниЧај додатоци : ништоСо вода за греење функција : никојБез разлика дали се увезени : никојНа Yixing teapot трговија на големо подарок Teapot Чај Поставено лого сопствени среќен дрвени тенџере поставите Продаваат 6782 $110 автентично Yixing Teapot Чај Поставите 8 групи на поддршка на сите видови на празник подароци, прилагодено ЛОГО на компанијата Продава 2217 $90 ЛОГО сопствени подарок чај поставете големо Yixing суровини Zisha Teapot Сет на Кунг Фу чај специјална понуда Продаваат 7675 $160 експлозија на премиум Yixing teapot Кунг Фу Чај Поставите 8 Парче Подарок Сет ЛОГО сопствени мешана серија Продаваат 9802 $68 Чај трговија на големо Yixing teapot чај сет чај патување бамбус кутија 6 групи на логото mass customization Продаваат 8119 $98 дарот на чаша чај ги покрие купот на 350 мл природен минерал социјалната посветеност Yixing Yixing Првенство директно се меша серија Продаваат 6336 $68 Пурпурна бамбус чај фах чај сет чај фабрика Yixing патување поддршка компанија подароци прилагодено ЛОГО Продаваат 9408 $56 Yixing Yixing руда имитација на дрво канцеларија кригла 400 ml ЛОГОТО масовно купување евтини празник подароци Продаваат 9885 $52 Фабрика трговија на големо Yixing teapot бамбус кутија патување Кунг Фу Чај Поставите 8 групи на посебна понуда прилагодено подароци ЛОГОТО Продаваат 4767 $148Благодарение на нови и стари клиенти беше да се нашето внимание! Добредојдовте на преговара!!Тел : 13606153534 051080721125QQ : 761865839Спецификација на производот : Име : Мост проток литургијаКапацитет : 210 mlКал : ВиолетоваТехнологија : полу упатствоГолемина на : 14*10*7.5 см (должина * ширина * висина)

12pcs/многу Шишиња кои Сакаат ретро модата метал рака стаклени ампули Среќна Ѕвезда Лебдат Ампули шише роденденски подарок Вљубените Подарок Тегла

950.40 -50 % DEN 475.00

Големина : 2x7cm Материјал : Стакло Количина : 12pcs / многу Тежина : околу 265g Шише + плута + јаже + гроздобер накит + хартија Можеме Со некој близок, родители, пријатели, деца, да се запишам на желби заедно, се стави на шишето се направи желба, тоа ќе се реализира...

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (Виолетова stoneware) Teapot ,лотос цвет,со марк,Бесплатен превозот

3420.48 -18 % DEN 2805.00

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

Целосна Rhinestones Минијатурни Висока Пета Жените Чевли Trinket Занает Подарок Сет

DEN 1007.52

Целосна Rhinestones Минијатурни Висока Пета Жените Чевли Trinket Занает Подарок СетСпецификации : Димензии : 8 X5cm Тежина : 150 g материјал : pewter легури ,rhinestones ,емајл масло ,магнети во боја : златна плоча со multicoloured глеѓ различни дизајни се достапни ОЕМ добредојде клиенти дизајни добредојдовте злато кромид во прав опфатениКарактеристики : Оваа ставка е прецизно направена од казна pewter, е страна емајлирани и потоа lavishly инкрустирани со кристали од страна на квалификувани занаетчии...

50pcs 30*30мм Прекрасна Мала Шише Мали Јасно Празни кои Сакаат Стакло Порака Шишенцето Со Плута Затка 10ml мини Контејнери декорација

1104.00 -5 % DEN 1049.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 303017mm10ml Добредојдовте на нашата продавница :

500pcs 50*18mm трговија на големо ѕвоно цевка форма стакло шишенцето pendant со сребрена/бронза позлатен класичен фах капа diy стаклена купола маска

11472.00 -5 % DEN 10898.00

стакло шишенцето големина : 50*18mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

50pcs 50*18mm цевка стакло свет меур DIY Стакло шишенцето двојно чипка фах капа pendant ѓердан стаклено шише купола покрие тегли шарм

1968.00 -5 % DEN 1870.00

стакло шишенцето големина : 50*18mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Це Ша Глина (Виолетова stoneware)Teapot ,Мала рипка спиење Lotus.со марк,Бесплатен превозот

3744.00 -18 % DEN 3070.00

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура сад антички порцелански антички колекција керамички декорација материјали

815.52 -33 % DEN 546.00

добредојдовте во мојата продавница>Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура сад антички порцелански антички колекција керамички декорација материјали Дијаметар 11.5 cm дното дијаметар 5.5 cmСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

50pcs 18mm Мини стакло Orb свет меур 8мм капа поставите DIY Стакло шишенцето pendant ѓердан стаклено шише купола покрие jras ѓердан шарм

1524.96 -5 % DEN 1449.00

стакло шишенцето големина : 18mm50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Виолетова цвет тенџере goose 270 ml производителите продаваат автентични Yixing teapot чај складира илјадници стилови мешана серија

DEN 1056.00

Дали постои патент : никојПовршината технологија : Полу упатствоСо чај фах : никојДали за поддршка на сопствени : даЧај додатоци : ништоСо вода за греење функција : никојБез разлика дали се увезени : никојНа Yixing teapot трговија на големо подарок Teapot Чај Поставено лого сопствени среќен дрвени тенџере поставите Продаваат 6782 $110 автентично Yixing Teapot Чај Поставите 8 групи на поддршка на сите видови на празник подароци, прилагодено ЛОГО на компанијата Продава 2217 $90 ЛОГО сопствени подарок чај поставете големо Yixing суровини Zisha Teapot Сет на Кунг Фу чај специјална понуда Продаваат 7675 $160 експлозија на премиум Yixing teapot Кунг Фу Чај Поставите 8 Парче Подарок Сет ЛОГО сопствени мешана серија Продаваат 9802 $68 Чај трговија на големо Yixing teapot чај сет чај патување бамбус кутија 6 групи на логото mass customization Продаваат 8119 $98 дарот на чаша чај ги покрие купот на 350 мл природен минерал социјалната посветеност Yixing Yixing Првенство директно се меша серија Продаваат 6336 $68 Пурпурна бамбус чај фах чај сет чај фабрика Yixing патување поддршка компанија подароци прилагодено ЛОГО Продаваат 9408 $56 Yixing Yixing руда имитација на дрво канцеларија кригла 400 ml ЛОГОТО масовно купување евтини празник подароци Продаваат 9885 $52 Фабрика трговија на големо Yixing teapot бамбус кутија патување Кунг Фу Чај Поставите 8 групи на посебна понуда прилагодено подароци ЛОГОТО Продаваат 4767 $148Благодарение на нови и стари клиенти беше да се нашето внимание! Добредојдовте на преговара!!Тел : 13606153534QQ : 761865839Спецификација на производот : Име : Цвет gooseКапацитет : 270 mlГолемина : 14*8.2 cm Договорнички се обврзуваат вообичаени подароци, подароци да се прилагоди клиенти ве молиме QQ761865839 или сакате советиОвие се други клиенти прилагодено ЛОГО компјутер, ласерско гравирање, пристапни и практични, никогаш нема да избледи, долги светлаПроизводите беа класифицирани како што следува (кликнете) : (17) (513) (199) (449) (345) (107) (44) (66) (125) (56) (4) (56) (33) (152) (1)

43.5*28*6 вода складирање фах фах работ на дабово дрво, дрвени чај фах чај чинијата

DEN 3192.00

Дали за поддршка на сопствени обработка : никојБез разлика дали се увезени : никојНа Yixing teapot трговија на големо подарок Teapot Чај Поставено лого сопствени среќен дрвени тенџере поставите Продаваат 6782 $110 автентично Yixing Teapot Чај Поставите 8 групи на поддршка на сите видови на празник подароци, прилагодено ЛОГО на компанијата Продава 2217 $90 ЛОГО сопствени подарок чај поставете големо Yixing суровини Zisha Teapot Сет на Кунг Фу чај специјална понуда Продаваат 7675 $160 експлозија на премиум Yixing teapot Кунг Фу Чај Поставите 8 Парче Подарок Сет ЛОГО сопствени мешана серија Продаваат 9802 $68 Чај трговија на големо Yixing teapot чај сет чај патување бамбус кутија 6 групи на логото mass customization Продаваат 8119 $98 дарот на чаша чај ги покрие купот на 350 мл природен минерал социјалната посветеност Yixing Yixing Првенство директно се меша серија Продаваат 6336 $68 Пурпурна бамбус чај фах чај сет чај фабрика Yixing патување поддршка компанија подароци прилагодено ЛОГО Продаваат 9408 $56 Yixing Yixing руда имитација на дрво канцеларија кригла 400 ml ЛОГОТО масовно купување евтини празник подароци Продаваат 9885 $52 Фабрика трговија на големо Yixing teapot бамбус кутија патување Кунг Фу Чај Поставите 8 групи на посебна понуда прилагодено подароци ЛОГОТО Продаваат 4767 $148Благодарение на нови и стари клиенти беше да се нашето внимание! Добредојдовте на преговара!!Спецификација на производот : Материјал : ДабовиИме : 628 HГолемина : 43.5*28*6cmКутија на 18 парчиња

300pcs 20*15mm Стакло свет 15mm бронза база птица стаклени ампули pendant стакло кои сакаат шише ѓердан стаклена купола покрие шарм подарок

6384.00 -5 % DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*15mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Убава Древните Кинески шарени керамички змеј цвеќиња teapot / вино тенџере

1919.52 -11 % DEN 1708.00

големина висина : 21.5 cm * / 8.47 инчи Долго : 13 cm / 5.12 инчи Ширина : 7.4 cm / 2.41 инчи Тежина : 460 g / 1.01 фунти рунда ОбјектСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

20pcs 20*15mm Стакло свет меур чипка фах стаклени ампули ѓердан pendant DIY стакло кои сакаат шише стаклена купола покрие подароци шарм

837.12 -5 % DEN 795.00

стакло шишенцето големина : 20*15mm20pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Ретки Стариот Кинески Занаетчиски Емајлирани YiXing Zisha Teapot,резба Мајмун, исклучителен дизајн,со марк,Бесплатен превозот

2208.00 -18 % DEN 1811.00

Низ илјадници години на пракса, тоа беше резултат, со Zi Sha teapot чај, безвременски mellow вкус, сок, чај може да го апсорбира како украсени, со подолги, балон чај вкус, толку подобро...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.