• Ново
Нови Пристигне шише за Вода пластични спортски шише за вода велосипед garrafa шише за вода

Нови Пристигне шише за Вода пластични спортски шише за вода велосипед garrafa шише за вода

Оценка на клиентот:
DEN 8112.00
DEN 6490.00 -20 %

Износ
Залиха


Шише за вода пластични спортски шише за вода велосипед garrafa шише за вода
Спорт време,Јога време,Одам на Фитнес и на Отворено или,
Материјал на безбедноста wiht едноставни дизајни
Машина за миење садови безбедно : не користете го во микробранова печка или со топла или топла течности,
Куп направени на BPA-free plasic
Димензии : Дијаметар 65 MM × висина 195 MM / 500ml
Топлина температура : -40 да -100 степени
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Обликот:
Со Капак
Анти-корозија Слој:
Опремени
Број На Модел На:
шише за вода
Отворено Активност:
Турнеја
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Термо Изведба:
Никој
Во Врела Вода:
Применливи
Стил:
Краток
Шише За Вода Тип:
литургија
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Пластични Тип:
PP
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Име:
шише за вода

Производи во категоријата

Правец на цвет 450ml Преносни Пченица Слама Круг Пластични Кафе Чај Спортски Шише за Вода Студентски Дом Канцеларија Садови Алатки

547.20 -60 % DEN 219.00

Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр да се следат до вашата цел...

350-1000ML Отворено Шише за Вода Изолатор Торба Neoprene Шише Торбичка Носителот Литургија Торбичка 5 Големини Црна

DEN 191.52

Neoprene Торбичка за Спорт Шише за ВодаЧувајте ги вашите шише за вода изолирани и блиску на дофат на раката со овој neoprene торбичка...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.