• Ново
Пушењето Dogo Нерѓосувачки Челик Крива Нож Заби Shisha Наргиле Јаглен Маша Јаглен Клипови Заклучување Маша 16cm

Пушењето Dogo Нерѓосувачки Челик Крива Нож Заби Shisha Наргиле Јаглен Маша Јаглен Клипови Заклучување Маша 16cm

Оценка на клиентот:
DEN 329.28

Износ
Залиха


Пушењето Dogo Нерѓосувачки Челик Крива Нож Заби Shisha Наргиле Јаглен Маша Јаглен Клипови Заклучување Маша 16cm
1. Пушењето Dogo поздравува и промет на големо и лични корисници.
2. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена кога ќе цел големо количество.
3. Различна количина, различни попусти стапка. Контактирајте не доколку сте голем веледрогеријата/увозникот.
4. OEM наредби се достапни. Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн/барање.
1. Ние uarantees 7 дена без причина да се вратат. Но, производот треба да се чува неговата оригинална состојба, без било каква штета. Исто така, се на товар на плаќање треба да бидат претходно платени од ваша страна.
2. Ако нашиот производ има квалитет проблем, ве молиме да се земе слики и e-mail од нас, ни го покаже проблем. Така што ќе може да се врши враќање на парите или замена на неисправни производи.
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 1-8 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
2. Бесплатен превозот Преку Кина Пост Воздух Mail/e Packet во САД
3. Ако имате било какви посебни испорака барање, ве молиме контактирајте со нас однапред. EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ се исто така достапни.
4. Кина пост Воздух Пошта обично трае околу 25 до 60 работни дена во различни Земји. Вашиот Пациент на чекање е високо ценет.
5. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност.
1. Позитивни Повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат.
2. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни. Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Ви благодариме!
1. Ние, исто така, носат многу други пушењето додатоци. Како што Брусилки, Стаклени Тегли, Титаниум Ноктите, Керамички Нокти.. ..итн.
2. Ако сте во потрага за секој производ посебно, ве молиме слободно да се е-мејл или IM нас. Прилагодено нарачки се многу добредојдени.
3. Контактирате за ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Карактеристики

Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производот:
Наргиле Јаглен Маша
Тежина:
Approx 39.5G
Должина:
Approx 16cm
Бои:
Сребро.
Употреба:
Пушењето/BBQ
Земја на потекло:
Кина
ODM Налози:
Прифатливо
Пад на превозот:
Прифатливо
Од врата до врата Испорака:
Прифатливо
Производител :
Пушењето Dogo

Производи во категоријата

Види Стил Силикони Shisha Црево Во Држачот,За Наргиле/Shisha/Chicha / Narguile Додатоци. Боја Случаен Избор

79.20 -29 % DEN 56.00

Силиконски Наргиле Црево Во ДржачотМатеријал : СиликонТежина : Околу 25g Црево се Одржи Дијаметар : 22mm Види Појас Дијаметар : Должина 35mm : 155mm Боја : црвена / сино / црна / зелена / виолетова / портокалПАКЕТ СОДРЖИНА1 x силикони наргиле црево во држачотAnswer : ___________________________ Note : pls ни остави порака за боја, ние ќе провери дали тоа е во парк, или боја ќе бидат испратени randoml

силиконски нектар колектор со Титаниум Помине Тутун за Пушење Цевка се Концентрира на Нафта Силикони Цевки

DEN 912.00

Силиконски Тутун Цевка со титаниум помине Храна одделение силиконски пушењето Цевка Пушењето Цевка за Вода Пушењето ЦевкиСтока Се Прикаже : Еден комплет доаѓа со : 1* База1* Вазна1* 5ml Сад1* 14mm ТНоктиЕј,пријател! Ние сме фабрика продавница! Ние прифаќаме трговија на големо, печати лого, дизајн, боја и форми! Ако треба, ве молиме контактирајте со нас директно!​

Титаниум Помине Dabber Комплет титаниум Хидрати Капа 14mm 18mm Восок Dab Резба Алатка американското знаме Марка

773.28 -15 % DEN 657.00

шарени Mini Nail Титаниум хидрати капа GR2 Титаниум Помине Хидрати Капа со различни dabbers (криви,нож,меч dabber)Ве молам само најава да се купи од Titanium_factroy ИМА САМО АВТОРСКИ права !!!Сите копии на нашиот дизајн или фотографии ќе бидат пријавени на Aliexpress!~

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.