• Ново
1Pcs Olorful Нерешено Прилагоди е Креда Dressmakers DIY Одлуки за Шиење Прилагоди Креда

1Pcs Olorful Нерешено Прилагоди е Креда Dressmakers DIY Одлуки за Шиење Прилагоди Креда

Оценка на клиентот:
DEN 59.52
DEN 45.00 -24 %

Износ
Залиха

Опис на Производот : Боја : Бела/Розова/Жолта/Сина Големина : 2*5.5 cm Употреба : се Прилагоди на Креда Облик : Триаголник Содржина : 1 buc

Карактеристики

боја:
Розова, Жолта, Сина, Бела
Тип:
По мера е Креда
Употреба:
Вез
Бренд Име:
DONYAMY
Материјал:
Други

Производи во категоријата

10pcs Комбинација Везана Шиење Прилагоди на Моливи Mayitr Dressmaking Занает Алатки Почетен Прибор за Облека Ткаенини Молив 176mm

DEN 182.40

HW0001293Спецификација : Бренд новиМатеријал : дрвоБоја : Сина / Red / Бела / ЖолтаДолжина : околу 176mmДебелина : прибл...

5 Парови Игла Felting Кожа На Прст Заштитници Алатки За Рака Занает

111.84 -24 % DEN 85.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Кожа Боја : Боја случаен испораката,доколку купите повеќе од еден,може да се добијат на истата боја или со повеќе бои, Големина : 6cm / 2.3" x 2.5 cm / 0.98" Количина : 1pair Кога ќе се прави вез , може да бидат сигурни твоите прсти ќе бидат заштитени ги Штити прсти во текот полирање операции...

SA440 Кристал Везови Карики Рамка Рака Занает Шиење Пејач Futura Мали Везови Обрачот за Брат Duetta 4500D/4700D/4750D

2046.72 -10 % DEN 1842.00

STSA440 (EF76) домашен компјутер везови машина додатоци, везени рамка, компјутер везени рамка 7, X 12"Погодна за браќа / Брат компјутер везови машина следниве модели• Брат Duetta 4500 D / 4700 D / 475 • Брат Quattro™ 6000 D / 6700 D • Брат Сон Создателот VE2200 • Брат Сон Maker VM6200 D • Брат Innovis 4000 D / 5000 / 5000 D • Брат Innovis 2500 D / 2800 / 2800 D • Брат Innovis 1500 / 1500 D / 2500 • Брат Innovis I / Ie / V3 / V5 / V7 • Брат BP2100 • Бебе Заклучување Ellegante БЛГ / BLG2 • Бебе Заклучување Ellageo Плус / BLL / BLL2 • Бебе Заклучување Ellisimo BLSO • Бебе Заклучување Ellisimo Esante BLN • Бебе Заклучување Ellisimo BLSOG • Бебе Заклучување Ellisimo BLSOGНов зеланд

Кожа Алатки за Работа 1set (18pcs) Carft Шиење Удар Комплет Крои Резба Работи Седло Groover

DEN 3311.52

Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов Пакет за 18 поставите leathercrafr алатка : 5pcs Кожа РабМелење полски Алатка 1pcs Прилагодливи Кожа Работ Крои Groover Алатка 1pcs Дрво се Справи со Работ Beveler 1mm 1pcs Јапонски Стил Skiving Нож 1pcs Кожа Работ Edger Beveler Skiving Алатка 1pcs Кожазанает Шиење Рулет Кожа Шевови на Воланот 2,5 mm 1pcs Кожазанает Шиење Рулет Кожа Шевови на Воланот 4mm 1pcs Дрво МултиГолемина на Работ Измамник 1pcs МултиГолемина Дупка Удар, 1.5 mm / 2mm / 2.5 mm / 3мм / 3.5 mm / 4mm 1pcs Прилагодливи Работ Creaser до 1,5 см 1 Set Кожа Крои Дијамант Длето 4mm 1,2,4,6 Prong 1pcs Skiving Алатка со 10pcs Замена Ножеви 1pcs Нерѓосувачки Работ Beveler 1mm 1pcs Нерѓосувачки Работ Beveler 2mm 1pcs Дрво се справи со Awl Добро за основните печат поставување,Полнење за почетник, одлична за персонализирање на вашата кожа проекти...

T5 Пластична Смола Snap Копчето Инсталација Алатка Sihetun Тока Рака Притисок Менгеме + 300Pcs Пластични Токи Копчето Менгеме Притисок

471.84 -19 % DEN 382.00

Карактеристики : Сите snap копчиња се направени на одлична пластикаНа копчињата се погодни за повеќето од мека облекаSnap plier Користење за Т3 / T5 / T8 snapОдличен комплет за двете професионална и домашна употребаОвој snap клешти може да работи со смола прилепува само, не за оние метал poppersЛесни ,едноставни и преносливЛесен за користењеКуршумдоказ пластични направени копчето умира и добра отпорност на триењеСпецификации : Материјал : Snap plier : Алуминиум,Брзо копче : СмолаSnap plier : L 17cm / 6.6"Брзо копче : T5 / кол...

МАШИНА за ШИЕЊЕ ДЕЛОВИ ИСТОВРЕМЕНО се ХРАНАТ PRESSER 7MM ДЕЛ СО ВОДИЧ РОД НИСКА месо тело X80927001 10449W 7MM ОДЕЊЕ ПЕШ

DEN 211.20

Пејачот Брат мултифункционален електрична машина за шиење и други домашни додатоци истовремено се хранат presser 7 MM дел со водичи 10449 W Quilted quilted ватенка тенка ќебиња се многу лесен за употреба Истовремено се хранат во presser нога и 5 MM 7 MM став, на пазарот 70% од машини се 7 MM 30% од машината е 5 MM, 5 MM 7 MM машина не може да се користи, 7 MM presser нога е заеднички и 5 MM 7 MM машина, па ништо да се грижите за што машина не се

11pcs/set Умре Удар Дупка Snap Занитвам Копче ги поставува стандардите База за Полнење за DIY Кожа Шиење Алатки Додатоци

DEN 959.52

11pcs / set Умре Удар Дупка Snap Занитвам Копче ги поставува стандардите База за Полнење за DIY Кожа Шиење Алатки Додатоци

2018 Промоција Продажба Челични Рамни Вагон Тркала Presser Нога Високо Лево Кон Долниот Десен Автомобил И Ролери Rcr3/16

1430.40 -10 % DEN 1287.00

Тип : рамни машина за шиење [модел] : RCR3 / 16 ролери, висок и низок притисок нога, левата ниска, право висок [материјал] : Челик Погоден; сите направени на дебел материјал, материјалот може да биде повеќе мазна и мазна кога шиење, и да ја намали потребата за користење на повлекува чевли, игла камиони и други видови на Анти Навремено возила, како и повлечете и да им помогнат на уреди...

SA448 SEF150 6 x 6 150x150mm Плоштадот Рамка обрачот за Брат 6000D/6700DVE2200 VM6200D I / Ie / V3 / V5 / V7 BP2100

2402.40 -10 % DEN 2162.00

SA448 SEF150 6" x 6" 150x150mm Плоштадот Рамка обрачот за Брат 6000 D / 6700 DVE2200 VM6200 D I / Ie / V3 / V5 / V7 BP2100• Брат Quattro™ 6000 D / 6700 D• Брат Сон Создателот VE2200• Брат Сон Создателот VM6200 D• Брат Innovis I / Ie / V3 / V5 / V7• Брат BP2100Екстра Мали Monogramming Обрачот (Три Позиција) За мали вез во мали места...

Професионални Нови Црна 4 Стил Кожа Занает Дупка Удар Алатки Дијамант Точка Длето DIY Кожа Алатки за Шиење Додатоци

963.36 -25 % DEN 722.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСовршена алатка за кожа занает професионалци и аматери.Удар дупки во дебела и тешка кожа без го нарушуваат и кршење.Со остар rhombзаб, брзо и без напор во удирање дури и дупки.Со антилизга рачка, удобно и лесно да се одржи.Направени на парична казна квалитет челик, издржливи во употреба.Спецификација : Материјал : челикДолжина : 10.5 смБоја : црнаЗабот ширина : 2mmЗабот на теренот : 4mmКоличина : 4pcs (1teeth, 2tooth, 4tooth, 6tooth) 4x кожа занает tools 1...

Нова Шема Ткаат Алатка Џемпер Игла Враќање На Античките Начини Фенси Мека Рачка Алуминиум Капчиња Кука Сет 8 Корен Блистер Пакување

955.20 -30 % DEN 669.00

Нова Шема Ткаат Алатка Џемпер Игла Враќање На Античките Начини Фенси Мека Рачка Алуминиум Капчиња Кука Сет 8 Корен ПакувањеКриви мека рачка сет2.5 3.0 mm mm 3,5 мм 4.0 mm 4.5 мм 5.0 5.5 мм мм 6.0 mm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.