• Ново
10 КОМПЈУТЕРИ 75mm Големи сребрени Метал Безбедност Иглички brooch Shawl џемпер тока Волна ткаење Алатки Материјали Sweing алатки

10 КОМПЈУТЕРИ 75mm Големи сребрени Метал Безбедност Иглички brooch Shawl џемпер тока Волна ткаење Алатки Материјали Sweing алатки

Оценка на клиентот:
DEN 181.44
DEN 136.00 -25 %

Износ
Залиха


Карактеристики :
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : железо
Боја : Сребрена на ѕвонење
Мерки(Приближно) : 75 MM
Со десетици користи дома, на работа, на училиште, уметности & занаети
Голема и доволно силна за да се одржи во тешка категорија ткаенини и материјали, како платно, кожа, текстил
Организирање на копчињата, прстени и други објекти
Количина : 10pcs

Карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Вез
Бренд Име:
DONYAMY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

3pcs нерѓосувачки челик Капчиња Кука Игли за Плетење Џемпер Пригушувач Ткаење алатки Криво Пресврт Криви игла Занает DIY Алатка

DEN 225.12

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Совршено круг остра точка за непречено плетење право од самиот почеток.Материјал : нерѓосувачки челикКоличина : 3pcsГолемина : 7.5 11.5 cm.Пакет Се Вклучени : 1 x 2 Поврзана Игли ПоставуваНЕМА Мало Поле...

Ниска месо тело Владетел Слободно Движење Darning Нога во 1/4 за Рамка Quilting Везови Одговара на Сите Ниска Шиење machines7yj135

1514.88 -30 % DEN 1060.00

ВЛАДЕТЕЛ Нога со 1 / 4" ѕид за да се спречи владетел од допирање на игла Долго слот за лесна нога на вредноста Ниска месо тело Големи Обрачот Нога...

SA448 SEF150 6 x 6 150x150mm Плоштадот Рамка обрачот за Брат 6000D/6700DVE2200 VM6200D I / Ie / V3 / V5 / V7 BP2100

2402.40 -10 % DEN 2162.00

SA448 SEF150 6" x 6" 150x150mm Плоштадот Рамка обрачот за Брат 6000 D / 6700 DVE2200 VM6200 D I / Ie / V3 / V5 / V7 BP2100• Брат Quattro™ 6000 D / 6700 D• Брат Сон Создателот VE2200• Брат Сон Создателот VM6200 D• Брат Innovis I / Ie / V3 / V5 / V7• Брат BP2100Екстра Мали Monogramming Обрачот (Три Позиција) За мали вез во мали места...

3 Големина 55ММ 75MM 100MM Големи Никел позлатен Сребрен Лим Безбедност Игли за Шиење Уметнички Занаети Насловна Страна Игла за Шиење

95.52 -25 % DEN 72.00

Карактеристики : Состојба : 100% сосема новМатеријал : железоБоја : Сребрена на ѕвонењеМерки(Приближно) : 55ММ 75 MM 100 MMСо десетици користи дома, на работа, на училиште, уметности & занаетиГолема и доволно силна за да се одржи во тешка категорија ткаенини и материјали, како платно, кожа, текстилОрганизирање на копчињата, прстени и други објектиКоличина : 3pcs

2018 Промоција Продажба Челични Рамни Вагон Тркала Presser Нога Високо Лево Кон Долниот Десен Автомобил И Ролери Rcr3/16

1430.40 -10 % DEN 1287.00

Тип : рамни машина за шиење [модел] : RCR3 / 16 ролери, висок и низок притисок нога, левата ниска, право висок [материјал] : Челик Погоден; сите направени на дебел материјал, материјалот може да биде повеќе мазна и мазна кога шиење, и да ја намали потребата за користење на повлекува чевли, игла камиони и други видови на Анти Навремено возила, како и повлечете и да им помогнат на уреди...

VK527 412527401 Стандард Обрачот за викинг Дизајнер Дијамант Делукс Дизајнер Рубин Делукс Дизајнер Топаз 30 Дизајнер Топаз 20

1310.40 -10 % DEN 1179.00

VK527 412527401 Стандард Обрачот за v iking Дизајнер Дијамант Делукс Дизајнер Рубин Делукс Дизајнер Топаз 30 Дизајнер Топаз 20Екстра Мали Monogramming Обрачот (Три Позиција) За мали вез во мали места...

Ванг Јао еден богат дел од Kingland автоматско стриже линија ролери ротирачки шатл автомобил CS-6111T 61112T WR-991T 992T MS-691 674

1430.40 -10 % DEN 1287.00

Ставовите jinlun како крал јао голем стил автоматско автомобил намали линија ролери кукапогоден моделКС6111 T 61112 TWR991 T 992 TMS691 674ова не општи PFAFF 591 и најдобри благослов

Практични Алатки за Шиење Игли за Плетење Капа Antiskid Neddle Точка Заштитници За Везана Плетење Занает DIY Додаток 10PCs

149.28 -30 % DEN 105.00

Топло Препорачуваме ПродажбаВе молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот! Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку еМаил .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.